Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Zachodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 25.04.14, Odjazdy 04:14 aktualnie


Odjazdy

(04:14 - 04:48)

Czas Prognoza Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek/

04:16 KM 19900 KM 19900
KM 817
Góra Kalwaria
Warszawa Zachodnia 04:16 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 04:20 - Warszawa Rakowiec 04:22 - Warszawa Żwirki i Wigury 04:24 • Warszawa Służewiec 04:27 - Warszawa Okęcie 04:29 - Nowa Iwiczna 04:42 - Piaseczno 04:47 - Zalesie Górne 04:53 - Góra Kalwaria 05:21
 
04:20   SKW 2 SKW 2
Sulejówek Miłosna
Warszawa Zachodnia 04:20 - Warszawa Ochota 04:23 - Warszawa Śródm. (PKP) 04:26 - Warszawa Powiśle 04:29 • Warszawa Stadion 04:33 - Warszawa Wschodnia 04:35 - Warszawa Rembertów 04:43 - Warszawa-Wesoła 04:48 - Warszawa-Wola Grzyb. 04:51 - Sulejówek Miłosna 04:56
 
04:24   KM 19843 KM 19843
KM 203
Siedlce
Warszawa Zachodnia 04:24 - Warszawa Ochota 04:27 - Warszawa Śródm. (PKP) 04:30 - Warszawa Powiśle 04:33 • Warszawa Stadion 04:37 - Warszawa Wschodnia 04:39 - Warszawa Rembertów 04:48 - Warszawa-Wesoła 04:53 - Sulejówek Miłosna 05:00 - Siedlce 06:07
 
04:40   TLK 19101 TLK 19101
BORYNA
Łódź Kaliska
Warszawa Zachodnia 04:40 - Warszawa Służewiec 04:48 - Skierniewice 06:49 - Koluszki 07:18 - Łódź Widzew 07:36 - Łódź Chojny 07:48 - Łódź Kaliska 07:59
 
04:41   WKD 100 WKD 100
Warszawa Śródm.WKD
Warszawa Zach.WKD 04:41 - Warszawa Ochota WKD 04:43 - Warszawa Śródm.WKD 04:45
Warszawa Zach.WKD
04:41   SKW 92601 SKW 92601
Wieliszew
Warszawa Zach. per.8 04:41 - Warszawa Kasprzaka 04:44 - Warszawa Koło 04:47 - Warszawa Gdańska 04:54 • Warszawa Praga 05:01 - Warszawa Toruńska 05:03 - Warszawa Żerań 05:06 - Warszawa Płudy 05:09 - Legionowo 05:17 - Wieliszew 05:26
Warszawa Zach. per.8
04:43   SKW 1 SKW 1
Otwock
Warszawa Zachodnia 04:43 - Warszawa Ochota 04:46 - Warszawa Śródm. (PKP) 04:48 - Warszawa Powiśle 04:52 • Warszawa Stadion 04:55 - Warszawa Wschodnia 04:58 - Warszawa Olsz.Groch. 05:03 - Warszawa Gocławek 05:06 - Warszawa Wawer 05:09 - Otwock 05:33
 
04:45   TLK 13101 TLK 13101
SMOK WAWELSKI
Kraków Główny
Warszawa Zachodnia 04:45 - Włoszczowa Płn. 06:43 - Miechów 07:24 - Kraków Główny 08:03
 
04:47   KM 19831 KM 19831
KM 204
Mrozy
Warszawa Zachodnia 04:47 - Warszawa Ochota 04:50 - Warszawa Śródm. (PKP) 04:52 - Warszawa Powiśle 04:56 • Warszawa Stadion 04:59 - Warszawa Wschodnia 05:02 - Warszawa Rembertów 05:10 - Warszawa-Wesoła 05:14 - Sulejówek Miłosna 05:22 - Mrozy 06:00
 
04:48   KM 12610 KM 12610
KM 803
Radom
Warszawa Zachodnia 04:48 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 04:52 - Warszawa Rakowiec 04:54 - Warszawa Żwirki i Wigury 04:56 • Warszawa Służewiec 04:59 - Warszawa Okęcie 05:01 - Nowa Iwiczna 05:14 - Piaseczno 05:19 - Zalesie Górne 05:26 - Radom 07:26
 
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Warszawa Zachodnia - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Warszawa Zach.WKD
- Warszawa Zach. per.8
- Warszawa Zachodnia
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 25.04.14   © 2014 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie