DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Biskupiec Pomorski
Rozkład jazdy: 26.06.17 - 27.06.17, Odjazdy 19:20 aktualnie


Odjazdy

(19:20 - 15:29)

Czas Prognoza Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek

20:00 R 59330 R 59330
Toruń Główny
Biskupiec Pomorski 20:00 - Lipinki 20:05 - Ostrowite koło Jabłonowa 20:10 - Jabłonowo Pomorskie 20:17 • Książki 20:25 - Wąbrzeźno 20:32 - Kowalewo Pomorskie 20:44 - Toruń Wschodni 21:06 - Toruń Miasto 21:10 - Toruń Główny 21:15
 
05:26   R 59311 R 59311
Olsztyn Główny
Biskupiec Pomorski 05:26 - Jamielnik 05:34 - Iława Główna 05:41 - Rudzienice Suskie 05:50 • Samborowo 06:01 - Ostróda 06:09 - Stare Jabłonki 06:19 - Biesal 06:27 - Olsztyn Zachodni 06:47 - Olsztyn Główny 06:50
 
06:21   R 59420 R 59420
Bydgoszcz Główna
Biskupiec Pomorski 06:21 - Lipinki 06:26 - Ostrowite koło Jabłonowa 06:31 - Jabłonowo Pomorskie 06:38 • Toruń Wschodni 07:27 - Toruń Główny 07:36 - Solec Kujawski 08:10 - Bydgoszcz Wschód 08:22 - Bydgoszcz Leśna 08:28 - Bydgoszcz Główna 08:34
 
06:56   R 59313 R 59313
Iława Główna
Biskupiec Pomorski 06:56 - Jamielnik 07:03 - Iława Główna 07:12
 
07:53   R 59410 R 59410
Bydgoszcz Główna
Biskupiec Pomorski 07:53 - Lipinki 07:58 - Ostrowite koło Jabłonowa 08:03 - Jabłonowo Pomorskie 08:10 • Toruń Wschodni 08:59 - Toruń Główny 09:07 - Solec Kujawski 09:33 - Bydgoszcz Wschód 09:44 - Bydgoszcz Leśna 09:50 - Bydgoszcz Główna 09:55
 
08:35   R 59401 R 59401
Olsztyn Główny
Biskupiec Pomorski 08:35 - Jamielnik 08:42 - Iława Główna 08:50 - Rudzienice Suskie 08:59 • Samborowo 09:10 - Ostróda 09:18 - Stare Jabłonki 09:28 - Biesal 09:36 - Olsztyn Zachodni 09:56 - Olsztyn Główny 10:00
II/1
 
11:34   R 59412 R 59412
Bydgoszcz Główna
Biskupiec Pomorski 11:34 - Lipinki 11:39 - Ostrowite koło Jabłonowa 11:43 - Jabłonowo Pomorskie 11:51 • Toruń Wschodni 12:39 - Toruń Główny 12:47 - Solec Kujawski 13:13 - Bydgoszcz Wschód 13:24 - Bydgoszcz Leśna 13:30 - Bydgoszcz Główna 13:36
 
12:17   R 59403 R 59403
Olsztyn Główny
Biskupiec Pomorski 12:17 - Jamielnik 12:24 - Iława Główna 12:32 - Rudzienice Suskie 12:41 • Samborowo 12:52 - Ostróda 12:59 - Stare Jabłonki 13:09 - Biesal 13:17 - Olsztyn Zachodni 13:37 - Olsztyn Główny 13:41
II/1
 
14:50   R 59300 R 59300
Jabłonowo Pomorskie
Biskupiec Pomorski 14:50 - Lipinki 14:55 - Ostrowite koło Jabłonowa 15:00 - Jabłonowo Pomorskie 15:09
 
15:29   R 59405 R 59405
Olsztyn Główny
Biskupiec Pomorski 15:29 - Jamielnik 15:36 - Iława Główna 15:44 - Rudzienice Suskie 15:59 • Samborowo 16:10 - Ostróda 16:18 - Stare Jabłonki 16:28 - Biesal 16:36 - Olsztyn Zachodni 16:55 - Olsztyn Główny 16:58
 
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 13.12.15 do 09.12.17.
Baza danych © 2017 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2017 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.06.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.