DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Sopot
Rozkład jazdy: 26.04.17 - 27.04.17, Odjazdy 15:47 aktualnie


Odjazdy

(15:47 - 07:28)

Czas Prognoza Kurs W kierunku

15:51 SKM 95763 SKM 95763
Wejherowo
Sopot 15:51 - Sopot Kamienny Potok 15:53 - Gdynia Orłowo 15:56 - Gdynia Redłowo 15:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:01 - Gdynia Główna 16:04 - Gdynia Stocznia 16:08 - Gdynia Chylonia 16:15 - Rumia 16:24 - Wejherowo 16:39
15:51 SKM 97758 SKM 97758
Gdańsk Śródmieście
Sopot 15:51 - Sopot Wyścigi 15:52 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:54 - Gdańsk Oliwa SKM 15:56 • Gdańsk Przymorze 15:59 - Gdańsk Zaspa 16:01 - Gdańsk Wrzeszcz 16:03 - Gdańsk Politechnika 16:07 - Gdańsk Główny 16:12 - Gdańsk Śródmieście 16:15
15:56 SKM 95765 SKM 95765
Wejherowo
Sopot 15:56 - Sopot Kamienny Potok 15:59 - Gdynia Orłowo 16:01 - Gdynia Redłowo 16:04 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:06 - Gdynia Główna 16:09 - Gdynia Stocznia 16:11 - Gdynia Chylonia 16:19 - Rumia 16:28 - Wejherowo 16:45
15:57 R 50614 R 50614
Elbląg
Sopot 15:57 - Gdańsk Oliwa 16:01 - Gdańsk Wrzeszcz 16:05 - Gdańsk Główny 16:10 • Gdańsk Orunia 16:14 - Pruszcz Gdański 16:20 - Pszczółki 16:30 - Tczew 16:38 - Malbork 17:03 - Elbląg 17:36
15:59 SKM 97754 SKM 97754
Gdańsk Śródmieście
Sopot 15:59 - Sopot Wyścigi 16:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:02 - Gdańsk Oliwa SKM 16:04 • Gdańsk Przymorze 16:07 - Gdańsk Zaspa 16:09 - Gdańsk Wrzeszcz 16:11 - Gdańsk Politechnika 16:15 - Gdańsk Główny 16:20 - Gdańsk Śródmieście 16:23
16:05 SKM 95437 SKM 95437
Gdynia Cisowa
Sopot 16:05 - Sopot Kamienny Potok 16:07 - Gdynia Orłowo 16:10 - Gdynia Redłowo 16:12 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:15 - Gdynia Główna 16:17 - Gdynia Stocznia 16:20 - Gdynia Grabówek 16:23 - Gdynia Chylonia 16:27 - Gdynia Cisowa 16:29
16:05   R 55052 R 55052
Chojnice
Sopot 16:05 - Gdańsk Oliwa 16:08 - Gdańsk Wrzeszcz 16:13 - Gdańsk Główny 16:19 • Gdańsk Orunia 16:23 - Tczew 16:42 - Starogard Gdański 17:13 - Kaliska 17:35 - Czersk 17:52 - Chojnice 18:16
16:06   SKM 97442 SKM 97442
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:06 - Sopot Wyścigi 16:07 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:09 - Gdańsk Oliwa SKM 16:11 • Gdańsk Przymorze 16:14 - Gdańsk Zaspa 16:16 - Gdańsk Wrzeszcz 16:18 - Gdańsk Politechnika 16:22 - Gdańsk Główny 16:27 - Gdańsk Śródmieście 16:30
16:09 TLK 58100 TLK 58100
GRYF
Szczecin Główny
Sopot 16:09 - Gdynia Główna 16:18 - Rumia 16:38 - Wejherowo 16:49 • Słupsk 17:59 - Koszalin 18:49 - Białogard 19:04 - Stargard 20:19 - Szczecin Dąbie 20:37 - Szczecin Główny 20:51
16:13   SKM 95497 SKM 95497
Wejherowo
Sopot 16:13 - Sopot Kamienny Potok 16:15 - Gdynia Orłowo 16:18 - Gdynia Redłowo 16:21 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:23 - Gdynia Główna 16:26 - Gdynia Stocznia 16:28 - Gdynia Chylonia 16:35 - Rumia 16:44 - Wejherowo 17:00
16:13   IC 5604 IC 5604
MIESZKO
Wrocław Główny
Sopot 16:13 - Gdańsk Oliwa 16:16 - Gdańsk Wrzeszcz 16:22 - Gdańsk Główny 16:28 • Tczew 16:51 - Bydgoszcz Główna 18:02 - Poznań Główny 19:58 - Leszno 21:08 - Wrocław Mikołajów 22:06 - Wrocław Główny 22:13
16:14 SKM 97752 SKM 97752
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:14 - Sopot Wyścigi 16:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:17 - Gdańsk Oliwa SKM 16:19 • Gdańsk Przymorze 16:22 - Gdańsk Zaspa 16:24 - Gdańsk Wrzeszcz 16:26 - Gdańsk Politechnika 16:30 - Gdańsk Główny 16:35 - Gdańsk Śródmieście 16:38
16:14 R 50637 R 50637
Gdynia Główna
Sopot 16:14 - Gdynia Orłowo 16:18 - Gdynia Główna 16:24
16:20 ok. + 25 min. IC 6500 IC 6500
HEWELIUSZ
Gdynia Główna
Sopot 16:20 - Gdynia Główna 16:28
16:21   SKM 95767 SKM 95767
Wejherowo
Sopot 16:21 - Sopot Kamienny Potok 16:23 - Gdynia Orłowo 16:26 - Gdynia Redłowo 16:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:31 - Gdynia Główna 16:34 - Gdynia Stocznia 16:40 - Gdynia Chylonia 16:47 - Rumia 16:56 - Wejherowo 17:17
16:21   SKM 97418 SKM 97418
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:21 - Sopot Wyścigi 16:22 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:24 - Gdańsk Oliwa SKM 16:26 • Gdańsk Przymorze 16:29 - Gdańsk Zaspa 16:31 - Gdańsk Wrzeszcz 16:33 - Gdańsk Politechnika 16:37 - Gdańsk Główny 16:42 - Gdańsk Śródmieście 16:45
16:27   EIP 5310 EIP 5310
Kraków Główny
Sopot 16:27 - Gdańsk Oliwa 16:31 - Gdańsk Wrzeszcz 16:36 - Gdańsk Główny 16:42 • Tczew 17:01 - Malbork 17:13 - Warszawa Wschodnia 19:23 - Warszawa Centralna 19:30 - Warszawa Zachodnia 19:37 - Kraków Główny 21:53
16:28   SKM 95439 SKM 95439
Gdynia Cisowa
Sopot 16:28 - Sopot Kamienny Potok 16:30 - Gdynia Orłowo 16:33 - Gdynia Redłowo 16:35 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:38 - Gdynia Główna 16:41 - Gdynia Stocznia 16:46 - Gdynia Grabówek 16:49 - Gdynia Chylonia 16:53 - Gdynia Cisowa 16:55
16:29 SKM 97760 SKM 97760
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:29 - Sopot Wyścigi 16:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:32 - Gdańsk Oliwa SKM 16:34 • Gdańsk Przymorze 16:37 - Gdańsk Zaspa 16:39 - Gdańsk Wrzeszcz 16:41 - Gdańsk Politechnika 16:45 - Gdańsk Główny 16:50 - Gdańsk Śródmieście 16:53
16:34   R 55432 R 55432
Smętowo
Sopot 16:34 - Gdańsk Oliwa 16:38 - Gdańsk Wrzeszcz 16:42 - Gdańsk Główny 16:48 • Gdańsk Orunia 16:54 - Pruszcz Gdański 17:02 - Cieplewo 17:05 - Pszczółki 17:15 - Tczew 17:25 - Smętowo 18:05
16:36   SKM 95769 SKM 95769
Wejherowo
Sopot 16:36 - Sopot Kamienny Potok 16:38 - Gdynia Orłowo 16:41 - Gdynia Redłowo 16:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:46 - Gdynia Główna 16:49 - Gdynia Stocznia 16:53 - Gdynia Chylonia 17:00 - Rumia 17:09 - Wejherowo 17:25
16:36 SKM 97762 SKM 97762
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:36 - Sopot Wyścigi 16:37 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:39 - Gdańsk Oliwa SKM 16:41 • Gdańsk Przymorze 16:44 - Gdańsk Zaspa 16:46 - Gdańsk Wrzeszcz 16:48 - Gdańsk Politechnika 16:52 - Gdańsk Główny 16:57 - Gdańsk Śródmieście 17:00
16:38 TLK 25102 TLK 25102
KOCHANOWSKI
Gdynia Główna
Sopot 16:38 - Gdynia Główna 16:47
16:38
Gdynia Główna
Sopot 16:38 - Gdynia Główna 16:47
16:39   SKM 96908 SKM 96908
Kościerzyna
Sopot 16:39 - Gdańsk Oliwa 16:43 - Gdańsk Wrzeszcz 16:47 - Gdańsk Strzyża 17:02 • Gdańsk Jasień 17:09 - Gdańsk Kiełpinek 17:12 - Gdańsk Port Lotniczy 17:18 - Żukowo Wschodnie 17:25 - Żukowo 17:27 - Kościerzyna 18:23
16:43   SKM 95441 SKM 95441
Gdynia Cisowa
Sopot 16:43 - Sopot Kamienny Potok 16:45 - Gdynia Orłowo 16:48 - Gdynia Redłowo 16:50 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:53 - Gdynia Główna 16:56 - Gdynia Stocznia 17:00 - Gdynia Grabówek 17:04 - Gdynia Chylonia 17:08 - Gdynia Cisowa 17:10
16:45   TLK 58108 TLK 58108
KOCIEWIE
Gorzów Wielkopolski Wschodni
Sopot 16:45 - Gdańsk Oliwa 16:49 - Gdańsk Wrzeszcz 16:54 - Gdańsk Główny 17:00 • Tczew 17:29 - Piła Główna 20:05 - Krzyż 21:05 - Nowe Drezdenko 21:36 - Strzelce Krajeńskie Wschód 21:50 - Gorzów Wielkopolski Wschodni 22:15
16:47   SKM 97764 SKM 97764
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:47 - Sopot Wyścigi 16:49 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:51 - Gdańsk Oliwa SKM 16:53 • Gdańsk Przymorze 16:55 - Gdańsk Zaspa 16:58 - Gdańsk Wrzeszcz 17:00 - Gdańsk Politechnika 17:03 - Gdańsk Główny 17:08 - Gdańsk Śródmieście 17:11
16:51   SKM 95771 SKM 95771
Wejherowo
Sopot 16:51 - Sopot Kamienny Potok 16:53 - Gdynia Orłowo 16:56 - Gdynia Redłowo 16:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:01 - Gdynia Główna 17:04 - Gdynia Stocznia 17:06 - Gdynia Chylonia 17:14 - Rumia 17:23 - Wejherowo 17:40
16:51   R 55500 R 55500
Tczew
Sopot 16:51 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Gdańsk Wrzeszcz 16:59 - Gdańsk Główny 17:05 - Gdańsk Orunia 17:11 - Pruszcz Gdański 17:18 - Pszczółki 17:26 - Tczew 17:34
16:53   SKM 97628 SKM 97628
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:53 - Sopot Wyścigi 16:55 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:56 - Gdańsk Oliwa SKM 16:59 • Gdańsk Przymorze 17:00 - Gdańsk Zaspa 17:03 - Gdańsk Wrzeszcz 17:05 - Gdańsk Politechnika 17:08 - Gdańsk Główny 17:13 - Gdańsk Śródmieście 17:16
16:54 SKM 96967 SKM 96967
Gdynia Główna
Sopot 16:54 - Gdynia Główna 17:04
16:58   SKM 95443 SKM 95443
Gdynia Cisowa
Sopot 16:58 - Sopot Kamienny Potok 17:00 - Gdynia Orłowo 17:03 - Gdynia Redłowo 17:05 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:08 - Gdynia Główna 17:11 - Gdynia Stocznia 17:16 - Gdynia Grabówek 17:19 - Gdynia Chylonia 17:23 - Gdynia Cisowa 17:25
17:02   SKM 97756 SKM 97756
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:02 - Sopot Wyścigi 17:04 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:06 - Gdańsk Oliwa SKM 17:08 • Gdańsk Przymorze 17:10 - Gdańsk Zaspa 17:12 - Gdańsk Wrzeszcz 17:14 - Gdańsk Politechnika 17:17 - Gdańsk Główny 17:22 - Gdańsk Śródmieście 17:25
17:03   R 50616 R 50616
Elbląg
Sopot 17:03 - Gdańsk Oliwa 17:07 - Gdańsk Wrzeszcz 17:11 - Gdańsk Główny 17:16 • Gdańsk Orunia 17:20 - Pruszcz Gdański 17:28 - Pszczółki 17:40 - Tczew 17:50 - Malbork 18:10 - Elbląg 18:37
17:06   SKM 95773 SKM 95773
Wejherowo
Sopot 17:06 - Sopot Kamienny Potok 17:08 - Gdynia Orłowo 17:11 - Gdynia Redłowo 17:13 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:16 - Gdynia Główna 17:19 - Gdynia Stocznia 17:21 - Gdynia Chylonia 17:29 - Rumia 17:38 - Wejherowo 17:55
17:06 TLK 38100 TLK 38100
POBRZEŻE
Kołobrzeg
Sopot 17:06 - Gdynia Główna 17:15 - Rumia 17:51 - Wejherowo 18:03 • Lębork 18:28 - Słupsk 18:57 - Sławno 19:18 - Koszalin 19:52 - Ustronie Morskie 20:19 - Kołobrzeg 20:33
17:08   SKM 97446 SKM 97446
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:08 - Sopot Wyścigi 17:10 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:11 - Gdańsk Oliwa SKM 17:14 • Gdańsk Przymorze 17:16 - Gdańsk Zaspa 17:19 - Gdańsk Wrzeszcz 17:21 - Gdańsk Politechnika 17:24 - Gdańsk Główny 17:29 - Gdańsk Śródmieście 17:32
17:11 R 55409 R 55409
Gdynia Główna
Sopot 17:11 - Gdynia Orłowo 17:15 - Gdynia Główna 17:20
17:13   SKM 95445 SKM 95445
Gdynia Cisowa
Sopot 17:13 - Sopot Kamienny Potok 17:15 - Gdynia Orłowo 17:18 - Gdynia Redłowo 17:20 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:23 - Gdynia Główna 17:26 - Gdynia Stocznia 17:31 - Gdynia Grabówek 17:34 - Gdynia Chylonia 17:38 - Gdynia Cisowa 17:40
17:15   SKM 97768 SKM 97768
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:15 - Sopot Wyścigi 17:17 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:19 - Gdańsk Oliwa SKM 17:21 • Gdańsk Przymorze 17:23 - Gdańsk Zaspa 17:25 - Gdańsk Wrzeszcz 17:26 - Gdańsk Politechnika 17:30 - Gdańsk Główny 17:35 - Gdańsk Śródmieście 17:38
17:19   IC 51104 IC 51104
DOKER
Warszawa Wschodnia
Sopot 17:19 - Gdańsk Oliwa 17:23 - Gdańsk Wrzeszcz 17:27 - Gdańsk Główny 17:33 • Tczew 17:56 - Bydgoszcz Główna 19:10 - Kutno 21:31 - Warszawa Zachodnia 22:37 - Warszawa Centralna 22:48 - Warszawa Wschodnia 22:59
17:21   SKM 95775 SKM 95775
Wejherowo
Sopot 17:21 - Sopot Kamienny Potok 17:23 - Gdynia Orłowo 17:26 - Gdynia Redłowo 17:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:31 - Gdynia Główna 17:34 - Gdynia Stocznia 17:36 - Gdynia Chylonia 17:44 - Rumia 17:54 - Wejherowo 18:15
17:21   SKM 97444 SKM 97444
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:21 - Sopot Wyścigi 17:22 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:24 - Gdańsk Oliwa SKM 17:26 • Gdańsk Przymorze 17:29 - Gdańsk Zaspa 17:31 - Gdańsk Wrzeszcz 17:33 - Gdańsk Politechnika 17:37 - Gdańsk Główny 17:42 - Gdańsk Śródmieście 17:45
17:24 EIP 3504 EIP 3504
Gdynia Główna
Sopot 17:24 - Gdynia Główna 17:33
17:28   SKM 95447 SKM 95447
Gdynia Cisowa
Sopot 17:28 - Sopot Kamienny Potok 17:30 - Gdynia Orłowo 17:33 - Gdynia Redłowo 17:35 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:38 - Gdynia Główna 17:41 - Gdynia Stocznia 17:46 - Gdynia Grabówek 17:49 - Gdynia Chylonia 17:53 - Gdynia Cisowa 17:55
17:29   SKM 97770 SKM 97770
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:29 - Sopot Wyścigi 17:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:32 - Gdańsk Oliwa SKM 17:34 • Gdańsk Przymorze 17:37 - Gdańsk Zaspa 17:39 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Politechnika 17:45 - Gdańsk Główny 17:50 - Gdańsk Śródmieście 17:53
17:29   IC 5102 IC 5102
NEPTUN
Warszawa Zachodnia
Sopot 17:29 - Gdańsk Oliwa 17:32 - Gdańsk Wrzeszcz 17:37 - Gdańsk Główny 17:43 • Tczew 18:02 - Malbork 18:15 - Ciechanów 19:42 - Warszawa Wschodnia 20:33 - Warszawa Centralna 20:40 - Warszawa Zachodnia 20:50
17:33   R 50639 R 50639
Gdynia Główna
Sopot 17:33 - Gdynia Orłowo 17:37 - Gdynia Główna 17:44
17:36   SKM 95777 SKM 95777
Wejherowo
Sopot 17:36 - Sopot Kamienny Potok 17:38 - Gdynia Orłowo 17:41 - Gdynia Redłowo 17:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:46 - Gdynia Główna 17:49 - Gdynia Stocznia 17:51 - Gdynia Chylonia 17:58 - Rumia 18:07 - Wejherowo 18:24
17:43   SKM 95449 SKM 95449
Gdynia Cisowa
Sopot 17:43 - Sopot Kamienny Potok 17:45 - Gdynia Orłowo 17:48 - Gdynia Redłowo 17:50 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:53 - Gdynia Główna 17:56 - Gdynia Stocznia 18:00 - Gdynia Grabówek 18:03 - Gdynia Chylonia 18:08 - Gdynia Cisowa 18:09
17:44   SKM 97772 SKM 97772
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:44 - Sopot Wyścigi 17:45 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:47 - Gdańsk Oliwa SKM 17:49 • Gdańsk Przymorze 17:52 - Gdańsk Zaspa 17:54 - Gdańsk Wrzeszcz 17:56 - Gdańsk Politechnika 18:00 - Gdańsk Główny 18:05 - Gdańsk Śródmieście 18:08
17:50 TLK 58110 TLK 58110
STAŃCZYK
Szczecin Główny
Sopot 17:50 - Gdynia Główna 17:59 - Rumia 18:22 - Wejherowo 18:32 • Słupsk 19:25 - Koszalin 20:11 - Białogard 20:28 - Stargard 21:43 - Szczecin Dąbie 22:05 - Szczecin Główny 22:19
17:51   SKM 95779 SKM 95779
Wejherowo
Sopot 17:51 - Sopot Kamienny Potok 17:53 - Gdynia Orłowo 17:56 - Gdynia Redłowo 17:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:01 - Gdynia Główna 18:04 - Gdynia Stocznia 18:06 - Gdynia Chylonia 18:15 - Rumia 18:25 - Wejherowo 18:47
17:58   SKM 95451 SKM 95451
Gdynia Cisowa
Sopot 17:58 - Sopot Kamienny Potok 18:00 - Gdynia Orłowo 18:03 - Gdynia Redłowo 18:05 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:08 - Gdynia Główna 18:11 - Gdynia Stocznia 18:16 - Gdynia Grabówek 18:19 - Gdynia Chylonia 18:23 - Gdynia Cisowa 18:25
17:59   SKM 97774 SKM 97774
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:59 - Sopot Wyścigi 18:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:02 - Gdańsk Oliwa SKM 18:04 • Gdańsk Przymorze 18:07 - Gdańsk Zaspa 18:09 - Gdańsk Wrzeszcz 18:11 - Gdańsk Politechnika 18:15 - Gdańsk Główny 18:20 - Gdańsk Śródmieście 18:23
17:59   R 50618 R 50618
Elbląg
Sopot 17:59 - Gdańsk Oliwa 18:03 - Gdańsk Wrzeszcz 18:07 - Gdańsk Główny 18:12 • Gdańsk Orunia 18:18 - Pruszcz Gdański 18:26 - Pszczółki 18:38 - Tczew 18:48 - Malbork 19:11 - Elbląg 19:39
18:06   SKM 95781 SKM 95781
Wejherowo
Sopot 18:06 - Sopot Kamienny Potok 18:08 - Gdynia Orłowo 18:11 - Gdynia Redłowo 18:13 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:16 - Gdynia Główna 18:19 - Gdynia Stocznia 18:21 - Gdynia Chylonia 18:29 - Rumia 18:39 - Wejherowo 18:56
18:11   R 55728 R 55728
Laskowice Pomorskie
Sopot 18:11 - Gdańsk Oliwa 18:14 - Gdańsk Wrzeszcz 18:19 - Gdańsk Główny 18:25 • Gdańsk Orunia 18:30 - Pruszcz Gdański 18:38 - Cieplewo 18:41 - Pszczółki 18:51 - Tczew 19:01 - Laskowice Pomorskie 20:16
18:13   SKM 95453 SKM 95453
Gdynia Cisowa
Sopot 18:13 - Sopot Kamienny Potok 18:15 - Gdynia Orłowo 18:18 - Gdynia Redłowo 18:20 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:23 - Gdynia Główna 18:26 - Gdynia Stocznia 18:30 - Gdynia Grabówek 18:33 - Gdynia Chylonia 18:37 - Gdynia Cisowa 18:39
18:14   SKM 97448 SKM 97448
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:14 - Sopot Wyścigi 18:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:17 - Gdańsk Oliwa SKM 18:19 • Gdańsk Przymorze 18:22 - Gdańsk Zaspa 18:24 - Gdańsk Wrzeszcz 18:26 - Gdańsk Politechnika 18:30 - Gdańsk Główny 18:35 - Gdańsk Śródmieście 18:38
18:15   IC 5700 IC 5700
BAŁTYK
Poznań Główny
Sopot 18:15 - Gdańsk Oliwa 18:19 - Gdańsk Wrzeszcz 18:24 - Gdańsk Główny 18:30 • Tczew 18:53 - Laskowice Pomorskie 19:35 - Bydgoszcz Główna 20:05 - Inowrocław 20:36 - Gniezno 21:20 - Poznań Główny 21:56
18:21   SKM 95813 SKM 95813
L3
Lębork
Sopot 18:21 - Sopot Kamienny Potok 18:23 - Gdynia Orłowo 18:26 - Gdynia Redłowo 18:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:31 - Gdynia Główna 18:34 - Gdynia Chylonia 18:44 - Rumia 18:53 - Wejherowo 19:10 - Lębork 19:48
18:21 R 50307 R 50307
Gdynia Chylonia
Sopot 18:21 - Gdynia Orłowo 18:24 - Gdynia Główna 18:30 - Gdynia Chylonia 18:38
18:25   SKM 96910 SKM 96910
Kościerzyna
Sopot 18:25 - Gdańsk Oliwa 18:29 - Gdańsk Wrzeszcz 18:33 - Gdańsk Strzyża 18:42 • Gdańsk Jasień 18:49 - Gdańsk Kiełpinek 18:51 - Gdańsk Port Lotniczy 18:58 - Żukowo Wschodnie 19:05 - Żukowo 19:07 - Kościerzyna 19:52
18:28   EIC 104 EIC 104
SOBIESKI
Gdynia Główna
Sopot 18:28 - Gdynia Główna 18:36
18:29   SKM 97776 SKM 97776
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:29 - Sopot Wyścigi 18:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:32 - Gdańsk Oliwa SKM 18:34 • Gdańsk Przymorze 18:37 - Gdańsk Zaspa 18:39 - Gdańsk Wrzeszcz 18:41 - Gdańsk Politechnika 18:45 - Gdańsk Główny 18:50 - Gdańsk Śródmieście 18:53
18:35   R 50641 R 50641
Gdynia Główna
Sopot 18:35 - Gdynia Orłowo 18:39 - Gdynia Główna 18:45
18:36   SKM 95457 SKM 95457
Gdynia Cisowa
Sopot 18:36 - Sopot Kamienny Potok 18:38 - Gdynia Orłowo 18:41 - Gdynia Redłowo 18:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:46 - Gdynia Główna 18:49 - Gdynia Stocznia 18:51 - Gdynia Grabówek 18:55 - Gdynia Chylonia 18:59 - Gdynia Cisowa 19:01
18:36   EIP 5100 EIP 5100
Warszawa Zachodnia
Sopot 18:36 - Gdańsk Oliwa 18:40 - Gdańsk Wrzeszcz 18:45 - Gdańsk Główny 18:51 • Tczew 19:10 - Malbork 19:22 - Iława Główna 19:56 - Warszawa Wschodnia 21:32 - Warszawa Centralna 21:40 - Warszawa Zachodnia 21:50
18:44   SKM 97450 SKM 97450
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:44 - Sopot Wyścigi 18:45 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:47 - Gdańsk Oliwa SKM 18:49 • Gdańsk Przymorze 18:52 - Gdańsk Zaspa 18:54 - Gdańsk Wrzeszcz 18:56 - Gdańsk Politechnika 19:00 - Gdańsk Główny 19:05 - Gdańsk Śródmieście 19:08
18:49   R 55360 R 55360
Grudziądz
Sopot 18:49 - Gdańsk Oliwa 18:52 - Gdańsk Wrzeszcz 18:56 - Gdańsk Główny 19:02 • Gdańsk Orunia 19:06 - Pruszcz Gdański 19:12 - Tczew 19:26 - Szymankowo 19:34 - Malbork 19:42 - Grudziądz 21:06
18:51   SKM 95783 SKM 95783
Wejherowo
Sopot 18:51 - Sopot Kamienny Potok 18:53 - Gdynia Orłowo 18:56 - Gdynia Redłowo 18:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:01 - Gdynia Główna 19:04 - Gdynia Stocznia 19:06 - Gdynia Chylonia 19:14 - Rumia 19:23 - Wejherowo 19:40
18:54 TLK 85106 TLK 85106
ŻUŁAWY
Olsztyn Główny
Sopot 18:54 - Gdańsk Oliwa 18:57 - Gdańsk Wrzeszcz 19:02 - Gdańsk Główny 19:08 • Tczew 19:31 - Malbork 19:47 - Elbląg 20:06 - Morąg 20:55 - Olsztyn Zachodni 21:30 - Olsztyn Główny 21:35
18:57 IC 35106 IC 35106
SUKIENNICE
Gdynia Główna
Sopot 18:57 - Gdynia Główna 19:05
18:59   SKM 97778 SKM 97778
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:59 - Sopot Wyścigi 19:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:02 - Gdańsk Oliwa SKM 19:04 • Gdańsk Przymorze 19:07 - Gdańsk Zaspa 19:09 - Gdańsk Wrzeszcz 19:11 - Gdańsk Politechnika 19:15 - Gdańsk Główny 19:20 - Gdańsk Śródmieście 19:23
19:06   SKM 95459 SKM 95459
Gdynia Cisowa
Sopot 19:06 - Sopot Kamienny Potok 19:08 - Gdynia Orłowo 19:11 - Gdynia Redłowo 19:13 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:16 - Gdynia Główna 19:19 - Gdynia Stocznia 19:21 - Gdynia Grabówek 19:25 - Gdynia Chylonia 19:29 - Gdynia Cisowa 19:31
19:07 TLK 45108 TLK 45108
ARTUS
Gdynia Główna
Sopot 19:07 - Gdynia Główna 19:15
19:10   R 50620 R 50620
Elbląg
Sopot 19:10 - Gdańsk Oliwa 19:13 - Gdańsk Wrzeszcz 19:18 - Gdańsk Główny 19:23 • Gdańsk Orunia 19:27 - Pruszcz Gdański 19:33 - Pszczółki 19:41 - Tczew 19:49 - Malbork 20:11 - Elbląg 20:45
19:14   SKM 97452 SKM 97452
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:14 - Sopot Wyścigi 19:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:17 - Gdańsk Oliwa SKM 19:19 • Gdańsk Przymorze 19:22 - Gdańsk Zaspa 19:24 - Gdańsk Wrzeszcz 19:26 - Gdańsk Politechnika 19:30 - Gdańsk Główny 19:35 - Gdańsk Śródmieście 19:38
19:17 EIP 3800 EIP 3800
Kołobrzeg
Sopot 19:17 - Gdynia Główna 19:26 - Lębork 20:05 - Słupsk 20:35 - Koszalin 21:14 - Kołobrzeg 21:51
19:18   TLK 57112 TLK 57112
AWANGARDA
Poznań Główny
Sopot 19:18 - Gdańsk Oliwa 19:22 - Gdańsk Wrzeszcz 19:27 - Gdańsk Główny 19:32 • Tczew 19:55 - Laskowice Pomorskie 20:39 - Bydgoszcz Główna 21:10 - Inowrocław 21:41 - Gniezno 22:27 - Poznań Główny 23:03
19:21   SKM 95785 SKM 95785
Wejherowo
Sopot 19:21 - Sopot Kamienny Potok 19:23 - Gdynia Orłowo 19:26 - Gdynia Redłowo 19:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:31 - Gdynia Główna 19:34 - Gdynia Stocznia 19:36 - Gdynia Chylonia 19:43 - Rumia 19:52 - Wejherowo 20:08
19:29   SKM 97780 SKM 97780
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:29 - Sopot Wyścigi 19:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:32 - Gdańsk Oliwa SKM 19:34 • Gdańsk Przymorze 19:37 - Gdańsk Zaspa 19:39 - Gdańsk Wrzeszcz 19:41 - Gdańsk Politechnika 19:45 - Gdańsk Główny 19:50 - Gdańsk Śródmieście 19:53
19:31   TLK 53170 TLK 53170
KARPATY
Zakopane
Sopot 19:31 - Gdańsk Oliwa 19:35 - Gdańsk Wrzeszcz 19:40 - Gdańsk Główny 19:46 • Warszawa Wschodnia 23:14 - Warszawa Centralna 23:23 - Warszawa Zachodnia 23:31 - Kraków Główny 03:26 - Kraków Płaszów 03:36 - Zakopane 08:38
19:31  
Przemyśl Główny
Sopot 19:31 - Gdańsk Oliwa 19:35 - Gdańsk Wrzeszcz 19:40 - Gdańsk Główny 19:46 • Warszawa Wschodnia 23:14 - Warszawa Centralna 23:23 - Warszawa Zachodnia 23:31 - Kraków Główny 03:26 - Kraków Płaszów 03:36 - Przemyśl Główny 09:09
19:36   SKM 95461 SKM 95461
Gdynia Cisowa
Sopot 19:36 - Sopot Kamienny Potok 19:38 - Gdynia Orłowo 19:41 - Gdynia Redłowo 19:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:46 - Gdynia Główna 19:49 - Gdynia Stocznia 19:51 - Gdynia Grabówek 19:55 - Gdynia Chylonia 19:59 - Gdynia Cisowa 20:01
19:39   R 90111 R 90111
Gdynia Główna
Sopot 19:39 - Gdynia Główna 19:47
19:44   SKM 97454 SKM 97454
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:44 - Sopot Wyścigi 19:45 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:47 - Gdańsk Oliwa SKM 19:49 • Gdańsk Przymorze 19:52 - Gdańsk Zaspa 19:54 - Gdańsk Wrzeszcz 19:56 - Gdańsk Politechnika 20:00 - Gdańsk Główny 20:05 - Gdańsk Śródmieście 20:08
19:51   SKM 95787 SKM 95787
Wejherowo
Sopot 19:51 - Sopot Kamienny Potok 19:53 - Gdynia Orłowo 19:56 - Gdynia Redłowo 19:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:01 - Gdynia Główna 20:04 - Gdynia Stocznia 20:06 - Gdynia Chylonia 20:14 - Rumia 20:23 - Wejherowo 20:41
19:57   R 55434 R 55434
Smętowo
Sopot 19:57 - Gdańsk Oliwa 20:00 - Gdańsk Wrzeszcz 20:05 - Gdańsk Główny 20:12 • Gdańsk Orunia 20:17 - Pruszcz Gdański 20:25 - Cieplewo 20:29 - Pszczółki 20:39 - Tczew 20:49 - Smętowo 21:34
19:59   SKM 97782 SKM 97782
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:59 - Sopot Wyścigi 20:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:02 - Gdańsk Oliwa SKM 20:04 • Gdańsk Przymorze 20:07 - Gdańsk Zaspa 20:09 - Gdańsk Wrzeszcz 20:11 - Gdańsk Politechnika 20:15 - Gdańsk Główny 20:20 - Gdańsk Śródmieście 20:23
20:06   SKM 95463 SKM 95463
Gdynia Cisowa
Sopot 20:06 - Sopot Kamienny Potok 20:08 - Gdynia Orłowo 20:11 - Gdynia Redłowo 20:13 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:16 - Gdynia Główna 20:19 - Gdynia Stocznia 20:21 - Gdynia Grabówek 20:25 - Gdynia Chylonia 20:29 - Gdynia Cisowa 20:31
20:07 TLK 15107 TLK 15107
BIEBRZA
Gdynia Główna
Sopot 20:07 - Gdynia Główna 20:16
20:14   SKM 97456 SKM 97456
Gdańsk Śródmieście
Sopot 20:14 - Sopot Wyścigi 20:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:17 - Gdańsk Oliwa SKM 20:19 • Gdańsk Przymorze 20:22 - Gdańsk Zaspa 20:24 - Gdańsk Wrzeszcz 20:26 - Gdańsk Politechnika 20:30 - Gdańsk Główny 20:35 - Gdańsk Śródmieście 20:38
20:15   R 55511 R 55511
Gdynia Chylonia
Sopot 20:15 - Gdynia Orłowo 20:19 - Gdynia Główna 20:25 - Gdynia Chylonia 20:32
20:21   SKM 95789 SKM 95789
Wejherowo
Sopot 20:21 - Sopot Kamienny Potok 20:23 - Gdynia Orłowo 20:26 - Gdynia Redłowo 20:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:31 - Gdynia Główna 20:34 - Gdynia Stocznia 20:36 - Gdynia Chylonia 20:44 - Rumia 20:54 - Wejherowo 21:11
20:24 EIP 4502 EIP 4502
Gdynia Główna
Sopot 20:24 - Gdynia Główna 20:33
20:29   SKM 97784 SKM 97784
Gdańsk Śródmieście
Sopot 20:29 - Sopot Wyścigi 20:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:32 - Gdańsk Oliwa SKM 20:34 • Gdańsk Przymorze 20:37 - Gdańsk Zaspa 20:39 - Gdańsk Wrzeszcz 20:41 - Gdańsk Politechnika 20:45 - Gdańsk Główny 20:50 - Gdańsk Śródmieście 20:53
20:36   SKM 95465 SKM 95465
Gdynia Cisowa
Sopot 20:36 - Sopot Kamienny Potok 20:38 - Gdynia Orłowo 20:41 - Gdynia Redłowo 20:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:46 - Gdynia Główna 20:49 - Gdynia Stocznia 20:51 - Gdynia Grabówek 20:55 - Gdynia Chylonia 20:59 - Gdynia Cisowa 21:01
20:45   IC 55 IC 55
Gdynia Główna
Sopot 20:45 - Gdynia Główna 20:53
20:51   SKM 95815 SKM 95815
L3
Lębork
Sopot 20:51 - Sopot Kamienny Potok 20:53 - Gdynia Orłowo 20:56 - Gdynia Redłowo 20:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 21:01 - Gdynia Główna 21:04 - Gdynia Chylonia 21:14 - Rumia 21:23 - Wejherowo 21:40 - Lębork 22:13
20:59   SKM 97786 SKM 97786
Gdańsk Śródmieście
Sopot 20:59 - Sopot Wyścigi 21:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 21:02 - Gdańsk Oliwa SKM 21:04 • Gdańsk Przymorze 21:07 - Gdańsk Zaspa 21:09 - Gdańsk Wrzeszcz 21:11 - Gdańsk Politechnika 21:15 - Gdańsk Główny 21:20 - Gdańsk Śródmieście 21:23
21:01   R 50622 R 50622
Elbląg
Sopot 21:01 - Gdańsk Oliwa 21:04 - Gdańsk Wrzeszcz 21:08 - Gdańsk Główny 21:14 • Gdańsk Orunia 21:18 - Pruszcz Gdański 21:26 - Pszczółki 21:39 - Tczew 21:49 - Malbork 22:09 - Elbląg 22:35
21:02   TLK 65104 TLK 65104
POMORZANIN
Gdynia Główna
Sopot 21:02 - Gdynia Główna 21:11
21:06   SKM 95467 SKM 95467
Gdynia Cisowa
Sopot 21:06 - Sopot Kamienny Potok 21:08 - Gdynia Orłowo 21:11 - Gdynia Redłowo 21:13 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 21:16 - Gdynia Główna 21:19 - Gdynia Stocznia 21:21 - Gdynia Grabówek 21:25 - Gdynia Chylonia 21:29 - Gdynia Cisowa 21:31
21:06   SKM 96965 SKM 96965
Gdynia Główna
Sopot 21:06 - Gdynia Główna 21:16
21:09   SKM 96912 SKM 96912
Kościerzyna
Sopot 21:09 - Gdańsk Oliwa 21:13 - Gdańsk Wrzeszcz 21:17 - Gdańsk Strzyża 21:29 • Gdańsk Jasień 21:35 - Gdańsk Kiełpinek 21:38 - Gdańsk Port Lotniczy 21:44 - Żukowo Wschodnie 21:52 - Żukowo 21:54 - Kościerzyna 22:39
21:14   TLK 54170 TLK 54170
POGORIA
Bielsko-Biała Główna
Sopot 21:14 - Gdańsk Oliwa 21:18 - Gdańsk Wrzeszcz 21:23 - Gdańsk Główny 21:30 • Tczew 21:53 - Bydgoszcz Główna 23:13 - Katowice 05:54 - Katowice Ligota 06:06 - Tychy 06:15 - Bielsko-Biała Główna 06:48
21:14  
Kraków Główny
Sopot 21:14 - Gdańsk Oliwa 21:18 - Gdańsk Wrzeszcz 21:23 - Gdańsk Główny 21:30 • Tczew 21:53 - Bydgoszcz Główna 23:13 - Łódź Widzew 02:47 - Częstochowa 04:31 - Koniecpol 05:28 - Kraków Główny 06:36
21:21   SKM 95791 SKM 95791
Wejherowo
Sopot 21:21 - Sopot Kamienny Potok 21:23 - Gdynia Orłowo 21:26 - Gdynia Redłowo 21:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 21:31 - Gdynia Główna 21:34 - Gdynia Stocznia 21:36 - Gdynia Chylonia 21:44 - Rumia 21:53 - Wejherowo 22:10
21:24 EIP 3502 EIP 3502
Gdynia Główna
Sopot 21:24 - Gdynia Główna 21:33
21:29   SKM 97788 SKM 97788
Gdańsk Śródmieście
Sopot 21:29 - Sopot Wyścigi 21:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 21:32 - Gdańsk Oliwa SKM 21:34 • Gdańsk Przymorze 21:37 - Gdańsk Zaspa 21:39 - Gdańsk Wrzeszcz 21:41 - Gdańsk Politechnika 21:45 - Gdańsk Główny 21:50 - Gdańsk Śródmieście 21:53
21:29   R 50643 R 50643
Gdynia Główna
Sopot 21:29 - Gdynia Orłowo 21:33 - Gdynia Główna 21:40
21:42   TLK 85104 TLK 85104
ALBATROS
Gdańsk Główny
Sopot 21:42 - Gdańsk Oliwa 21:45 - Gdańsk Wrzeszcz 21:50 - Gdańsk Główny 21:56
21:51   SKM 95817 SKM 95817
L3
Lębork
Sopot 21:51 - Sopot Kamienny Potok 21:53 - Gdynia Orłowo 21:56 - Gdynia Redłowo 21:59 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 22:01 - Gdynia Główna 22:04 - Gdynia Chylonia 22:14 - Rumia 22:23 - Wejherowo 22:39 - Lębork 23:17
21:59   SKM 97790 SKM 97790
Gdańsk Śródmieście
Sopot 21:59 - Sopot Wyścigi 22:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 22:02 - Gdańsk Oliwa SKM 22:04 • Gdańsk Przymorze 22:07 - Gdańsk Zaspa 22:09 - Gdańsk Wrzeszcz 22:11 - Gdańsk Politechnika 22:15 - Gdańsk Główny 22:20 - Gdańsk Śródmieście 22:23
22:13   R 55436 R 55436
Smętowo
Sopot 22:13 - Gdańsk Oliwa 22:16 - Gdańsk Wrzeszcz 22:21 - Gdańsk Główny 22:27 • Gdańsk Orunia 22:31 - Pruszcz Gdański 22:39 - Cieplewo 22:42 - Pszczółki 22:52 - Tczew 23:02 - Smętowo 23:42
22:17   EIP 4500 EIP 4500
Gdynia Główna
Sopot 22:17 - Gdynia Główna 22:26
22:21   SKM 95795 SKM 95795
Wejherowo
Sopot 22:21 - Sopot Kamienny Potok 22:23 - Gdynia Orłowo 22:26 - Gdynia Redłowo 22:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 22:31 - Gdynia Główna 22:34 - Gdynia Stocznia 22:38 - Gdynia Chylonia 22:45 - Rumia 22:54 - Wejherowo 23:11
22:23   TLK 6507 TLK 6507
PIAST
Gdynia Główna
Sopot 22:23 - Gdynia Główna 22:31
22:28   R 50309 R 50309
Gdynia Chylonia
Sopot 22:28 - Gdynia Orłowo 22:32 - Gdynia Główna 22:38 - Gdynia Chylonia 22:45
22:30   SKM 97792 SKM 97792
Gdańsk Śródmieście
Sopot 22:30 - Sopot Wyścigi 22:31 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 22:33 - Gdańsk Oliwa SKM 22:35 • Gdańsk Przymorze 22:38 - Gdańsk Zaspa 22:40 - Gdańsk Wrzeszcz 22:42 - Gdańsk Politechnika 22:45 - Gdańsk Główny 22:50 - Gdańsk Śródmieście 22:53
22:46   R 90113 R 90113
Gdynia Główna
Sopot 22:46 - Gdynia Główna 22:55
22:47   TLK 56170 TLK 56170
SUDETY
Jelenia Góra
Sopot 22:47 - Gdańsk Oliwa 22:51 - Gdańsk Wrzeszcz 22:56 - Gdańsk Główny 23:02 • Tczew 23:24 - Bydgoszcz Główna 00:44 - Poznań Główny 02:44 - Wrocław Mikołajów 06:44 - Wrocław Główny 06:53 - Jelenia Góra 09:57
22:51   SKM 95797 SKM 95797
Wejherowo
Sopot 22:51 - Sopot Kamienny Potok 22:53 - Gdynia Orłowo 22:56 - Gdynia Redłowo 22:58 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 23:01 - Gdynia Główna 23:04 - Gdynia Stocznia 23:06 - Gdynia Chylonia 23:14 - Rumia 23:23 - Wejherowo 23:40
22:59   SKM 97498 SKM 97498
Gdańsk Śródmieście
Sopot 22:59 - Sopot Wyścigi 23:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 23:02 - Gdańsk Oliwa SKM 23:04 • Gdańsk Przymorze 23:07 - Gdańsk Zaspa 23:09 - Gdańsk Wrzeszcz 23:11 - Gdańsk Politechnika 23:15 - Gdańsk Główny 23:20 - Gdańsk Śródmieście 23:23
23:21   SKM 95799 SKM 95799
Wejherowo
Sopot 23:21 - Sopot Kamienny Potok 23:23 - Gdynia Orłowo 23:26 - Gdynia Redłowo 23:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 23:31 - Gdynia Główna 23:34 - Gdynia Stocznia 23:36 - Gdynia Chylonia 23:44 - Rumia 23:53 - Wejherowo 00:10
23:29   SKM 97794 SKM 97794
Gdańsk Śródmieście
Sopot 23:29 - Sopot Wyścigi 23:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 23:32 - Gdańsk Oliwa SKM 23:34 • Gdańsk Przymorze 23:37 - Gdańsk Zaspa 23:39 - Gdańsk Wrzeszcz 23:41 - Gdańsk Politechnika 23:45 - Gdańsk Główny 23:50 - Gdańsk Śródmieście 23:53
23:47  
Gdynia Główna
Sopot 23:47 - Gdynia Główna 23:56
23:53   TLK 15103 TLK 15103
RATAJ
Gdynia Główna
Sopot 23:53 - Gdynia Główna 00:01
23:56   SKM 95499 SKM 95499
Wejherowo
Sopot 23:56 - Sopot Kamienny Potok 23:58 - Gdynia Orłowo 00:01 - Gdynia Redłowo 00:03 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 00:06 - Gdynia Główna 00:09 - Gdynia Stocznia 00:11 - Gdynia Chylonia 00:19 - Rumia 00:28 - Wejherowo 00:45
23:59   SKM 97796 SKM 97796
Gdańsk Śródmieście
Sopot 23:59 - Sopot Wyścigi 00:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 00:02 - Gdańsk Oliwa SKM 00:04 • Gdańsk Przymorze 00:07 - Gdańsk Zaspa 00:09 - Gdańsk Wrzeszcz 00:11 - Gdańsk Politechnika 00:15 - Gdańsk Główny 00:20 - Gdańsk Śródmieście 00:23
00:20   TLK 83170 TLK 83170
USTRONIE
Kraków Główny
Sopot 00:20 - Gdańsk Oliwa 00:24 - Gdańsk Wrzeszcz 00:29 - Gdańsk Główny 00:35 • Tczew 00:58 - Legionowo 03:57 - Warszawa Wschodnia 04:14 - Warszawa Centralna 04:21 - Warszawa Zachodnia 04:29 - Kraków Główny 09:45
00:26   SKM 95701 SKM 95701
Wejherowo
Sopot 00:26 - Sopot Kamienny Potok 00:28 - Gdynia Orłowo 00:31 - Gdynia Redłowo 00:33 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 00:36 - Gdynia Główna 00:39 - Gdynia Stocznia 00:41 - Gdynia Chylonia 00:49 - Rumia 00:59 - Wejherowo 01:16
00:26   SKM 97798 SKM 97798
Gdańsk Śródmieście
Sopot 00:26 - Sopot Wyścigi 00:27 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 00:29 - Gdańsk Oliwa SKM 00:31 • Gdańsk Przymorze 00:34 - Gdańsk Zaspa 00:36 - Gdańsk Wrzeszcz 00:38 - Gdańsk Politechnika 00:42 - Gdańsk Główny 00:47 - Gdańsk Śródmieście 00:50
03:21   SKM 95705 SKM 95705
Wejherowo
Sopot 03:21 - Sopot Kamienny Potok 03:23 - Gdynia Orłowo 03:26 - Gdynia Redłowo 03:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 03:31 - Gdynia Główna 03:34 - Gdynia Stocznia 03:36 - Gdynia Chylonia 03:44 - Rumia 03:53 - Wejherowo 04:10
03:24   SKM 97702 SKM 97702
Gdańsk Śródmieście
Sopot 03:24 - Sopot Wyścigi 03:25 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 03:27 - Gdańsk Oliwa SKM 03:29 • Gdańsk Przymorze 03:32 - Gdańsk Zaspa 03:34 - Gdańsk Wrzeszcz 03:36 - Gdańsk Politechnika 03:40 - Gdańsk Główny 03:45 - Gdańsk Śródmieście 03:48
04:13   TLK 38170 TLK 38170
USTRONIE
Kołobrzeg
Sopot 04:13 - Gdynia Główna 04:22 - Rumia 04:41 - Wejherowo 04:53 • Lębork 05:18 - Słupsk 06:13 - Sławno 06:46 - Koszalin 07:37 - Ustronie Morskie 08:17 - Kołobrzeg 08:31
04:17   SKM 97704 SKM 97704
Gdańsk Śródmieście
Sopot 04:17 - Sopot Wyścigi 04:18 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 04:20 - Gdańsk Oliwa SKM 04:22 • Gdańsk Przymorze 04:25 - Gdańsk Zaspa 04:27 - Gdańsk Wrzeszcz 04:29 - Gdańsk Politechnika 04:33 - Gdańsk Główny 04:38 - Gdańsk Śródmieście 04:41
04:21   SKM 95707 SKM 95707
Wejherowo
Sopot 04:21 - Sopot Kamienny Potok 04:23 - Gdynia Orłowo 04:26 - Gdynia Redłowo 04:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 04:31 - Gdynia Główna 04:34 - Gdynia Stocznia 04:36 - Gdynia Chylonia 04:44 - Rumia 04:53 - Wejherowo 05:10
04:36   TLK 51102 TLK 51102
RATAJ
Warszawa Zachodnia
Sopot 04:36 - Gdańsk Oliwa 04:40 - Gdańsk Wrzeszcz 04:44 - Gdańsk Główny 04:50 • Tczew 05:13 - Malbork 05:26 - Modlin 07:38 - Warszawa Wschodnia 08:03 - Warszawa Centralna 08:10 - Warszawa Zachodnia 08:29
04:38   SKM 97402 SKM 97402
Gdańsk Śródmieście
Sopot 04:38 - Sopot Wyścigi 04:39 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 04:41 - Gdańsk Oliwa SKM 04:43 • Gdańsk Przymorze 04:46 - Gdańsk Zaspa 04:48 - Gdańsk Wrzeszcz 04:50 - Gdańsk Politechnika 04:54 - Gdańsk Główny 04:59 - Gdańsk Śródmieście 05:02
04:45  
Zielona Góra
Sopot 04:45 - Gdańsk Oliwa 04:49 - Gdańsk Wrzeszcz 04:54 - Gdańsk Główny 05:00 • Tczew 05:24 - Bydgoszcz Główna 06:42 - Inowrocław 07:24 - Gniezno 08:06 - Poznań Główny 09:05 - Zielona Góra 10:50
04:45   TLK 54100 TLK 54100
STOCZNIOWIEC
Katowice
Sopot 04:45 - Gdańsk Oliwa 04:49 - Gdańsk Wrzeszcz 04:54 - Gdańsk Główny 05:00 • Tczew 05:24 - Bydgoszcz Główna 06:42 - Kutno 09:00 - Łódź Widzew 10:41 - Częstochowa 12:10 - Katowice 13:22
04:50   SKM 95821 SKM 95821
Wejherowo
Sopot 04:50 - Sopot Kamienny Potok 04:52 - Gdynia Orłowo 04:55 - Gdynia Redłowo 04:57 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:00 - Gdynia Główna 05:02 - Gdynia Stocznia 05:04 - Gdynia Chylonia 05:11 - Rumia 05:22 - Wejherowo 05:41
04:54   R 50600 R 50600
Elbląg
Sopot 04:54 - Gdańsk Oliwa 04:57 - Gdańsk Wrzeszcz 05:02 - Gdańsk Główny 05:07 • Gdańsk Orunia 05:11 - Pruszcz Gdański 05:17 - Pszczółki 05:25 - Tczew 05:33 - Malbork 05:53 - Elbląg 06:19
04:59   SKM 97706 SKM 97706
Gdańsk Śródmieście
Sopot 04:59 - Sopot Wyścigi 05:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:02 - Gdańsk Oliwa SKM 05:04 • Gdańsk Przymorze 05:07 - Gdańsk Zaspa 05:09 - Gdańsk Wrzeszcz 05:11 - Gdańsk Politechnika 05:15 - Gdańsk Główny 05:20 - Gdańsk Śródmieście 05:23
05:02   SKM 96951 SKM 96951
Gdynia Główna
Sopot 05:02 - Gdynia Główna 05:11
05:14   SKM 97404 SKM 97404
Gdańsk Śródmieście
Sopot 05:14 - Sopot Wyścigi 05:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:17 - Gdańsk Oliwa SKM 05:19 • Gdańsk Przymorze 05:22 - Gdańsk Zaspa 05:24 - Gdańsk Wrzeszcz 05:26 - Gdańsk Politechnika 05:30 - Gdańsk Główny 05:35 - Gdańsk Śródmieście 05:38
05:18   R 90100 R 90100
Olsztyn Główny
Sopot 05:18 - Gdańsk Oliwa 05:21 - Gdańsk Wrzeszcz 05:26 - Gdańsk Główny 05:31 • Tczew 05:57 - Malbork 06:13 - Prabuty 06:38 - Iława Główna 07:16 - Olsztyn Zachodni 08:24 - Olsztyn Główny 08:28
05:19   R 55401 R 55401
Gdynia Główna
Sopot 05:19 - Gdynia Orłowo 05:23 - Gdynia Główna 05:29
05:21   SKM 95709 SKM 95709
Wejherowo
Sopot 05:21 - Sopot Kamienny Potok 05:23 - Gdynia Orłowo 05:26 - Gdynia Redłowo 05:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:31 - Gdynia Główna 05:34 - Gdynia Stocznia 05:36 - Gdynia Chylonia 05:44 - Rumia 05:53 - Wejherowo 06:10
05:21   SKM 97406 SKM 97406
Gdańsk Śródmieście
Sopot 05:21 - Sopot Wyścigi 05:22 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:24 - Gdańsk Oliwa SKM 05:26 • Gdańsk Przymorze 05:29 - Gdańsk Zaspa 05:31 - Gdańsk Wrzeszcz 05:33 - Gdańsk Politechnika 05:37 - Gdańsk Główny 05:42 - Gdańsk Śródmieście 05:45
05:26   SKM 96900 SKM 96900
Kościerzyna
Sopot 05:26 - Gdańsk Oliwa 05:30 - Gdańsk Wrzeszcz 05:34 - Gdańsk Strzyża 05:44 • Gdańsk Jasień 05:50 - Gdańsk Kiełpinek 05:53 - Gdańsk Port Lotniczy 05:59 - Żukowo Wschodnie 06:06 - Żukowo 06:08 - Kościerzyna 07:01
05:29   SKM 97708 SKM 97708
Gdańsk Śródmieście
Sopot 05:29 - Sopot Wyścigi 05:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:32 - Gdańsk Oliwa SKM 05:34 • Gdańsk Przymorze 05:37 - Gdańsk Zaspa 05:39 - Gdańsk Wrzeszcz 05:41 - Gdańsk Politechnika 05:45 - Gdańsk Główny 05:50 - Gdańsk Śródmieście 05:53
05:36   SKM 95403 SKM 95403
Gdynia Cisowa
Sopot 05:36 - Sopot Kamienny Potok 05:38 - Gdynia Orłowo 05:41 - Gdynia Redłowo 05:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:46 - Gdynia Główna 05:49 - Gdynia Stocznia 05:54 - Gdynia Grabówek 05:57 - Gdynia Chylonia 06:01 - Gdynia Cisowa 06:04
05:37   R 50671 R 50671
Gdynia Chylonia
Sopot 05:37 - Gdynia Orłowo 05:40 - Gdynia Główna 05:47 - Gdynia Chylonia 05:54
05:40   SKM 97408 SKM 97408
Gdańsk Śródmieście
Sopot 05:40 - Sopot Wyścigi 05:41 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:43 - Gdańsk Oliwa SKM 05:45 • Gdańsk Przymorze 05:48 - Gdańsk Zaspa 05:50 - Gdańsk Wrzeszcz 05:52 - Gdańsk Politechnika 05:56 - Gdańsk Główny 06:01 - Gdańsk Śródmieście 06:04
05:43   EIP 5400 EIP 5400
Bielsko-Biała Główna
Sopot 05:43 - Gdańsk Oliwa 05:47 - Gdańsk Wrzeszcz 05:52 - Gdańsk Główny 05:58 • Tczew 06:17 - Warszawa Wschodnia 08:33 - Warszawa Centralna 08:40 - Warszawa Zachodnia 09:00 - Katowice 11:22 - Bielsko-Biała Główna 12:13
05:49   SKM 95711 SKM 95711
Wejherowo
Sopot 05:49 - Sopot Kamienny Potok 05:52 - Gdynia Orłowo 05:55 - Gdynia Redłowo 05:57 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:00 - Gdynia Główna 06:02 - Gdynia Stocznia 06:04 - Gdynia Chylonia 06:11 - Rumia 06:21 - Wejherowo 06:37
05:49   SKM 97800 SKM 97800
L3
Gdańsk Śródmieście
Sopot 05:49 - Sopot Wyścigi 05:50 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:52 - Gdańsk Oliwa SKM 05:54 • Gdańsk Przymorze 05:57 - Gdańsk Zaspa 05:59 - Gdańsk Wrzeszcz 06:01 - Gdańsk Politechnika 06:05 - Gdańsk Główny 06:10 - Gdańsk Śródmieście 06:13
05:52   R 50602 R 50602
Elbląg
Sopot 05:52 - Gdańsk Oliwa 05:55 - Gdańsk Wrzeszcz 05:59 - Gdańsk Główny 06:04 • Gdańsk Orunia 06:08 - Pruszcz Gdański 06:15 - Pszczółki 06:27 - Tczew 06:36 - Malbork 06:55 - Elbląg 07:19
05:59   SKM 97710 SKM 97710
Gdańsk Śródmieście
Sopot 05:59 - Sopot Wyścigi 06:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:02 - Gdańsk Oliwa SKM 06:04 • Gdańsk Przymorze 06:07 - Gdańsk Zaspa 06:09 - Gdańsk Wrzeszcz 06:11 - Gdańsk Politechnika 06:15 - Gdańsk Główny 06:20 - Gdańsk Śródmieście 06:23
06:00   SKM 95713 SKM 95713
Wejherowo
Sopot 06:00 - Sopot Kamienny Potok 06:02 - Gdynia Orłowo 06:05 - Gdynia Redłowo 06:07 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:10 - Gdynia Główna 06:12 - Gdynia Stocznia 06:17 - Gdynia Chylonia 06:24 - Rumia 06:32 - Wejherowo 06:47
06:07   SKM 97410 SKM 97410
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:07 - Sopot Wyścigi 06:08 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:10 - Gdańsk Oliwa SKM 06:12 • Gdańsk Przymorze 06:15 - Gdańsk Zaspa 06:17 - Gdańsk Wrzeszcz 06:19 - Gdańsk Politechnika 06:23 - Gdańsk Główny 06:28 - Gdańsk Śródmieście 06:31
06:09   TLK 58104 TLK 58104
ALBATROS
Szczecin Główny
Sopot 06:09 - Gdynia Główna 06:18 - Rumia 06:40 - Wejherowo 06:51 • Słupsk 08:04 - Koszalin 08:47 - Białogard 09:02 - Stargard 10:18 - Szczecin Dąbie 10:39 - Szczecin Główny 10:53
06:11   SKM 95603 SKM 95603
Rumia
Sopot 06:11 - Sopot Kamienny Potok 06:13 - Gdynia Orłowo 06:16 - Gdynia Redłowo 06:18 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:21 - Gdynia Główna 06:24 - Gdynia Stocznia 06:29 - Gdynia Grabówek 06:32 - Gdynia Chylonia 06:36 - Rumia 06:46
06:12   TLK 5606 TLK 5606
PIAST
Wrocław Główny
Sopot 06:12 - Gdańsk Oliwa 06:15 - Gdańsk Wrzeszcz 06:21 - Gdańsk Główny 06:27 • Tczew 06:47 - Bydgoszcz Główna 07:58 - Poznań Główny 09:53 - Leszno 11:02 - Wrocław Mikołajów 12:00 - Wrocław Główny 12:07
06:14   SKM 97802 SKM 97802
L3
