Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Wrocław Główny (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 30.07.15, Odjazdy 14:06 aktualnie


Odjazdy

(14:06 - 14:45)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek/
14:10 KD 69873 KD 69873
Wałbrzych Główny
Wrocław Główny 14:10 - Wrocław Zachodni 14:31 - Smolec 14:35 - Sadowice Wrocławskie 14:40 • Kąty Wrocławskie 14:46 - Żarów 15:03 - Jaworzyna Śląska 15:10 - Świebodzice 15:19 - Wałbrzych Miasto 15:35 - Wałbrzych Główny 15:47
 
14:18 IR 64120 IR 64120
SPODEK
Katowice
Wrocław Główny 14:18 - Oława 14:34 - Brzeg 14:45 - Opole Zachodnie 15:08 • Opole Główne 15:12 - Zdzieszowice 15:47 - Kędzierzyn Koźle 16:03 - Gliwice 16:35 - Zabrze 16:47 - Katowice 17:08
 
14:21 KD 67351 KD 67351
Żary
Wrocław Główny 14:21 - Wrocław Muchobór 14:28 - Wrocław Nowy Dwór 14:30 - Wrocław Żerniki 14:34 • Wrocław Leśnica 14:37 - Miękinia 14:46 - Malczyce 15:02 - Legnica 15:20 - Miłkowice 15:35 - Żary 17:03
 
14:26 R 67927 R 67927
Poznań Główny
Wrocław Główny 14:26 - Wrocław Mikołajów 14:32 - Wrocław Osobowice 14:40 - Wrocław Świniary 14:44 • Oborniki Śląskie 14:58 - Żmigród 15:22 - Rawicz 15:39 - Leszno 16:11 - Kościan 16:40 - Poznań Główny 17:34
 
14:36 R 64420 R 64420
Racibórz
Wrocław Główny 14:36 - Wrocław Brochów 14:40 - Święta Katarzyna 14:45 - Zębice Wrocławskie 14:49 • Oława 15:00 - Brzeg 15:13 - Opole Główne 15:56 - Zdzieszowice 16:39 - Kędzierzyn Koźle 16:56 - Racibórz 17:46
 
14:37 R 60535 R 60535
Kluczbork
Wrocław Główny 14:37 - Wrocław Mikołajów 14:42 - Wrocław Nadodrze 14:47 - Wrocław Sołtysowice 14:53 • Wrocław Psie Pole 14:58 - Długołęka 15:04 - Borowa Oleśnicka 15:12 - Oleśnica 15:23 - Solniki Wielkie 15:34 - Kluczbork 16:35
 
14:40 Bus 42153 Bus 42153
Berlin Hbf (Europaplatz)
Wrocław Dworzec PKS 14:40 - B Papestraße/Ringb. 18:35 - Berlin Hbf (Europaplatz) 18:55
Wrocław Dworzec PKS
14:41 KD 69758 KD 69758
Jelcz Laskowice
Wrocław Główny 14:41 - Wrocław Brochów 14:45 - Siechnice 14:51 - Zakrzów Kotowice 14:56 - Czernica Wrocławska 15:00 - Jelcz Miłoszyce 15:04 - Jelcz Laskowice 15:11
 
14:42 R 67413 R 67413
Zielona Góra
Wrocław Główny 14:42 - Wrocław Muchobór 14:48 - Wrocław Kuźniki 14:51 - Wrocław Stadion 14:54 • Brzeg Dolny 15:16 - Wołów 15:27 - Ścinawa 15:55 - Głogów 16:50 - Nowa Sól 17:38 - Zielona Góra 18:01
 
14:45 R 66329 R 66329
SUDETY
Międzylesie
Wrocław Główny 14:45 - Smardzów Wrocł. 14:55 - Żórawina 15:00 - Węgry 15:06 • Strzelin 15:26 - Kamieniec Ząbkowicki 16:09 - Bardo Śląskie 16:24 - Kłodzko Główne 16:39 - Kłodzko Miasto 16:43 - Międzylesie 17:24
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Wrocław Główny - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Wrocław Dworzec PKS
- Wrocław Główny
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7n  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 30.07.15   © 2015 PKP Informatyka
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie