DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Zachodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 05.12.16, Odjazdy 09:26 aktualnie


Odjazdy

(09:26 - 09:37)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek/
09:26 KM 19406 KM 19406
R3
Łowicz Główny
Warszawa Zachodnia 09:26 - Warszawa Włochy 09:30 - Warszawa Ursus Płn. 09:34 - Warszawa Gołąbki 09:37 • Ożarów Mazowiecki 09:41 - Płochocin 09:46 - Błonie 09:51 - Teresin Niepokalanów 10:04 - Sochaczew 10:14 - Łowicz Główny 10:39
 
09:28 KM 19863 KM 19863
R2
Siedlce
Warszawa Zachodnia 09:28 - Warszawa Ochota 09:31 - Warszawa Śródm. (PKP) 09:34 - Warszawa Powiśle 09:38 • Warszawa Stadion 09:40 - Warszawa Wschodnia 09:43 - Warszawa Rembertów 09:50 - Warszawa Wesoła 09:54 - Sulejówek Miłosna 10:01 - Siedlce 11:02
 
09:28 WKD 122 WKD 122
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 09:28 - Warszawa Ochota WKD 09:30 - Warszawa Śródmieście WKD 09:32
Warszawa Zachodnia WKD
09:30 SKW 2 SKW 2
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Zachodnia 09:30 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 09:34 - Warszawa Rakowiec 09:36 - Warszawa Żwirki i Wigury 09:38 - Warszawa Służewiec 09:41 - Warszawa Lot. Chopina 09:45
 
09:32 KM 12703 KM 12703
R7
Dęblin
Warszawa Zachodnia 09:32 - Warszawa Ochota 09:35 - Warszawa Śródm. (PKP) 09:38 - Warszawa Powiśle 09:42 • Warszawa Stadion 09:44 - Warszawa Wschodnia 09:47 - Warszawa Olsz.Groch. 09:52 - Otwock 10:22 - Pilawa 11:05 - Dęblin 11:56
 
09:33 TLK 83104 TLK 83104
STASZIC
Rzeszów Główny
Warszawa Zachodnia 09:33 - Warszawa Centralna 09:37 - Warszawa Wschodnia 09:57 - Pilawa 10:41 • Dęblin 11:15 - Puławy Miasto 11:31 - Nałęczów 11:46 - Lublin 12:05 - Łańcut 15:17 - Rzeszów Główny 15:29
 
09:34 SKW 1 SKW 1
Pruszków
Warszawa Zachodnia 09:34 - Warszawa Włochy 09:38 - Warszawa Ursus 09:43 - W-wa Ursus Niedźw. 09:45 - Piastów 09:48 - Pruszków 09:53
 
09:36 KM 21690 KM 21690
R8
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 09:36 - Warszawa Ochota 09:39 - Warszawa Śródm. (PKP) 09:41 - Warszawa Powiśle 09:45 - Warszawa Stadion 09:48 - Warszawa Wschodnia 09:50
 
09:36 SKW 9 SKW 9
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia per.8 09:36 - Warszawa Kasprzaka 09:38 - Warszawa Koło 09:40 - Warszawa Gdańska 09:47 • Warszawa Praga 09:54 - Warszawa Toruńska 09:57 - Warszawa Żerań 10:00 - Warszawa Płudy 10:03 - Legionowo 10:10 - Legionowo Piaski 10:13
Warszawa Zachodnia per.8
09:37 SKW 3 SKW 3
Wieliszew
Warszawa Zachodnia 09:37 - Warszawa Centralna 09:41 - Warszawa Wschodnia 09:52 - Warszawa Praga 09:59 • Warszawa Toruńska 10:01 - Warszawa Żerań 10:04 - Warszawa Płudy 10:07 - Warszawa Choszczówka 10:10 - Legionowo 10:15 - Wieliszew 10:23
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Warszawa Zachodnia - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Warszawa Zachodnia WKD
- Warszawa Zachodnia per.8
- Warszawa Zachodnia
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 13.12.15 do 09.12.17.
Baza danych © 2016 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2016 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 05.12.16 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2016 PKPInformatyka & PKP S.A.