DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Wschodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 26.04.17, Odjazdy 15:54 aktualnie


Odjazdy

(15:54 - 16:54)

Czas Prognoza Kurs W kierunku

15:54 SKW 92610 SKW 92610
S3
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 15:54 - Warszawa Praga 16:00 - Warszawa Toruńska 16:02 - Warszawa Żerań 16:04 • Warszawa Płudy 16:07 - Warszawa Choszczówka 16:10 - Legionowo 16:15 - Legionowo Piaski 16:19 - Michałów-Reginów 16:22 - Wieliszew 16:24
15:54   TLK 14101 TLK 14101
GÓRNIK
Bielsko-Biała Główna
Warszawa Wschodnia 15:54 - Warszawa Centralna 16:00 - Warszawa Zachodnia 16:15 - Żyrardów 16:41 • Skierniewice 16:57 - Częstochowa 18:39 - Katowice 19:58 - Katowice Ligota 20:16 - Tychy 20:26 - Bielsko-Biała Główna 21:06
15:56   KM 19376 KM 19376
R1
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 15:56 - Warszawa Stadion 15:58 - Warszawa Powiśle 16:00 - Warszawa Śródmieście PKP 16:03 • Warszawa Ochota 16:06 - Warszawa Zachodnia 16:10 - Warszawa Włochy 16:15 - Warszawa Ursus 16:19 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:21 - Żyrardów 16:57
15:58 KM 98632 KM 98632
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 15:58 - Warszawa Centralna 16:04 - Warszawa Zachodnia 16:27 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:32 - Warszawa Rakowiec 16:35 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:37 - Warszawa Służewiec 16:39 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:43
15:58   IC 62106 IC 62106
SŁOWACKI
Lublin
Warszawa Wschodnia 15:58 - Pilawa 16:46 - Dęblin 17:19 - Puławy Miasto 17:34 - Nałęczów 17:48 - Lublin 18:07
15:59 SKW 92542 SKW 92542
S1
Otwock
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:03 - Warszawa Gocławek 16:06 - Warszawa Wawer 16:09 • Warszawa Anin 16:11 - Warszawa Międzylesie 16:13 - Warszawa Radość 16:16 - Warszawa Miedzeszyn 16:19 - Warszawa Falenica 16:21 - Otwock 16:33
15:59   KM 19458 KM 19458
R3
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Stadion 16:01 - Warszawa Powiśle 16:04 - Warszawa Śródmieście PKP 16:07 • Warszawa Ochota 16:10 - Warszawa Zachodnia 16:14 - Warszawa Włochy 16:19 - Ożarów Mazowiecki 16:29 - Błonie 16:39 - Sochaczew 17:12
16:02   KM 19198 KM 19198
RE1 WIEDENKA
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 16:02 - Warszawa Centralna 16:08 - Warszawa Zachodnia 16:19 - Jaktorów 16:40 • Międzyborów 16:45 - Żyrardów 16:48 - Sucha Żyrardowska 16:53 - Jesionka 16:56 - Skierniewice Rawka 17:03 - Skierniewice 17:08
16:02   IC 35102 IC 35102
KOLBERG
Olsztyn Główny
Warszawa Wschodnia 16:02 - Legionowo 16:19 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:27 - Modlin 16:31 • Ciechanów 16:57 - Mława 17:12 - Działdowo 17:22 - Nidzica 17:41 - Olsztyn Zachodni 18:28 - Olsztyn Główny 18:33
16:03 KM 98320 KM 98320
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Stadion 16:05 - Warszawa Powiśle 16:08 - Warszawa Śródmieście PKP 16:11 • Warszawa Ochota 16:14 - Warszawa Zachodnia 16:18 - Warszawa Włochy 16:23 - Warszawa Ursus 16:26 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:28 - Grodzisk Mazowiecki PKP 16:51
16:03 KM 98812 KM 98812
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Rembertów 16:09 - Warszawa Wesoła 16:13 - Warszawa Wola Grzybowska 16:16 • Sulejówek 16:18 - Sulejówek Miłosna 16:21 - Halinów 16:25 - Cisie 16:28 - Dębe Wielkie 16:31 - Mińsk Mazowiecki 16:42
16:06 IC 53100 IC 53100
ŻEROMSKI
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 16:06 - Warszawa Centralna 16:12 - Warszawa Zachodnia 16:23 - Opoczno Południe 17:20 • Włoszczowa Północ 17:52 - Kielce 18:54 - Jędrzejów 19:27 - Sędziszów 19:42 - Miechów 19:59 - Kraków Główny 20:27
16:07 SKW 92944 SKW 92944
S2
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:07 - Warszawa Stadion 16:09 - Warszawa Powiśle 16:11 - Warszawa Śródmieście PKP 16:14 • Warszawa Ochota 16:17 - Warszawa Zachodnia 16:21 - Warszawa Rakowiec 16:29 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:31 - Warszawa Służewiec 16:33 - Warszawa Lotnisko Chopina 16:37
16:10 SKW 92838 SKW 92838
S2
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 16:10 - Warszawa Rembertów 16:16 - Warszawa Wesoła 16:21 - Warszawa Wola Grzybowska 16:23 - Sulejówek 16:26 - Sulejówek Miłosna 16:29
16:11   KM 19332 KM 19332
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 16:11 - Warszawa Stadion 16:13 - Warszawa Powiśle 16:15 - Warszawa Śródmieście PKP 16:18 • Warszawa Ochota 16:21 - Warszawa Zachodnia 16:25 - Warszawa Włochy 16:31 - Warszawa Ursus 16:35 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:37 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:00
16:13 IC 41104 IC 41104
ONDRASZEK
Białystok
Warszawa Wschodnia 16:13 - Tłuszcz 16:47 - Małkinia 17:18 - Czyżew 17:33 - Szepietowo 17:44 - Łapy 18:00 - Białystok 18:18
16:14   KM 19902 KM 19902
R8
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 16:14 - Warszawa Stadion 16:16 - Warszawa Powiśle 16:19 - Warszawa Śródmieście PKP 16:22 • Warszawa Ochota 16:25 - Warszawa Zachodnia 16:29 - Warszawa Rakowiec 16:39 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:41 - Warszawa Służewiec 16:45 - Góra Kalwaria 17:51
16:15 IC 16109 IC 16109
KONOPNICKA
Wrocław Główny
Warszawa Wschodnia 16:15 - Warszawa Centralna 16:21 - Warszawa Zachodnia 16:39 - Koluszki 17:32 • Łódź Widzew 17:44 - Ostrów Wielkopolski 19:40 - Oleśnica Rataje 21:32 - Wrocław Nadodrze 21:52 - Wrocław Mikołajów 21:58 - Wrocław Główny 22:04
16:18 SKW 92344 SKW 92344
S1
Pruszków
Warszawa Wschodnia 16:18 - Warszawa Stadion 16:20 - Warszawa Powiśle 16:22 - Warszawa Śródmieście PKP 16:25 • Warszawa Ochota 16:28 - Warszawa Zachodnia 16:32 - Warszawa Włochy 16:37 - Warszawa Ursus 16:41 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:43 - Pruszków 16:51
16:18 KM 98552 KM 98552
R7
Pilawa
Warszawa Wschodnia 16:18 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:22 - Warszawa Gocławek 16:25 - Warszawa Wawer 16:27 • Warszawa Anin 16:30 - Warszawa Międzylesie 16:32 - Warszawa Radość 16:35 - Warszawa Miedzeszyn 16:37 - Warszawa Falenica 16:40 - Pilawa 17:33
16:18 TLK 11105 TLK 11105
NIEMCEWICZ
Terespol
Warszawa Wschodnia 16:18 - Mińsk Mazowiecki 16:47 - Siedlce 17:17 - Łuków 17:34 - Międzyrzec Podlaski 17:52 - Biała Podlaska 18:07 - Chotyłów 18:19 - Małaszewicze 18:31 - Terespol 18:39
16:20   IC 15117 IC 15117
KUJAWIAK
Bydgoszcz Główna
Warszawa Wschodnia 16:20 - Warszawa Centralna 16:26 - Warszawa Zachodnia 16:35 - Sochaczew 17:07 • Łowicz Główny 17:24 - Kutno 17:52 - Toruń Główny 19:20 - Bydgoszcz Wschód 19:51 - Bydgoszcz Leśna 19:56 - Bydgoszcz Główna 20:02
16:21   KM 11063 KM 11063
R2
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 16:21 - Warszawa Rembertów 16:27 - Warszawa Wesoła 16:32 - Warszawa Wola Grzybowska 16:34 • Sulejówek 16:36 - Sulejówek Miłosna 16:40 - Halinów 16:43 - Cisie 16:46 - Dębe Wielkie 16:49 - Mińsk Mazowiecki 17:00
16:22   KM 19412 KM 19412
R3
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 16:22 - Warszawa Stadion 16:24 - Warszawa Powiśle 16:26 - Warszawa Śródmieście PKP 16:29 • Warszawa Ochota 16:32 - Warszawa Zachodnia 16:36 - Warszawa Włochy 16:42 - Błonie 17:02 - Sochaczew 17:26 - Łowicz Główny 18:00
16:22 KM 98680 KM 98680
Modlin
Warszawa Wschodnia 16:22 - Warszawa Toruńska 16:29 - Warszawa Płudy 16:33 - Legionowo 16:39 - Legionowo Przystanek 16:42 - Chotomów 16:44 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:52 - Modlin 16:56
16:25   TLK 19133 TLK 19133
ŁĘCKA
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 16:25 - Warszawa Centralna 16:31 - Warszawa Zachodnia 16:49 - Żyrardów 17:13 - Skierniewice 17:30 - Koluszki 17:56 - Łódź Widzew 18:19 - Łódź Fabryczna 18:30
16:26   KM 19334 KM 19334
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Wschodnia 16:26 - Warszawa Stadion 16:28 - Warszawa Powiśle 16:30 - Warszawa Śródmieście PKP 16:33 • Warszawa Ochota 16:36 - Warszawa Zachodnia 16:40 - Warszawa Włochy 16:45 - Warszawa Ursus 16:49 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 16:51 - Grodzisk Mazowiecki PKP 17:13
16:28 EIP 3800 EIP 3800
Kołobrzeg
Warszawa Wschodnia 16:28 - Gdańsk Główny 18:59 - Gdańsk Wrzeszcz 19:06 - Gdańsk Oliwa 19:11 • Sopot 19:16 - Gdynia Główna 19:26 - Lębork 20:05 - Słupsk 20:35 - Koszalin 21:14 - Kołobrzeg 21:51
16:29   SKW 92412 SKW 92412
S3
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:29 - Warszawa Centralna 16:35 - Warszawa Zachodnia 16:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 16:49 - Warszawa Rakowiec 16:52 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:54 - Warszawa Służewiec 16:56 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:00
16:29 SKW 92544 SKW 92544
S1
Otwock
Warszawa Wschodnia 16:29 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:33 - Warszawa Gocławek 16:36 - Warszawa Wawer 16:38 • Warszawa Anin 16:41 - Warszawa Międzylesie 16:43 - Warszawa Radość 16:46 - Warszawa Miedzeszyn 16:49 - Warszawa Falenica 16:51 - Otwock 17:03
16:29 KM 98482 KM 98482
R3
Błonie
Warszawa Wschodnia 16:29 - Warszawa Stadion 16:31 - Warszawa Powiśle 16:34 - Warszawa Śródmieście PKP 16:37 • Warszawa Ochota 16:40 - Warszawa Zachodnia 16:44 - Warszawa Włochy 16:49 - Warszawa Gołąbki 16:55 - Ożarów Mazowiecki 16:59 - Błonie 17:10
16:33   KM 12628 KM 12628
R8
Radom
Warszawa Wschodnia 16:33 - Warszawa Stadion 16:35 - Warszawa Powiśle 16:38 - Warszawa Śródmieście PKP 16:41 • Warszawa Ochota 16:44 - Warszawa Zachodnia 16:48 - Warszawa Rakowiec 16:57 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:59 - Warszawa Służewiec 17:02 - Radom 19:20
16:33   KM 98740 KM 98740
R6
Tłuszcz
Warszawa Wschodnia 16:33 - Warszawa Rembertów 16:39 - Warszawa Mokry Ług 16:47 - Zielonka Bankowa 16:51 • Zielonka 16:57 - Kobyłka Ossów 17:01 - Kobyłka 17:04 - Wołomin 17:08 - Wołomin Słoneczna 17:10 - Tłuszcz 17:29
16:34 EIP 5404 EIP 5404
Gliwice
Warszawa Wschodnia 16:34 - Warszawa Centralna 16:40 - Warszawa Zachodnia 16:54 - Włoszczowa Północ 18:17 - Sosnowiec Główny 19:06 - Katowice 19:16 - Zabrze 19:34 - Gliwice 19:44
16:37   KM 19231 KM 19231
Łuków
Warszawa Wschodnia 16:37 - Halinów 16:52 - Mińsk Mazowiecki 17:04 - Cegłów 17:12 • Mrozy 17:16 - Kotuń 17:26 - Siedlce Zachodnie 17:34 - Siedlce 17:38 - Siedlce Wschodnie 17:42 - Łuków 18:07
16:37   KM 91816 KM 91816
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 16:37 - Warszawa Stadion 16:39 - Warszawa Powiśle 16:41 - Warszawa Śródmieście PKP 16:44 - Warszawa Ochota 16:47 - Warszawa Zachodnia 16:51
16:37 KM 98502 KM 98502
R7
Warszawa Falenica
Warszawa Wschodnia 16:37 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:41 - Warszawa Gocławek 16:44 - Warszawa Wawer 16:46 - Warszawa Anin 16:49 - Warszawa Międzylesie 16:51 - Warszawa Radość 16:54 - Warszawa Miedzeszyn 16:56 - Warszawa Falenica 16:59
16:40 SKW 92840 SKW 92840
S2
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 16:40 - Warszawa Rembertów 16:46 - Warszawa Wesoła 16:51 - Warszawa Wola Grzybowska 16:53 - Sulejówek 16:56 - Sulejówek Miłosna 16:59
16:41   KM 98950 KM 98950
R1
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 16:41 - Warszawa Stadion 16:43 - Warszawa Powiśle 16:45 - Warszawa Śródmieście PKP 16:48 • Warszawa Ochota 16:51 - Warszawa Zachodnia 16:55 - Warszawa Włochy 17:00 - Warszawa Ursus 17:04 - Żyrardów 17:39 - Skierniewice 17:59
16:44   SKW 92946 SKW 92946
S2
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Wschodnia 16:44 - Warszawa Stadion 16:46 - Warszawa Powiśle 16:49 - Warszawa Śródmieście PKP 16:52 • Warszawa Ochota 16:55 - Warszawa Zachodnia 16:59 - Warszawa Rakowiec 17:06 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:08 - Warszawa Służewiec 17:11 - Warszawa Lotnisko Chopina 17:15
16:44   EIC 1325 EIC 1325
KRAKUS
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 16:44 - Warszawa Centralna 16:50 - Warszawa Zachodnia 16:59 - Kraków Główny 19:25
16:46   KM 19877 KM 19877
R2
Siedlce
Warszawa Wschodnia 16:46 - Warszawa Rembertów 16:51 - Warszawa Wesoła 16:56 - Warszawa Wola Grzybowska 16:58 • Sulejówek 17:01 - Sulejówek Miłosna 17:04 - Halinów 17:07 - Cisie 17:10 - Mińsk Mazowiecki 17:23 - Siedlce 18:06
16:48 SKW 92346 SKW 92346
S1
Pruszków
Warszawa Wschodnia 16:48 - Warszawa Stadion 16:50 - Warszawa Powiśle 16:53 - Warszawa Śródmieście PKP 16:56 • Warszawa Ochota 16:59 - Warszawa Zachodnia 17:03 - Warszawa Włochy 17:10 - Warszawa Ursus 17:13 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 17:15 - Pruszków 17:23
16:48   KM 12715 KM 12715
R7
Dęblin
Warszawa Wschodnia 16:48 - Warszawa Olszynka Grochowska 16:52 - Warszawa Gocławek 16:55 - Warszawa Wawer 16:57 • Warszawa Anin 17:00 - Warszawa Międzylesie 17:02 - Warszawa Radość 17:05 - Warszawa Miedzeszyn 17:07 - Pilawa 17:53 - Dęblin 18:45
16:48   EIC 1803 EIC 1803
CHROBRY
Szczecin Główny
Warszawa Wschodnia 16:48 - Warszawa Centralna 16:54 - Warszawa Zachodnia 17:03 - Kutno 18:04 - Poznań Główny 19:26 - Krzyż 20:30 - Stargard 21:33 - Szczecin Dąbie 21:52 - Szczecin Główny 22:08
16:51   KM 98942 KM 98942
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 16:51 - Warszawa Rembertów 16:58
16:52 KM 91876 KM 91876
R2
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 16:52 - Warszawa Stadion 16:54 - Warszawa Powiśle 16:56 - Warszawa Śródmieście PKP 16:59 - Warszawa Ochota 17:02 - Warszawa Zachodnia 17:06
16:52   IC 1911 IC 1911
ŁODZIANIN
Łódź Fabryczna
Warszawa Wschodnia 16:52 - Warszawa Centralna 16:58 - Warszawa Zachodnia 17:07 - Łódź Widzew 18:14 - Łódź Fabryczna 18:24
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Warszawa Wschodnia - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Warszawa Wschodnia
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 13.12.15 do 09.12.17.
Baza danych © 2017 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2017 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.04.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.