Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Iława Główna
Rozkład jazdy: 30.07.15, Odjazdy 10:11 aktualnie


Odjazdy

(10:11 - 12:42)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek
10:27 EIP 3500 EIP 3500
Gdynia Główna
Iława Główna 10:27 - Malbork 11:00 - Tczew 11:13 - Gdańsk Główny 11:31 - Gdańsk Wrzeszcz 11:39 - Gdańsk Oliwa 11:44 - Sopot 11:49 - Gdynia Główna 11:59
 
10:37 EIC 105 EIC 105
SOBIESKI
Wien Westbahnhof
Iława Główna 10:37 - Ciechanów 11:35 - Warszawa Wschodnia 12:21 - Warszawa Centralna 12:30 • Warszawa Zachodnia 12:44 - Sosnowiec Główny 15:03 - Katowice 15:13 - Tychy 15:35 - Pszczyna 15:52 - Wien Westbahnhof 20:26
 
10:54 TLK 35100 TLK 35100
MAZURY
Olsztyn Główny
Iława Główna 10:54 - Ostróda 11:14 - Olsztyn Zach. 11:41 - Olsztyn Główny 11:46
 
11:02 R 59300 R 59300
Jabłonowo Pomorskie
Iława Główna 11:02 - Jamielnik 11:08 - Biskupiec Pomorski 11:16 - Lipinki 11:24 - Ostrowite k. Jabłon. 11:31 - Jabłonowo Pomorskie 11:46
II/4
 
11:09 IC 81109 IC 81109
POBRZEŻE
Warszawa Zachodnia
Iława Główna 11:09 - Działdowo 11:45 - Mława 11:59 - Ciechanów 12:17 - Modlin 12:49 - Legionowo 13:02 - Warszawa Wschodnia 13:17 - Warszawa Centralna 13:35 - Warszawa Zachodnia 13:43
 
11:27 EIP 4501 EIP 4501
Gdynia Główna
Iława Główna 11:27 - Malbork 12:00 - Tczew 12:13 - Gdańsk Główny 12:31 - Gdańsk Wrzeszcz 12:39 - Gdańsk Oliwa 12:44 - Sopot 12:49 - Gdynia Główna 12:59
 
11:44 R 90643 R 90643
Malbork
Iława Główna 11:44 - Iława Miasto 11:47 - Ząbrowo 11:53 - Redaki 11:58 • Susz 12:04 - Prabuty 12:12 - Gdakowo 12:18 - Mikołajki Pomorskie 12:22 - Mleczewo 12:29 - Malbork 12:45
I/1
 
12:27 EIP 3502 EIP 3502
RADIOWA TRÓJKA
Gdynia Główna
Iława Główna 12:27 - Malbork 13:00 - Tczew 13:13 - Gdańsk Główny 13:31 - Gdańsk Wrzeszcz 13:39 - Gdańsk Oliwa 13:44 - Sopot 13:49 - Gdynia Główna 13:59
 
12:38 EIP 5305 EIP 5305
Kraków Główny
Iława Główna 12:38 - Warszawa Wschodnia 14:21 - Warszawa Centralna 14:30 - Warszawa Zachodnia 14:39 - Kraków Główny 16:59
 
12:42 R 59315 R 59315
Olsztyn Główny
Iława Główna 12:42 - Rudzienice Suskie 12:49 - Pikus 12:53 - Samborowo 12:58 • Ostróda 13:06 - Stare Jabłonki 13:16 - Biesal 13:22 - Unieszewo 13:28 - Olsztyn Zach. 13:39 - Olsztyn Główny 13:44
II/5
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7n  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 30.07.15   © 2015 PKP Informatyka
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie