DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Wschodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 19.02.19, aktualnie


Odjazdy

(13:40 - 13:39)

Czas Prognoza Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek
13:32 ok. + 15 min. TLK 82100 TLK 82100
WARTA
Lublin
Warszawa Wschodnia 13:32 - Mińsk Mazowiecki 14:00 - Siedlce 14:28 - Łuków 14:44 - Radzyń Podlaski 15:19 - Parczew 15:38 - Lubartów 16:01 - Lublin 16:30
IV/
 

13:40 KM 91814 KM 91814
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 13:40 - Warszawa Stadion 13:42 - Warszawa Powiśle 13:45 - Warszawa Śródmieście PKP 13:47 - Warszawa Ochota 13:51 - Warszawa Zachodnia 13:55
 
13:44 KM 19452 KM 19452
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 13:44 - Warszawa Stadion 13:46 - Warszawa Powiśle 13:48 - Warszawa Śródmieście PKP 13:51 • Warszawa Ochota 13:54 - Warszawa Zachodnia 13:58 - Warszawa Włochy 14:04 - Ożarów Mazowiecki 14:14 - Błonie 14:24 - Sochaczew 14:48
 
13:44 TLK 13111 TLK 13111
Przemyśl Główny
Warszawa Wschodnia 13:44 - Warszawa Centralna 13:50 - Warszawa Zachodnia 13:59 - Warka 14:46 • Radom 15:37 - Przeworsk 19:32 - Jarosław 19:42 - Radymno 19:53 - Przemyśl Zasanie 20:13 - Przemyśl Główny 20:17
 
13:46 SKW 99534 SKW 99534
Otwock
Warszawa Wschodnia 13:46 - Warszawa Olszynka Grochowska 13:50 - Warszawa Gocławek 13:53 - Warszawa Wawer 13:55 • Warszawa Anin 13:57 - Warszawa Międzylesie 13:59 - Warszawa Radość 14:02 - Warszawa Miedzeszyn 14:05 - Warszawa Falenica 14:07 - Otwock 14:19
VII/21
 
13:48 SKW 99334 SKW 99334
Pruszków
Warszawa Wschodnia 13:48 - Warszawa Stadion 13:50 - Warszawa Powiśle 13:52 - Warszawa Śródmieście PKP 13:55 • Warszawa Ochota 13:58 - Warszawa Zachodnia 14:02 - Warszawa Włochy 14:08 - Warszawa Ursus 14:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 14:13 - Pruszków 14:20
VI/20
 
13:51 KM 19682 KM 19682
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 13:51 - Warszawa Stadion 13:53 - Warszawa Powiśle 13:56 - Warszawa Śródmieście PKP 13:58 • Warszawa Ochota 14:02 - Warszawa Zachodnia 14:06 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:12 - Warszawa Rakowiec 14:15 - Warszawa Służewiec 14:19 - Piaseczno 14:36
 
13:54 KM 19869 KM 19869
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 13:54 - Warszawa Rembertów 14:00 - Warszawa Wesoła 14:05 - Warszawa Wola Grzybowska 14:07 • Sulejówek 14:10 - Sulejówek Miłosna 14:12 - Halinów 14:15 - Cisie 14:18 - Mińsk Mazowiecki 14:30 - Siedlce 15:13
 
13:54 KM 93628 KM 93628
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 13:54 - Warszawa Centralna 14:00 - Warszawa Zachodnia 14:04 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:09 - Warszawa Rakowiec 14:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:13 - Warszawa Służewiec 14:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:20
 
13:55 KM 19974 KM 19974
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 13:55 - Warszawa Stadion 13:57 - Warszawa Powiśle 14:00 - Warszawa Śródmieście PKP 14:02 • Warszawa Ochota 14:06 - Warszawa Zachodnia 14:10 - Warszawa Włochy 14:15 - Pruszków 14:27 - Żyrardów 14:52 - Skierniewice 15:20
 
13:59 SKW 99936 SKW 99936
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 13:59 - Warszawa Stadion 14:01 - Warszawa Powiśle 14:03 - Warszawa Śródmieście PKP 14:06 • Warszawa Ochota 14:09 - Warszawa Zachodnia 14:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:18 - Warszawa Rakowiec 14:21 - Warszawa Służewiec 14:26 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:31
VI/22
 
14:00 SKW 99830 SKW 99830
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 14:00 - Warszawa Rembertów 14:06 - Warszawa Wesoła 14:10 - Warszawa Wola Grzybowska 14:13 - Sulejówek 14:15 - Sulejówek Miłosna 14:18
VII/21
 
14:04 IC 19119 IC 19119
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 14:04 - Warszawa Centralna 14:10 - Warszawa Zachodnia 14:19 - Żyrardów 14:46 - Skierniewice 15:02 - Koluszki 15:32 - Łódź Widzew 15:47 - Łódź Fabryczna 15:56
I/
 
14:06 KM 91870 KM 91870
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 14:06 - Warszawa Stadion 14:08 - Warszawa Powiśle 14:11 - Warszawa Śródmieście PKP 14:13 - Warszawa Ochota 14:17 - Warszawa Zachodnia 14:21
 
14:07 KM 19517 KM 19517
R7
Otwock
Warszawa Wschodnia 14:07 - Warszawa Olszynka Grochowska 14:11 - Warszawa Gocławek 14:14 - Warszawa Wawer 14:16 • Warszawa Anin 14:19 - Warszawa Międzylesie 14:21 - Warszawa Radość 14:24 - Warszawa Miedzeszyn 14:26 - Warszawa Falenica 14:29 - Otwock 14:41
 
14:07 KM 93676 KM 93676
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 14:07 - Warszawa Toruńska 14:13 - Warszawa Płudy 14:17 - Legionowo 14:23 - Legionowo Przystanek 14:26 - Chotomów 14:28 - Nowy Dwór Mazowiecki 14:35 - Modlin 14:39
 
14:09   KM 19998 KM 19998
R8
Warszawa Służewiec
Warszawa Wschodnia 14:09 - Warszawa Centralna 14:15 - Warszawa Zachodnia 14:24 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:29 - Warszawa Rakowiec 14:32 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:34 - Warszawa Służewiec 14:37
 
14:10   KM 19412 KM 19412
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 14:10 - Warszawa Stadion 14:12 - Warszawa Powiśle 14:14 - Warszawa Śródmieście PKP 14:17 • Warszawa Ochota 14:20 - Warszawa Zachodnia 14:24 - Warszawa Włochy 14:29 - Błonie 14:49 - Sochaczew 15:12 - Łowicz Główny 15:45
 
14:14 KM 93300 KM 93300
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 14:14 - Warszawa Stadion 14:16 - Warszawa Powiśle 14:18 - Warszawa Śródmieście PKP 14:21 • Warszawa Ochota 14:24 - Warszawa Zachodnia 14:28 - Warszawa Włochy 14:34 - Warszawa Ursus 14:37 - Pruszków 14:46 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:02
 
14:14   IR 11148 IR 11148
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 14:14 - Warszawa Centralna 14:20 - Warszawa Zachodnia 14:29 - Żyrardów 14:58 • Skierniewice 15:13 - Rogów 15:35 - Koluszki 15:42 - Łódź Widzew 15:55 - Łódź Niciarniana 15:59 - Łódź Fabryczna 16:04
 
14:17 SKW 99536 SKW 99536
Otwock
Warszawa Wschodnia 14:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 14:21 - Warszawa Gocławek 14:24 - Warszawa Wawer 14:26 • Warszawa Anin 14:28 - Warszawa Międzylesie 14:30 - Warszawa Radość 14:33 - Warszawa Miedzeszyn 14:36 - Warszawa Falenica 14:38 - Otwock 14:50
VII/21
 
14:18 SKW 99336 SKW 99336
Pruszków
Warszawa Wschodnia 14:18 - Warszawa Stadion 14:20 - Warszawa Powiśle 14:22 - Warszawa Śródmieście PKP 14:25 • Warszawa Ochota 14:28 - Warszawa Zachodnia 14:32 - Warszawa Włochy 14:38 - Warszawa Ursus 14:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 14:43 - Pruszków 14:51
VI/20
 
14:18 IC 11107 IC 11107
Biała Podlaska
Warszawa Wschodnia 14:18 - Mińsk Mazowiecki 14:44 - Mrozy 14:56 - Kotuń 15:08 - Siedlce Zachodnie 15:17 - Siedlce 15:21 - Łuków 15:38 - Międzyrzec Podlaski 15:55 - Biała Podlaska 16:11
IV/
 
14:20 KM 19700 KM 19700
R6
Zielonka
Warszawa Wschodnia 14:20 - Warszawa Rembertów 14:27 - Warszawa Mokry Ług 14:33 - Zielonka Bankowa 14:36 - Zielonka 14:39
 
14:21   KM 19906 KM 19906
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 14:21 - Warszawa Stadion 14:23 - Warszawa Powiśle 14:26 - Warszawa Śródmieście PKP 14:28 • Warszawa Ochota 14:32 - Warszawa Zachodnia 14:36 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:42 - Warszawa Rakowiec 14:45 - Warszawa Służewiec 14:49 - Góra Kalwaria 15:33
 
14:24 SKW 99440 SKW 99440
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 14:24 - Warszawa Centralna 14:30 - Warszawa Zachodnia 14:34 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:39 - Warszawa Rakowiec 14:41 - Warszawa Żwirki i Wigury 14:43 - Warszawa Służewiec 14:46 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:50
II/6
 
14:25   KM 19976 KM 19976
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 14:25 - Warszawa Stadion 14:27 - Warszawa Powiśle 14:30 - Warszawa Śródmieście PKP 14:32 • Warszawa Ochota 14:36 - Warszawa Zachodnia 14:40 - Warszawa Włochy 14:45 - Pruszków 14:57 - Żyrardów 15:23 - Skierniewice 15:43
 
14:28 SKW 99832 SKW 99832
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 14:28 - Warszawa Rembertów 14:34 - Warszawa Wesoła 14:38 - Warszawa Wola Grzybowska 14:41 - Sulejówek 14:43 - Sulejówek Miłosna 14:46
VII/23
 
14:29   SKW 99938 SKW 99938
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 14:29 - Warszawa Stadion 14:31 - Warszawa Powiśle 14:33 - Warszawa Śródmieście PKP 14:36 • Warszawa Ochota 14:39 - Warszawa Zachodnia 14:43 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:48 - Warszawa Rakowiec 14:51 - Warszawa Służewiec 14:55 - Warszawa Lotnisko Chopina 14:59
VI/22
 
14:29 EIC 105 EIC 105
SOBIESKI
Wien Hbf
Warszawa Wschodnia 14:29 - Warszawa Centralna 14:35 - Warszawa Zachodnia 14:44 - Zawiercie 16:38 • Sosnowiec Główny 17:01 - Katowice 17:11 - Pszczyna 17:38 - Bohumin 18:36 - Ostrava hl.n. 18:58 - Wien Hbf 21:49
 
14:31   KM 12713 KM 12713
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 14:31 - Warszawa Olszynka Grochowska 14:35 - Warszawa Gocławek 14:38 - Warszawa Wawer 14:41 • Warszawa Anin 14:43 - Warszawa Międzylesie 14:45 - Warszawa Radość 14:48 - Warszawa Miedzeszyn 14:51 - Otwock 15:04 - Garwolin 15:56
 
14:33 KM 91816 KM 91816
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 14:33 - Warszawa Stadion 14:35 - Warszawa Powiśle 14:37 - Warszawa Śródmieście PKP 14:40 - Warszawa Ochota 14:43 - Warszawa Zachodnia 14:47
 
14:33 EIP 3502 EIP 3502
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 14:33 - Iława Główna 16:07 - Malbork 16:47 - Tczew 16:59 - Gdańsk Główny 17:16 - Gdańsk Wrzeszcz 17:23 - Gdańsk Oliwa 17:28 - Sopot 17:34 - Gdynia Główna 17:43
IV/
 
14:34   EIC 1313 EIC 1313
SAWA
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 14:34 - Warszawa Centralna 14:40 - Warszawa Zachodnia 14:49 - Kraków Główny 17:20
I/
 
14:35   KM 99265 KM 99265
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 14:35 - Warszawa Rembertów 14:42 - Warszawa Wesoła 14:46 - Warszawa Wola Grzybowska 14:49 • Sulejówek 14:51 - Sulejówek Miłosna 14:54 - Halinów 14:57 - Cisie 15:01 - Dębe Wielkie 15:04 - Mińsk Mazowiecki 15:14
 
14:36   KM 12224 KM 12224
R8
Radom
Warszawa Wschodnia 14:36 - Warszawa Stadion 14:38 - Warszawa Powiśle 14:41 - Warszawa Śródmieście PKP 14:43 • Warszawa Ochota 14:47 - Warszawa Zachodnia 14:51 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 14:56 - Warszawa Rakowiec 14:58 - Warszawa Służewiec 15:03 - Radom 17:07
 
14:38   SKW 99608 SKW 99608
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 14:38 - Warszawa Praga 14:44 - Warszawa Toruńska 14:46 - Warszawa Żerań 14:49 • Warszawa Płudy 14:53 - Warszawa Choszczówka 14:56 - Legionowo 15:01 - Legionowo Piaski 15:04 - Michałów-Reginów 15:06 - Wieliszew 15:09
IV/3
 
14:39   IC 1713 IC 1713
KONOPNICKA
Zielona Góra Główna
Warszawa Wschodnia 14:39 - Warszawa Centralna 14:45 - Warszawa Zachodnia 14:54 - Koluszki 15:51 • Częstochowa 17:11 - Opole Główne 18:32 - Brzeg 19:01 - Oława 19:11 - Wrocław Główny 19:29 - Zielona Góra Główna 21:43
II/
 
14:40   KM 19320 KM 19320
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 14:40 - Warszawa Stadion 14:42 - Warszawa Powiśle 14:45 - Warszawa Śródmieście PKP 14:47 • Warszawa Ochota 14:51 - Warszawa Zachodnia 14:55 - Warszawa Włochy 15:00 - Warszawa Ursus 15:04 - Pruszków 15:13 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:29
 
14:44  
Szczecin Główny
Warszawa Wschodnia 14:44 - Warszawa Centralna 14:50 - Warszawa Zachodnia 14:59 - Sochaczew 15:29 • Łowicz Główny 15:50 - Kutno 16:22 - Gniezno 18:07 - Poznań Główny 18:38 - Szczecin Dąbie 21:30 - Szczecin Główny 21:45
I/
 
14:44 TLK 28100 TLK 28100
WARTA
Gorzów Wielkopolski
Warszawa Wschodnia 14:44 - Warszawa Centralna 14:50 - Warszawa Zachodnia 14:59 - Sochaczew 15:29 • Łowicz Główny 15:50 - Kutno 16:22 - Gniezno 18:07 - Poznań Wschód 18:30 - Poznań Główny 18:38 - Gorzów Wielkopolski 21:22
I/
 
14:44   KM 19456 KM 19456
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 14:44 - Warszawa Stadion 14:46 - Warszawa Powiśle 14:48 - Warszawa Śródmieście PKP 14:51 • Warszawa Ochota 14:54 - Warszawa Zachodnia 14:58 - Warszawa Włochy 15:04 - Ożarów Mazowiecki 15:16 - Błonie 15:26 - Sochaczew 15:56
 
14:47   SKW 99538 SKW 99538
Otwock
Warszawa Wschodnia 14:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 14:51 - Warszawa Gocławek 14:54 - Warszawa Wawer 14:56 • Warszawa Anin 14:58 - Warszawa Międzylesie 15:00 - Warszawa Radość 15:03 - Warszawa Miedzeszyn 15:06 - Warszawa Falenica 15:08 - Otwock 15:20
VII/21
 
14:48   SKW 99338 SKW 99338
Pruszków
Warszawa Wschodnia 14:48 - Warszawa Stadion 14:50 - Warszawa Powiśle 14:52 - Warszawa Śródmieście PKP 14:55 • Warszawa Ochota 14:58 - Warszawa Zachodnia 15:02 - Warszawa Włochy 15:08 - Warszawa Ursus 15:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:13 - Pruszków 15:20
VI/20
 
14:51   KM 19978 KM 19978
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 14:51 - Warszawa Stadion 14:53 - Warszawa Powiśle 14:56 - Warszawa Śródmieście PKP 14:58 • Warszawa Ochota 15:02 - Warszawa Zachodnia 15:06 - Warszawa Włochy 15:12 - Pruszków 15:24 - Żyrardów 15:50 - Skierniewice 16:11
 
14:54   KM 19871 KM 19871
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 14:54 - Warszawa Rembertów 15:00 - Warszawa Wesoła 15:05 - Warszawa Wola Grzybowska 15:07 • Sulejówek 15:10 - Sulejówek Miłosna 15:12 - Halinów 15:15 - Cisie 15:18 - Mińsk Mazowiecki 15:30 - Siedlce 16:13
 
14:54   KM 93630 KM 93630
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 14:54 - Warszawa Centralna 15:00 - Warszawa Zachodnia 15:08 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:13 - Warszawa Rakowiec 15:15 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:17 - Warszawa Służewiec 15:20 - Warszawa Lotnisko Chopina 15:24
 
14:58   SKW 99834 SKW 99834
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 14:58 - Warszawa Rembertów 15:04 - Warszawa Wesoła 15:08 - Warszawa Wola Grzybowska 15:11 - Sulejówek 15:13 - Sulejówek Miłosna 15:16
VII/23
 
14:59   SKW 99940 SKW 99940
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 14:59 - Warszawa Stadion 15:01 - Warszawa Powiśle 15:04 - Warszawa Śródmieście PKP 15:06 • Warszawa Ochota 15:10 - Warszawa Zachodnia 15:14 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:19 - Warszawa Rakowiec 15:22 - Warszawa Służewiec 15:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 15:32
VI/22
 
14:59   KM 19496 KM 19496
RE3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 14:59 - Warszawa Centralna 15:05 - Warszawa Zachodnia 15:14 - Ożarów Mazowiecki 15:25 • Błonie 15:34 - Teresin Niepokalanów 15:44 - Sochaczew 15:52 - Kornelin 15:56 - Bednary 16:10 - Łowicz Główny 16:27
 
15:03   KM 93934 KM 93934
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 15:03 - Warszawa Stadion 15:05 - Warszawa Powiśle 15:07 - Warszawa Śródmieście PKP 15:10 • Warszawa Ochota 15:13 - Warszawa Zachodnia 15:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:25 - Warszawa Rakowiec 15:28 - Warszawa Służewiec 15:32 - Piaseczno 15:49
 
15:03   TLK 15101 TLK 15101
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 15:03 - Legionowo 15:17 - Nowy Dwór Mazowiecki 15:26 - Modlin 15:31 • Tczew 18:00 - Gdańsk Główny 18:21 - Gdańsk Wrzeszcz 18:27 - Gdańsk Oliwa 18:31 - Sopot 18:36 - Gdynia Główna 18:46
IV/
 
15:04   IC 1905 IC 1905
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 15:04 - Warszawa Centralna 15:10 - Warszawa Zachodnia 15:18 - Żyrardów 15:40 - Skierniewice 15:53 - Koluszki 16:20 - Łódź Widzew 16:34 - Łódź Fabryczna 16:44
I/
 
15:06 KM 91872 KM 91872
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 15:06 - Warszawa Stadion 15:08 - Warszawa Powiśle 15:11 - Warszawa Śródmieście PKP 15:13 - Warszawa Ochota 15:17 - Warszawa Zachodnia 15:21
 
15:07   KM 93560 KM 93560
R7
Pilawa
Warszawa Wschodnia 15:07 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:11 - Warszawa Gocławek 15:14 - Warszawa Wawer 15:16 • Warszawa Anin 15:18 - Warszawa Międzylesie 15:20 - Warszawa Radość 15:23 - Warszawa Miedzeszyn 15:26 - Otwock 15:40 - Pilawa 16:17
 
15:09   KM 19292 KM 19292
BOLIMEK
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 15:09 - Warszawa Centralna 15:15 - Warszawa Zachodnia 15:23 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:42 - Jaktorów 15:47 - Międzyborów 15:51 - Żyrardów 15:55
 
15:10 KM 21304 KM 21304
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 15:10 - Warszawa Stadion 15:12 - Warszawa Powiśle 15:15 - Warszawa Śródmieście PKP 15:17 • Warszawa Ochota 15:21 - Warszawa Zachodnia 15:25 - Warszawa Włochy 15:30 - Warszawa Ursus 15:33 - Pruszków 15:43 - Grodzisk Mazowiecki PKP 15:59
 
15:13   KM 11221 KM 11221
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 15:13 - Warszawa Rembertów 15:20
 
15:14   SKW 99442 SKW 99442
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 15:14 - Warszawa Centralna 15:20 - Warszawa Zachodnia 15:28 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:33 - Warszawa Rakowiec 15:35 - Warszawa Żwirki i Wigury 15:37 - Warszawa Służewiec 15:40 - Warszawa Lotnisko Chopina 15:44
II/6
 
15:14   KM 19458 KM 19458
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 15:14 - Warszawa Stadion 15:16 - Warszawa Powiśle 15:18 - Warszawa Śródmieście PKP 15:21 • Warszawa Ochota 15:24 - Warszawa Zachodnia 15:28 - Warszawa Włochy 15:33 - Ożarów Mazowiecki 15:44 - Błonie 15:54 - Sochaczew 16:23
 
15:15   KM 93678 KM 93678
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 15:15 - Warszawa Toruńska 15:21 - Warszawa Płudy 15:25 - Legionowo 15:31 - Legionowo Przystanek 15:34 - Chotomów 15:36 - Nowy Dwór Mazowiecki 15:43 - Modlin 15:47
 
15:17   SKW 99540 SKW 99540
Otwock
Warszawa Wschodnia 15:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:21 - Warszawa Gocławek 15:24 - Warszawa Wawer 15:26 • Warszawa Anin 15:28 - Warszawa Międzylesie 15:30 - Warszawa Radość 15:33 - Warszawa Miedzeszyn 15:36 - Warszawa Falenica 15:38 - Otwock 15:50
VII/21
 
15:18   SKW 99340 SKW 99340
Pruszków
Warszawa Wschodnia 15:18 - Warszawa Stadion 15:20 - Warszawa Powiśle 15:22 - Warszawa Śródmieście PKP 15:25 • Warszawa Ochota 15:28 - Warszawa Zachodnia 15:32 - Warszawa Włochy 15:38 - Warszawa Ursus 15:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 15:43 - Pruszków 15:50
VI/20
 
15:19 IC 6114 IC 6114
MICKIEWICZ
Białystok
Warszawa Wschodnia 15:19 - Tłuszcz 15:47 - Łochów 16:06 - Ostrówek Węgrowski 16:11 • Sadowne Węgrowskie 16:21 - Małkinia 16:36 - Czyżew 16:54 - Szepietowo 17:04 - Łapy 17:20 - Białystok 17:38
IV/
 
15:19   TLK 19151 TLK 19151
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 15:19 - Warszawa Centralna 15:25 - Warszawa Zachodnia 15:34 - Żyrardów 16:04 - Skierniewice 16:22 - Koluszki 16:55 - Łódź Widzew 17:15 - Łódź Fabryczna 17:27
I/
 
15:20   KM 21800 KM 21800
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 15:20 - Warszawa Rembertów 15:26 - Warszawa Wesoła 15:31 - Warszawa Wola Grzybowska 15:33 • Sulejówek 15:36 - Sulejówek Miłosna 15:39 - Halinów 15:42 - Cisie 15:45 - Dębe Wielkie 15:48 - Mińsk Mazowiecki 15:58
 
15:22   KM 19908 KM 19908
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 15:22 - Warszawa Stadion 15:24 - Warszawa Powiśle 15:26 - Warszawa Śródmieście PKP 15:29 • Warszawa Ochota 15:32 - Warszawa Zachodnia 15:36 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:42 - Warszawa Rakowiec 15:45 - Warszawa Służewiec 15:49 - Góra Kalwaria 16:32
 
15:24   TLK 15109 TLK 15109
Bydgoszcz Główna
Warszawa Wschodnia 15:24 - Warszawa Centralna 15:30 - Warszawa Zachodnia 15:39 - Sochaczew 16:13 • Łowicz Główny 16:33 - Kutno 17:06 - Toruń Główny 18:20 - Bydgoszcz Wschód 18:51 - Bydgoszcz Leśna 18:56 - Bydgoszcz Główna 19:02
II/
 
15:25   KM 19980 KM 19980
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 15:25 - Warszawa Stadion 15:27 - Warszawa Powiśle 15:30 - Warszawa Śródmieście PKP 15:32 • Warszawa Ochota 15:36 - Warszawa Zachodnia 15:40 - Warszawa Włochy 15:45 - Pruszków 15:57 - Żyrardów 16:22 - Skierniewice 16:43
 
15:25 KM 93960 KM 93960
RE6
Łochów
Warszawa Wschodnia 15:25 - Zielonka 15:38 - Wołomin 15:44 - Tłuszcz 15:55 • Chrzęsne 15:58 - Mokra Wieś 16:01 - Szewnica 16:05 - Urle 16:09 - Barchów 16:12 - Łochów 16:16
 
15:28   SKW 99836 SKW 99836
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 15:28 - Warszawa Rembertów 15:34 - Warszawa Wesoła 15:38 - Warszawa Wola Grzybowska 15:41 - Sulejówek 15:43 - Sulejówek Miłosna 15:46
VII/23
 
15:29   SKW 99942 SKW 99942
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 15:29 - Warszawa Stadion 15:31 - Warszawa Powiśle 15:33 - Warszawa Śródmieście PKP 15:36 • Warszawa Ochota 15:39 - Warszawa Zachodnia 15:43 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:48 - Warszawa Rakowiec 15:51 - Warszawa Służewiec 15:55 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:00
VI/22
 
15:29 EIP 5306 EIP 5306
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 15:29 - Warszawa Centralna 15:35 - Warszawa Zachodnia 15:51 - Kraków Główny 18:06
III/
 
15:32   KM 12715 KM 12715
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 15:32 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:36 - Warszawa Gocławek 15:39 - Warszawa Wawer 15:41 • Warszawa Anin 15:43 - Warszawa Międzylesie 15:45 - Warszawa Radość 15:48 - Warszawa Miedzeszyn 15:50 - Otwock 16:04 - Garwolin 16:44
 
15:32   KM 19490 KM 19490
R3
Błonie
Warszawa Wschodnia 15:32 - Warszawa Stadion 15:34 - Warszawa Powiśle 15:37 - Warszawa Śródmieście PKP 15:39 • Warszawa Ochota 15:43 - Warszawa Zachodnia 15:47 - Warszawa Włochy 15:52 - Warszawa Gołąbki 15:58 - Ożarów Mazowiecki 16:02 - Błonie 16:12
 
15:33   EIC 104 EIC 104
SOBIESKI
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 15:33 - Działdowo 16:39 - Iława Główna 17:12 - Malbork 17:54 • Tczew 18:08 - Gdańsk Główny 18:26 - Gdańsk Wrzeszcz 18:33 - Gdańsk Oliwa 18:37 - Sopot 18:42 - Gdynia Główna 18:52
 
15:34   EIC 40 EIC 40
Berlin Hbf
Warszawa Wschodnia 15:34 - Kutno 17:13 - Gniezno 18:51 - Poznań Główny 19:21 • Zbąszynek 20:09 - Świebodzin 20:22 - Rzepin 20:49 - Frankfurt(Oder) 21:12 - Berlin Ostbahnhof 22:06 - Berlin Hbf 22:16
 
15:35   KM 11223 KM 11223
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 15:35 - Warszawa Rembertów 15:42
 
15:36   KM 12220 KM 12220
R8
Radom
Warszawa Wschodnia 15:36 - Warszawa Stadion 15:38 - Warszawa Powiśle 15:40 - Warszawa Śródmieście PKP 15:43 • Warszawa Ochota 15:46 - Warszawa Zachodnia 15:50 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 15:55 - Warszawa Rakowiec 15:58 - Warszawa Służewiec 16:02 - Radom 18:00
 
15:38   SKW 99610 SKW 99610
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 15:38 - Warszawa Praga 15:44 - Warszawa Toruńska 15:47 - Warszawa Żerań 15:50 • Warszawa Płudy 15:54 - Warszawa Choszczówka 15:58 - Legionowo 16:02 - Legionowo Piaski 16:06 - Michałów-Reginów 16:08 - Wieliszew 16:10
IV/1
 
15:39   EIC 1415 EIC 1415
ONDRASZEK
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Wschodnia 15:39 - Warszawa Centralna 15:45 - Warszawa Zachodnia 15:55 - Zawiercie 17:49 • Sosnowiec Główny 18:14 - Katowice 18:24 - Tychy 18:41 - Pszczyna 18:55 - Czechowice-Dziedzice 19:04 - Bielsko-Biała Główna 19:16
I/
 
15:40   KM 93310 KM 93310
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 15:40 - Warszawa Stadion 15:42 - Warszawa Powiśle 15:45 - Warszawa Śródmieście PKP 15:47 • Warszawa Ochota 15:51 - Warszawa Zachodnia 15:55 - Warszawa Włochy 16:00 - Warszawa Ursus 16:04 - Pruszków 16:14 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:29
 
15:43   KM 19221 KM 19221
RE2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 15:43 - Halinów 15:57 - Mińsk Mazowiecki 16:08 - Cegłów 16:16 - Mrozy 16:20 - Kotuń 16:29 - Siedlce Zachodnie 16:36 - Siedlce 16:40
 
15:43   KM 93804 KM 93804
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 15:43 - Warszawa Rembertów 15:50 - Warszawa Wesoła 15:55 - Warszawa Wola Grzybowska 15:58 • Sulejówek 16:00 - Sulejówek Miłosna 16:03 - Halinów 16:06 - Cisie 16:09 - Dębe Wielkie 16:12 - Mińsk Mazowiecki 16:21
 
15:44   KM 19460 KM 19460
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 15:44 - Warszawa Stadion 15:46 - Warszawa Powiśle 15:48 - Warszawa Śródmieście PKP 15:51 • Warszawa Ochota 15:54 - Warszawa Zachodnia 15:58 - Warszawa Włochy 16:04 - Ożarów Mazowiecki 16:16 - Błonie 16:26 - Sochaczew 16:50
 
15:44   IC 1416 IC 1416
Racibórz
Warszawa Wschodnia 15:44 - Warszawa Centralna 15:50 - Warszawa Zachodnia 16:18 - Koluszki 17:21 • Częstochowa 18:37 - Sosnowiec Główny 19:49 - Katowice 19:59 - Zabrze 20:18 - Gliwice 20:26 - Racibórz 21:44
I/
 
15:47   SKW 99542 SKW 99542
Otwock
Warszawa Wschodnia 15:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:51 - Warszawa Gocławek 15:54 - Warszawa Wawer 15:56 • Warszawa Anin 15:58 - Warszawa Międzylesie 16:00 - Warszawa Radość 16:03 - Warszawa Miedzeszyn 16:06 - Warszawa Falenica 16:08 - Otwock 16:20
VII/21
 
15:48   SKW 99342 SKW 99342
Pruszków
Warszawa Wschodnia 15:48 - Warszawa Stadion 15:50 - Warszawa Powiśle 15:52 - Warszawa Śródmieście PKP 15:55 • Warszawa Ochota 15:58 - Warszawa Zachodnia 16:02 - Warszawa Włochy 16:08 - Warszawa Ursus 16:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:13 - Pruszków 16:20
VI/20
 
15:49   EIP 1605 EIP 1605
Jelenia Góra
Warszawa Wschodnia 15:49 - Warszawa Centralna 15:55 - Warszawa Zachodnia 16:09 - Częstochowa Stradom 18:04 • Lubliniec 18:26 - Opole Główne 18:57 - Brzeg 19:18 - Wrocław Główny 19:41 - Wałbrzych Miasto 20:36 - Jelenia Góra 21:25
II/
 
15:50   KM 19873 KM 19873
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 15:50 - Warszawa Rembertów 15:56 - Warszawa Wesoła 16:01 - Warszawa Wola Grzybowska 16:03 • Sulejówek 16:06 - Sulejówek Miłosna 16:08 - Halinów 16:11 - Cisie 16:14 - Mińsk Mazowiecki 16:26 - Siedlce 17:18
 
15:51   KM 93492 KM 93492
R3
Błonie
Warszawa Wschodnia 15:51 - Warszawa Stadion 15:53 - Warszawa Powiśle 15:56 - Warszawa Śródmieście PKP 15:58 • Warszawa Ochota 16:02 - Warszawa Zachodnia 16:06 - Warszawa Włochy 16:12 - Warszawa Gołąbki 16:18 - Ożarów Mazowiecki 16:23 - Błonie 16:34
 
15:54   KM 19591 KM 19591
RE7
Pilawa
Warszawa Wschodnia 15:54 - Sulejówek Miłosna 16:12 - Pilawa 16:50
 
15:54   KM 91688 KM 91688
R8
Warszawa Falenica
Warszawa Wschodnia 15:54 - Warszawa Olszynka Grochowska 15:58 - Warszawa Gocławek 16:01 - Warszawa Wawer 16:03 - Warszawa Anin 16:06 - Warszawa Międzylesie 16:08 - Warszawa Radość 16:11 - Warszawa Miedzeszyn 16:13 - Warszawa Falenica 16:16
 
15:54   KM 93632 KM 93632
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 15:54 - Warszawa Centralna 16:00 - Warszawa Zachodnia 16:04 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:09 - Warszawa Rakowiec 16:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:13 - Warszawa Służewiec 16:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:20
 
15:55   KM 19376 KM 19376
R1
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 15:55 - Warszawa Stadion 15:57 - Warszawa Powiśle 16:00 - Warszawa Śródmieście PKP 16:02 • Warszawa Ochota 16:06 - Warszawa Zachodnia 16:10 - Warszawa Włochy 16:18 - Warszawa Ursus 16:21 - Pruszków 16:31 - Żyrardów 17:03
 
15:58   IC 1005 IC 1005
Białystok
Warszawa Wschodnia 15:58 - Tłuszcz 16:24 - Łochów 16:37 - Małkinia 17:01 - Czyżew 17:22 - Szepietowo 17:34 - Łapy 17:54 - Białystok 18:15
IV/
 
15:59   SKW 99944 SKW 99944
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Stadion 16:01 - Warszawa Powiśle 16:03 - Warszawa Śródmieście PKP 16:06 • Warszawa Ochota 16:09 - Warszawa Zachodnia 16:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:19 - Warszawa Rakowiec 16:22 - Warszawa Służewiec 16:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:32
VI/22
 
15:59 IC 5320 IC 5320
ŻEROMSKI
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Zachodnia 16:14 - Radom 17:52 • Skarżysko-Kamienna 18:31 - Suchedniów 18:39 - Kielce 19:06 - Sędziszów 19:52 - Miechów 20:09 - Kraków Główny 20:39
III/
 
16:01   SKW 99838 SKW 99838
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 16:01 - Warszawa Rembertów 16:07 - Warszawa Wesoła 16:11 - Warszawa Wola Grzybowska 16:14 - Sulejówek 16:16 - Sulejówek Miłosna 16:19
VII/23
 
16:03   KM 93936 KM 93936
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Stadion 16:05 - Warszawa Powiśle 16:07 - Warszawa Śródmieście PKP 16:10 • Warszawa Ochota 16:13 - Warszawa Zachodnia 16:17 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:25 - Warszawa Rakowiec 16:28 - Warszawa Służewiec 16:32 - Piaseczno 16:49
 
16:03 IC 3522 IC 3522
KOLBERG
Olsztyn Główny
Warszawa Wschodnia 16:03 - Legionowo 16:19 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:27 - Modlin 16:31 • Nasielsk 16:41 - Ciechanów 17:00 - Mława 17:15 - Działdowo 17:24 - Iława Główna 17:56 - Olsztyn Główny 18:42
IV/
 
16:03   TLK 19109 TLK 19109
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Centralna 16:09 - Warszawa Zachodnia 16:22 - Żyrardów 16:49 - Skierniewice 17:06 - Koluszki 17:38 - Łódź Widzew 17:53 - Łódź Fabryczna 18:02
I/
 
16:06   KM 91874 KM 91874
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 16:06 - Warszawa Stadion 16:08 - Warszawa Powiśle 16:11 - Warszawa Śródmieście PKP 16:13 - Warszawa Ochota 16:17 - Warszawa Zachodnia 16:21
 
16:07   KM 19296 KM 19296
WIEDENKA
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 16:07 - Warszawa Centralna 16:13 - Warszawa Zachodnia 16:26 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:45 • Jaktorów 16:50 - Międzyborów 16:54 - Żyrardów 16:58 - Radziwiłłów Mazowiecki 17:10 - Skierniewice Rawka 17:15 - Skierniewice 17:20
 
16:07   KM 19555 KM 19555
R7
Pilawa
Warszawa Wschodnia 16:07 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:11 - Warszawa Gocławek 16:14 - Warszawa Wawer 16:16 • Warszawa Anin 16:19 - Warszawa Międzylesie 16:21 - Warszawa Radość 16:24 - Warszawa Miedzeszyn 16:26 - Otwock 16:40 - Pilawa 17:23
 
16:08   KM 93680 KM 93680
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 16:08 - Warszawa Toruńska 16:15 - Warszawa Płudy 16:20 - Legionowo 16:27 - Legionowo Przystanek 16:30 - Chotomów 16:32 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:39 - Modlin 16:43
 
16:09   KM 93710 KM 93710
R6
Wołomin Słoneczna
Warszawa Wschodnia 16:09 - Warszawa Rembertów 16:15 - Warszawa Mokry Ług 16:22 - Zielonka Bankowa 16:24 - Zielonka 16:27 - Kobyłka Ossów 16:31 - Kobyłka 16:33 - Wołomin 16:36 - Wołomin Słoneczna 16:39
 
16:10   KM 93302 KM 93302
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 16:10 - Warszawa Stadion 16:12 - Warszawa Powiśle 16:14 - Warszawa Śródmieście PKP 16:17 • Warszawa Ochota 16:20 - Warszawa Zachodnia 16:24 - Warszawa Włochy 16:30 - Warszawa Ursus 16:33 - Pruszków 16:42 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:00
 
16:11   IC 1531 IC 1531
KUJAWIAK
Bydgoszcz Główna
Warszawa Wschodnia 16:11 - Warszawa Centralna 16:17 - Warszawa Zachodnia 16:31 - Sochaczew 17:00 • Łowicz Główny 17:23 - Kutno 17:53 - Toruń Główny 19:04 - Bydgoszcz Wschód 19:38 - Bydgoszcz Leśna 19:43 - Bydgoszcz Główna 19:49
II/
 
16:13   TLK 10 TLK 10
POLONEZ
Moskva Belorusskaja
Warszawa Wschodnia 16:13 - Brest Central 22:31 - Baranovichi Centralnye 02:37 - Minsk-Passajirskii 04:15 - Orscha Central 07:05 - Smolensk 08:34 - Wjasma 10:23 - Moskva Belorusskaja 13:11
 
16:13   TLK 11011 TLK 11011
Biała Podlaska
Warszawa Wschodnia 16:13 - Mińsk Mazowiecki 16:35 - Mrozy 16:48 - Kotuń 17:00 - Siedlce Zachodnie 17:10 - Siedlce 17:14 - Łuków 17:33 - Międzyrzec Podlaski 17:51 - Biała Podlaska 18:08
 
16:14   KM 19416 KM 19416
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 16:14 - Warszawa Stadion 16:16 - Warszawa Powiśle 16:18 - Warszawa Śródmieście PKP 16:21 • Warszawa Ochota 16:24 - Warszawa Zachodnia 16:28 - Warszawa Włochy 16:34 - Błonie 16:57 - Sochaczew 17:26 - Łowicz Główny 18:03
 
16:15   KM 12100 KM 12100
RADOMIAK
Radom
Warszawa Wschodnia 16:15 - Warszawa Centralna 16:21 - Warszawa Zachodnia 16:35 - Drzewica 17:38 - Przysucha 17:49 - Radom 18:13
 
16:17   SKW 99544 SKW 99544
Otwock
Warszawa Wschodnia 16:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:21 - Warszawa Gocławek 16:24 - Warszawa Wawer 16:26 • Warszawa Anin 16:28 - Warszawa Międzylesie 16:30 - Warszawa Radość 16:33 - Warszawa Miedzeszyn 16:36 - Warszawa Falenica 16:38 - Otwock 16:50
VII/21
 
16:18   SKW 99344 SKW 99344
Pruszków
Warszawa Wschodnia 16:18 - Warszawa Stadion 16:20 - Warszawa Powiśle 16:22 - Warszawa Śródmieście PKP 16:25 • Warszawa Ochota 16:28 - Warszawa Zachodnia 16:32 - Warszawa Włochy 16:38 - Warszawa Ursus 16:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:43 - Pruszków 16:50
VI/20
 
16:19   SKW 99414 SKW 99414
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:19 - Warszawa Centralna 16:25 - Warszawa Zachodnia 16:39 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:44 - Warszawa Rakowiec 16:46 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:48 - Warszawa Służewiec 16:51 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:55
II/6
 
16:20   KM 19813 KM 19813
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 16:20 - Warszawa Rembertów 16:27 - Warszawa Wesoła 16:31 - Warszawa Wola Grzybowska 16:34 • Sulejówek 16:36 - Sulejówek Miłosna 16:39 - Halinów 16:42 - Cisie 16:45 - Dębe Wielkie 16:48 - Mińsk Mazowiecki 16:58
 
16:21   KM 19322 KM 19322
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 16:21 - Warszawa Stadion 16:23 - Warszawa Powiśle 16:26 - Warszawa Śródmieście PKP 16:28 • Warszawa Ochota 16:32 - Warszawa Zachodnia 16:36 - Warszawa Włochy 16:41 - Warszawa Ursus 16:45 - Pruszków 16:54 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:10
 
16:24   EIC 1811 EIC 1811
CHROBRY
Szczecin Główny
Warszawa Wschodnia 16:24 - Warszawa Centralna 16:30 - Warszawa Zachodnia 16:44 - Kutno 18:00 • Gniezno 19:41 - Poznań Główny 20:10 - Krzyż 21:40 - Stargard 22:33 - Szczecin Dąbie 22:53 - Szczecin Główny 23:08
I/
 
16:25   KM 12226 KM 12226
R8
Radom
Warszawa Wschodnia 16:25 - Warszawa Stadion 16:27 - Warszawa Powiśle 16:30 - Warszawa Śródmieście PKP 16:32 • Warszawa Ochota 16:36 - Warszawa Zachodnia 16:40 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:46 - Warszawa Rakowiec 16:49 - Warszawa Służewiec 16:54 - Radom 18:56
 
16:28   SKW 99840 SKW 99840
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 16:28 - Warszawa Rembertów 16:34 - Warszawa Wesoła 16:38 - Warszawa Wola Grzybowska 16:41 - Sulejówek 16:43 - Sulejówek Miłosna 16:46
VII/23
 
16:29   SKW 99946 SKW 99946
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:29 - Warszawa Stadion 16:31 - Warszawa Powiśle 16:34 - Warszawa Śródmieście PKP 16:36 • Warszawa Ochota 16:40 - Warszawa Zachodnia 16:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:52 - Warszawa Rakowiec 16:54 - Warszawa Służewiec 16:59 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:03
VI/22
 
16:29 EIP 5402 EIP 5402
Gliwice
Warszawa Wschodnia 16:29 - Warszawa Centralna 16:35 - Warszawa Zachodnia 16:48 - Zawiercie 18:30 - Sosnowiec Główny 18:55 - Katowice 19:05 - Zabrze 19:22 - Gliwice 19:30
III/
 
16:31
Lublin
Warszawa Wschodnia 16:31 - Mińsk Mazowiecki 17:02 - Siedlce 17:32 - Łuków 17:49 - Radzyń Podlaski 18:25 - Parczew 18:53 - Lubartów 19:14 - Lublin 19:35
IV/
 
16:31   KM 12717 KM 12717
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 16:31 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:35 - Warszawa Gocławek 16:38 - Warszawa Wawer 16:41 • Warszawa Anin 16:43 - Warszawa Międzylesie 16:45 - Warszawa Radość 16:48 - Warszawa Miedzeszyn 16:51 - Otwock 17:04 - Garwolin 17:55
 
16:33   KM 93950 KM 93950
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 16:33 - Warszawa Stadion 16:35 - Warszawa Powiśle 16:37 - Warszawa Śródmieście PKP 16:40 • Warszawa Ochota 16:43 - Warszawa Zachodnia 16:47 - Warszawa Włochy 16:53 - Pruszków 17:04 - Żyrardów 17:30 - Skierniewice 17:56
 
16:33 EIP 3800 EIP 3800
Kołobrzeg
Warszawa Wschodnia 16:33 - Iława Główna 18:07 - Malbork 18:47 - Tczew 18:59 • Gdańsk Główny 19:16 - Gdańsk Wrzeszcz 19:23 - Gdańsk Oliwa 19:28 - Sopot 19:34 - Gdynia Główna 19:43 - Kołobrzeg 22:09
IV/
 
16:34   EIC 1325 EIC 1325
KRAKUS
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 16:34 - Warszawa Centralna 16:40 - Warszawa Zachodnia 16:52 - Opoczno Południe 17:51 - Kraków Główny 19:21
I/
 
16:35   KM 21824 KM 21824
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 16:35 - Warszawa Rembertów 16:41 - Warszawa Wesoła 16:46 - Warszawa Wola Grzybowska 16:48 • Sulejówek 16:51 - Sulejówek Miłosna 16:53 - Halinów 17:03 - Cisie 17:06 - Dębe Wielkie 17:09 - Mińsk Mazowiecki 17:19
 
16:36   KM 19684 KM 19684
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 16:36 - Warszawa Stadion 16:38 - Warszawa Powiśle 16:41 - Warszawa Śródmieście PKP 16:43 • Warszawa Ochota 16:47 - Warszawa Zachodnia 16:51 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:58 - Warszawa Rakowiec 17:00 - Warszawa Służewiec 17:05 - Piaseczno 17:22
 
16:38   SKW 99612 SKW 99612
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 16:38 - Warszawa Praga 16:44 - Warszawa Toruńska 16:47 - Warszawa Żerań 16:50 • Warszawa Płudy 16:53 - Warszawa Choszczówka 16:56 - Legionowo 17:01 - Legionowo Piaski 17:04 - Michałów-Reginów 17:06 - Wieliszew 17:09
IV/3
 
16:39   TLK 19117 TLK 19117
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 16:39 - Warszawa Centralna 16:45 - Warszawa Zachodnia 16:56 - Żyrardów 17:23 - Skierniewice 17:40 - Koluszki 18:22 - Łódź Widzew 18:36 - Łódź Fabryczna 18:46
I/
 
16:40   KM 93312 KM 93312
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 16:40 - Warszawa Stadion 16:42 - Warszawa Powiśle 16:45 - Warszawa Śródmieście PKP 16:47 • Warszawa Ochota 16:51 - Warszawa Zachodnia 16:55 - Warszawa Włochy 17:00 - Warszawa Ursus 17:04 - Pruszków 17:13 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:29
 
16:43   KM 93698 KM 93698
R61
Ostrołęka
Warszawa Wschodnia 16:43 - Warszawa Rembertów 16:49 - Warszawa Mokry Ług 16:57 - Zielonka Bankowa 17:00 • Zielonka 17:04 - Kobyłka Ossów 17:08 - Kobyłka 17:10 - Wołomin 17:13 - Tłuszcz 17:33 - Ostrołęka 18:56
 
16:44   KM 19910 KM 19910
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 16:44 - Warszawa Stadion 16:46 - Warszawa Powiśle 16:49 - Warszawa Śródmieście PKP 16:51 • Warszawa Ochota 16:55 - Warszawa Zachodnia 16:59 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:04 - Warszawa Rakowiec 17:06 - Warszawa Służewiec 17:11 - Góra Kalwaria 17:53
 
16:44 TLK 28106 TLK 28106
NOTEĆ
Piła Główna
Warszawa Wschodnia 16:44 - Warszawa Centralna 16:50 - Warszawa Zachodnia 17:00 - Sochaczew 17:32 • Łowicz Główny 17:52 - Kutno 18:26 - Inowrocław 19:55 - Bydgoszcz Główna 20:24 - Nakło nad Notecią 21:08 - Piła Główna 21:53
II/
 
16:47   SKW 99546 SKW 99546
Otwock
Warszawa Wschodnia 16:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:51 - Warszawa Gocławek 16:54 - Warszawa Wawer 16:56 • Warszawa Anin 16:58 - Warszawa Międzylesie 17:00 - Warszawa Radość 17:03 - Warszawa Miedzeszyn 17:06 - Warszawa Falenica 17:08 - Otwock 17:20
VII/21
 
16:47   KM 19230 KM 19230
ŁUKOWIANKA
Łuków
Warszawa Wschodnia 16:47 - Halinów 16:59 - Mińsk Mazowiecki 17:09 - Cegłów 17:17 • Mrozy 17:21 - Kotuń 17:31 - Siedlce Zachodnie 17:39 - Siedlce 17:43 - Siedlce Wschodnie 17:47 - Łuków 18:13
 
16:48   SKW 99346 SKW 99346
Pruszków
Warszawa Wschodnia 16:48 - Warszawa Stadion 16:50 - Warszawa Powiśle 16:52 - Warszawa Śródmieście PKP 16:55 • Warszawa Ochota 16:58 - Warszawa Zachodnia 17:02 - Warszawa Włochy 17:08 - Warszawa Ursus 17:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:13 - Pruszków 17:20
VI/20
 
16:49   IC 1911 IC 1911
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 16:49 - Warszawa Centralna 16:55 - Warszawa Zachodnia 17:09 - Łódź Widzew 18:22 - Łódź Fabryczna 18:32
III/
 
16:51   KM 19462 KM 19462
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 16:51 - Warszawa Stadion 16:53 - Warszawa Powiśle 16:56 - Warszawa Śródmieście PKP 16:58 • Warszawa Ochota 17:02 - Warszawa Zachodnia 17:06 - Warszawa Włochy 17:11 - Ożarów Mazowiecki 17:23 - Błonie 17:33 - Sochaczew 17:57
 
16:54   KM 19875 KM 19875
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 16:54 - Warszawa Rembertów 17:00 - Warszawa Wesoła 17:05 - Warszawa Wola Grzybowska 17:07 • Sulejówek 17:10 - Sulejówek Miłosna 17:12 - Halinów 17:15 - Cisie 17:18 - Mińsk Mazowiecki 17:30 - Siedlce 18:13
 
16:54   KM 93634 KM 93634
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:54 - Warszawa Centralna 17:00 - Warszawa Zachodnia 17:04 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:09 - Warszawa Rakowiec 17:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:13 - Warszawa Służewiec 17:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:20
 
16:54   IC 10103 IC 10103
ŻUBR
Białystok
Warszawa Wschodnia 16:54 - Tłuszcz 17:22 - Małkinia 17:55 - Czyżew 18:22 - Szepietowo 18:33 - Łapy 18:50 - Białystok 19:08
IV/
 
16:55   KM 19378 KM 19378
R1
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 16:55 - Warszawa Stadion 16:57 - Warszawa Powiśle 17:00 - Warszawa Śródmieście PKP 17:02 • Warszawa Ochota 17:06 - Warszawa Zachodnia 17:10 - Warszawa Włochy 17:15 - Warszawa Ursus 17:19 - Pruszków 17:28 - Żyrardów 17:58
 
16:58   KM 91330 KM 91330
R1
Warszawa Falenica
Warszawa Wschodnia 16:58 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:02 - Warszawa Gocławek 17:05 - Warszawa Wawer 17:07 - Warszawa Anin 17:10 - Warszawa Międzylesie 17:12 - Warszawa Radość 17:15 - Warszawa Miedzeszyn 17:17 - Warszawa Falenica 17:20
 
16:59   SKW 99948 SKW 99948
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:59 - Warszawa Stadion 17:01 - Warszawa Powiśle 17:03 - Warszawa Śródmieście PKP 17:06 • Warszawa Ochota 17:09 - Warszawa Zachodnia 17:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:19 - Warszawa Rakowiec 17:22 - Warszawa Służewiec 17:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:32
VI/22
 
16:59 TLK 53106 TLK 53106
BRANICKI
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 16:59 - Warszawa Centralna 17:05 - Warszawa Zachodnia 17:30 - Opoczno Południe 19:07 - Włoszczowa Północ 19:43 - Miechów 20:26 - Kraków Główny 20:55
I/
 
17:01   SKW 99842 SKW 99842
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 17:01 - Warszawa Rembertów 17:07 - Warszawa Wesoła 17:11 - Warszawa Wola Grzybowska 17:14 - Sulejówek 17:16 - Sulejówek Miłosna 17:19
VII/23
 
17:03   KM 19324 KM 19324
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 17:03 - Warszawa Stadion 17:05 - Warszawa Powiśle 17:07 - Warszawa Śródmieście PKP 17:10 • Warszawa Ochota 17:13 - Warszawa Zachodnia 17:17 - Warszawa Włochy 17:23 - Warszawa Ursus 17:27 - Pruszków 17:36 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:52
 
17:04 TLK 86104 TLK 86104
POBRZEŻE
Wrocław Główny
Warszawa Wschodnia 17:04 - Warszawa Centralna 17:10 - Warszawa Zachodnia 17:22 - Żyrardów 17:46 • Skierniewice 18:02 - Koluszki 18:31 - Łódź Widzew 18:44 - Ostrów Wielkopolski 20:58 - Wrocław Mikołajów 22:17 - Wrocław Główny 22:24
III/
 
17:06   KM 91876 KM 91876
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 17:06 - Warszawa Stadion 17:08 - Warszawa Powiśle 17:11 - Warszawa Śródmieście PKP 17:13 - Warszawa Ochota 17:17 - Warszawa Zachodnia 17:21
 
17:07   KM 93570 KM 93570
R7
Pilawa
Warszawa Wschodnia 17:07 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:11 - Warszawa Gocławek 17:14 - Warszawa Wawer 17:16 • Warszawa Anin 17:19 - Warszawa Międzylesie 17:21 - Warszawa Radość 17:24 - Warszawa Miedzeszyn 17:26 - Otwock 17:40 - Pilawa 18:17
 
17:09   TLK 19153 TLK 19153
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 17:09 - Warszawa Centralna 17:15 - Warszawa Zachodnia 17:39 - Żyrardów 18:06 - Skierniewice 18:22 - Koluszki 18:52 - Łódź Widzew 19:06 - Łódź Fabryczna 19:15
I/
 
17:10   KM 21306 KM 21306
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 17:10 - Warszawa Stadion 17:12 - Warszawa Powiśle 17:15 - Warszawa Śródmieście PKP 17:17 • Warszawa Ochota 17:21 - Warszawa Zachodnia 17:25 - Warszawa Włochy 17:30 - Warszawa Ursus 17:34 - Pruszków 17:45 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:01
 
17:11   KM 93682 KM 93682
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 17:11 - Warszawa Toruńska 17:18 - Warszawa Płudy 17:23 - Legionowo 17:29 - Legionowo Przystanek 17:32 - Chotomów 17:35 - Nowy Dwór Mazowiecki 17:42 - Modlin 17:46
 
17:13   KM 93250 KM 93250
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 17:13 - Warszawa Rembertów 17:20
 
17:14   KM 19138 KM 19138
MAZOVIA
Płock
Warszawa Wschodnia 17:14 - Warszawa Centralna 17:20 - Warszawa Zachodnia 17:26 - Błonie 17:44 • Teresin Niepokalanów 17:53 - Sochaczew 18:02 - Łowicz Główny 18:23 - Kutno 18:54 - Strzelce Kujawskie 19:12 - Płock 19:52
 
17:14   KM 19418 KM 19418
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 17:14 - Warszawa Stadion 17:16 - Warszawa Powiśle 17:18 - Warszawa Śródmieście PKP 17:21 • Warszawa Ochota 17:24 - Warszawa Zachodnia 17:28 - Warszawa Włochy 17:34 - Błonie 17:55 - Sochaczew 18:18 - Łowicz Główny 18:55
 
17:17   SKW 99548 SKW 99548
Otwock
Warszawa Wschodnia 17:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:21 - Warszawa Gocławek 17:24 - Warszawa Wawer 17:26 • Warszawa Anin 17:28 - Warszawa Międzylesie 17:30 - Warszawa Radość 17:33 - Warszawa Miedzeszyn 17:36 - Warszawa Falenica 17:38 - Otwock 17:50
VII/21
 
17:17   TLK 68 TLK 68
KIEV-EXPRESS
Kiev Pass
Warszawa Wschodnia 17:17 - Kiev Pass 11:05
 
17:17   TLK 12011 TLK 12011
Chełm
Warszawa Wschodnia 17:17 - Mińsk Mazowiecki 17:42 - Siedlce 18:17 - Łuków 18:36 • Lubartów 20:04 - Lublin 20:27 - Świdnik Miasto 21:00 - Trawniki 21:18 - Rejowiec 21:32 - Chełm 21:49
 
17:18   SKW 99348 SKW 99348
Pruszków
Warszawa Wschodnia 17:18 - Warszawa Stadion 17:20 - Warszawa Powiśle 17:22 - Warszawa Śródmieście PKP 17:25 • Warszawa Ochota 17:28 - Warszawa Zachodnia 17:32 - Warszawa Włochy 17:38 - Warszawa Ursus 17:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:43 - Pruszków 17:50
VI/20
 
17:19   IC 127 IC 127
SKARYNA
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 17:19 - Warszawa Centralna 17:25 - Warszawa Zachodnia 17:43
 
17:20   KM 93816 KM 93816
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 17:20 - Warszawa Rembertów 17:27 - Warszawa Wesoła 17:31 - Warszawa Wola Grzybowska 17:34 • Sulejówek 17:36 - Sulejówek Miłosna 17:39 - Halinów 17:42 - Cisie 17:45 - Dębe Wielkie 17:48 - Mińsk Mazowiecki 18:00
 
17:22   KM 19912 KM 19912
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 17:22 - Warszawa Stadion 17:24 - Warszawa Powiśle 17:26 - Warszawa Śródmieście PKP 17:29 • Warszawa Ochota 17:32 - Warszawa Zachodnia 17:36 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:42 - Warszawa Rakowiec 17:45 - Warszawa Służewiec 17:49 - Góra Kalwaria 18:32
 
17:24   SKW 99416 SKW 99416
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:24 - Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Zachodnia 17:34 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:39 - Warszawa Rakowiec 17:41 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:43 - Warszawa Służewiec 17:46 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:50
II/6
 
17:25   KM 19984 KM 19984
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 17:25 - Warszawa Stadion 17:27 - Warszawa Powiśle 17:30 - Warszawa Śródmieście PKP 17:32 • Warszawa Ochota 17:36 - Warszawa Zachodnia 17:40 - Warszawa Włochy 17:45 - Pruszków 17:57 - Żyrardów 18:22 - Skierniewice 18:43
 
17:28   SKW 99844 SKW 99844
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 17:28 - Warszawa Rembertów 17:34 - Warszawa Wesoła 17:38 - Warszawa Wola Grzybowska 17:41 - Sulejówek 17:43 - Sulejówek Miłosna 17:46
VII/23
 
17:29   SKW 99950 SKW 99950
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:29 - Warszawa Stadion 17:31 - Warszawa Powiśle 17:33 - Warszawa Śródmieście PKP 17:36 • Warszawa Ochota 17:39 - Warszawa Zachodnia 17:43 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 17:48 - Warszawa Rakowiec 17:51 - Warszawa Służewiec 17:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:01
VI/22
 
17:29   EIP 5308 EIP 5308
Rzeszów Główny
Warszawa Wschodnia 17:29 - Warszawa Centralna 17:35 - Warszawa Zachodnia 17:47 - Kraków Główny 20:04 - Kraków Płaszów 20:15 - Bochnia 20:46 - Tarnów 21:05 - Dębica 21:21 - Rzeszów Główny 21:47
IV/
 
17:32   KM 12400 KM 12400
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 17:32 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:36 - Warszawa Gocławek 17:39 - Warszawa Wawer 17:41 • Warszawa Anin 17:43 - Warszawa Międzylesie 17:45 - Warszawa Radość 17:48 - Warszawa Miedzeszyn 17:51 - Otwock 18:05 - Garwolin 18:45
 
17:32   KM 19464 KM 19464
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 17:32 - Warszawa Stadion 17:34 - Warszawa Powiśle 17:37 - Warszawa Śródmieście PKP 17:39 • Warszawa Ochota 17:43 - Warszawa Zachodnia 17:47 - Warszawa Włochy 17:52 - Ożarów Mazowiecki 18:03 - Błonie 18:13 - Sochaczew 18:43
 
17:33   EIP 4510 EIP 4510
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 17:33 - Iława Główna 19:08 - Malbork 19:47 - Tczew 20:00 - Gdańsk Główny 20:17 - Gdańsk Wrzeszcz 20:24 - Gdańsk Oliwa 20:29 - Sopot 20:35 - Gdynia Główna 20:44
IV/
 
17:34   EIC 110 EIC 110
COMENIUS
Ostrava-Svinov
Warszawa Wschodnia 17:34 - Zawiercie 19:45 - Dąbrowa Górnicza 20:02 - Sosnowiec Główny 20:10 • Katowice 20:20 - Tychy 20:38 - Rybnik 21:06 - Chałupki 21:37 - Ostrava hl.n. 21:54 - Ostrava-Svinov 22:01
 
17:35   KM 21826 KM 21826
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 17:35 - Warszawa Rembertów 17:41 - Warszawa Wesoła 17:46 - Warszawa Wola Grzybowska 17:48 • Sulejówek 17:51 - Sulejówek Miłosna 17:54 - Halinów 18:04 - Cisie 18:07 - Dębe Wielkie 18:10 - Mińsk Mazowiecki 18:19
 
17:36   KM 12690 KM 12690
RE8
Skarżysko-Kamienna
Warszawa Wschodnia 17:36 - Warszawa Stadion 17:38 - Warszawa Powiśle 17:40 - Warszawa Śródmieście PKP 17:43 • Warszawa Ochota 17:47 - Warszawa Zachodnia 17:51 - Warszawa Służewiec 18:00 - Piaseczno 18:12 - Radom 19:38 - Skarżysko-Kamienna 20:19
 
17:38   SKW 99614 SKW 99614
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 17:38 - Warszawa Praga 17:44 - Warszawa Toruńska 17:46 - Warszawa Żerań 17:49 • Warszawa Płudy 17:53 - Warszawa Choszczówka 17:56 - Legionowo 18:00 - Legionowo Piaski 18:04 - Michałów-Reginów 18:06 - Wieliszew 18:08
IV/1
 
17:39   EIC 1609 EIC 1609
ŚLĘŻA
Wrocław Główny
Warszawa Wschodnia 17:39 - Warszawa Centralna 17:45 - Warszawa Zachodnia 17:56 - Częstochowa Stradom 20:05 - Lubliniec 20:29 - Opole Główne 21:04 - Wrocław Główny 21:47
I/
 
17:40   KM 93314 KM 93314
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 17:40 - Warszawa Stadion 17:42 - Warszawa Powiśle 17:45 - Warszawa Śródmieście PKP 17:47 • Warszawa Ochota 17:51 - Warszawa Zachodnia 17:55 - Warszawa Włochy 18:00 - Warszawa Ursus 18:03 - Pruszków 18:12 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:27
 
17:42   KM 93862 KM 93862
RE2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 17:42 - Halinów 18:00 - Mińsk Mazowiecki 18:09 - Cegłów 18:17 - Mrozy 18:21 - Kotuń 18:30 - Siedlce Zachodnie 18:37 - Siedlce 18:40
 
17:43   KM 93266 KM 93266
RE2
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 17:43 - Warszawa Rembertów 17:49
 
17:44   KM 12630 KM 12630
R8
Radom
Warszawa Wschodnia 17:44 - Warszawa Stadion 17:46 - Warszawa Powiśle 17:48 - Warszawa Śródmieście PKP 17:51 • Warszawa Ochota 17:54 - Warszawa Zachodnia 17:58 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:03 - Warszawa Rakowiec 18:06 - Warszawa Służewiec 18:10 - Radom 20:13
 
17:44   IC 1409 IC 1409
DAMROT
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Wschodnia 17:44 - Warszawa Centralna 17:50 - Warszawa Zachodnia 18:19 - Żyrardów 18:41 • Skierniewice 18:54 - Koluszki 19:27 - Częstochowa 20:43 - Katowice 22:01 - Tychy 22:17 - Bielsko-Biała Główna 22:50
II/
 
17:47   SKW 99550 SKW 99550
Otwock
Warszawa Wschodnia 17:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 17:51 - Warszawa Gocławek 17:54 - Warszawa Wawer 17:57 • Warszawa Anin 17:59 - Warszawa Międzylesie 18:01 - Warszawa Radość 18:04 - Warszawa Miedzeszyn 18:06 - Warszawa Falenica 18:09 - Otwock 18:21
VII/21
 
17:48   SKW 99350 SKW 99350
Pruszków
Warszawa Wschodnia 17:48 - Warszawa Stadion 17:50 - Warszawa Powiśle 17:52 - Warszawa Śródmieście PKP 17:55 • Warszawa Ochota 17:58 - Warszawa Zachodnia 18:02 - Warszawa Włochy 18:08 - Warszawa Ursus 18:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:13 - Pruszków 18:20
VI/20
 
17:49   EIC 1701 EIC 1701
LECH
Poznań Główny
Warszawa Wschodnia 17:49 - Warszawa Centralna 17:55 - Warszawa Zachodnia 18:09 - Kutno 19:33 - Gniezno 21:16 - Poznań Główny 21:44
I/
 
17:50   KM 19737 KM 19737
R6
Tłuszcz
Warszawa Wschodnia 17:50 - Warszawa Rembertów 17:56 - Warszawa Mokry Ług 18:03 - Zielonka Bankowa 18:06 • Zielonka 18:09 - Kobyłka Ossów 18:13 - Kobyłka 18:15 - Wołomin 18:18 - Wołomin Słoneczna 18:21 - Tłuszcz 18:37
 
17:51   KM 93944 KM 93944
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 17:51 - Warszawa Stadion 17:53 - Warszawa Powiśle 17:56 - Warszawa Śródmieście PKP 17:58 • Warszawa Ochota 18:02 - Warszawa Zachodnia 18:06 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:13 - Warszawa Rakowiec 18:15 - Warszawa Służewiec 18:20 - Piaseczno 18:37
 
17:54   KM 19877 KM 19877
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 17:54 - Warszawa Rembertów 18:00 - Warszawa Wesoła 18:05 - Warszawa Wola Grzybowska 18:07 • Sulejówek 18:10 - Sulejówek Miłosna 18:12 - Halinów 18:15 - Cisie 18:18 - Mińsk Mazowiecki 18:30 - Siedlce 19:13
 
17:54   KM 93636 KM 93636
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:54 - Warszawa Centralna 18:00 - Warszawa Zachodnia 18:04 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:09 - Warszawa Rakowiec 18:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 18:13 - Warszawa Służewiec 18:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:20
 
17:55   KM 19326 KM 19326
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 17:55 - Warszawa Stadion 17:57 - Warszawa Powiśle 18:00 - Warszawa Śródmieście PKP 18:02 • Warszawa Ochota 18:06 - Warszawa Zachodnia 18:10 - Warszawa Włochy 18:15 - Warszawa Ursus 18:18 - Pruszków 18:27 - Grodzisk Mazowiecki PKP 18:43
 
17:58   KM 91336 KM 91336
R7
Warszawa Falenica
Warszawa Wschodnia 17:58 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:02 - Warszawa Gocławek 18:05 - Warszawa Wawer 18:07 - Warszawa Anin 18:09 - Warszawa Międzylesie 18:11 - Warszawa Radość 18:14 - Warszawa Miedzeszyn 18:17 - Warszawa Falenica 18:20
 
17:58   TLK 99108 TLK 99108
Suwałki
Warszawa Wschodnia 17:58 - Tłuszcz 18:27 - Małkinia 19:02 - Czyżew 19:24 • Szepietowo 19:35 - Łapy 19:52 - Białystok 20:11 - Sokółka 21:02 - Dąbrowa Białostocka 21:27 - Suwałki 22:21
IV/
 
17:59   SKW 99952 SKW 99952
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 17:59 - Warszawa Stadion 18:01 - Warszawa Powiśle 18:03 - Warszawa Śródmieście PKP 18:06 • Warszawa Ochota 18:09 - Warszawa Zachodnia 18:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:20 - Warszawa Rakowiec 18:22 - Warszawa Służewiec 18:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:31
VI/22
 
17:59   TLK 15123 TLK 15123
Bydgoszcz Główna
Warszawa Wschodnia 17:59 - Warszawa Centralna 18:05 - Warszawa Zachodnia 18:14 - Sochaczew 18:47 • Łowicz Główny 19:07 - Kutno 19:40 - Toruń Główny 20:53 - Bydgoszcz Wschód 21:23 - Bydgoszcz Leśna 21:28 - Bydgoszcz Główna 21:34
I/
 
18:01   SKW 99846 SKW 99846
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Rembertów 18:07 - Warszawa Wesoła 18:11 - Warszawa Wola Grzybowska 18:14 - Sulejówek 18:16 - Sulejówek Miłosna 18:19
VII/23
 
18:02   KM 93684 KM 93684
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 18:02 - Warszawa Toruńska 18:08 - Warszawa Płudy 18:12 - Legionowo 18:18 - Legionowo Przystanek 18:21 - Chotomów 18:23 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:30 - Modlin 18:34
 
18:03   KM 19380 KM 19380
R1
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 18:03 - Warszawa Stadion 18:05 - Warszawa Powiśle 18:07 - Warszawa Śródmieście PKP 18:10 • Warszawa Ochota 18:13 - Warszawa Zachodnia 18:17 - Warszawa Włochy 18:23 - Warszawa Ursus 18:26 - Pruszków 18:35 - Żyrardów 19:05
 
18:04   IC 5326 IC 5326
SIENKIEWICZ
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 18:04 - Warszawa Centralna 18:10 - Warszawa Zachodnia 18:23 - Radom 20:02 • Skarżysko-Kamienna 20:42 - Suchedniów 20:50 - Kielce 21:16 - Sędziszów 22:00 - Miechów 22:17 - Kraków Główny 22:45
III/
 
18:06   KM 91878 KM 91878
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 18:06 - Warszawa Stadion 18:08 - Warszawa Powiśle 18:11 - Warszawa Śródmieście PKP 18:13 - Warszawa Ochota 18:17 - Warszawa Zachodnia 18:21
 
18:07   KM 93520 KM 93520
R7
Otwock
Warszawa Wschodnia 18:07 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:11 - Warszawa Gocławek 18:14 - Warszawa Wawer 18:16 • Warszawa Anin 18:18 - Warszawa Międzylesie 18:20 - Warszawa Radość 18:23 - Warszawa Miedzeszyn 18:26 - Warszawa Falenica 18:28 - Otwock 18:40
 
18:09   KM 91222 KM 91222
RE2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 18:09 - Warszawa Centralna 18:15 - Warszawa Zachodnia 18:27
 
18:10   KM 21480 KM 21480
R3
Błonie
Warszawa Wschodnia 18:10 - Warszawa Stadion 18:12 - Warszawa Powiśle 18:15 - Warszawa Śródmieście PKP 18:17 • Warszawa Ochota 18:21 - Warszawa Zachodnia 18:25 - Warszawa Włochy 18:30 - Warszawa Gołąbki 18:36 - Ożarów Mazowiecki 18:41 - Błonie 18:52
 
18:13   KM 93230 KM 93230
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 18:13 - Warszawa Rembertów 18:20
 
18:13 IC 65100 IC 65100
KORMORAN
Olsztyn Główny
Warszawa Wschodnia 18:13 - Legionowo 18:29 - Nowy Dwór Mazowiecki 18:39 - Modlin 18:44 • Ciechanów 19:27 - Mława 19:47 - Działdowo 19:59 - Iława Główna 20:36 - Olsztyn Zachodni 21:20 - Olsztyn Główny 21:24
IV/
 
18:14   IC 1901 IC 1901
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 18:14 - Warszawa Centralna 18:20 - Warszawa Zachodnia 18:31 - Żyrardów 18:50 - Skierniewice 19:03 - Koluszki 19:34 - Łódź Widzew 19:47 - Łódź Fabryczna 19:57
II/
 
18:15   KM 19420 KM 19420
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 18:15 - Warszawa Stadion 18:17 - Warszawa Powiśle 18:19 - Warszawa Śródmieście PKP 18:22 • Warszawa Ochota 18:25 - Warszawa Zachodnia 18:29 - Warszawa Włochy 18:34 - Błonie 18:57 - Sochaczew 19:20 - Łowicz Główny 19:48
 
18:17   SKW 99552 SKW 99552
Otwock
Warszawa Wschodnia 18:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:21 - Warszawa Gocławek 18:24 - Warszawa Wawer 18:26 • Warszawa Anin 18:28 - Warszawa Międzylesie 18:30 - Warszawa Radość 18:33 - Warszawa Miedzeszyn 18:36 - Warszawa Falenica 18:38 - Otwock 18:50
VII/21
 
18:18   SKW 99352 SKW 99352
Pruszków
Warszawa Wschodnia 18:18 - Warszawa Stadion 18:20 - Warszawa Powiśle 18:23 - Warszawa Śródmieście PKP 18:25 • Warszawa Ochota 18:29 - Warszawa Zachodnia 18:33 - Warszawa Włochy 18:38 - Warszawa Ursus 18:40 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 18:42 - Pruszków 18:49
VI/20
 
18:21   KM 93732 KM 93732
R6
Mrozy
Warszawa Wschodnia 18:21 - Warszawa Rembertów 18:27 - Warszawa Wesoła 18:31 - Warszawa Wola Grzybowska 18:34 • Sulejówek 18:36 - Sulejówek Miłosna 18:39 - Halinów 18:42 - Cisie 18:45 - Mińsk Mazowiecki 18:58 - Mrozy 19:16
 
18:23   SKW 99418 SKW 99418
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 18:23 - Warszawa Stadion 18:25 - Warszawa Powiśle 18:28 - Warszawa Śródmieście PKP 18:30 • Warszawa Ochota 18:34 - Warszawa Zachodnia 18:38 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:42 - Warszawa Rakowiec 18:45 - Warszawa Służewiec 18:49 - Warszawa Lotnisko Chopina 18:53
V/24
 
18:24 TLK 21106 TLK 21106
CZARTORYSKI
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 18:24 - Warszawa Centralna 18:30 - Warszawa Zachodnia 18:39
I/
 
18:28   SKW 99848 SKW 99848
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 18:28 - Warszawa Rembertów 18:34 - Warszawa Wesoła 18:38 - Warszawa Wola Grzybowska 18:41 - Sulejówek 18:43 - Sulejówek Miłosna 18:46
VII/23
 
18:29   SKW 99954 SKW 99954
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 18:29 - Warszawa Stadion 18:31 - Warszawa Powiśle 18:33 - Warszawa Śródmieście PKP 18:36 • Warszawa Ochota 18:39 - Warszawa Zachodnia 18:43 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:48 - Warszawa Rakowiec 18:51 - Warszawa Służewiec 18:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:01
VI/22
 
18:29   EIP 1307 EIP 1307
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 18:29 - Warszawa Centralna 18:35 - Warszawa Zachodnia 18:49 - Kraków Główny 21:02
III/
 
18:32   KM 12402 KM 12402
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 18:32 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:36 - Warszawa Gocławek 18:39 - Warszawa Wawer 18:41 • Warszawa Anin 18:43 - Warszawa Międzylesie 18:45 - Warszawa Radość 18:48 - Warszawa Miedzeszyn 18:51 - Otwock 19:05 - Garwolin 19:49
 
18:33   KM 19986 KM 19986
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 18:33 - Warszawa Stadion 18:35 - Warszawa Powiśle 18:37 - Warszawa Śródmieście PKP 18:40 • Warszawa Ochota 18:43 - Warszawa Zachodnia 18:47 - Warszawa Włochy 18:53 - Pruszków 19:04 - Żyrardów 19:30 - Skierniewice 19:51
 
18:33   EIP 3500 EIP 3500
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 18:33 - Iława Główna 20:07 - Malbork 20:47 - Tczew 20:59 - Gdańsk Główny 21:16 - Gdańsk Wrzeszcz 21:23 - Gdańsk Oliwa 21:28 - Sopot 21:34 - Gdynia Główna 21:43
IV/
 
18:34   EIP 5404 EIP 5404
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Wschodnia 18:34 - Warszawa Centralna 18:40 - Warszawa Zachodnia 19:04 - Włoszczowa Północ 20:20 • Sosnowiec Główny 21:12 - Katowice 21:22 - Tychy 21:39 - Pszczyna 21:52 - Czechowice-Dziedzice 22:01 - Bielsko-Biała Główna 22:13
III/
 
18:35   KM 21842 KM 21842
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 18:35 - Warszawa Rembertów 18:42 - Warszawa Wesoła 18:46 - Warszawa Wola Grzybowska 18:49 • Sulejówek 18:51 - Sulejówek Miłosna 18:54 - Halinów 18:57 - Cisie 19:00 - Dębe Wielkie 19:03 - Mińsk Mazowiecki 19:13
 
18:36   KM 12218 KM 12218
R8
Skarżysko-Kamienna
Warszawa Wschodnia 18:36 - Warszawa Stadion 18:38 - Warszawa Powiśle 18:41 - Warszawa Śródmieście PKP 18:43 • Warszawa Ochota 18:47 - Warszawa Zachodnia 18:51 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:56 - Warszawa Rakowiec 18:59 - Warszawa Służewiec 19:03 - Skarżysko-Kamienna 21:56
 
18:38   SKW 99616 SKW 99616
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 18:38 - Warszawa Praga 18:44 - Warszawa Toruńska 18:47 - Warszawa Żerań 18:50 • Warszawa Płudy 18:53 - Warszawa Choszczówka 18:56 - Legionowo 19:01 - Legionowo Piaski 19:04 - Michałów-Reginów 19:06 - Wieliszew 19:09
IV/1
 
18:39   IR 10130 IR 10130
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 18:39 - Warszawa Centralna 18:45 - Warszawa Zachodnia 18:53 - Żyrardów 19:17 • Skierniewice 19:33 - Rogów 19:57 - Koluszki 20:04 - Łódź Widzew 20:22 - Łódź Niciarniana 20:25 - Łódź Fabryczna 20:30
 
18:40   KM 93316 KM 93316
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 18:40 - Warszawa Stadion 18:42 - Warszawa Powiśle 18:45 - Warszawa Śródmieście PKP 18:47 • Warszawa Ochota 18:51 - Warszawa Zachodnia 18:55 - Warszawa Włochy 19:00 - Warszawa Ursus 19:03 - Pruszków 19:12 - Grodzisk Mazowiecki PKP 19:27
 
18:43   KM 19739 KM 19739
R6
Tłuszcz
Warszawa Wschodnia 18:43 - Warszawa Rembertów 18:49 - Warszawa Mokry Ług 18:56 - Zielonka Bankowa 18:59 • Zielonka 19:03 - Kobyłka Ossów 19:06 - Kobyłka 19:09 - Wołomin 19:12 - Wołomin Słoneczna 19:14 - Tłuszcz 19:30
 
18:44   KM 93442 KM 93442
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 18:44 - Warszawa Stadion 18:46 - Warszawa Powiśle 18:48 - Warszawa Śródmieście PKP 18:51 • Warszawa Ochota 18:54 - Warszawa Zachodnia 18:58 - Warszawa Włochy 19:04 - Ożarów Mazowiecki 19:15 - Błonie 19:25 - Sochaczew 19:49
 
18:47   SKW 99554 SKW 99554
Otwock
Warszawa Wschodnia 18:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 18:51 - Warszawa Gocławek 18:54 - Warszawa Wawer 18:56 • Warszawa Anin 18:58 - Warszawa Międzylesie 19:00 - Warszawa Radość 19:03 - Warszawa Miedzeszyn 19:06 - Warszawa Falenica 19:08 - Otwock 19:20
VII/21
 
18:48   SKW 99354 SKW 99354
Pruszków
Warszawa Wschodnia 18:48 - Warszawa Stadion 18:50 - Warszawa Powiśle 18:52 - Warszawa Śródmieście PKP 18:55 • Warszawa Ochota 18:58 - Warszawa Zachodnia 19:02 - Warszawa Włochy 19:08 - Warszawa Ursus 19:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 19:13 - Pruszków 19:20
VI/20
 
18:51   KM 93946 KM 93946
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 18:51 - Warszawa Stadion 18:53 - Warszawa Powiśle 18:56 - Warszawa Śródmieście PKP 18:58 • Warszawa Ochota 19:02 - Warszawa Zachodnia 19:06 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:11 - Warszawa Rakowiec 19:13 - Warszawa Służewiec 19:18 - Piaseczno 19:35
 
18:54   KM 19879 KM 19879
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 18:54 - Warszawa Rembertów 19:00 - Warszawa Wesoła 19:05 - Warszawa Wola Grzybowska 19:07 • Sulejówek 19:10 - Sulejówek Miłosna 19:12 - Halinów 19:15 - Cisie 19:18 - Mińsk Mazowiecki 19:30 - Siedlce 20:21
 
18:54   KM 93638 KM 93638
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 18:54 - Warszawa Centralna 19:00 - Warszawa Zachodnia 19:08 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:14 - Warszawa Rakowiec 19:17 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:19 - Warszawa Służewiec 19:21 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:25
 
18:55   KM 93380 KM 93380
R1
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 18:55 - Warszawa Stadion 18:57 - Warszawa Powiśle 19:00 - Warszawa Śródmieście PKP 19:02 • Warszawa Ochota 19:06 - Warszawa Zachodnia 19:10 - Warszawa Włochy 19:15 - Warszawa Ursus 19:19 - Pruszków 19:28 - Żyrardów 20:01
 
18:59   SKW 99956 SKW 99956
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 18:59 - Warszawa Stadion 19:01 - Warszawa Powiśle 19:03 - Warszawa Śródmieście PKP 19:06 • Warszawa Ochota 19:09 - Warszawa Zachodnia 19:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:18 - Warszawa Rakowiec 19:21 - Warszawa Służewiec 19:26 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:31
VI/22
 
18:59   KM 19298 KM 19298
RE1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 18:59 - Warszawa Centralna 19:05 - Warszawa Zachodnia 19:12 - Grodzisk Mazowiecki PKP 19:31 - Żyrardów 19:40 - Radziwiłłów Mazowiecki 19:49 - Skierniewice 19:56
 
19:01   SKW 99850 SKW 99850
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 19:01 - Warszawa Rembertów 19:07 - Warszawa Wesoła 19:11 - Warszawa Wola Grzybowska 19:14 - Sulejówek 19:16 - Sulejówek Miłosna 19:19
VII/23
 
19:03   KM 19422 KM 19422
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 19:03 - Warszawa Stadion 19:05 - Warszawa Powiśle 19:07 - Warszawa Śródmieście PKP 19:10 • Warszawa Ochota 19:13 - Warszawa Zachodnia 19:17 - Warszawa Włochy 19:23 - Błonie 19:44 - Sochaczew 20:07 - Łowicz Główny 20:43
 
19:04   IC 1617 IC 1617
DĄBROWSKA
Wrocław Główny
Warszawa Wschodnia 19:04 - Warszawa Centralna 19:10 - Warszawa Zachodnia 19:29 - Żyrardów 19:52 • Skierniewice 20:05 - Koluszki 20:32 - Łódź Widzew 20:44 - Ostrów Wielkopolski 22:59 - Wrocław Mikołajów 00:20 - Wrocław Główny 00:27
I/
 
19:05   KM 19521 KM 19521
R7
Otwock
Warszawa Wschodnia 19:05 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:10 - Warszawa Gocławek 19:13 - Warszawa Wawer 19:15 • Warszawa Anin 19:18 - Warszawa Międzylesie 19:20 - Warszawa Radość 19:23 - Warszawa Miedzeszyn 19:25 - Warszawa Falenica 19:28 - Otwock 19:40
 
19:06   KM 91880 KM 91880
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 19:06 - Warszawa Stadion 19:08 - Warszawa Powiśle 19:11 - Warszawa Śródmieście PKP 19:13 - Warszawa Ochota 19:17 - Warszawa Zachodnia 19:21
 
19:08   KM 93686 KM 93686
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 19:08 - Warszawa Toruńska 19:14 - Warszawa Płudy 19:19 - Legionowo 19:25 - Legionowo Przystanek 19:28 - Chotomów 19:30 - Nowy Dwór Mazowiecki 19:37 - Modlin 19:41
 
19:10   KM 21722 KM 21722
R7
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 19:10 - Warszawa Stadion 19:12 - Warszawa Powiśle 19:15 - Warszawa Śródmieście PKP 19:17 - Warszawa Ochota 19:21 - Warszawa Zachodnia 19:25
 
19:10   KM 19233 KM 19233
RE2
Łuków
Warszawa Wschodnia 19:10 - Halinów 19:26 - Mińsk Mazowiecki 19:35 - Cegłów 19:43 • Mrozy 19:47 - Kotuń 19:57 - Siedlce Zachodnie 20:04 - Siedlce 20:08 - Siedlce Wschodnie 20:11 - Łuków 20:37
 
19:14  
Wien Hbf
Warszawa Wschodnia 19:14 - Warszawa Centralna 19:20 - Warszawa Zachodnia 19:34 - Opoczno Południe 20:53 • Miechów 22:03 - Kraków Główny 22:31 - Czechowice-Dziedzice 00:40 - Bohumin 01:29 - Ostrava hl.n. 02:27 - Wien Hbf 07:00
 
19:14   IC 407 IC 407
CHOPIN
Bohumin
Warszawa Wschodnia 19:14 - Warszawa Centralna 19:20 - Warszawa Zachodnia 19:34 - Opoczno Południe 20:53 • Włoszczowa Północ 21:22 - Miechów 22:03 - Kraków Główny 22:31 - Oświęcim 23:58 - Czechowice-Dziedzice 00:40 - Bohumin 01:29
 
19:14  
Budapest-Keleti
Warszawa Wschodnia 19:14 - Warszawa Centralna 19:20 - Warszawa Zachodnia 19:34 - Opoczno Południe 20:53 • Miechów 22:03 - Kraków Główny 22:31 - Czechowice-Dziedzice 00:40 - Bohumin 01:29 - Ostrava hl.n. 02:27 - Budapest-Keleti 08:35
 
19:14  
Praha hl.n.
Warszawa Wschodnia 19:14 - Warszawa Centralna 19:20 - Warszawa Zachodnia 19:34 - Opoczno Południe 20:53 • Miechów 22:03 - Kraków Główny 22:31 - Czechowice-Dziedzice 00:40 - Olomouc hl.n. 04:40 - Pardubice hl.n. 06:09 - Praha hl.n. 07:26
 
19:14  
Budapest-Keleti
Warszawa Wschodnia 19:14 - Warszawa Centralna 19:20 - Warszawa Zachodnia 19:34 - Opoczno Południe 20:53 • Miechów 22:03 - Kraków Główny 22:31 - Czechowice-Dziedzice 00:40 - Bohumin 01:29 - Ostrava hl.n. 02:27 - Budapest-Keleti 08:35
 
19:14   KM 19914 KM 19914
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 19:14 - Warszawa Stadion 19:16 - Warszawa Powiśle 19:18 - Warszawa Śródmieście PKP 19:21 • Warszawa Ochota 19:24 - Warszawa Zachodnia 19:28 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:33 - Warszawa Rakowiec 19:36 - Warszawa Służewiec 19:40 - Góra Kalwaria 20:24
 
19:14 IC 6552 IC 6552
SŁOWACKI
Ełk
Warszawa Wschodnia 19:14 - Tłuszcz 19:39 - Małkinia 20:13 - Czyżew 20:46 • Szepietowo 20:57 - Łapy 21:13 - Białystok 21:31 - Białystok Starosielce 21:47 - Mońki 22:15 - Ełk 22:58
IV/
 
19:17   SKW 99556 SKW 99556
Otwock
Warszawa Wschodnia 19:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:21 - Warszawa Gocławek 19:24 - Warszawa Wawer 19:26 • Warszawa Anin 19:28 - Warszawa Międzylesie 19:30 - Warszawa Radość 19:33 - Warszawa Miedzeszyn 19:36 - Warszawa Falenica 19:38 - Otwock 19:50
VII/21
 
19:18   SKW 99356 SKW 99356
Pruszków
Warszawa Wschodnia 19:18 - Warszawa Stadion 19:20 - Warszawa Powiśle 19:22 - Warszawa Śródmieście PKP 19:25 • Warszawa Ochota 19:28 - Warszawa Zachodnia 19:32 - Warszawa Włochy 19:38 - Warszawa Ursus 19:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 19:43 - Pruszków 19:50
VI/20
 
19:20   KM 21844 KM 21844
R2
Mrozy
Warszawa Wschodnia 19:20 - Warszawa Rembertów 19:27 - Warszawa Wesoła 19:31 - Warszawa Wola Grzybowska 19:34 • Sulejówek 19:36 - Sulejówek Miłosna 19:39 - Halinów 19:42 - Cisie 19:45 - Mińsk Mazowiecki 19:58 - Mrozy 20:16
 
19:21   KM 91824 KM 91824
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 19:21 - Warszawa Stadion 19:23 - Warszawa Powiśle 19:26 - Warszawa Śródmieście PKP 19:28 - Warszawa Ochota 19:32 - Warszawa Zachodnia 19:36
 
19:24   SKW 99420 SKW 99420
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 19:24 - Warszawa Centralna 19:30 - Warszawa Zachodnia 19:38 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:43 - Warszawa Rakowiec 19:45 - Warszawa Żwirki i Wigury 19:47 - Warszawa Służewiec 19:50 - Warszawa Lotnisko Chopina 19:54
II/6
 
19:24   KM 93734 KM 93734
R6
Tłuszcz
Warszawa Wschodnia 19:24 - Warszawa Rembertów 19:31 - Warszawa Mokry Ług 19:38 - Zielonka Bankowa 19:41 • Zielonka 19:44 - Kobyłka Ossów 19:49 - Kobyłka 19:51 - Wołomin 19:54 - Wołomin Słoneczna 19:57 - Tłuszcz 20:13
 
19:25   KM 19988 KM 19988
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 19:25 - Warszawa Stadion 19:27 - Warszawa Powiśle 19:30 - Warszawa Śródmieście PKP 19:32 • Warszawa Ochota 19:36 - Warszawa Zachodnia 19:40 - Warszawa Włochy 19:45 - Pruszków 19:57 - Żyrardów 20:22 - Skierniewice 20:43
 
19:28   SKW 99852 SKW 99852
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 19:28 - Warszawa Rembertów 19:34 - Warszawa Wesoła 19:38 - Warszawa Wola Grzybowska 19:41 - Sulejówek 19:43 - Sulejówek Miłosna 19:46
VII/23
 
19:28 TLK 35100 TLK 35100
MAŁOPOLSKA
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 19:28 - Legionowo 19:45 - Nowy Dwór Mazowiecki 19:55 - Modlin 20:00 • Tczew 22:29 - Gdańsk Główny 22:48 - Gdańsk Wrzeszcz 22:56 - Gdańsk Oliwa 23:01 - Sopot 23:06 - Gdynia Główna 23:15
IV/
 
19:29   SKW 99958 SKW 99958
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 19:29 - Warszawa Stadion 19:31 - Warszawa Powiśle 19:33 - Warszawa Śródmieście PKP 19:36 • Warszawa Ochota 19:39 - Warszawa Zachodnia 19:43 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:48 - Warszawa Rakowiec 19:51 - Warszawa Służewiec 19:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 20:01
VI/22
 
19:29   EIP 5310 EIP 5310
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 19:29 - Warszawa Centralna 19:35 - Warszawa Zachodnia 19:49 - Kraków Główny 22:03
III/
 
19:32   KM 12719 KM 12719
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 19:32 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:36 - Warszawa Gocławek 19:39 - Warszawa Wawer 19:42 • Warszawa Anin 19:44 - Warszawa Międzylesie 19:46 - Warszawa Radość 19:49 - Warszawa Miedzeszyn 19:52 - Otwock 20:06 - Garwolin 20:48
 
19:33   KM 12632 KM 12632
R8
Radom
Warszawa Wschodnia 19:33 - Warszawa Stadion 19:35 - Warszawa Powiśle 19:37 - Warszawa Śródmieście PKP 19:40 • Warszawa Ochota 19:43 - Warszawa Zachodnia 19:47 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:55 - Warszawa Rakowiec 19:57 - Warszawa Służewiec 20:02 - Radom 22:18
 
19:33   EIP 4500 EIP 4500
Gdynia Główna
Warszawa Wschodnia 19:33 - Iława Główna 21:07 - Malbork 21:47 - Tczew 21:59 - Gdańsk Główny 22:16 - Gdańsk Wrzeszcz 22:23 - Gdańsk Oliwa 22:28 - Sopot 22:34 - Gdynia Główna 22:43
IV/
 
19:34   TLK 17101 TLK 17101
GOMBROWICZ
Poznań Główny
Warszawa Wschodnia 19:34 - Warszawa Centralna 19:40 - Warszawa Zachodnia 19:57 - Sochaczew 20:28 • Łowicz Główny 20:49 - Kutno 21:21 - Kłodawa 21:50 - Inowrocław Rąbinek 22:49 - Gniezno 23:22 - Poznań Główny 23:54
I/
 
19:38   SKW 99644 SKW 99644
Legionowo Piaski
Warszawa Wschodnia 19:38 - Warszawa Praga 19:43 - Warszawa Toruńska 19:46 - Warszawa Żerań 19:49 - Warszawa Płudy 19:52 - Warszawa Choszczówka 19:55 - Legionowo 19:59 - Legionowo Piaski 20:02
IV/3
 
