Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Iława Główna
Rozkład jazdy: 23.04.14 - 24.04.14, Odjazdy 19:12 aktualnie


Odjazdy

(19:12 - 05:23)

Czas Prognoza Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek

19:30 IR 65111 IR 65111
MAMRY
Olsztyn Główny
Iława Główna 19:30 - Ostróda 19:50 - Olsztyn Zach. 20:17 - Olsztyn Główny 20:22
II/5
 
20:00   90653 90653
Malbork
Iława Główna 20:00 - Iława Miasto 20:04 - Ząbrowo 20:13 - Redaki 20:21 • Susz 20:28 - Prabuty 20:39 - Gdakowo 20:46 - Mikołajki Pomorskie 20:51 - Mleczewo 21:03 - Malbork 21:25
I/1
 
20:04 59332 59332
Jabłonowo Pomorskie
Iława Główna 20:04 - Jamielnik 20:10 - Biskupiec Pomorski 20:17 - Lipinki 20:25 - Ostrowite k. Jabłon. 20:33 - Jabłonowo Pomorskie 20:48
II/4
 
20:31   EIC 3504 EIC 3504
NORWID
Gdynia Główna
Iława Główna 20:31 - Malbork 21:49 - Tczew 22:10 - Gdańsk Główny 22:31 - Gdańsk Wrzeszcz 22:43 - Gdańsk Oliwa 22:49 - Sopot 22:54 - Gdynia Główna 23:06
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów. (Zastów - Niedźwiedź) Z powodu usterki sieci trakcyjnej pociągi mogą doznawać opóźnienia do 20 minut.
Zakłócenie Opóźnienia w ruchu pociagów (Tczew - Pszczółki) Z powodu uszkodzenia toru pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.
 
20:58   90113 90113
MOTŁAWA
Gdynia Chylonia
Iława Główna 20:58 - Iława Miasto 21:02 - Susz 21:24 - Prabuty 21:35 • Gdańsk Główny 23:10 - Gdańsk Wrzeszcz 23:21 - Gdańsk Oliwa 23:27 - Sopot 23:32 - Gdynia Główna 23:48 - Gdynia Chylonia 23:55
Zakłócenie Opóźnienia w ruchu pociagów (Tczew - Pszczółki) Z powodu uszkodzenia toru pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.
III/6
 
22:20   59306 59306
Jabłonowo Pomorskie
Iława Główna 22:20 - Jamielnik 22:27 - Biskupiec Pomorski 22:34 - Lipinki 22:42 - Ostrowite k. Jabłon. 22:49 - Jabłonowo Pomorskie 23:04
II/4
 
04:24   90633 90633
Malbork
Iława Główna 04:24 - Iława Miasto 04:28 - Ząbrowo 04:37 - Redaki 04:45 • Susz 04:52 - Prabuty 05:03 - Gdakowo 05:10 - Mikołajki Pomorskie 05:14 - Mleczewo 05:27 - Malbork 05:55
I/1
 
05:06   90741 90741
Olsztyn Główny
Iława Główna 05:06 - Rudzienice Suskie 05:13 - Pikus 05:18 - Samborowo 05:23 • Ostróda 05:31 - Stare Jabłonki 05:41 - Biesal 05:48 - Unieszewo 05:54 - Olsztyn Zach. 06:05 - Olsztyn Główny 06:09
II/5
 
05:12   59420 59420
Bydgoszcz Główna
Iława Główna 05:12 - Jamielnik 05:18 - Biskupiec Pomorski 05:25 - Lipinki 05:33 • Toruń Wschodni 06:58 - Toruń Miasto 07:02 - Toruń Główny 07:08 - Bydgoszcz Wschód 07:56 - Bydgoszcz Leśna 08:02 - Bydgoszcz Główna 08:08
I/2
 
05:23   90613 90613
Malbork
Iława Główna 05:23 - Iława Miasto 05:27 - Ząbrowo 05:36 - Redaki 05:44 • Susz 05:50 - Prabuty 06:01 - Gdakowo 06:08 - Mikołajki Pomorskie 06:13 - Mleczewo 06:26 - Malbork 06:54
I/2
 
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 23.04.14   © 2014 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie