Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Iława Główna
Rozkład jazdy: 19.04.15, Odjazdy 10:11 aktualnie


Odjazdy

(10:11 - 12:43)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek
10:16 TLK 35100 TLK 35100
MAZURY
Olsztyn Główny
Iława Główna 10:16 - Ostróda 10:37 - Olsztyn Zach. 11:05 - Olsztyn Główny 11:09
 
10:27 EIP 3500 EIP 3500
Gdynia Główna
Iława Główna 10:27 - Malbork 11:03 - Tczew 11:15 - Gdańsk Główny 11:33 - Gdańsk Wrzeszcz 11:40 - Gdańsk Oliwa 11:46 - Sopot 11:50 - Gdynia Główna 11:59
 
10:36 EIC 105 EIC 105
SOBIESKI
Wien Westbahnhof
Iława Główna 10:36 - Ciechanów 11:31 - Warszawa Wschodnia 12:18 - Warszawa Centralna 12:27 • Warszawa Zachodnia 12:54 - Zawiercie 14:49 - Sosnowiec Główny 15:14 - Katowice 15:24 - Tychy 15:43 - Wien Westbahnhof 20:26
 
11:02 R 59300 R 59300
Jabłonowo Pomorskie
Iława Główna 11:02 - Jamielnik 11:08 - Biskupiec Pomorski 11:16 - Lipinki 11:24 - Ostrowite k. Jabłon. 11:31 - Jabłonowo Pomorskie 11:46
II/4
 
11:08 IC 81109 IC 81109
POBRZEŻE
Warszawa Zachodnia
Iława Główna 11:08 - Działdowo 11:43 - Mława 11:59 - Ciechanów 12:17 - Modlin 12:49 - Legionowo 13:01 - Warszawa Wschodnia 13:18 - Warszawa Centralna 13:35 - Warszawa Zachodnia 13:49
 
11:28 EIP 4501 EIP 4501
Gdynia Główna
Iława Główna 11:28 - Malbork 12:03 - Tczew 12:15 - Gdańsk Główny 12:33 - Gdańsk Wrzeszcz 12:40 - Gdańsk Oliwa 12:46 - Sopot 12:50 - Gdynia Główna 12:59
 
11:44 R 90643 R 90643
Malbork
Iława Główna 11:44 - Iława Miasto 11:47 - Ząbrowo 11:53 - Redaki 11:58 • Susz 12:04 - Prabuty 12:12 - Gdakowo 12:18 - Mikołajki Pomorskie 12:22 - Mleczewo 12:29 - Malbork 12:45
I/1
 
12:27 EIP 3502 EIP 3502
RADIOWA TRÓJKA
Gdynia Główna
Iława Główna 12:27 - Malbork 13:03 - Tczew 13:15 - Gdańsk Główny 13:33 - Gdańsk Wrzeszcz 13:40 - Gdańsk Oliwa 13:46 - Sopot 13:50 - Gdynia Główna 13:59
 
12:37 EIC 5304 EIC 5304
NORWID
Kraków Główny
Iława Główna 12:37 - Warszawa Wschodnia 14:21 - Warszawa Centralna 14:30 - Warszawa Zachodnia 14:39 - Kraków Główny 17:05
 
12:43 R 59315 R 59315
Olsztyn Główny
Iława Główna 12:43 - Rudzienice Suskie 12:50 - Pikus 12:55 - Samborowo 13:00 • Ostróda 13:08 - Stare Jabłonki 13:18 - Biesal 13:25 - Unieszewo 13:31 - Olsztyn Zach. 13:42 - Olsztyn Główny 13:45
II/5
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7n  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 19.04.15   © 2015 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie