DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Zachodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 17.12.18 - 18.12.18, aktualnie


Odjazdy

(14:10 - 13:14)

Czas Prognoza Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek

14:10   TLK 31110 TLK 31110
WITOS
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 14:10 - Warszawa Centralna 14:14 - Warszawa Wschodnia 14:26
V/
 
14:10   WKD 355 WKD 355
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 14:10 - Warszawa Reduta Ordona 14:12 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 14:14 - Warszawa Raków 14:16 • Warszawa Salomea 14:18 - Opacz 14:20 - Michałowice 14:23 - Reguły 14:25 - Malichy 14:27 - Podkowa Leśna Główna 14:46
Warszawa Zachodnia WKD
14:11   KM 19974 KM 19974
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 14:11 - Warszawa Włochy 14:15 - Warszawa Ursus 14:18 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 14:20 • Piastów 14:23 - Pruszków 14:27 - Parzniew 14:30 - Grodzisk Mazowiecki PKP 14:41 - Żyrardów 14:52 - Skierniewice 15:20
 
14:11 KM 15611 KM 15611
R90
Ciechanów
Warszawa Zachodnia peron 8 14:11 - Warszawa Wola 14:13 - Warszawa Młynów d.Koło 14:15 - Warszawa Koło 14:17 • Warszawa Toruńska 14:32 - Warszawa Płudy 14:39 - Legionowo 14:46 - Nowy Dwór Mazowiecki 14:59 - Modlin 15:03 - Ciechanów 15:49
Warszawa Zachodnia peron 8
14:12   SKW 99832 SKW 99832
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 14:12 - Warszawa Ochota 14:15 - Warszawa Śródmieście PKP 14:18 - Warszawa Powiśle 14:22 • Warszawa Stadion 14:24 - Warszawa Wschodnia 14:27 - Warszawa Rembertów 14:34 - Warszawa Wesoła 14:38 - Warszawa Wola Grzybowska 14:41 - Sulejówek Miłosna 14:46
II/22
 
14:14   SKW 99936 SKW 99936
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 14:14 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:18 - Warszawa Rakowiec 14:21 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:23 - Warszawa Służewiec 14:26 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:31
IV/25
 
14:14   EIP 3502 EIP 3502
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 14:14 - Warszawa Centralna 14:19 - Warszawa Wschodnia 14:31 - Iława Główna 16:07 • Tczew 16:59 - Gdańsk Główny 17:16 - Gdańsk Wrzeszcz 17:23 - Gdańsk Oliwa 17:28 - Sopot 17:34 - Gdynia Główna 17:43
V/
 
14:16   KM 12713 KM 12713
R7
Garwolin
Warszawa Zachodnia 14:16 - Warszawa Ochota 14:19 - Warszawa Śródmieście PKP 14:22 - Warszawa Powiśle 14:25 • Warszawa Stadion 14:28 - Warszawa Wschodnia 14:30 - Warszawa Olszynka Grochowska 14:35 - Warszawa Gocławek 14:38 - Warszawa Wawer 14:41 - Garwolin 15:56
 
14:20   KM 99265 KM 99265
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 14:20 - Warszawa Ochota 14:23 - Warszawa Śródmieście PKP 14:26 - Warszawa Powiśle 14:29 • Warszawa Stadion 14:32 - Warszawa Wschodnia 14:34 - Warszawa Rembertów 14:42 - Warszawa Wesoła 14:46 - Sulejówek Miłosna 14:54 - Mińsk Mazowiecki 15:13
 
14:21   IC 19119 IC 19119
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 14:21 - Żyrardów 14:46 - Skierniewice 15:02 - Koluszki 15:27 - Łódź Widzew 15:42 - Łódź Fabryczna 15:56
VI/
 
14:21   WKD 138 WKD 138
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 14:21 - Warszawa Ochota WKD 14:24 - Warszawa Śródmieście WKD 14:26
Warszawa Zachodnia WKD
14:22   SKW 99608 SKW 99608
Wieliszew
Warszawa Zachodnia 14:22 - Warszawa Centralna 14:26 - Warszawa Wschodnia 14:36 - Warszawa Praga 14:44 • Warszawa Toruńska 14:46 - Warszawa Żerań 14:49 - Warszawa Płudy 14:53 - Warszawa Choszczówka 14:56 - Legionowo 15:01 - Wieliszew 15:09
V/6
 
14:24   KM 91970 KM 91970
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 14:24 - Warszawa Ochota 14:27 - Warszawa Śródmieście PKP 14:30 - Warszawa Powiśle 14:33 - Warszawa Stadion 14:36 - Warszawa Wschodnia 14:38
 
14:25   KM 19412 KM 19412
R3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 14:25 - Warszawa Włochy 14:29 - Warszawa Ursus Północny 14:33 - Warszawa Gołąbki 14:36 • Ożarów Mazowiecki 14:40 - Płochocin 14:44 - Błonie 14:49 - Teresin Niepokalanów 15:03 - Sochaczew 15:12 - Łowicz Główny 15:45
 
14:25   KM 19998 KM 19998
R8
Warszawa Służewiec
Warszawa Zachodnia 14:25 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:29 - Warszawa Rakowiec 14:32 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:34 - Warszawa Służewiec 14:37
 
14:25   WKD 127 WKD 127
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 14:25 - Warszawa Reduta Ordona 14:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 14:29 - Warszawa Raków 14:31 • Warszawa Salomea 14:33 - Opacz 14:35 - Michałowice 14:38 - Reguły 14:40 - Podkowa Leśna Główna 15:01 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 15:15
Warszawa Zachodnia WKD
14:26   IC 113 IC 113
PORTA MORAVICA
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 14:26 - Warszawa Centralna 14:30 - Warszawa Wschodnia 14:46
 
14:29   KM 93300 KM 93300
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 14:29 - Warszawa Włochy 14:34 - Warszawa Ursus 14:37 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 14:39 • Piastów 14:42 - Pruszków 14:46 - Parzniew 14:50 - Brwinów 14:54 - Milanówek 14:58 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:02
 
14:31   SKW 99538 SKW 99538
Otwock
Warszawa Zachodnia 14:31 - Warszawa Ochota 14:34 - Warszawa Śródmieście PKP 14:37 - Warszawa Powiśle 14:41 • Warszawa Stadion 14:43 - Warszawa Wschodnia 14:46 - Warszawa Olszynka Grochowska 14:51 - Warszawa Gocławek 14:54 - Warszawa Wawer 14:56 - Otwock 15:20
II/20
 
14:33   IR 11149 IR 11149
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 14:33 - Żyrardów 14:58 - Skierniewice Rawka 15:08 - Skierniewice 15:13 - Rogów 15:31 - Koluszki 15:37 - Łódź Widzew 15:50 - Łódź Niciarniana 15:55 - Łódź Fabryczna 16:00
 
14:35   SKW 99440 SKW 99440
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 14:35 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:39 - Warszawa Rakowiec 14:41 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:43 - Warszawa Służewiec 14:46 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:50
VI/1
 
14:35   KM 91450 KM 91450
R3
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 14:35 - Warszawa Ochota 14:38 - Warszawa Śródmieście PKP 14:41 - Warszawa Powiśle 14:44 - Warszawa Stadion 14:47 - Warszawa Wschodnia 14:49
 
14:36   WKD 346 WKD 346
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 14:36 - Warszawa Ochota WKD 14:39 - Warszawa Śródmieście WKD 14:41
Warszawa Zachodnia WKD
14:38   KM 19906 KM 19906
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Zachodnia 14:38 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:42 - Warszawa Rakowiec 14:45 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:47 • Warszawa Służewiec 14:49 - Warszawa Okęcie 14:52 - Warszawa Dawidy 14:56 - Warszawa Jeziorki 14:59 - Piaseczno 15:06 - Góra Kalwaria 15:33
 
14:39   KM 19871 KM 19871
R2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 14:39 - Warszawa Ochota 14:42 - Warszawa Śródmieście PKP 14:45 - Warszawa Powiśle 14:48 • Warszawa Stadion 14:51 - Warszawa Wschodnia 14:53 - Warszawa Rembertów 15:00 - Sulejówek Miłosna 15:12 - Mińsk Mazowiecki 15:30 - Siedlce 16:13
 
14:40   WKD 357 WKD 357
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 14:40 - Warszawa Reduta Ordona 14:42 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 14:44 - Warszawa Raków 14:46 • Warszawa Salomea 14:48 - Opacz 14:50 - Michałowice 14:53 - Reguły 14:55 - Malichy 14:57 - Podkowa Leśna Główna 15:16
Warszawa Zachodnia WKD
14:40   SKW 99713 SKW 99713
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia peron 8 14:40 - Warszawa Wola 14:42 - Warszawa Młynów d.Koło 14:44 - Warszawa Koło 14:46 • Warszawa Praga 14:58 - Warszawa Toruńska 15:00 - Warszawa Płudy 15:06 - Warszawa Choszczówka 15:09 - Legionowo 15:13 - Legionowo Piaski 15:16
Warszawa Zachodnia peron 8
14:41   KM 19976 KM 19976
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 14:41 - Warszawa Włochy 14:45 - Warszawa Ursus 14:48 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 14:50 • Piastów 14:53 - Pruszków 15:00 - Parzniew 15:03 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:14 - Żyrardów 15:25 - Skierniewice 15:45
 
14:41   TLK 15101 TLK 15101
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 14:41 - Warszawa Centralna 14:45 - Warszawa Wschodnia 14:56 - Legionowo 15:17 • Tczew 18:00 - Gdańsk Główny 18:21 - Gdańsk Wrzeszcz 18:27 - Gdańsk Oliwa 18:31 - Sopot 18:36 - Gdynia Główna 18:46
V/
 
14:42   SKW 99834 SKW 99834
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 14:42 - Warszawa Ochota 14:45 - Warszawa Śródmieście PKP 14:48 - Warszawa Powiśle 14:52 • Warszawa Stadion 14:54 - Warszawa Wschodnia 14:57 - Warszawa Rembertów 15:04 - Warszawa Wesoła 15:08 - Warszawa Wola Grzybowska 15:11 - Sulejówek Miłosna 15:16
II/22
 
14:44   SKW 99938 SKW 99938
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 14:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:48 - Warszawa Rakowiec 14:51 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:53 - Warszawa Służewiec 14:55 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:59
III/21
 
14:45   EIC 105 EIC 105
SOBIESKI
Wien Hbf
Warszawa Zachodnia 14:45 - Zawiercie 16:38 - Sosnowiec Główny 17:01 - Katowice 17:11 • Pszczyna 17:38 - Zebrzydowice 18:07 - Bohumin 18:36 - Ostrava hl.n. 18:58 - Ostrava-Svinov 19:06 - Wien Hbf 21:49
 
14:45   EN 408 EN 408
Moskva Belorusskaja
Warszawa Zachodnia 14:45 - Brest Central 21:15 - Baranovichi Centralnye 01:23 - Minsk-Passajirskii 03:04 - Orscha Central 05:36 - Smolensk 07:11 - Wjasma 08:59 - Moskva Belorusskaja 11:45
 
14:46   KM 91490 KM 91490
R3
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 14:46 - Warszawa Ochota 14:49 - Warszawa Śródmieście PKP 14:52 - Warszawa Powiśle 14:56 - Warszawa Stadion 14:58 - Warszawa Wschodnia 15:01
 
14:49   IC 6114 IC 6114
MICKIEWICZ
Białystok
Warszawa Zachodnia 14:49 - Warszawa Centralna 14:54 - Warszawa Wschodnia 15:16 - Tłuszcz 15:47 • Łochów 16:06 - Małkinia 16:36 - Czyżew 16:54 - Szepietowo 17:04 - Łapy 17:20 - Białystok 17:38
V/
 
14:50   KM 93560 KM 93560
R7
Pilawa
Warszawa Zachodnia 14:50 - Warszawa Ochota 14:53 - Warszawa Śródmieście PKP 14:56 - Warszawa Powiśle 14:59 • Warszawa Stadion 15:02 - Warszawa Wschodnia 15:04 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:11 - Warszawa Gocławek 15:14 - Warszawa Wawer 15:16 - Pilawa 16:17
 
14:51   WKD 232 WKD 232
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 14:51 - Warszawa Ochota WKD 14:54 - Warszawa Śródmieście WKD 14:56
Warszawa Zachodnia WKD
14:52   KM 12224 KM 12224
R8
Radom
Warszawa Zachodnia 14:52 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:56 - Warszawa Rakowiec 14:58 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:00 • Warszawa Służewiec 15:03 - Warszawa Okęcie 15:05 - Warszawa Dawidy 15:10 - Warszawa Jeziorki 15:13 - Piaseczno 15:19 - Radom 17:07
 
14:52   EIC 1313 EIC 1313
SAWA
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 14:52 - Kraków Główny 17:22
VI/
 
14:54   KM 91324 KM 91324
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 14:54 - Warszawa Ochota 14:57 - Warszawa Śródmieście PKP 15:00 - Warszawa Powiśle 15:03 - Warszawa Stadion 15:06 - Warszawa Wschodnia 15:08
 
14:55   WKD 237 WKD 237
Milanówek Grudów
Warszawa Zachodnia WKD 14:55 - Warszawa Reduta Ordona 14:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 14:59 - Warszawa Raków 15:01 • Warszawa Salomea 15:03 - Opacz 15:05 - Michałowice 15:08 - Reguły 15:10 - Podkowa Leśna Główna 15:31 - Milanówek Grudów 15:38
Warszawa Zachodnia WKD
14:56   KM 19320 KM 19320
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 14:56 - Warszawa Włochy 15:00 - Warszawa Ursus 15:04 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:06 • Piastów 15:09 - Pruszków 15:13 - Parzniew 15:17 - Brwinów 15:20 - Milanówek 15:24 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:29
 
14:56   IC 1713 IC 1713
KONOPNICKA
Zielona Góra Główna
Warszawa Zachodnia 14:56 - Koluszki 15:45 - Piotrków Trybunalski 16:08 - Radomsko 16:35 • Częstochowa 17:00 - Opole Główne 18:32 - Brzeg 19:01 - Oława 19:11 - Wrocław Główny 19:29 - Zielona Góra Główna 21:43
VI/
 
14:57   KM 11221 KM 11221
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Zachodnia 14:57 - Warszawa Ochota 15:00 - Warszawa Śródmieście PKP 15:03 - Warszawa Powiśle 15:07 - Warszawa Stadion 15:09 - Warszawa Wschodnia 15:12 - Warszawa Rembertów 15:20
 
14:59   KM 93678 KM 93678
RL
Modlin
Warszawa Zachodnia 14:59 - Warszawa Centralna 15:03 - Warszawa Wschodnia 15:11 - Warszawa Toruńska 15:21 • Warszawa Płudy 15:25 - Legionowo 15:31 - Legionowo Przystanek 15:34 - Chotomów 15:36 - Nowy Dwór Mazowiecki 15:43 - Modlin 15:47
 
15:00   KM 19456 KM 19456
R3
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 15:00 - Warszawa Włochy 15:04 - Warszawa Ursus Północny 15:10 - Warszawa Gołąbki 15:12 • Ożarów Mazowiecki 15:16 - Płochocin 15:21 - Błonie 15:26 - Witanów 15:30 - Teresin Niepokalanów 15:40 - Sochaczew 15:56
 
15:01   TLK 28100 TLK 28100
WARTA
Gorzów Wielkopolski
Warszawa Zachodnia 15:01 - Sochaczew 15:29 - Łowicz Główny 15:50 - Kutno 16:22 • Gniezno 18:07 - Poznań Wschód 18:30 - Poznań Główny 18:38 - Opalenica 19:17 - Zbąszynek 19:47 - Gorzów Wielkopolski 21:22
VI/
 
15:01  
Szczecin Główny
Warszawa Zachodnia 15:01 - Sochaczew 15:29 - Łowicz Główny 15:50 - Kutno 16:22 • Gniezno 18:07 - Poznań Wschód 18:30 - Poznań Główny 18:38 - Stargard 21:10 - Szczecin Dąbie 21:30 - Szczecin Główny 21:45
VI/
 
15:01   SKW 99540 SKW 99540
Otwock
Warszawa Zachodnia 15:01 - Warszawa Ochota 15:04 - Warszawa Śródmieście PKP 15:07 - Warszawa Powiśle 15:11 • Warszawa Stadion 15:13 - Warszawa Wschodnia 15:16 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:21 - Warszawa Gocławek 15:24 - Warszawa Wawer 15:26 - Otwock 15:50
II/20
 
15:03   SKW 99338 SKW 99338
Pruszków
Warszawa Zachodnia 15:03 - Warszawa Włochy 15:08 - Warszawa Ursus 15:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:13 - Piastów 15:15 - Pruszków 15:21
III/23
 
15:03   EIC 104 EIC 104
SOBIESKI
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 15:03 - Warszawa Centralna 15:07 - Warszawa Wschodnia 15:31 - Działdowo 16:39 • Tczew 18:08 - Gdańsk Główny 18:26 - Gdańsk Wrzeszcz 18:33 - Gdańsk Oliwa 18:37 - Sopot 18:42 - Gdynia Główna 18:52
 
15:05   KM 21800 KM 21800
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 15:05 - Warszawa Ochota 15:08 - Warszawa Śródmieście PKP 15:11 - Warszawa Powiśle 15:14 • Warszawa Stadion 15:17 - Warszawa Wschodnia 15:19 - Warszawa Rembertów 15:26 - Warszawa Wesoła 15:31 - Sulejówek Miłosna 15:39 - Mińsk Mazowiecki 15:58
 
15:05   WKD 359 WKD 359
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 15:05 - Warszawa Reduta Ordona 15:07 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 15:09 - Warszawa Raków 15:11 • Warszawa Salomea 15:13 - Opacz 15:15 - Michałowice 15:18 - Reguły 15:20 - Malichy 15:22 - Podkowa Leśna Główna 15:41
Warszawa Zachodnia WKD
15:06   WKD 350 WKD 350
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 15:06 - Warszawa Ochota WKD 15:09 - Warszawa Śródmieście WKD 15:11
Warszawa Zachodnia WKD
15:08   KM 19978 KM 19978
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 15:08 - Warszawa Włochy 15:12 - Warszawa Ursus 15:15 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:17 • Piastów 15:20 - Pruszków 15:29 - Parzniew 15:32 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:43 - Żyrardów 15:57 - Skierniewice 16:17
 
15:09   KM 93630 KM 93630
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 15:09 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:13 - Warszawa Rakowiec 15:15 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:17 - Warszawa Służewiec 15:20 - Warszawa Lotnisko Chopina 15:24
 
15:09   KM 93960 KM 93960
RE6
Łochów
Warszawa Zachodnia 15:09 - Warszawa Ochota 15:12 - Warszawa Śródmieście PKP 15:15 - Warszawa Powiśle 15:19 • Warszawa Stadion 15:21 - Warszawa Wschodnia 15:24 - Zielonka 15:38 - Wołomin 15:44 - Tłuszcz 15:55 - Łochów 16:16
 
15:11   KM 15427 KM 15427
R90
Działdowo
Warszawa Zachodnia peron 8 15:11 - Warszawa Wola 15:13 - Warszawa Młynów d.Koło 15:15 - Warszawa Koło 15:17 • Warszawa Toruńska 15:32 - Warszawa Płudy 15:39 - Legionowo 15:46 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:06 - Modlin 16:10 - Działdowo 17:55
Warszawa Zachodnia peron 8
15:13   SKW 99836 SKW 99836
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 15:13 - Warszawa Ochota 15:16 - Warszawa Śródmieście PKP 15:19 - Warszawa Powiśle 15:22 • Warszawa Stadion 15:25 - Warszawa Wschodnia 15:27 - Warszawa Rembertów 15:34 - Warszawa Wesoła 15:38 - Warszawa Wola Grzybowska 15:41 - Sulejówek Miłosna 15:46
II/22
 
15:15   SKW 99940 SKW 99940
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 15:15 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:19 - Warszawa Rakowiec 15:22 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:24 - Warszawa Służewiec 15:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 15:32
III/21
 
15:15   KM 19496 KM 19496
RE3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 15:15 - Ożarów Mazowiecki 15:25 - Błonie 15:34 - Teresin Niepokalanów 15:44 • Sochaczew 15:52 - Kornelin 15:56 - Leonów 16:00 - Kęszyce 16:03 - Bednary 16:10 - Łowicz Główny 16:27
 
15:15   WKD 361 WKD 361
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 15:15 - Warszawa Reduta Ordona 15:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 15:19 - Warszawa Raków 15:21 • Warszawa Salomea 15:23 - Opacz 15:25 - Michałowice 15:28 - Reguły 15:30 - Malichy 15:32 - Podkowa Leśna Główna 15:51
Warszawa Zachodnia WKD
15:16   KM 12715 KM 12715
R7
Garwolin
Warszawa Zachodnia 15:16 - Warszawa Ochota 15:19 - Warszawa Śródmieście PKP 15:22 - Warszawa Powiśle 15:26 • Warszawa Stadion 15:28 - Warszawa Wschodnia 15:31 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:36 - Warszawa Gocławek 15:39 - Warszawa Wawer 15:41 - Garwolin 16:44
 
15:18   SKW 99610 SKW 99610
Wieliszew
Warszawa Zachodnia 15:18 - Warszawa Centralna 15:22 - Warszawa Wschodnia 15:36 - Warszawa Praga 15:44 • Warszawa Toruńska 15:47 - Warszawa Żerań 15:50 - Warszawa Płudy 15:54 - Warszawa Choszczówka 15:58 - Legionowo 16:02 - Wieliszew 16:10
VI/2
 
15:20   KM 11223 KM 11223
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Zachodnia 15:20 - Warszawa Ochota 15:23 - Warszawa Śródmieście PKP 15:26 - Warszawa Powiśle 15:29 - Warszawa Stadion 15:32 - Warszawa Wschodnia 15:34 - Warszawa Rembertów 15:42
 
15:20   IC 1905 IC 1905
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 15:20 - Żyrardów 15:40 - Skierniewice 15:53 - Koluszki 16:14 - Łódź Widzew 16:26 - Łódź Fabryczna 16:36
VI/
 
15:21   KM 93934 KM 93934
R8
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 15:21 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:25 - Warszawa Rakowiec 15:28 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:30 • Warszawa Służewiec 15:32 - Warszawa Okęcie 15:35 - Warszawa Dawidy 15:39 - Warszawa Jeziorki 15:42 - Nowa Iwiczna 15:45 - Piaseczno 15:49
 
15:21   WKD 140 WKD 140
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 15:21 - Warszawa Ochota WKD 15:24 - Warszawa Śródmieście WKD 15:26
Warszawa Zachodnia WKD
15:21   KM 15663 KM 15663
RE90
Ciechanów
Warszawa Zachodnia peron 8 15:21 - Warszawa Wola 15:23 - Warszawa Młynów d.Koło 15:25 - Warszawa Koło 15:27 • Warszawa ZOO 15:37 - Warszawa Toruńska 15:43 - Legionowo 15:52 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:00 - Modlin 16:04 - Ciechanów 16:40
Warszawa Zachodnia peron 8
15:22   TLK 31152 TLK 31152
WIT STWOSZ
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 15:22 - Warszawa Centralna 15:26 - Warszawa Wschodnia 15:46
V/
 
15:24   KM 93710 KM 93710
R6
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 15:24 - Warszawa Ochota 15:27 - Warszawa Śródmieście PKP 15:30 - Warszawa Powiśle 15:33 - Warszawa Stadion 15:36 - Warszawa Wschodnia 15:38
 
15:25   KM 19292 KM 19292
BOLIMEK
Żyrardów
Warszawa Zachodnia 15:25 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:42 - Jaktorów 15:47 - Międzyborów 15:51 - Żyrardów 15:54
 
15:25   WKD 129 WKD 129
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 15:25 - Warszawa Reduta Ordona 15:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 15:29 - Warszawa Raków 15:31 • Warszawa Salomea 15:33 - Opacz 15:35 - Michałowice 15:38 - Reguły 15:40 - Podkowa Leśna Główna 16:01 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 16:15
Warszawa Zachodnia WKD
15:26   KM 21304 KM 21304
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 15:26 - Warszawa Włochy 15:30 - Warszawa Ursus 15:33 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:35 • Piastów 15:38 - Pruszków 15:43 - Parzniew 15:47 - Brwinów 15:50 - Milanówek 15:54 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:59
 
15:26   IR 10141 IR 10141
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia 15:26 - Warszawa Centralna 15:30
 
15:27   KM 93804 KM 93804
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 15:27 - Warszawa Ochota 15:30 - Warszawa Śródmieście PKP 15:33 - Warszawa Powiśle 15:37 • Warszawa Stadion 15:39 - Warszawa Wschodnia 15:42 - Warszawa Rembertów 15:50 - Warszawa Wesoła 15:55 - Sulejówek Miłosna 16:03 - Mińsk Mazowiecki 16:21
 
15:29   SKW 99442 SKW 99442
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 15:29 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:33 - Warszawa Rakowiec 15:35 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:37 - Warszawa Służewiec 15:40 - Warszawa Lotnisko Chopina 15:44
VI/2
 
15:29   KM 19458 KM 19458
R3
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 15:29 - Warszawa Włochy 15:33 - Warszawa Ursus Północny 15:37 - Warszawa Gołąbki 15:40 • Ożarów Mazowiecki 15:44 - Płochocin 15:49 - Błonie 15:54 - Witanów 16:03 - Teresin Niepokalanów 16:13 - Sochaczew 16:23
 
15:30   KM 19221 KM 19221
RE2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 15:30 - Warszawa Centralna 15:34 - Warszawa Wschodnia 15:41 - Halinów 15:57 • Mińsk Mazowiecki 16:08 - Cegłów 16:16 - Mrozy 16:20 - Kotuń 16:29 - Siedlce Zachodnie 16:36 - Siedlce 16:40
 
15:31   SKW 99542 SKW 99542
Otwock
Warszawa Zachodnia 15:31 - Warszawa Ochota 15:34 - Warszawa Śródmieście PKP 15:37 - Warszawa Powiśle 15:41 • Warszawa Stadion 15:43 - Warszawa Wschodnia 15:46 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:51 - Warszawa Gocławek 15:54 - Warszawa Wawer 15:56 - Otwock 16:20
II/20
 
15:31   WKD 352 WKD 352
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 15:31 - Warszawa Ochota WKD 15:34 - Warszawa Śródmieście WKD 15:36
Warszawa Zachodnia WKD
15:33   SKW 99340 SKW 99340
Pruszków
Warszawa Zachodnia 15:33 - Warszawa Włochy 15:38 - Warszawa Ursus 15:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:43 - Piastów 15:45 - Pruszków 15:50
III/21
 
15:35   KM 19873 KM 19873
R2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 15:35 - Warszawa Ochota 15:38 - Warszawa Śródmieście PKP 15:41 - Warszawa Powiśle 15:44 • Warszawa Stadion 15:47 - Warszawa Wschodnia 15:49 - Warszawa Rembertów 15:56 - Sulejówek Miłosna 16:08 - Mińsk Mazowiecki 16:26 - Siedlce 17:18
 
15:35   IC 1005 IC 1005
Białystok
Warszawa Zachodnia 15:35 - Warszawa Centralna 15:39 - Warszawa Wschodnia 15:56 - Tłuszcz 16:24 • Łochów 16:37 - Małkinia 17:01 - Czyżew 17:22 - Szepietowo 17:34 - Łapy 17:54 - Białystok 18:15
V/
 
15:35   WKD 131 WKD 131
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 15:35 - Warszawa Reduta Ordona 15:37 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 15:39 - Warszawa Raków 15:41 • Warszawa Salomea 15:43 - Opacz 15:45 - Michałowice 15:48 - Reguły 15:50 - Podkowa Leśna Główna 16:11 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 16:30
Warszawa Zachodnia WKD
15:36   TLK 19151 TLK 19151
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 15:36 - Żyrardów 16:04 - Skierniewice 16:22 - Koluszki 16:49 - Łódź Widzew 17:07 - Łódź Fabryczna 17:19
VI/
 
15:36   SKW 99715 SKW 99715
Legionowo
Warszawa Zachodnia peron 8 15:36 - Warszawa Wola 15:38 - Warszawa Młynów d.Koło 15:40 - Warszawa Koło 15:42 • Warszawa Praga 15:56 - Warszawa Toruńska 15:58 - Warszawa Żerań 16:01 - Warszawa Płudy 16:05 - Warszawa Choszczówka 16:08 - Legionowo 16:12
Warszawa Zachodnia peron 8
15:38   KM 19908 KM 19908
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Zachodnia 15:38 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:42 - Warszawa Rakowiec 15:45 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:47 • Warszawa Służewiec 15:49 - Warszawa Okęcie 15:52 - Warszawa Dawidy 15:56 - Warszawa Jeziorki 15:59 - Piaseczno 16:06 - Góra Kalwaria 16:32
 
15:38   KM 91688 KM 91688
R8
Warszawa Falenica
Warszawa Zachodnia 15:38 - Warszawa Ochota 15:41 - Warszawa Śródmieście PKP 15:44 - Warszawa Powiśle 15:48 • Warszawa Stadion 15:50 - Warszawa Wschodnia 15:53 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:58 - Warszawa Gocławek 16:01 - Warszawa Wawer 16:03 - Warszawa Falenica 16:16
 
15:41   KM 19980 KM 19980
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 15:41 - Warszawa Włochy 15:45 - Warszawa Ursus 15:48 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:50 • Piastów 15:53 - Pruszków 15:57 - Parzniew 16:00 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:11 - Żyrardów 16:22 - Skierniewice 16:43
 
15:41   TLK 15109 TLK 15109
Bydgoszcz Główna
Warszawa Zachodnia 15:41 - Sochaczew 16:13 - Łowicz Główny 16:33 - Kutno 17:06 • Włocławek 17:44 - Toruń Główny 18:20 - Solec Kujawski 18:41 - Bydgoszcz Wschód 18:51 - Bydgoszcz Leśna 18:56 - Bydgoszcz Główna 19:02
VI/
 
15:41   WKD 142 WKD 142
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 15:41 - Warszawa Ochota WKD 15:44 - Warszawa Śródmieście WKD 15:46
Warszawa Zachodnia WKD
15:44   SKW 99942 SKW 99942
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 15:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:48 - Warszawa Rakowiec 15:51 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:53 - Warszawa Służewiec 15:55 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:00
III/21
 
15:45   IR 10127 IR 10127
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 15:45 - Żyrardów 16:14 - Skierniewice Rawka 16:27 - Skierniewice 16:32 - Rogów 16:52 - Koluszki 17:00 - Łódź Widzew 17:17 - Łódź Niciarniana 17:24 - Łódź Fabryczna 17:29
VI/1
 
15:45   WKD 363 WKD 363
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 15:45 - Warszawa Reduta Ordona 15:47 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 15:49 - Warszawa Raków 15:51 • Warszawa Salomea 15:53 - Opacz 15:55 - Michałowice 15:58 - Reguły 16:00 - Malichy 16:02 - Podkowa Leśna Główna 16:21
Warszawa Zachodnia WKD
15:46   SKW 99838 SKW 99838
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 15:46 - Warszawa Ochota 15:49 - Warszawa Śródmieście PKP 15:52 - Warszawa Powiśle 15:55 • Warszawa Stadion 15:58 - Warszawa Wschodnia 16:00 - Warszawa Rembertów 16:07 - Warszawa Wesoła 16:11 - Warszawa Wola Grzybowska 16:14 - Sulejówek Miłosna 16:19
II/22
 
15:47   IC 3522 IC 3522
KOLBERG
Olsztyn Główny
Warszawa Zachodnia 15:47 - Warszawa Centralna 15:51 - Warszawa Wschodnia 16:01 - Legionowo 16:19 • Nowy Dwór Mazowiecki 16:27 - Modlin 16:31 - Nasielsk 16:41 - Ciechanów 17:00 - Iława Główna 17:56 - Olsztyn Główny 18:42
V/
 
15:48   KM 19490 KM 19490
R3
Błonie
Warszawa Zachodnia 15:48 - Warszawa Włochy 15:52 - Warszawa Ursus Północny 15:56 - Warszawa Gołąbki 15:58 - Ożarów Mazowiecki 16:02 - Płochocin 16:07 - Błonie 16:12
 
15:50   KM 19555 KM 19555
R7
Pilawa
Warszawa Zachodnia 15:50 - Warszawa Ochota 15:53 - Warszawa Śródmieście PKP 15:56 - Warszawa Powiśle 15:59 • Warszawa Stadion 16:02 - Warszawa Wschodnia 16:04 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:11 - Warszawa Gocławek 16:14 - Warszawa Wawer 16:16 - Pilawa 17:23
 
15:51   KM 12220 KM 12220
R8
Radom
Warszawa Zachodnia 15:51 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:55 - Warszawa Rakowiec 15:58 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:00 • Warszawa Służewiec 16:02 - Warszawa Okęcie 16:05 - Warszawa Dawidy 16:09 - Warszawa Jeziorki 16:11 - Piaseczno 16:18 - Radom 18:00
 
15:51   KM 93680 KM 93680
RL
Modlin
Warszawa Zachodnia 15:51 - Warszawa Centralna 15:55 - Warszawa Wschodnia 16:06 - Warszawa Toruńska 16:15 • Warszawa Płudy 16:20 - Legionowo 16:27 - Legionowo Przystanek 16:30 - Chotomów 16:32 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:39 - Modlin 16:43
 
15:51   WKD 236 WKD 236
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 15:51 - Warszawa Ochota WKD 15:54 - Warszawa Śródmieście WKD 15:56
Warszawa Zachodnia WKD
15:52   EIP 5306 EIP 5306
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 15:52 - Kraków Główny 18:06
VI/
 
15:54   KM 93501 KM 93501
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 15:54 - Warszawa Ochota 15:57 - Warszawa Śródmieście PKP 16:00 - Warszawa Powiśle 16:03 - Warszawa Stadion 16:06 - Warszawa Wschodnia 16:08
 
15:55   TLK 11101 TLK 11101
Biała Podlaska
Warszawa Zachodnia 15:55 - Warszawa Centralna 16:00 - Warszawa Wschodnia 16:11 - Mińsk Mazowiecki 16:35 • Mrozy 16:48 - Kotuń 17:00 - Siedlce Zachodnie 17:10 - Siedlce 17:14 - Łuków 17:33 - Biała Podlaska 18:08
 
15:55   WKD 241 WKD 241
Milanówek Grudów
Warszawa Zachodnia WKD 15:55 - Warszawa Reduta Ordona 15:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 15:59 - Warszawa Raków 16:01 • Warszawa Salomea 16:03 - Opacz 16:05 - Michałowice 16:08 - Reguły 16:10 - Podkowa Leśna Główna 16:31 - Milanówek Grudów 16:38
Warszawa Zachodnia WKD
15:56   KM 93310 KM 93310
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 15:56 - Warszawa Włochy 16:00 - Warszawa Ursus 16:04 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:06 • Piastów 16:09 - Pruszków 16:14 - Parzniew 16:17 - Brwinów 16:21 - Milanówek 16:25 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:29
 
15:56   EIC 1415 EIC 1415
ONDRASZEK
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Zachodnia 15:56 - Zawiercie 17:49 - Dąbrowa Górnicza 18:05 - Sosnowiec Główny 18:14 - Katowice 18:24 - Tychy 18:41 - Pszczyna 18:55 - Czechowice-Dziedzice 19:04 - Bielsko-Biała Główna 19:16
 
15:57   SKW 99717 SKW 99717
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia peron 8 15:57 - Warszawa Wola 15:59 - Warszawa Młynów d.Koło 16:01 - Warszawa Koło 16:03 • Warszawa Praga 16:17 - Warszawa Toruńska 16:19 - Warszawa Płudy 16:26 - Warszawa Choszczówka 16:29 - Legionowo 16:34 - Legionowo Piaski 16:37
Warszawa Zachodnia peron 8
15:58   KM 11213 KM 11213
R6
Wołomin Słoneczna
Warszawa Zachodnia 15:58 - Warszawa Ochota 16:01 - Warszawa Śródmieście PKP 16:04 - Warszawa Powiśle 16:07 • Warszawa Stadion 16:10 - Warszawa Wschodnia 16:12 - Warszawa Rembertów 16:21 - Zielonka 16:34 - Wołomin 16:44 - Wołomin Słoneczna 16:47
 
16:00  
Lublin
Warszawa Zachodnia 16:00 - Warszawa Centralna 16:04 - Warszawa Wschodnia 16:21 - Mińsk Mazowiecki 17:02 • Siedlce 17:32 - Łuków 17:49 - Radzyń Podlaski 18:25 - Parczew 18:53 - Lubartów 19:14 - Lublin 19:35
IV/
 
16:00   KM 19460 KM 19460
R3
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 16:00 - Warszawa Włochy 16:04 - Warszawa Ursus Północny 16:09 - Warszawa Gołąbki 16:12 • Ożarów Mazowiecki 16:16 - Płochocin 16:21 - Błonie 16:26 - Witanów 16:29 - Teresin Niepokalanów 16:39 - Sochaczew 16:50
 
16:01   SKW 99544 SKW 99544
Otwock
Warszawa Zachodnia 16:01 - Warszawa Ochota 16:04 - Warszawa Śródmieście PKP 16:07 - Warszawa Powiśle 16:11 • Warszawa Stadion 16:13 - Warszawa Wschodnia 16:16 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:21 - Warszawa Gocławek 16:24 - Warszawa Wawer 16:26 - Otwock 16:50
II/20
 
16:01   EIC 40 EIC 40
Berlin Hbf
Warszawa Zachodnia 16:01 - Kutno 17:13 - Gniezno 18:51 - Poznań Główny 19:21 • Zbąszynek 20:09 - Świebodzin 20:22 - Rzepin 20:49 - Frankfurt(Oder) 21:12 - Berlin Ostbahnhof 22:06 - Berlin Hbf 22:16
 
16:01   WKD 354 WKD 354
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 16:01 - Warszawa Ochota WKD 16:04 - Warszawa Śródmieście WKD 16:06
Warszawa Zachodnia WKD
16:03   SKW 99342 SKW 99342
Pruszków
Warszawa Zachodnia 16:03 - Warszawa Włochy 16:08 - Warszawa Ursus 16:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:13 - Piastów 16:15 - Pruszków 16:20
III/23
 
16:05   KM 19813 KM 19813
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 16:05 - Warszawa Ochota 16:08 - Warszawa Śródmieście PKP 16:11 - Warszawa Powiśle 16:14 • Warszawa Stadion 16:17 - Warszawa Wschodnia 16:19 - Warszawa Rembertów 16:27 - Warszawa Wesoła 16:31 - Sulejówek Miłosna 16:39 - Mińsk Mazowiecki 16:58
 
16:05   KM 93632 KM 93632
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 16:05 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:09 - Warszawa Rakowiec 16:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:13 - Warszawa Służewiec 16:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:20
 
16:05   WKD 365 WKD 365
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 16:05 - Warszawa Reduta Ordona 16:07 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 16:09 - Warszawa Raków 16:11 • Warszawa Salomea 16:13 - Opacz 16:15 - Michałowice 16:18 - Reguły 16:20 - Malichy 16:22 - Podkowa Leśna Główna 16:41
Warszawa Zachodnia WKD
16:07   KM 93492 KM 93492
R3
Błonie
Warszawa Zachodnia 16:07 - Warszawa Włochy 16:12 - Warszawa Ursus Północny 16:16 - Warszawa Gołąbki 16:18 - Ożarów Mazowiecki 16:23 - Płochocin 16:28 - Błonie 16:34
 
16:09   KM 91328 KM 91328
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 16:09 - Warszawa Ochota 16:12 - Warszawa Śródmieście PKP 16:15 - Warszawa Powiśle 16:18 - Warszawa Stadion 16:21 - Warszawa Wschodnia 16:23
 
16:10   EIP 1605 EIP 1605
Jelenia Góra
Warszawa Zachodnia 16:10 - Częstochowa Stradom 18:04 - Lubliniec 18:26 - Opole Główne 18:57 - Brzeg 19:18 - Wrocław Główny 19:41 - Wałbrzych Miasto 20:36 - Jelenia Góra 21:25
VI/
 
16:11   EIC 43 EIC 43
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 16:11 - Warszawa Centralna 16:15 - Warszawa Wschodnia 16:26
 
16:11   WKD 144 WKD 144
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 16:11 - Warszawa Ochota WKD 16:14 - Warszawa Śródmieście WKD 16:16
Warszawa Zachodnia WKD
16:11   KM 15613 KM 15613
R90
Ciechanów
Warszawa Zachodnia peron 8 16:11 - Warszawa Wola 16:13 - Warszawa Młynów d.Koło 16:15 - Warszawa Koło 16:17 • Warszawa Toruńska 16:33 - Warszawa Płudy 16:39 - Legionowo 16:47 - Nowy Dwór Mazowiecki 17:06 - Modlin 17:10 - Ciechanów 17:58
Warszawa Zachodnia peron 8
16:12   SKW 99840 SKW 99840
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 16:12 - Warszawa Ochota 16:15 - Warszawa Śródmieście PKP 16:18 - Warszawa Powiśle 16:22 • Warszawa Stadion 16:24 - Warszawa Wschodnia 16:27 - Warszawa Rembertów 16:34 - Warszawa Wesoła 16:38 - Warszawa Wola Grzybowska 16:41 - Sulejówek Miłosna 16:46
II/22
 
16:13   KM 19376 KM 19376
R1
Żyrardów
Warszawa Zachodnia 16:13 - Warszawa Włochy 16:18 - Warszawa Ursus 16:21 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:23 • Piastów 16:26 - Pruszków 16:31 - Parzniew 16:36 - Brwinów 16:39 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:49 - Żyrardów 17:03
 
16:14   IC 6106 IC 6106
ODRA
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 16:14 - Warszawa Centralna 16:18 - Warszawa Wschodnia 16:41
V/
 
16:15   SKW 99944 SKW 99944
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 16:15 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:19 - Warszawa Rakowiec 16:22 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:24 - Warszawa Służewiec 16:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:32
III/21
 
16:15   IC 5320 IC 5320
ŻEROMSKI
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 16:15 - Radom 17:52 - Skarżysko-Kamienna 18:31 - Suchedniów 18:39 - Kielce 19:06 - Jędrzejów 19:38 - Sędziszów 19:52 - Miechów 20:09 - Kraków Główny 20:39
VI/
 
16:15   WKD 367 WKD 367
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 16:15 - Warszawa Reduta Ordona 16:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 16:19 - Warszawa Raków 16:21 • Warszawa Salomea 16:23 - Opacz 16:25 - Michałowice 16:28 - Reguły 16:30 - Malichy 16:32 - Podkowa Leśna Główna 16:51
Warszawa Zachodnia WKD
16:16   KM 12717 KM 12717
R7
Garwolin
Warszawa Zachodnia 16:16 - Warszawa Ochota 16:19 - Warszawa Śródmieście PKP 16:22 - Warszawa Powiśle 16:25 • Warszawa Stadion 16:28 - Warszawa Wschodnia 16:30 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:35 - Warszawa Gocławek 16:38 - Warszawa Wawer 16:41 - Garwolin 17:55
 
16:17   EIP 3800 EIP 3800
Kołobrzeg
Warszawa Zachodnia 16:17 - Warszawa Centralna 16:22 - Warszawa Wschodnia 16:31 - Iława Główna 18:07 • Tczew 18:59 - Gdańsk Główny 19:16 - Gdańsk Wrzeszcz 19:23 - Sopot 19:34 - Gdynia Główna 19:43 - Kołobrzeg 22:09
 
16:19   KM 15651 KM 15651
RE90
Działdowo
Warszawa Zachodnia peron 8 16:19 - Warszawa Wola 16:21 - Warszawa Młynów d.Koło 16:23 - Warszawa Koło 16:25 • Warszawa Toruńska 16:43 - Legionowo 16:51 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:59 - Modlin 17:03 - Ciechanów 17:37 - Działdowo 18:18
Warszawa Zachodnia peron 8
16:20   KM 21824 KM 21824
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 16:20 - Warszawa Ochota 16:23 - Warszawa Śródmieście PKP 16:26 - Warszawa Powiśle 16:29 • Warszawa Stadion 16:32 - Warszawa Wschodnia 16:34 - Warszawa Rembertów 16:41 - Warszawa Wesoła 16:46 - Sulejówek Miłosna 16:53 - Mińsk Mazowiecki 17:19
 
16:20   IC 1417 IC 1417
PILECKI
Racibórz
Warszawa Zachodnia 16:20 - Koluszki 17:08 - Piotrków Trybunalski 17:32 - Radomsko 17:59 • Częstochowa 18:25 - Sosnowiec Główny 19:49 - Katowice 19:59 - Zabrze 20:18 - Gliwice 20:26 - Racibórz 21:44
VI/
 
16:21   KM 93936 KM 93936
R8
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 16:21 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:25 - Warszawa Rakowiec 16:28 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:30 • Warszawa Służewiec 16:32 - Warszawa Okęcie 16:35 - Warszawa Dawidy 16:39 - Warszawa Jeziorki 16:42 - Nowa Iwiczna 16:45 - Piaseczno 16:49
 
16:21   WKD 146 WKD 146
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 16:21 - Warszawa Ochota WKD 16:24 - Warszawa Śródmieście WKD 16:26
Warszawa Zachodnia WKD
16:24   KM 93502 KM 93502
R7
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 16:24 - Warszawa Ochota 16:27 - Warszawa Śródmieście PKP 16:30 - Warszawa Powiśle 16:33 - Warszawa Stadion 16:36 - Warszawa Wschodnia 16:38
 
16:24   TLK 19109 TLK 19109
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 16:24 - Żyrardów 16:49 - Skierniewice 17:06 - Koluszki 17:32 - Łódź Widzew 17:49 - Łódź Fabryczna 18:02
VI/
 
16:25   SKW 99612 SKW 99612
Wieliszew
Warszawa Zachodnia 16:25 - Warszawa Centralna 16:29 - Warszawa Wschodnia 16:36 - Warszawa Praga 16:44 • Warszawa Toruńska 16:47 - Warszawa Żerań 16:50 - Warszawa Płudy 16:53 - Warszawa Choszczówka 16:56 - Legionowo 17:01 - Wieliszew 17:09
V/4
 
16:25   KM 93302 KM 93302
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 16:25 - Warszawa Włochy 16:30 - Warszawa Ursus 16:33 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:35 • Piastów 16:38 - Pruszków 16:42 - Parzniew 16:46 - Brwinów 16:50 - Milanówek 16:54 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:00
 
16:25   WKD 133 WKD 133
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 16:25 - Warszawa Reduta Ordona 16:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 16:29 - Warszawa Raków 16:31 • Warszawa Salomea 16:33 - Opacz 16:35 - Michałowice 16:38 - Reguły 16:40 - Podkowa Leśna Główna 17:01 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 17:15
Warszawa Zachodnia WKD
16:28   KM 19296 KM 19296
WIEDENKA
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 16:28 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:45 - Jaktorów 16:50 - Międzyborów 16:54 • Żyrardów 16:58 - Sucha Żyrardowska 17:03 - Jesionka 17:06 - Radziwiłłów Mazowiecki 17:10 - Skierniewice Rawka 17:15 - Skierniewice 17:20
 
16:28   KM 93698 KM 93698
R61
Ostrołęka
Warszawa Zachodnia 16:28 - Warszawa Ochota 16:31 - Warszawa Śródmieście PKP 16:34 - Warszawa Powiśle 16:37 • Warszawa Stadion 16:40 - Warszawa Wschodnia 16:42 - Warszawa Rembertów 16:49 - Zielonka 17:04 - Tłuszcz 17:33 - Ostrołęka 18:56
 
16:30   KM 19416 KM 19416
R3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 16:30 - Warszawa Włochy 16:34 - Warszawa Ursus Północny 16:40 - Warszawa Gołąbki 16:42 • Ożarów Mazowiecki 16:46 - Płochocin 16:52 - Błonie 16:57 - Teresin Niepokalanów 17:16 - Sochaczew 17:26 - Łowicz Główny 18:03
 
16:31   SKW 99546 SKW 99546
Otwock
Warszawa Zachodnia 16:31 - Warszawa Ochota 16:34 - Warszawa Śródmieście PKP 16:37 - Warszawa Powiśle 16:41 • Warszawa Stadion 16:43 - Warszawa Wschodnia 16:46 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:51 - Warszawa Gocławek 16:54 - Warszawa Wawer 16:56 - Otwock 17:19
II/20
 
16:31   KM 19230 KM 19230
ŁUKOWIANKA
Łuków
Warszawa Zachodnia 16:31 - Warszawa Centralna 16:35 - Warszawa Wschodnia 16:46 - Halinów 16:59 • Mińsk Mazowiecki 17:09 - Cegłów 17:17 - Mrozy 17:21 - Siedlce Zachodnie 17:39 - Siedlce 17:43 - Łuków 18:13
 
16:31   WKD 356 WKD 356
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 16:31 - Warszawa Ochota WKD 16:34 - Warszawa Śródmieście WKD 16:36
Warszawa Zachodnia WKD
16:32   IC 1531 IC 1531
KUJAWIAK
Bydgoszcz Główna
Warszawa Zachodnia 16:32 - Sochaczew 17:00 - Łowicz Główny 17:23 - Kutno 17:53 • Włocławek 18:30 - Toruń Główny 19:04 - Solec Kujawski 19:28 - Bydgoszcz Wschód 19:38 - Bydgoszcz Leśna 19:43 - Bydgoszcz Główna 19:49
VI/
 
16:33   SKW 99344 SKW 99344
Pruszków
Warszawa Zachodnia 16:33 - Warszawa Włochy 16:38 - Warszawa Ursus 16:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:43 - Piastów 16:45 - Pruszków 16:50
III/23
 
16:35   IC 10103 IC 10103
ŻUBR
Białystok
Warszawa Zachodnia 16:35 - Warszawa Centralna 16:39 - Warszawa Wschodnia 16:51 - Tłuszcz 17:22 - Małkinia 17:55 - Czyżew 18:22 - Szepietowo 18:33 - Łapy 18:50 - Białystok 19:08
VII/
 
16:35   WKD 369 WKD 369
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 16:35 - Warszawa Reduta Ordona 16:37 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 16:39 - Warszawa Raków 16:41 • Warszawa Salomea 16:43 - Opacz 16:45 - Michałowice 16:48 - Reguły 16:50 - Malichy 16:52 - Podkowa Leśna Główna 17:11
Warszawa Zachodnia WKD
16:36   KM 12100 KM 12100
RADOMIAK
Radom
Warszawa Zachodnia 16:36 - Drzewica 17:38 - Przysucha 17:49 - Radom 18:13
 
16:37   KM 19322 KM 19322
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 16:37 - Warszawa Włochy 16:41 - Warszawa Ursus 16:45 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:47 • Piastów 16:50 - Pruszków 16:54 - Parzniew 16:58 - Brwinów 17:01 - Milanówek 17:05 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:10
 
16:39   KM 19875 KM 19875
R2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 16:39 - Warszawa Ochota 16:42 - Warszawa Śródmieście PKP 16:45 - Warszawa Powiśle 16:48 • Warszawa Stadion 16:51 - Warszawa Wschodnia 16:53 - Warszawa Rembertów 17:00 - Sulejówek Miłosna 17:12 - Mińsk Mazowiecki 17:30 - Siedlce 18:13
 
16:40   SKW 99414 SKW 99414
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 16:40 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:44 - Warszawa Rakowiec 16:46 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:48 - Warszawa Służewiec 16:51 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:55
VI/1
 
16:41   WKD 148 WKD 148
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 16:41 - Warszawa Ochota WKD 16:44 - Warszawa Śródmieście WKD 16:46
Warszawa Zachodnia WKD
16:42   KM 12226 KM 12226
R8
Radom
Warszawa Zachodnia 16:42 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:46 - Warszawa Rakowiec 16:49 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:51 • Warszawa Służewiec 16:54 - Warszawa Okęcie 16:56 - Warszawa Dawidy 17:01 - Warszawa Jeziorki 17:04 - Piaseczno 17:10 - Radom 18:56
 
16:42   KM 91330 KM 91330
R1
Warszawa Falenica
Warszawa Zachodnia 16:42 - Warszawa Ochota 16:45 - Warszawa Śródmieście PKP 16:48 - Warszawa Powiśle 16:52 • Warszawa Stadion 16:54 - Warszawa Wschodnia 16:57 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:02 - Warszawa Gocławek 17:05 - Warszawa Wawer 17:07 - Warszawa Falenica 17:20
 
16:45   WKD 135 WKD 135
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 16:45 - Warszawa Reduta Ordona 16:47 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 16:49 - Warszawa Raków 16:51 • Warszawa Salomea 16:53 - Opacz 16:55 - Michałowice 16:58 - Reguły 17:00 - Podkowa Leśna Główna 17:21 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 17:35
Warszawa Zachodnia WKD
16:46   SKW 99842 SKW 99842
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 16:46 - Warszawa Ochota 16:49 - Warszawa Śródmieście PKP 16:52 - Warszawa Powiśle 16:55 • Warszawa Stadion 16:58 - Warszawa Wschodnia 17:00 - Warszawa Rembertów 17:07 - Warszawa Wesoła 17:11 - Warszawa Wola Grzybowska 17:14 - Sulejówek Miłosna 17:19
II/22
 
16:46   EIC 1811 EIC 1811
CHROBRY
Szczecin Główny
Warszawa Zachodnia 16:46 - Kutno 18:00 - Gniezno 19:41 - Poznań Główny 20:10 - Krzyż 21:40 - Choszczno 22:12 - Stargard 22:33 - Szczecin Dąbie 22:53 - Szczecin Główny 23:08
VI/
 
16:47   SKW 99753 SKW 99753
Wieliszew
Warszawa Zachodnia peron 8 16:47 - Warszawa Wola 16:49 - Warszawa Młynów d.Koło 16:51 - Warszawa Koło 16:53 • Warszawa Praga 17:05 - Warszawa Toruńska 17:08 - Warszawa Płudy 17:14 - Warszawa Choszczówka 17:17 - Legionowo 17:21 - Wieliszew 17:29
Warszawa Zachodnia peron 8
16:48   SKW 99946 SKW 99946
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 16:48 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:52 - Warszawa Rakowiec 16:54 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:56 - Warszawa Służewiec 16:59 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:03
III/21
 
16:49   EIP 5402 EIP 5402
Gliwice
Warszawa Zachodnia 16:49 - Zawiercie 18:30 - Sosnowiec Główny 18:55 - Katowice 19:05 - Zabrze 19:22 - Gliwice 19:30
VI/
 
16:50   KM 93950 KM 93950
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 16:50 - Warszawa Włochy 16:55 - Warszawa Ursus 16:59 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:02 • Piastów 17:05 - Pruszków 17:11 - Parzniew 17:14 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:25 - Żyrardów 17:41 - Skierniewice 18:01
 
16:50   KM 93570 KM 93570
R7
Pilawa
Warszawa Zachodnia 16:50 - Warszawa Ochota 16:53 - Warszawa Śródmieście PKP 16:56 - Warszawa Powiśle 16:59 • Warszawa Stadion 17:02 - Warszawa Wschodnia 17:04 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:11 - Warszawa Gocławek 17:14 - Warszawa Wawer 17:16 - Pilawa 18:17
 
16:50   TLK 68 TLK 68
KIEV-EXPRESS
Kiev Pass
Warszawa Zachodnia 16:50 - Kiev Pass 11:05
 
16:50   TLK 12011 TLK 12011
Chełm
Warszawa Zachodnia 16:50 - Warszawa Centralna 16:55 - Warszawa Wschodnia 17:15 - Mińsk Mazowiecki 17:42 • Siedlce 18:17 - Łuków 18:36 - Lublin 20:27 - Świdnik Miasto 21:00 - Rejowiec 21:32 - Chełm 21:49
 
16:51   WKD 240 WKD 240
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 16:51 - Warszawa Ochota WKD 16:54 - Warszawa Śródmieście WKD 16:56
Warszawa Zachodnia WKD
16:53   EIC 1325 EIC 1325
KRAKUS
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 16:53 - Opoczno Południe 17:51 - Kraków Główny 19:21
VI/
 
16:54   KM 91976 KM 91976
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 16:54 - Warszawa Ochota 16:57 - Warszawa Śródmieście PKP 17:00 - Warszawa Powiśle 17:03 - Warszawa Stadion 17:06 - Warszawa Wschodnia 17:08
 
16:54   KM 19684 KM 19684
R8
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 16:54 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:58 - Warszawa Rakowiec 17:00 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:02 • Warszawa Służewiec 17:05 - Warszawa Okęcie 17:07 - Warszawa Dawidy 17:12 - Warszawa Jeziorki 17:15 - Nowa Iwiczna 17:18 - Piaseczno 17:22
 
16:55   IC 91119 IC 91119
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 16:55 - Warszawa Centralna 16:59 - Warszawa Wschodnia 17:06
V/
 
16:55   WKD 245 WKD 245
Milanówek Grudów
Warszawa Zachodnia WKD 16:55 - Warszawa Reduta Ordona 16:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 16:59 - Warszawa Raków 17:01 • Warszawa Salomea 17:03 - Opacz 17:05 - Michałowice 17:08 - Reguły 17:10 - Podkowa Leśna Główna 17:31 - Milanówek Grudów 17:38
Warszawa Zachodnia WKD
16:57   KM 93250 KM 93250
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Zachodnia 16:57 - Warszawa Ochota 17:00 - Warszawa Śródmieście PKP 17:03 - Warszawa Powiśle 17:07 - Warszawa Stadion 17:09 - Warszawa Wschodnia 17:12 - Warszawa Rembertów 17:20
 
16:58   KM 93682 KM 93682
RL
Modlin
Warszawa Zachodnia 16:58 - Warszawa Centralna 17:02 - Warszawa Wschodnia 17:10 - Warszawa Toruńska 17:18 • Warszawa Płudy 17:23 - Legionowo 17:29 - Legionowo Przystanek 17:32 - Chotomów 17:35 - Nowy Dwór Mazowiecki 17:42 - Modlin 17:46
 
16:58   TLK 19117 TLK 19117
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 16:58 - Żyrardów 17:23 - Skierniewice 17:40 - Koluszki 18:14 - Łódź Widzew 18:30 - Łódź Fabryczna 18:40
VI/
 
17:00   KM 19910 KM 19910
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Zachodnia 17:00 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:04 - Warszawa Rakowiec 17:06 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:08 • Warszawa Służewiec 17:11 - Warszawa Okęcie 17:13 - Warszawa Dawidy 17:17 - Warszawa Jeziorki 17:20 - Piaseczno 17:27 - Góra Kalwaria 17:53
 
17:01   SKW 99548 SKW 99548
Otwock
Warszawa Zachodnia 17:01 - Warszawa Ochota 17:04 - Warszawa Śródmieście PKP 17:07 - Warszawa Powiśle 17:11 • Warszawa Stadion 17:13 - Warszawa Wschodnia 17:16 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:21 - Warszawa Gocławek 17:24 - Warszawa Wawer 17:26 - Otwock 17:50
II/20
 
17:01   WKD 360 WKD 360
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:01 - Warszawa Ochota WKD 17:04 - Warszawa Śródmieście WKD 17:06
Warszawa Zachodnia WKD
17:02   TLK 28106 TLK 28106
NOTEĆ
Piła Główna
Warszawa Zachodnia 17:02 - Sochaczew 17:32 - Łowicz Główny 17:52 - Żychlin 18:10 • Kutno 18:26 - Inowrocław 19:55 - Bydgoszcz Główna 20:24 - Nakło nad Notecią 20:59 - Wyrzysk Osiek 21:15 - Piła Główna 21:44
VI/
 
17:02   TLK 81106 TLK 81106
MEWA
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:02 - Warszawa Centralna 17:06 - Warszawa Wschodnia 17:21
V/
 
17:03   SKW 99346 SKW 99346
Pruszków
Warszawa Zachodnia 17:03 - Warszawa Włochy 17:08 - Warszawa Ursus 17:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:13 - Piastów 17:15 - Pruszków 17:20
III/23
 
17:05   KM 93634 KM 93634
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:05 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:09 - Warszawa Rakowiec 17:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:13 - Warszawa Służewiec 17:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:20
 
17:05   KM 93816 KM 93816
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 17:05 - Warszawa Ochota 17:08 - Warszawa Śródmieście PKP 17:11 - Warszawa Powiśle 17:14 • Warszawa Stadion 17:17 - Warszawa Wschodnia 17:19 - Warszawa Rembertów 17:27 - Warszawa Wesoła 17:31 - Sulejówek Miłosna 17:39 - Mińsk Mazowiecki 18:00
 
17:05   WKD 371 WKD 371
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 17:05 - Warszawa Reduta Ordona 17:07 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 17:09 - Warszawa Raków 17:11 • Warszawa Salomea 17:13 - Opacz 17:15 - Michałowice 17:18 - Reguły 17:20 - Malichy 17:22 - Podkowa Leśna Główna 17:41
Warszawa Zachodnia WKD
17:05   SKW 99719 SKW 99719
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia peron 8 17:05 - Warszawa Wola 17:07 - Warszawa Młynów d.Koło 17:09 - Warszawa Koło 17:11 • Warszawa Praga 17:25 - Warszawa Toruńska 17:28 - Warszawa Płudy 17:34 - Warszawa Choszczówka 17:37 - Legionowo 17:41 - Legionowo Piaski 17:44
Warszawa Zachodnia peron 8
17:07   KM 19462 KM 19462
R3
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 17:07 - Warszawa Włochy 17:11 - Warszawa Ursus Północny 17:16 - Warszawa Gołąbki 17:18 • Ożarów Mazowiecki 17:23 - Płochocin 17:28 - Błonie 17:33 - Witanów 17:37 - Teresin Niepokalanów 17:47 - Sochaczew 17:57
 
17:11   KM 19378 KM 19378
R1
Żyrardów
Warszawa Zachodnia 17:11 - Warszawa Włochy 17:15 - Warszawa Ursus 17:19 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:21 • Piastów 17:24 - Pruszków 17:31 - Parzniew 17:35 - Brwinów 17:38 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:46 - Żyrardów 18:01
 
17:11   EIP 4510 EIP 4510
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 17:11 - Warszawa Centralna 17:16 - Warszawa Wschodnia 17:31 - Iława Główna 19:08 • Tczew 20:00 - Gdańsk Główny 20:17 - Gdańsk Wrzeszcz 20:24 - Gdańsk Oliwa 20:29 - Sopot 20:35 - Gdynia Główna 20:44
V/
 
17:11   IC 1911 IC 1911
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 17:11 - Łódź Widzew 18:15 - Łódź Fabryczna 18:24
VI/
 
17:11   WKD 362 WKD 362
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:11 - Warszawa Ochota WKD 17:14 - Warszawa Śródmieście WKD 17:16
Warszawa Zachodnia WKD
17:12   SKW 99844 SKW 99844
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 17:12 - Warszawa Ochota 17:15 - Warszawa Śródmieście PKP 17:18 - Warszawa Powiśle 17:22 • Warszawa Stadion 17:24 - Warszawa Wschodnia 17:27 - Warszawa Rembertów 17:34 - Warszawa Wesoła 17:38 - Warszawa Wola Grzybowska 17:41 - Sulejówek Miłosna 17:46
II/22
 
17:13   KM 15615 KM 15615
R90
Ciechanów
Warszawa Zachodnia peron 8 17:13 - Warszawa Wola 17:15 - Warszawa Młynów d.Koło 17:17 - Warszawa Koło 17:19 • Warszawa Toruńska 17:34 - Warszawa Płudy 17:40 - Legionowo 17:47 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:00 - Modlin 18:04 - Ciechanów 18:52
Warszawa Zachodnia peron 8
17:15   EIP 3104 EIP 3104
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:15 - Warszawa Centralna 17:20 - Warszawa Wschodnia 17:46
V/
 
17:15   WKD 373 WKD 373
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 17:15 - Warszawa Reduta Ordona 17:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 17:19 - Warszawa Raków 17:21 • Warszawa Salomea 17:23 - Opacz 17:25 - Michałowice 17:28 - Reguły 17:30 - Malichy 17:32 - Podkowa Leśna Główna 17:51
Warszawa Zachodnia WKD
17:16   SKW 99948 SKW 99948
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:16 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:19 - Warszawa Rakowiec 17:22 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:24 - Warszawa Służewiec 17:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:32
IV/25
 
17:16   KM 12400 KM 12400
R7
Garwolin
Warszawa Zachodnia 17:16 - Warszawa Ochota 17:19 - Warszawa Śródmieście PKP 17:22 - Warszawa Powiśle 17:26 • Warszawa Stadion 17:28 - Warszawa Wschodnia 17:31 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:36 - Warszawa Gocławek 17:39 - Warszawa Wawer 17:41 - Garwolin 18:45
 
17:19   KM 19324 KM 19324
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 17:19 - Warszawa Włochy 17:23 - Warszawa Ursus 17:27 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:29 • Piastów 17:32 - Pruszków 17:36 - Parzniew 17:40 - Brwinów 17:43 - Milanówek 17:47 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:52
 
17:20   KM 21826 KM 21826
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 17:20 - Warszawa Ochota 17:23 - Warszawa Śródmieście PKP 17:26 - Warszawa Powiśle 17:29 • Warszawa Stadion 17:32 - Warszawa Wschodnia 17:34 - Warszawa Rembertów 17:41 - Warszawa Wesoła 17:46 - Sulejówek Miłosna 17:54 - Mińsk Mazowiecki 18:19
 
17:21   WKD 150 WKD 150
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:21 - Warszawa Ochota WKD 17:24 - Warszawa Śródmieście WKD 17:26
Warszawa Zachodnia WKD
17:23   TLK 86104 TLK 86104
POBRZEŻE
Wrocław Główny
Warszawa Zachodnia 17:23 - Żyrardów 17:48 - Skierniewice 18:07 - Koluszki 18:28 • Łódź Widzew 18:41 - Łódź Chojny 19:02 - Ostrów Wielkopolski 20:58 - Wrocław Nadodrze 22:11 - Wrocław Mikołajów 22:17 - Wrocław Główny 22:24
VI/
 
17:24   KM 91978 KM 91978
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:24 - Warszawa Ochota 17:27 - Warszawa Śródmieście PKP 17:30 - Warszawa Powiśle 17:33 - Warszawa Stadion 17:36 - Warszawa Wschodnia 17:38
 
17:25   SKW 99614 SKW 99614
Wieliszew
Warszawa Zachodnia 17:25 - Warszawa Centralna 17:29 - Warszawa Wschodnia 17:36 - Warszawa Praga 17:44 • Warszawa Toruńska 17:46 - Warszawa Żerań 17:49 - Warszawa Płudy 17:53 - Warszawa Choszczówka 17:56 - Legionowo 18:00 - Wieliszew 18:08
V/4
 
17:25   WKD 137 WKD 137
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 17:25 - Warszawa Reduta Ordona 17:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 17:29 - Warszawa Raków 17:31 • Warszawa Salomea 17:33 - Opacz 17:35 - Michałowice 17:38 - Reguły 17:40 - Podkowa Leśna Główna 18:01 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 18:15
Warszawa Zachodnia WKD
17:26   KM 21306 KM 21306
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 17:26 - Warszawa Włochy 17:30 - Warszawa Ursus 17:34 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:36 • Piastów 17:39 - Pruszków 17:45 - Parzniew 17:49 - Brwinów 17:52 - Milanówek 17:56 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:01
 
17:27   KM 93266 KM 93266
RE2
Warszawa Rembertów
Warszawa Zachodnia 17:27 - Warszawa Ochota 17:30 - Warszawa Śródmieście PKP 17:33 - Warszawa Powiśle 17:37 - Warszawa Stadion 17:39 - Warszawa Wschodnia 17:42 - Warszawa Rembertów 17:49
 
17:28   KM 19138 KM 19138
MAZOVIA
Płock
Warszawa Zachodnia 17:28 - Błonie 17:44 - Teresin Niepokalanów 17:53 - Sochaczew 18:02 • Łowicz Główny 18:23 - Kutno 18:54 - Strzelce Kujawskie 19:12 - Gostynin 19:22 - Łąck 19:35 - Płock 19:52
 
17:29   KM 19418 KM 19418
R3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 17:29 - Warszawa Włochy 17:34 - Warszawa Ursus Północny 17:38 - Warszawa Gołąbki 17:40 • Ożarów Mazowiecki 17:45 - Płochocin 17:50 - Błonie 17:55 - Teresin Niepokalanów 18:09 - Sochaczew 18:18 - Łowicz Główny 18:55
 
17:29   KM 93862 KM 93862
RE2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 17:29 - Warszawa Centralna 17:33 - Warszawa Wschodnia 17:41 - Halinów 18:00 • Mińsk Mazowiecki 18:09 - Cegłów 18:17 - Mrozy 18:21 - Kotuń 18:30 - Siedlce Zachodnie 18:37 - Siedlce 18:40
 
17:31   SKW 99550 SKW 99550
Otwock
Warszawa Zachodnia 17:31 - Warszawa Ochota 17:34 - Warszawa Śródmieście PKP 17:37 - Warszawa Powiśle 17:41 • Warszawa Stadion 17:43 - Warszawa Wschodnia 17:46 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:51 - Warszawa Gocławek 17:54 - Warszawa Wawer 17:57 - Otwock 18:20
II/20
 
17:31   TLK 53106 TLK 53106
BRANICKI
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 17:31 - Opoczno Południe 19:07 - Włoszczowa Północ 19:43 - Miechów 20:26 - Kraków Główny 21:18
VI/
 
17:31   WKD 364 WKD 364
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:31 - Warszawa Ochota WKD 17:34 - Warszawa Śródmieście WKD 17:36
Warszawa Zachodnia WKD
17:33   SKW 99348 SKW 99348
Pruszków
Warszawa Zachodnia 17:33 - Warszawa Włochy 17:37 - Warszawa Ursus 17:40 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:42 - Piastów 17:44 - Pruszków 17:48
III/23
 
17:34   IC 51104 IC 51104
WIENIAWSKI
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:34 - Warszawa Centralna 17:38 - Warszawa Wschodnia 18:06
V/
 
17:35   SKW 99416 SKW 99416
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:35 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:39 - Warszawa Rakowiec 17:41 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:43 - Warszawa Służewiec 17:46 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:50
VI/2
 
17:35   KM 19737 KM 19737
R6
Tłuszcz
Warszawa Zachodnia 17:35 - Warszawa Ochota 17:38 - Warszawa Śródmieście PKP 17:41 - Warszawa Powiśle 17:44 • Warszawa Stadion 17:47 - Warszawa Wschodnia 17:49 - Warszawa Rembertów 17:56 - Zielonka 18:09 - Wołomin 18:18 - Tłuszcz 18:37
 
17:35   WKD 375 WKD 375
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 17:35 - Warszawa Reduta Ordona 17:37 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 17:39 - Warszawa Raków 17:41 • Warszawa Salomea 17:43 - Opacz 17:45 - Michałowice 17:48 - Reguły 17:50 - Malichy 17:52 - Podkowa Leśna Główna 18:11
Warszawa Zachodnia WKD
17:38   KM 19912 KM 19912
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:42 - Warszawa Rakowiec 17:45 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:47 • Warszawa Służewiec 17:49 - Warszawa Okęcie 17:52 - Warszawa Dawidy 17:56 - Warszawa Jeziorki 17:58 - Piaseczno 18:05 - Góra Kalwaria 18:32
 
17:38   IR 10143 IR 10143
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Centralna 17:42 - Warszawa Wschodnia 17:51
 
17:39   KM 19877 KM 19877
R2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 17:39 - Warszawa Ochota 17:42 - Warszawa Śródmieście PKP 17:45 - Warszawa Powiśle 17:48 • Warszawa Stadion 17:51 - Warszawa Wschodnia 17:53 - Warszawa Rembertów 18:00 - Sulejówek Miłosna 18:12 - Mińsk Mazowiecki 18:30 - Siedlce 19:13
 
17:39   SKW 99721 SKW 99721
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia peron 8 17:39 - Warszawa Wola 17:41 - Warszawa Młynów d.Koło 17:43 - Warszawa Koło 17:45 • Warszawa Praga 17:59 - Warszawa Toruńska 18:01 - Warszawa Płudy 18:08 - Warszawa Choszczówka 18:11 - Legionowo 18:15 - Legionowo Piaski 18:18
Warszawa Zachodnia peron 8
17:41   KM 19984 KM 19984
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 17:41 - Warszawa Włochy 17:45 - Warszawa Ursus 17:48 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:50 • Piastów 17:53 - Pruszków 17:57 - Parzniew 18:00 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:11 - Żyrardów 18:22 - Skierniewice 18:43
 
17:41   TLK 19153 TLK 19153
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 17:41 - Żyrardów 18:06 - Skierniewice 18:22 - Koluszki 18:46 - Łódź Widzew 19:03 - Łódź Fabryczna 19:12
VI/
 
17:41   WKD 152 WKD 152
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:41 - Warszawa Ochota WKD 17:44 - Warszawa Śródmieście WKD 17:46
Warszawa Zachodnia WKD
17:42   KM 91336 KM 91336
R7
Warszawa Falenica
Warszawa Zachodnia 17:42 - Warszawa Ochota 17:45 - Warszawa Śródmieście PKP 17:48 - Warszawa Powiśle 17:52 • Warszawa Stadion 17:54 - Warszawa Wschodnia 17:57 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:02 - Warszawa Gocławek 18:05 - Warszawa Wawer 18:07 - Warszawa Falenica 18:20
 
17:42   TLK 99108 TLK 99108
Suwałki
Warszawa Zachodnia 17:42 - Warszawa Centralna 17:46 - Warszawa Wschodnia 17:56 - Tłuszcz 18:27 • Małkinia 19:02 - Czyżew 19:24 - Szepietowo 19:35 - Łapy 19:52 - Białystok 20:11 - Suwałki 22:21
IV/
 
17:44   SKW 99950 SKW 99950
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 17:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:48 - Warszawa Rakowiec 17:51 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:53 - Warszawa Służewiec 17:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:01
III/21
 
17:45   WKD 139 WKD 139
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 17:45 - Warszawa Reduta Ordona 17:47 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 17:49 - Warszawa Raków 17:51 • Warszawa Salomea 17:53 - Opacz 17:55 - Michałowice 17:58 - Reguły 18:00 - Podkowa Leśna Główna 18:21 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 18:35
Warszawa Zachodnia WKD
17:46   SKW 99846 SKW 99846
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 17:46 - Warszawa Ochota 17:49 - Warszawa Śródmieście PKP 17:52 - Warszawa Powiśle 17:55 • Warszawa Stadion 17:58 - Warszawa Wschodnia 18:00 - Warszawa Rembertów 18:07 - Warszawa Wesoła 18:11 - Warszawa Wola Grzybowska 18:14 - Sulejówek Miłosna 18:19
II/22
 
17:48   KM 19464 KM 19464
R3
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 17:48 - Warszawa Włochy 17:52 - Warszawa Ursus Północny 17:56 - Warszawa Gołąbki 17:59 • Ożarów Mazowiecki 18:03 - Płochocin 18:08 - Błonie 18:13 - Witanów 18:17 - Teresin Niepokalanów 18:27 - Sochaczew 18:43
 
17:48   EIP 5308 EIP 5308
Rzeszów Główny
Warszawa Zachodnia 17:48 - Kraków Główny 20:04 - Kraków Płaszów 20:15 - Bochnia 20:46 - Tarnów 21:05 - Dębica 21:21 - Rzeszów Główny 21:47
VI/
 
17:50   KM 93520 KM 93520
R7
Otwock
Warszawa Zachodnia 17:50 - Warszawa Ochota 17:53 - Warszawa Śródmieście PKP 17:56 - Warszawa Powiśle 17:59 • Warszawa Stadion 18:02 - Warszawa Wschodnia 18:04 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:11 - Warszawa Gocławek 18:14 - Warszawa Wawer 18:16 - Otwock 18:40
 
17:50   KM 93684 KM 93684
RL
Modlin
Warszawa Zachodnia 17:50 - Warszawa Centralna 17:54 - Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Toruńska 18:08 • Warszawa Płudy 18:12 - Legionowo 18:18 - Legionowo Przystanek 18:21 - Chotomów 18:23 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:30 - Modlin 18:34
 
17:51   WKD 244 WKD 244
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 17:51 - Warszawa Ochota WKD 17:54 - Warszawa Śródmieście WKD 17:56
Warszawa Zachodnia WKD
17:52   KM 12690 KM 12690
RE8
Skarżysko-Kamienna
Warszawa Zachodnia 17:52 - Warszawa Służewiec 18:00 - Piaseczno 18:12 - Czachówek Południowy 18:23 • Chynów 18:30 - Warka 18:45 - Dobieszyn 19:06 - Radom 19:38 - Rożki 19:48 - Skarżysko-Kamienna 20:19
 
17:52   EIC 110 EIC 110
COMENIUS
Ostrava-Svinov
Warszawa Zachodnia 17:52 - Zawiercie 19:45 - Dąbrowa Górnicza 20:02 - Sosnowiec Główny 20:10 • Katowice 20:20 - Tychy 20:38 - Rybnik 21:06 - Wodzisław Śląski 21:20 - Chałupki 21:37 - Ostrava-Svinov 22:01
 
17:54   KM 91338 KM 91338
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 17:54 - Warszawa Ochota 17:57 - Warszawa Śródmieście PKP 18:00 - Warszawa Powiśle 18:03 - Warszawa Stadion 18:06 - Warszawa Wschodnia 18:08
 
17:54   IC 65100 IC 65100
KORMORAN
Olsztyn Główny
Warszawa Zachodnia 17:54 - Warszawa Centralna 17:59 - Warszawa Wschodnia 18:11 - Legionowo 18:29 • Nowy Dwór Mazowiecki 18:39 - Modlin 18:44 - Ciechanów 19:27 - Działdowo 19:59 - Iława Główna 20:36 - Olsztyn Główny 21:24
V/
 
17:55   WKD 249 WKD 249
Milanówek Grudów
Warszawa Zachodnia WKD 17:55 - Warszawa Reduta Ordona 17:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 17:59 - Warszawa Raków 18:01 • Warszawa Salomea 18:03 - Opacz 18:05 - Michałowice 18:08 - Reguły 18:10 - Podkowa Leśna Główna 18:31 - Milanówek Grudów 18:38
Warszawa Zachodnia WKD
17:56   KM 93314 KM 93314
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 17:56 - Warszawa Włochy 18:00 - Warszawa Ursus 18:03 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:05 • Piastów 18:08 - Pruszków 18:12 - Parzniew 18:15 - Brwinów 18:19 - Milanówek 18:23 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:27
 
17:57   KM 93230 KM 93230
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Zachodnia 17:57 - Warszawa Ochota 18:00 - Warszawa Śródmieście PKP 18:03 - Warszawa Powiśle 18:07 - Warszawa Stadion 18:09 - Warszawa Wschodnia 18:12 - Warszawa Rembertów 18:20
 
17:58   EIC 1609 EIC 1609
ŚLĘŻA
Wrocław Główny
Warszawa Zachodnia 17:58 - Częstochowa Stradom 20:05 - Lubliniec 20:29 - Opole Główne 21:04 - Wrocław Główny 21:47
VI/
 
17:59   KM 12630 KM 12630
R8
Radom
Warszawa Zachodnia 17:59 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:03 - Warszawa Rakowiec 18:06 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:08 • Warszawa Służewiec 18:10 - Warszawa Okęcie 18:13 - Warszawa Dawidy 18:17 - Warszawa Jeziorki 18:20 - Piaseczno 18:27 - Radom 20:13
 
18:01   SKW 99552 SKW 99552
Otwock
Warszawa Zachodnia 18:01 - Warszawa Ochota 18:04 - Warszawa Śródmieście PKP 18:07 - Warszawa Powiśle 18:11 • Warszawa Stadion 18:13 - Warszawa Wschodnia 18:16 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:21 - Warszawa Gocławek 18:24 - Warszawa Wawer 18:26 - Otwock 18:50
II/20
 
18:03   SKW 99350 SKW 99350
Pruszków
Warszawa Zachodnia 18:03 - Warszawa Włochy 18:08 - Warszawa Ursus 18:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:13 - Piastów 18:15 - Pruszków 18:20
III/23
 
18:04   IC 10100 IC 10100
NIEMEN
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:04 - Warszawa Centralna 18:08 - Warszawa Wschodnia 18:21
V/
 
18:05   KM 93732 KM 93732
R6
Mrozy
Warszawa Zachodnia 18:05 - Warszawa Ochota 18:08 - Warszawa Śródmieście PKP 18:11 - Warszawa Powiśle 18:15 • Warszawa Stadion 18:17 - Warszawa Wschodnia 18:20 - Warszawa Rembertów 18:27 - Sulejówek Miłosna 18:39 - Mińsk Mazowiecki 18:58 - Mrozy 19:16
 
18:05   KM 93636 KM 93636
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 18:05 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:09 - Warszawa Rakowiec 18:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:13 - Warszawa Służewiec 18:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:20
 
18:06   WKD 368 WKD 368
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 18:06 - Warszawa Ochota WKD 18:09 - Warszawa Śródmieście WKD 18:11
Warszawa Zachodnia WKD
18:08   KM 93944 KM 93944
R8
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 18:08 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:13 - Warszawa Rakowiec 18:15 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:17 • Warszawa Służewiec 18:20 - Warszawa Okęcie 18:22 - Warszawa Dawidy 18:27 - Warszawa Jeziorki 18:30 - Nowa Iwiczna 18:33 - Piaseczno 18:37
 
18:09   KM 93818 KM 93818
R2
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:09 - Warszawa Ochota 18:12 - Warszawa Śródmieście PKP 18:15 - Warszawa Powiśle 18:18 - Warszawa Stadion 18:21 - Warszawa Wschodnia 18:23
 
18:10   WKD 379 WKD 379
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 18:10 - Warszawa Reduta Ordona 18:12 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:14 - Warszawa Raków 18:16 • Warszawa Salomea 18:18 - Opacz 18:20 - Michałowice 18:23 - Reguły 18:25 - Malichy 18:27 - Podkowa Leśna Główna 18:46
Warszawa Zachodnia WKD
18:11   KM 19380 KM 19380
R1
Żyrardów
Warszawa Zachodnia 18:11 - Warszawa Włochy 18:15 - Warszawa Ursus 18:18 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:20 • Piastów 18:23 - Pruszków 18:27 - Parzniew 18:31 - Brwinów 18:35 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:43 - Żyrardów 18:57
 
18:11   EIC 1701 EIC 1701
LECH
Poznań Główny
Warszawa Zachodnia 18:11 - Kutno 19:33 - Gniezno 21:16 - Poznań Główny 21:44
 
18:12   KM 15617 KM 15617
R90
Ciechanów
Warszawa Zachodnia peron 8 18:12 - Warszawa Wola 18:14 - Warszawa Młynów d.Koło 18:16 - Warszawa Koło 18:18 • Warszawa Toruńska 18:32 - Warszawa Płudy 18:39 - Legionowo 18:47 - Nowy Dwór Mazowiecki 19:05 - Modlin 19:09 - Ciechanów 19:55
Warszawa Zachodnia peron 8
18:13   SKW 99848 SKW 99848
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 18:13 - Warszawa Ochota 18:16 - Warszawa Śródmieście PKP 18:19 - Warszawa Powiśle 18:22 • Warszawa Stadion 18:25 - Warszawa Wschodnia 18:27 - Warszawa Rembertów 18:34 - Warszawa Wesoła 18:38 - Warszawa Wola Grzybowska 18:41 - Sulejówek Miłosna 18:46
II/22
 
18:15   EIP 3500 EIP 3500
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 18:15 - Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Wschodnia 18:31 - Iława Główna 20:07 • Tczew 20:59 - Gdańsk Główny 21:16 - Gdańsk Wrzeszcz 21:23 - Gdańsk Oliwa 21:28 - Sopot 21:34 - Gdynia Główna 21:43
 
18:16   SKW 99952 SKW 99952
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 18:16 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:20 - Warszawa Rakowiec 18:22 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:24 - Warszawa Służewiec 18:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:31
III/21
 
18:16   KM 12402 KM 12402
R7
Garwolin
Warszawa Zachodnia 18:16 - Warszawa Ochota 18:19 - Warszawa Śródmieście PKP 18:22 - Warszawa Powiśle 18:26 • Warszawa Stadion 18:28 - Warszawa Wschodnia 18:31 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:36 - Warszawa Gocławek 18:39 - Warszawa Wawer 18:41 - Garwolin 19:49
 
18:16   TLK 15123 TLK 15123
Bydgoszcz Główna
Warszawa Zachodnia 18:16 - Sochaczew 18:47 - Łowicz Główny 19:07 - Kutno 19:40 • Włocławek 20:17 - Toruń Główny 20:53 - Solec Kujawski 21:13 - Bydgoszcz Wschód 21:23 - Bydgoszcz Leśna 21:28 - Bydgoszcz Główna 21:34
VI/
 
18:18   KM 19326 KM 19326
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 18:18 - Warszawa Włochy 18:22 - Warszawa Ursus 18:26 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:28 • Piastów 18:30 - Pruszków 18:34 - Parzniew 18:38 - Brwinów 18:42 - Milanówek 18:46 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:50
 
18:20   KM 21842 KM 21842
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 18:20 - Warszawa Ochota 18:23 - Warszawa Śródmieście PKP 18:26 - Warszawa Powiśle 18:29 • Warszawa Stadion 18:32 - Warszawa Wschodnia 18:34 - Warszawa Rembertów 18:42 - Warszawa Wesoła 18:46 - Sulejówek Miłosna 18:54 - Mińsk Mazowiecki 19:13
 
18:20   IC 1409 IC 1409
DAMROT
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Zachodnia 18:20 - Żyrardów 18:41 - Skierniewice 18:54 - Koluszki 19:14 • Częstochowa 20:30 - Katowice 21:50 - Tychy 22:07 - Pszczyna 22:20 - Czechowice-Dziedzice 22:28 - Bielsko-Biała Główna 22:40
VI/
 
18:21   WKD 370 WKD 370
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 18:21 - Warszawa Ochota WKD 18:24 - Warszawa Śródmieście WKD 18:26
Warszawa Zachodnia WKD
18:24   KM 19739 KM 19739
R6
Tłuszcz
Warszawa Zachodnia 18:24 - Warszawa Ochota 18:27 - Warszawa Śródmieście PKP 18:30 - Warszawa Powiśle 18:33 • Warszawa Stadion 18:36 - Warszawa Wschodnia 18:38 - Warszawa Rembertów 18:49 - Zielonka 19:03 - Wołomin 19:12 - Tłuszcz 19:30
 
18:24   IC 5326 IC 5326
SIENKIEWICZ
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 18:24 - Radom 20:02 - Skarżysko-Kamienna 20:42 - Suchedniów 20:50 - Kielce 21:16 - Jędrzejów 21:46 - Sędziszów 22:00 - Miechów 22:17 - Kraków Główny 22:45
VI/
 
18:25   SKW 99616 SKW 99616
Wieliszew
Warszawa Zachodnia 18:25 - Warszawa Centralna 18:29 - Warszawa Wschodnia 18:36 - Warszawa Praga 18:44 • Warszawa Toruńska 18:47 - Warszawa Żerań 18:50 - Warszawa Płudy 18:53 - Warszawa Choszczówka 18:56 - Legionowo 19:01 - Wieliszew 19:09
V/6
 
18:25   WKD 141 WKD 141
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 18:25 - Warszawa Reduta Ordona 18:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:29 - Warszawa Raków 18:31 • Warszawa Salomea 18:33 - Opacz 18:35 - Michałowice 18:38 - Reguły 18:40 - Podkowa Leśna Główna 19:01 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 19:15
Warszawa Zachodnia WKD
18:26   KM 21480 KM 21480
R3
Błonie
Warszawa Zachodnia 18:26 - Warszawa Włochy 18:30 - Warszawa Ursus Północny 18:34 - Warszawa Gołąbki 18:36 - Ożarów Mazowiecki 18:41 - Płochocin 18:46 - Błonie 18:52
 
18:27   SKW 99554 SKW 99554
Otwock
Warszawa Zachodnia 18:27 - Warszawa Ochota 18:30 - Warszawa Śródmieście PKP 18:33 - Warszawa Powiśle 18:37 • Warszawa Stadion 18:39 - Warszawa Wschodnia 18:42 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:51 - Warszawa Gocławek 18:54 - Warszawa Wawer 18:56 - Otwock 19:19
II/20
 
18:29   KM 91998 KM 91998
RE1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:29 - Warszawa Centralna 18:33 - Warszawa Wschodnia 18:41
 
18:30   KM 19420 KM 19420
R3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 18:30 - Warszawa Włochy 18:34 - Warszawa Ursus Północny 18:38 - Warszawa Gołąbki 18:41 • Ożarów Mazowiecki 18:46 - Płochocin 18:52 - Błonie 18:57 - Teresin Niepokalanów 19:10 - Sochaczew 19:20 - Łowicz Główny 19:48
 
18:31   KM 91980 KM 91980
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:31 - Warszawa Ochota 18:34 - Warszawa Śródmieście PKP 18:37 - Warszawa Powiśle 18:41 - Warszawa Stadion 18:43 - Warszawa Wschodnia 18:46
 
18:31   WKD 156 WKD 156
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 18:31 - Warszawa Ochota WKD 18:34 - Warszawa Śródmieście WKD 18:36
Warszawa Zachodnia WKD
18:32   IC 1901 IC 1901
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 18:32 - Żyrardów 19:02 - Skierniewice 19:15 - Koluszki 19:35 - Łódź Widzew 19:47 - Łódź Fabryczna 19:57
VI/
 
18:34   SKW 99352 SKW 99352
Pruszków
Warszawa Zachodnia 18:34 - Warszawa Włochy 18:38 - Warszawa Ursus 18:40 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:42 - Piastów 18:45 - Pruszków 18:49
III/23
 
18:35   KM 91910 KM 91910
R8
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:35 - Warszawa Ochota 18:38 - Warszawa Śródmieście PKP 18:41 - Warszawa Powiśle 18:44 - Warszawa Stadion 18:47 - Warszawa Wschodnia 18:49
 
18:35   WKD 381 WKD 381
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 18:35 - Warszawa Reduta Ordona 18:37 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:39 - Warszawa Raków 18:41 • Warszawa Salomea 18:43 - Opacz 18:45 - Michałowice 18:48 - Reguły 18:50 - Malichy 18:52 - Podkowa Leśna Główna 19:11
Warszawa Zachodnia WKD
18:39   SKW 99418 SKW 99418
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 18:39 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:42 - Warszawa Rakowiec 18:45 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:47 - Warszawa Służewiec 18:49 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:53
VI/2
 
18:39   KM 19879 KM 19879
R2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 18:39 - Warszawa Ochota 18:42 - Warszawa Śródmieście PKP 18:45 - Warszawa Powiśle 18:48 • Warszawa Stadion 18:51 - Warszawa Wschodnia 18:53 - Warszawa Rembertów 19:00 - Sulejówek Miłosna 19:12 - Mińsk Mazowiecki 19:30 - Siedlce 20:21
 
18:41   WKD 372 WKD 372
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 18:41 - Warszawa Ochota WKD 18:44 - Warszawa Śródmieście WKD 18:46
Warszawa Zachodnia WKD
18:41   SKW 99723 SKW 99723
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia peron 8 18:41 - Warszawa Wola 18:43 - Warszawa Młynów d.Koło 18:45 - Warszawa Koło 18:47 • Warszawa Praga 18:59 - Warszawa Toruńska 19:02 - Warszawa Płudy 19:09 - Warszawa Choszczówka 19:12 - Legionowo 19:16 - Legionowo Piaski 19:19
Warszawa Zachodnia peron 8
18:42   KM 91340 KM 91340
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:42 - Warszawa Ochota 18:45 - Warszawa Śródmieście PKP 18:48 - Warszawa Powiśle 18:52 - Warszawa Stadion 18:54 - Warszawa Wschodnia 18:57
 
18:44   SKW 99954 SKW 99954
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 18:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:48 - Warszawa Rakowiec 18:51 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:53 - Warszawa Służewiec 18:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:01
III/21
 
18:45   EIP 1307 EIP 1307
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 18:45 - Kraków Główny 21:03
VI/
 
18:45   WKD 143 WKD 143
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 18:45 - Warszawa Reduta Ordona 18:47 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:49 - Warszawa Raków 18:51 • Warszawa Salomea 18:53 - Opacz 18:55 - Michałowice 18:58 - Reguły 19:00 - Podkowa Leśna Główna 19:21 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 19:35
Warszawa Zachodnia WKD
18:46   SKW 99850 SKW 99850
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 18:46 - Warszawa Ochota 18:49 - Warszawa Śródmieście PKP 18:52 - Warszawa Powiśle 18:55 • Warszawa Stadion 18:58 - Warszawa Wschodnia 19:00 - Warszawa Rembertów 19:07 - Warszawa Wesoła 19:11 - Warszawa Wola Grzybowska 19:14 - Sulejówek Miłosna 19:19
II/22
 
18:46   KM 19233 KM 19233
RE2
Łuków
Warszawa Zachodnia 18:46 - Warszawa Centralna 18:50 - Warszawa Wschodnia 19:01 - Halinów 19:26 • Mińsk Mazowiecki 19:35 - Cegłów 19:43 - Mrozy 19:47 - Siedlce Zachodnie 20:04 - Siedlce 20:08 - Łuków 20:37
 
18:48   KM 19986 KM 19986
R1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 18:48 - Warszawa Włochy 18:53 - Warszawa Ursus 18:56 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:58 • Piastów 19:00 - Pruszków 19:04 - Parzniew 19:08 - Grodzisk Mazowiecki PKP 19:18 - Żyrardów 19:30 - Skierniewice 19:51
 
18:50   KM 19521 KM 19521
R7
Otwock
Warszawa Zachodnia 18:50 - Warszawa Ochota 18:53 - Warszawa Śródmieście PKP 18:56 - Warszawa Powiśle 18:59 • Warszawa Stadion 19:02 - Warszawa Wschodnia 19:04 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:10 - Warszawa Gocławek 19:13 - Warszawa Wawer 19:15 - Otwock 19:40
 
18:50   IC 6510 IC 6510
SŁOWACKI
Ełk
Warszawa Zachodnia 18:50 - Warszawa Centralna 18:54 - Warszawa Wschodnia 19:11 - Tłuszcz 19:39 • Małkinia 20:13 - Czyżew 20:46 - Szepietowo 20:57 - Łapy 21:13 - Białystok 21:31 - Ełk 22:58
V/
 
18:51   WKD 248 WKD 248
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 18:51 - Warszawa Ochota WKD 18:54 - Warszawa Śródmieście WKD 18:56
Warszawa Zachodnia WKD
18:52   KM 12218 KM 12218
R8
Skarżysko-Kamienna
Warszawa Zachodnia 18:52 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:56 - Warszawa Rakowiec 18:59 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:01 • Warszawa Służewiec 19:03 - Warszawa Okęcie 19:06 - Warszawa Dawidy 19:10 - Piaseczno 19:20 - Radom 21:15 - Skarżysko-Kamienna 21:56
 
18:54   KM 91378 KM 91378
R1
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:54 - Warszawa Ochota 18:57 - Warszawa Śródmieście PKP 19:00 - Warszawa Powiśle 19:03 - Warszawa Stadion 19:06 - Warszawa Wschodnia 19:08
 
18:54   IR 10131 IR 10131
Łódź Fabryczna
Warszawa Zachodnia 18:54 - Żyrardów 19:22 - Skierniewice Rawka 19:32 - Skierniewice 19:37 - Rogów 19:55 - Koluszki 20:02 - Łódź Widzew 20:15 - Łódź Niciarniana 20:18 - Łódź Fabryczna 20:23
 
18:55   KM 93686 KM 93686
RL
Modlin
Warszawa Zachodnia 18:55 - Warszawa Centralna 18:59 - Warszawa Wschodnia 19:06 - Warszawa Toruńska 19:14 • Warszawa Płudy 19:19 - Legionowo 19:25 - Legionowo Przystanek 19:28 - Chotomów 19:30 - Nowy Dwór Mazowiecki 19:37 - Modlin 19:41
 
18:55   WKD 253 WKD 253
Milanówek Grudów
Warszawa Zachodnia WKD 18:55 - Warszawa Reduta Ordona 18:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 18:59 - Warszawa Raków 19:01 • Warszawa Salomea 19:03 - Opacz 19:05 - Michałowice 19:08 - Reguły 19:10 - Podkowa Leśna Główna 19:31 - Milanówek Grudów 19:38
Warszawa Zachodnia WKD
18:56   KM 93316 KM 93316
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 18:56 - Warszawa Włochy 19:00 - Warszawa Ursus 19:03 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 19:05 • Piastów 19:08 - Pruszków 19:12 - Parzniew 19:15 - Brwinów 19:19 - Milanówek 19:23 - Grodzisk Mazowiecki PKP 19:27
 
18:59   IC 130 IC 130
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:59 - Warszawa Centralna 19:03 - Warszawa Wschodnia 19:16
 
18:59  
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 18:59 - Warszawa Centralna 19:03 - Warszawa Wschodnia 19:16
 
18:59   KM 93442 KM 93442
R3
Sochaczew
Warszawa Zachodnia 18:59 - Warszawa Włochy 19:04 - Warszawa Ursus Północny 19:08 - Warszawa Gołąbki 19:10 • Ożarów Mazowiecki 19:15 - Płochocin 19:20 - Błonie 19:25 - Witanów 19:29 - Teresin Niepokalanów 19:39 - Sochaczew 19:49
 
19:01   SKW 99556 SKW 99556
Otwock
Warszawa Zachodnia 19:01 - Warszawa Ochota 19:04 - Warszawa Śródmieście PKP 19:07 - Warszawa Powiśle 19:11 • Warszawa Stadion 19:13 - Warszawa Wschodnia 19:16 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:21 - Warszawa Gocławek 19:24 - Warszawa Wawer 19:26 - Otwock 19:50
II/20
 
19:03   SKW 99354 SKW 99354
Pruszków
Warszawa Zachodnia 19:03 - Warszawa Włochy 19:08 - Warszawa Ursus 19:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 19:13 - Piastów 19:15 - Pruszków 19:24
III/23
 
19:03   TLK 35100 TLK 35100
MAŁOPOLSKA
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 19:03 - Warszawa Centralna 19:07 - Warszawa Wschodnia 19:21 - Legionowo 19:45 • Tczew 22:29 - Gdańsk Główny 22:48 - Gdańsk Wrzeszcz 22:56 - Gdańsk Oliwa 23:01 - Sopot 23:06 - Gdynia Główna 23:15
V/
 
19:05   KM 21844 KM 21844
R2
Mrozy
Warszawa Zachodnia 19:05 - Warszawa Ochota 19:08 - Warszawa Śródmieście PKP 19:11 - Warszawa Powiśle 19:14 • Warszawa Stadion 19:17 - Warszawa Wschodnia 19:19 - Warszawa Rembertów 19:27 - Sulejówek Miłosna 19:39 - Mińsk Mazowiecki 19:58 - Mrozy 20:16
 
19:05   EIP 5404 EIP 5404
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Zachodnia 19:05 - Włoszczowa Północ 20:20 - Sosnowiec Główny 21:12 - Katowice 21:22 - Tychy 21:39 - Pszczyna 21:52 - Czechowice-Dziedzice 22:01 - Bielsko-Biała Główna 22:13
VI/
 
19:06   WKD 376 WKD 376
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 19:06 - Warszawa Ochota WKD 19:09 - Warszawa Śródmieście WKD 19:11
Warszawa Zachodnia WKD
19:07   KM 93946 KM 93946
R8
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 19:07 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:11 - Warszawa Rakowiec 19:13 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:15 • Warszawa Służewiec 19:18 - Warszawa Okęcie 19:20 - Warszawa Dawidy 19:25 - Warszawa Jeziorki 19:28 - Nowa Iwiczna 19:31 - Piaseczno 19:35
 
19:07   EIP 4500 EIP 4500
Gdynia Główna
Warszawa Zachodnia 19:07 - Warszawa Centralna 19:12 - Warszawa Wschodnia 19:31 - Iława Główna 21:07 • Tczew 21:59 - Gdańsk Główny 22:16 - Gdańsk Wrzeszcz 22:23 - Gdańsk Oliwa 22:28 - Sopot 22:34 - Gdynia Główna 22:43
V/
 
19:09   KM 93734 KM 93734
R6
Tłuszcz
Warszawa Zachodnia 19:09 - Warszawa Ochota 19:12 - Warszawa Śródmieście PKP 19:15 - Warszawa Powiśle 19:18 • Warszawa Stadion 19:21 - Warszawa Wschodnia 19:23 - Warszawa Rembertów 19:31 - Zielonka 19:44 - Wołomin 19:54 - Tłuszcz 20:13
 
19:09   KM 15619 KM 15619
R90
Ciechanów
Warszawa Zachodnia peron 8 19:09 - Warszawa Wola 19:11 - Warszawa Młynów d.Koło 19:13 - Warszawa Koło 19:15 • Warszawa Toruńska 19:29 - Warszawa Płudy 19:35 - Legionowo 19:42 - Nowy Dwór Mazowiecki 20:01 - Modlin 20:05 - Ciechanów 20:50
Warszawa Zachodnia peron 8
19:10   KM 93638 KM 93638
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 19:10 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:14 - Warszawa Rakowiec 19:17 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:19 - Warszawa Służewiec 19:21 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:25
 
19:10   WKD 385 WKD 385
Podkowa Leśna Główna
Warszawa Zachodnia WKD 19:10 - Warszawa Reduta Ordona 19:12 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 19:14 - Warszawa Raków 19:16 • Warszawa Salomea 19:18 - Opacz 19:20 - Michałowice 19:23 - Reguły 19:25 - Malichy 19:27 - Podkowa Leśna Główna 19:46
Warszawa Zachodnia WKD
19:11   KM 93380 KM 93380
R1
Żyrardów
Warszawa Zachodnia 19:11 - Warszawa Włochy 19:15 - Warszawa Ursus 19:19 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 19:21 • Piastów 19:24 - Pruszków 19:28 - Parzniew 19:32 - Brwinów 19:35 - Grodzisk Mazowiecki PKP 19:43 - Żyrardów 20:01
 
19:11   EIP 3102 EIP 3102
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 19:11 - Warszawa Centralna 19:16 - Warszawa Wschodnia 19:26
V/
 
19:12   SKW 99852 SKW 99852
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 19:12 - Warszawa Ochota 19:15 - Warszawa Śródmieście PKP 19:18 - Warszawa Powiśle 19:22 • Warszawa Stadion 19:24 - Warszawa Wschodnia 19:27 - Warszawa Rembertów 19:34 - Warszawa Wesoła 19:38 - Warszawa Wola Grzybowska 19:41 - Sulejówek Miłosna 19:46
II/22
 
19:13   KM 19298 KM 19298
RE1
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 19:13 - Grodzisk Mazowiecki PKP 19:31 - Żyrardów 19:40 - Radziwiłłów Mazowiecki 19:49 - Skierniewice 19:56
 
19:14   SKW 99956 SKW 99956
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 19:14 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:18 - Warszawa Rakowiec 19:21 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:23 - Warszawa Służewiec 19:26 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:31
III/21
 
19:16   KM 12719 KM 12719
R7
Garwolin
Warszawa Zachodnia 19:16 - Warszawa Ochota 19:19 - Warszawa Śródmieście PKP 19:22 - Warszawa Powiśle 19:26 • Warszawa Stadion 19:28 - Warszawa Wschodnia 19:31 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:36 - Warszawa Gocławek 19:39 - Warszawa Wawer 19:42 - Garwolin 20:48
 
19:18   KM 19422 KM 19422
R3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 19:18 - Warszawa Włochy 19:23 - Warszawa Ursus Północny 19:27 - Warszawa Gołąbki 19:29 • Ożarów Mazowiecki 19:34 - Płochocin 19:39 - Błonie 19:44 - Teresin Niepokalanów 19:58 - Sochaczew 20:07 - Łowicz Główny 20:43
 
19:20   KM 91912 KM 91912
R8
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 19:20 - Warszawa Ochota 19:23 - Warszawa Śródmieście PKP 19:26 - Warszawa Powiśle 19:29 - Warszawa Stadion 19:32 - Warszawa Wschodnia 19:34
 
19:21   EIC 45 EIC 45
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 19:21 - Warszawa Centralna 19:25 - Warszawa Wschodnia 19:41
 
19:21   WKD 378 WKD 378
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 19:21 - Warszawa Ochota WKD 19:24 - Warszawa Śródmieście WKD 19:26
Warszawa Zachodnia WKD
19:23   KM 91418 KM 91418
R3
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 19:23 - Warszawa Ochota 19:26 - Warszawa Śródmieście PKP 19:29 - Warszawa Powiśle 19:33 - Warszawa Stadion 19:35 - Warszawa Wschodnia 19:38
 
19:25   SKW 99644 SKW 99644
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia 19:25 - Warszawa Centralna 19:29 - Warszawa Wschodnia 19:36 - Warszawa Praga 19:43 • Warszawa Toruńska 19:46 - Warszawa Żerań 19:49 - Warszawa Płudy 19:52 - Warszawa Choszczówka 19:55 - Legionowo 19:59 - Legionowo Piaski 20:02
VI/2
 
19:25   WKD 145 WKD 145
Grodzisk Mazowiecki Radońska
Warszawa Zachodnia WKD 19:25 - Warszawa Reduta Ordona 19:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 19:29 - Warszawa Raków 19:31 • Warszawa Salomea 19:33 - Opacz 19:35 - Michałowice 19:38 - Reguły 19:40 - Podkowa Leśna Główna 20:01 - Grodzisk Mazowiecki Radońska 20:15
Warszawa Zachodnia WKD
19:28   SKW 99558 SKW 99558
Otwock
Warszawa Zachodnia 19:28 - Warszawa Ochota 19:31 - Warszawa Śródmieście PKP 19:34 - Warszawa Powiśle 19:37 • Warszawa Stadion 19:40 - Warszawa Wschodnia 19:42 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:51 - Warszawa Gocławek 19:54 - Warszawa Wawer 19:56 - Otwock 20:20
II/20
 
19:29   KM 19914 KM 19914
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Zachodnia 19:29 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:33 - Warszawa Rakowiec 19:36 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:38 • Warszawa Służewiec 19:40 - Warszawa Okęcie 19:43 - Warszawa Dawidy 19:47 - Warszawa Jeziorki 19:50 - Piaseczno 19:56 - Góra Kalwaria 20:24
 
19:31   KM 91982 KM 91982
R1
Warszawa Wschodnia