19:44   KM 91826 KM 91826
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 19:44 - Warszawa Stadion 19:46 - Warszawa Powiśle 19:48 - Warszawa Śródmieście PKP 19:51 - Warszawa Ochota 19:54 - Warszawa Zachodnia 19:58
 
19:44   TLK 15111 TLK 15111
Bydgoszcz Główna
Warszawa Wschodnia 19:44 - Warszawa Centralna 19:50 - Warszawa Zachodnia 20:01 - Sochaczew 20:34 • Łowicz Główny 20:55 - Kutno 21:27 - Toruń Główny 22:41 - Bydgoszcz Wschód 23:13 - Bydgoszcz Leśna 23:18 - Bydgoszcz Główna 23:24
II/
 
19:47   SKW 99558 SKW 99558
Otwock
Warszawa Wschodnia 19:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 19:51 - Warszawa Gocławek 19:54 - Warszawa Wawer 19:56 • Warszawa Anin 19:58 - Warszawa Międzylesie 20:00 - Warszawa Radość 20:03 - Warszawa Miedzeszyn 20:06 - Warszawa Falenica 20:08 - Otwock 20:20
VII/21
 
19:48   SKW 99358 SKW 99358
Pruszków
Warszawa Wschodnia 19:48 - Warszawa Stadion 19:50 - Warszawa Powiśle 19:52 - Warszawa Śródmieście PKP 19:55 • Warszawa Ochota 19:58 - Warszawa Zachodnia 20:02 - Warszawa Włochy 20:08 - Warszawa Ursus 20:11 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 20:13 - Pruszków 20:20
VI/20
 
19:49   TLK 14101 TLK 14101
Katowice
Warszawa Wschodnia 19:49 - Warszawa Centralna 19:55 - Warszawa Zachodnia 20:22 - Żyrardów 20:48 • Skierniewice 21:03 - Koluszki 21:36 - Piotrków Trybunalski 22:03 - Radomsko 22:32 - Częstochowa 22:57 - Katowice 00:25
I/
 
19:51   KM 19468 KM 19468
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 19:51 - Warszawa Stadion 19:53 - Warszawa Powiśle 19:56 - Warszawa Śródmieście PKP 19:58 • Warszawa Ochota 20:02 - Warszawa Zachodnia 20:06 - Warszawa Włochy 20:12 - Ożarów Mazowiecki 20:23 - Błonie 20:33 - Sochaczew 20:57
 
19:54   KM 19881 KM 19881
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 19:54 - Warszawa Rembertów 20:00 - Warszawa Wesoła 20:05 - Warszawa Wola Grzybowska 20:07 • Sulejówek 20:10 - Sulejówek Miłosna 20:12 - Halinów 20:15 - Cisie 20:18 - Mińsk Mazowiecki 20:30 - Siedlce 21:13
 
19:54   KM 93640 KM 93640
RL
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 19:54 - Warszawa Centralna 20:00 - Warszawa Zachodnia 20:04 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:09 - Warszawa Rakowiec 20:11 - Warszawa Żwirki i Wigury 20:13 - Warszawa Służewiec 20:16 - Warszawa Lotnisko Chopina 20:20
 
19:58   SKW 99854 SKW 99854
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 19:58 - Warszawa Rembertów 20:04 - Warszawa Wesoła 20:08 - Warszawa Wola Grzybowska 20:11 - Sulejówek 20:13 - Sulejówek Miłosna 20:16
VII/23
 
19:59   SKW 99960 SKW 99960
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 19:59 - Warszawa Stadion 20:01 - Warszawa Powiśle 20:03 - Warszawa Śródmieście PKP 20:06 • Warszawa Ochota 20:09 - Warszawa Zachodnia 20:13 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:18 - Warszawa Rakowiec 20:21 - Warszawa Służewiec 20:26 - Warszawa Lotnisko Chopina 20:31
VI/22
 
20:03   KM 19328 KM 19328
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 20:03 - Warszawa Stadion 20:05 - Warszawa Powiśle 20:07 - Warszawa Śródmieście PKP 20:10 • Warszawa Ochota 20:13 - Warszawa Zachodnia 20:17 - Warszawa Włochy 20:23 - Warszawa Ursus 20:27 - Pruszków 20:36 - Grodzisk Mazowiecki PKP 20:52
 
20:03   IC 3524 IC 3524
ORŁOWICZ
Olsztyn Główny
Warszawa Wschodnia 20:03 - Legionowo 20:16 - Nowy Dwór Mazowiecki 20:24 - Modlin 20:28 • Nasielsk 20:38 - Ciechanów 20:56 - Mława 21:11 - Działdowo 21:20 - Iława Główna 21:52 - Olsztyn Główny 22:38
IV/
 
20:04   IC 5120 IC 5120
MAZURY
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 20:04 - Warszawa Centralna 20:10 - Warszawa Zachodnia 20:18 - Żyrardów 20:39 - Skierniewice 20:51 - Koluszki 21:23 - Łódź Widzew 21:35 - Łódź Fabryczna 21:44
III/
 
20:06   KM 91882 KM 91882
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:06 - Warszawa Stadion 20:08 - Warszawa Powiśle 20:11 - Warszawa Śródmieście PKP 20:13 - Warszawa Ochota 20:17 - Warszawa Zachodnia 20:21
 
20:08   KM 93688 KM 93688
RL
Modlin
Warszawa Wschodnia 20:08 - Warszawa Toruńska 20:14 - Warszawa Płudy 20:18 - Legionowo 20:24 - Legionowo Przystanek 20:27 - Chotomów 20:29 - Nowy Dwór Mazowiecki 20:36 - Modlin 20:40
 
20:10   KM 21724 KM 21724
R7
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:10 - Warszawa Stadion 20:12 - Warszawa Powiśle 20:15 - Warszawa Śródmieście PKP 20:17 - Warszawa Ochota 20:21 - Warszawa Zachodnia 20:25
 
20:13   IC 4112 IC 4112
DASZYŃSKI
Białystok
Warszawa Wschodnia 20:13 - Tłuszcz 20:39 - Łochów 20:52 - Małkinia 21:15 - Czyżew 21:36 - Szepietowo 21:48 - Łapy 22:04 - Białystok 22:22
IV/
 
20:14   KM 19686 KM 19686
R8
Piaseczno
Warszawa Wschodnia 20:14 - Warszawa Stadion 20:16 - Warszawa Powiśle 20:19 - Warszawa Śródmieście PKP 20:21 • Warszawa Ochota 20:25 - Warszawa Zachodnia 20:29 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:34 - Warszawa Rakowiec 20:36 - Warszawa Służewiec 20:41 - Piaseczno 20:58
 
20:14   KM 91224 KM 91224
RE2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:14 - Warszawa Centralna 20:20 - Warszawa Zachodnia 20:26
 
20:17   SKW 99560 SKW 99560
Otwock
Warszawa Wschodnia 20:17 - Warszawa Olszynka Grochowska 20:21 - Warszawa Gocławek 20:24 - Warszawa Wawer 20:26 • Warszawa Anin 20:28 - Warszawa Międzylesie 20:30 - Warszawa Radość 20:33 - Warszawa Miedzeszyn 20:36 - Warszawa Falenica 20:38 - Otwock 20:50
VII/21
 
20:18   SKW 99360 SKW 99360
Pruszków
Warszawa Wschodnia 20:18 - Warszawa Stadion 20:20 - Warszawa Powiśle 20:23 - Warszawa Śródmieście PKP 20:25 • Warszawa Ochota 20:29 - Warszawa Zachodnia 20:33 - Warszawa Włochy 20:38 - Warszawa Ursus 20:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 20:43 - Pruszków 20:50
VI/20
 
20:19   TLK 14106 TLK 14106
HAŃCZA
Gliwice
Warszawa Wschodnia 20:19 - Warszawa Centralna 20:25 - Warszawa Zachodnia 20:39 - Opoczno Południe 21:54 • Zawiercie 23:09 - Dąbrowa Górnicza 23:29 - Sosnowiec Główny 23:38 - Katowice 23:48 - Zabrze 00:06 - Gliwice 00:16
I/
 
20:20   KM 19883 KM 19883
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 20:20 - Warszawa Rembertów 20:27 - Warszawa Wesoła 20:31 - Warszawa Wola Grzybowska 20:34 • Sulejówek 20:36 - Sulejówek Miłosna 20:39 - Halinów 20:42 - Cisie 20:45 - Mińsk Mazowiecki 20:58 - Siedlce 21:55
 
20:24   SKW 99422 SKW 99422
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 20:24 - Warszawa Centralna 20:30 - Warszawa Zachodnia 20:34 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:39 - Warszawa Rakowiec 20:41 - Warszawa Żwirki i Wigury 20:43 - Warszawa Służewiec 20:46 - Warszawa Lotnisko Chopina 20:50
II/6
 
20:25   KM 19990 KM 19990
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 20:25 - Warszawa Stadion 20:27 - Warszawa Powiśle 20:30 - Warszawa Śródmieście PKP 20:32 • Warszawa Ochota 20:36 - Warszawa Zachodnia 20:40 - Warszawa Włochy 20:45 - Pruszków 20:57 - Żyrardów 21:22 - Skierniewice 21:43
 
20:28   SKW 99856 SKW 99856
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 20:28 - Warszawa Rembertów 20:34 - Warszawa Wesoła 20:38 - Warszawa Wola Grzybowska 20:41 - Sulejówek 20:43 - Sulejówek Miłosna 20:46
VII/23
 
20:29   SKW 99962 SKW 99962
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 20:29 - Warszawa Stadion 20:31 - Warszawa Powiśle 20:33 - Warszawa Śródmieście PKP 20:36 • Warszawa Ochota 20:39 - Warszawa Zachodnia 20:43 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 20:48 - Warszawa Rakowiec 20:51 - Warszawa Służewiec 20:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 21:01
VI/22
 
20:29   EIP 5104 EIP 5104
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:29 - Warszawa Centralna 20:35 - Warszawa Zachodnia 20:44
III/
 
20:32   KM 12721 KM 12721
R7
Garwolin
Warszawa Wschodnia 20:32 - Warszawa Olszynka Grochowska 20:36 - Warszawa Gocławek 20:39 - Warszawa Wawer 20:41 • Warszawa Anin 20:43 - Warszawa Międzylesie 20:45 - Warszawa Radość 20:48 - Warszawa Miedzeszyn 20:51 - Otwock 21:05 - Garwolin 21:52
 
20:33   KM 19424 KM 19424
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 20:33 - Warszawa Stadion 20:35 - Warszawa Powiśle 20:37 - Warszawa Śródmieście PKP 20:40 • Warszawa Ochota 20:43 - Warszawa Zachodnia 20:47 - Warszawa Włochy 20:53 - Błonie 21:14 - Sochaczew 21:37 - Łowicz Główny 22:07
 
20:34   IR 11128 IR 11128
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 20:34 - Warszawa Centralna 20:40 - Warszawa Zachodnia 20:50 - Żyrardów 21:13 • Skierniewice 21:29 - Rogów 21:58 - Koluszki 22:08 - Łódź Widzew 22:26 - Łódź Niciarniana 22:29 - Łódź Fabryczna 22:34
 
20:37   KM 91564 KM 91564
R7
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:37 - Warszawa Stadion 20:39 - Warszawa Powiśle 20:41 - Warszawa Śródmieście PKP 20:44 - Warszawa Ochota 20:47 - Warszawa Zachodnia 20:51
 
20:38   TLK 82102 TLK 82102
KOCHANOWSKI
Lublin
Warszawa Wschodnia 20:38 - Mińsk Mazowiecki 21:02 - Siedlce 21:32 - Łuków 21:49 - Radzyń Podlaski 22:24 - Parczew 22:42 - Lubartów 23:03 - Lublin 23:24
V/
 
20:39   SKW 99618 SKW 99618
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 20:39 - Warszawa Praga 20:44 - Warszawa Toruńska 20:47 - Warszawa Żerań 20:50 • Warszawa Płudy 20:53 - Warszawa Choszczówka 20:56 - Legionowo 21:01 - Legionowo Piaski 21:04 - Michałów-Reginów 21:06 - Wieliszew 21:09
IV/1
 
20:40   KM 91842 KM 91842
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:40 - Warszawa Stadion 20:42 - Warszawa Powiśle 20:45 - Warszawa Śródmieście PKP 20:47 - Warszawa Ochota 20:51 - Warszawa Zachodnia 20:55
 
20:44   TLK 21114 TLK 21114
INKA
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 20:44 - Warszawa Centralna 20:50 - Warszawa Zachodnia 20:59
I/
 
20:44   TLK 11103 TLK 11103
Terespol
Warszawa Wschodnia 20:44 - Mińsk Mazowiecki 21:06 - Mrozy 21:18 - Kotuń 21:31 • Siedlce Zachodnie 21:40 - Siedlce 21:44 - Łuków 22:02 - Międzyrzec Podlaski 22:19 - Biała Podlaska 22:38 - Terespol 23:10
IV/
 
20:47   SKW 99562 SKW 99562
Otwock
Warszawa Wschodnia 20:47 - Warszawa Olszynka Grochowska 20:51 - Warszawa Gocławek 20:54 - Warszawa Wawer 20:56 • Warszawa Anin 20:58 - Warszawa Międzylesie 21:00 - Warszawa Radość 21:03 - Warszawa Miedzeszyn 21:06 - Warszawa Falenica 21:08 - Otwock 21:20
VII/21
 
20:48