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:14 - Sopot Wyścigi 06:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:17 - Gdańsk Oliwa SKM 06:19 • Gdańsk Przymorze 06:22 - Gdańsk Zaspa 06:24 - Gdańsk Wrzeszcz 06:26 - Gdańsk Politechnika 06:30 - Gdańsk Główny 06:35 - Gdańsk Śródmieście 06:38
06:18   R 50625 R 50625
Gdynia Chylonia
Sopot 06:18 - Gdynia Orłowo 06:22 - Gdynia Główna 06:29 - Gdynia Chylonia 06:39
06:20   SKM 95801 SKM 95801
L3
Lębork
Sopot 06:20 - Sopot Kamienny Potok 06:22 - Gdynia Orłowo 06:25 - Gdynia Redłowo 06:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:30 - Gdynia Główna 06:33 - Gdynia Chylonia 06:44 - Rumia 06:53 - Wejherowo 07:09 - Lębork 07:43
06:22   SKM 97600 SKM 97600
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:22 - Sopot Wyścigi 06:23 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:25 - Gdańsk Oliwa SKM 06:27 • Gdańsk Przymorze 06:30 - Gdańsk Zaspa 06:32 - Gdańsk Wrzeszcz 06:34 - Gdańsk Politechnika 06:38 - Gdańsk Główny 06:43 - Gdańsk Śródmieście 06:46
06:24   R 55430 R 55430
Smętowo
Sopot 06:24 - Gdańsk Oliwa 06:28 - Gdańsk Wrzeszcz 06:32 - Gdańsk Główny 06:38 • Gdańsk Orunia 06:42 - Pruszcz Gdański 06:48 - Pszczółki 06:56 - Tczew 07:05 - Pelplin 07:23 - Smętowo 07:44
06:27   R 55403 R 55403
Gdynia Chylonia
Sopot 06:27 - Gdynia Orłowo 06:31 - Gdynia Główna 06:37 - Gdynia Chylonia 06:45
06:29   SKM 97712 SKM 97712
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:29 - Sopot Wyścigi 06:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:32 - Gdańsk Oliwa SKM 06:34 • Gdańsk Przymorze 06:37 - Gdańsk Zaspa 06:39 - Gdańsk Wrzeszcz 06:41 - Gdańsk Politechnika 06:45 - Gdańsk Główny 06:50 - Gdańsk Śródmieście 06:53
06:30   SKM 95601 SKM 95601
Reda
Sopot 06:30 - Sopot Kamienny Potok 06:32 - Gdynia Orłowo 06:35 - Gdynia Redłowo 06:38 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:40 - Gdynia Główna 06:43 - Gdynia Stocznia 06:45 - Gdynia Chylonia 06:52 - Rumia 07:01 - Reda 07:07
06:36   SKM 95715 SKM 95715
Wejherowo
Sopot 06:36 - Sopot Kamienny Potok 06:38 - Gdynia Orłowo 06:41 - Gdynia Redłowo 06:43 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:46 - Gdynia Główna 06:49 - Gdynia Stocznia 06:51 - Gdynia Chylonia 06:59 - Rumia 07:08 - Wejherowo 07:25
06:36   EIP 5302 EIP 5302
Kraków Główny
Sopot 06:36 - Gdańsk Oliwa 06:40 - Gdańsk Wrzeszcz 06:45 - Gdańsk Główny 06:51 • Tczew 07:10 - Malbork 07:22 - Warszawa Wschodnia 09:32 - Warszawa Centralna 09:40 - Warszawa Zachodnia 09:49 - Kraków Główny 12:07
06:36   TLK 65170 TLK 65170
SUDETY
Gdynia Główna
Sopot 06:36 - Gdynia Główna 06:44
06:37   SKM 97602 SKM 97602
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:37 - Sopot Wyścigi 06:39 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:41 - Gdańsk Oliwa SKM 06:43 • Gdańsk Przymorze 06:45 - Gdańsk Zaspa 06:47 - Gdańsk Wrzeszcz 06:49 - Gdańsk Politechnika 06:53 - Gdańsk Główny 06:58 - Gdańsk Śródmieście 07:01
06:41   R 50673 R 50673
Gdynia Chylonia
Sopot 06:41 - Gdynia Orłowo 06:45 - Gdynia Główna 06:51 - Gdynia Chylonia 06:58
06:43   SKM 95605 SKM 95605
Reda
Sopot 06:43 - Sopot Kamienny Potok 06:45 - Gdynia Orłowo 06:48 - Gdynia Redłowo 06:50 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:53 - Gdynia Główna 06:55 - Gdynia Stocznia 06:59 - Gdynia Chylonia 07:06 - Rumia 07:15 - Reda 07:19
06:44   SKM 97804 SKM 97804
L3
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:44 - Sopot Wyścigi 06:45 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:47 - Gdańsk Oliwa SKM 06:49 • Gdańsk Przymorze 06:52 - Gdańsk Zaspa 06:54 - Gdańsk Wrzeszcz 06:56 - Gdańsk Politechnika 07:00 - Gdańsk Główny 07:05 - Gdańsk Śródmieście 07:08
06:48   SKM 96953 SKM 96953
Gdynia Główna
Sopot 06:48 - Gdynia Główna 06:58
06:50   SKM 95717 SKM 95717
Wejherowo
Sopot 06:50 - Sopot Kamienny Potok 06:52 - Gdynia Orłowo 06:54 - Gdynia Redłowo 06:57 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:59 - Gdynia Główna 07:02 - Gdynia Stocznia 07:04 - Gdynia Chylonia 07:11 - Rumia 07:19 - Wejherowo 07:36
06:52   SKM 97714 SKM 97714
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:52 - Sopot Wyścigi 06:54 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:55 - Gdańsk Oliwa SKM 06:58 • Gdańsk Przymorze 07:00 - Gdańsk Zaspa 07:03 - Gdańsk Wrzeszcz 07:06 - Gdańsk Politechnika 07:08 - Gdańsk Główny 07:13 - Gdańsk Śródmieście 07:16
06:56   SKM 95405 SKM 95405
Gdynia Cisowa
Sopot 06:56 - Sopot Kamienny Potok 06:58 - Gdynia Orłowo 07:01 - Gdynia Redłowo 07:04 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:06 - Gdynia Główna 07:09 - Gdynia Stocznia 07:11 - Gdynia Grabówek 07:14 - Gdynia Chylonia 07:18 - Gdynia Cisowa 07:20
06:59   SKM 97688 SKM 97688
Gdańsk Śródmieście
Sopot 06:59 - Sopot Wyścigi 07:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:02 - Gdańsk Oliwa SKM 07:04 • Gdańsk Przymorze 07:07 - Gdańsk Zaspa 07:09 - Gdańsk Wrzeszcz 07:11 - Gdańsk Politechnika 07:15 - Gdańsk Główny 07:20 - Gdańsk Śródmieście 07:23
07:03   SKM 95719 SKM 95719
Wejherowo
Sopot 07:03 - Sopot Kamienny Potok 07:05 - Gdynia Orłowo 07:08 - Gdynia Redłowo 07:11 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:13 - Gdynia Główna 07:16 - Gdynia Stocznia 07:19 - Gdynia Chylonia 07:26 - Rumia 07:35 - Wejherowo 07:55
07:03   R 55405 R 55405
Gdynia Chylonia
Sopot 07:03 - Gdynia Orłowo 07:07 - Gdynia Główna 07:13 - Gdynia Chylonia 07:23
07:06   SKM 97604 SKM 97604
Gdańsk Śródmieście
Sopot 07:06 - Sopot Wyścigi 07:07 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:09 - Gdańsk Oliwa SKM 07:11 • Gdańsk Przymorze 07:14 - Gdańsk Zaspa 07:16 - Gdańsk Wrzeszcz 07:18 - Gdańsk Politechnika 07:22 - Gdańsk Główny 07:27 - Gdańsk Śródmieście 07:30
07:06   R 50604 R 50604
Elbląg
Sopot 07:06 - Gdańsk Oliwa 07:09 - Gdańsk Wrzeszcz 07:13 - Gdańsk Główny 07:18 • Gdańsk Orunia 07:22 - Pruszcz Gdański 07:29 - Pszczółki 07:49 - Tczew 07:58 - Malbork 08:17 - Elbląg 08:48
07:12   IC 54 IC 54
Berlin Hbf
Sopot 07:12 - Gdańsk Oliwa 07:15 - Gdańsk Wrzeszcz 07:19 - Gdańsk Główny 07:25 • Tczew 07:44 - Bydgoszcz Główna 08:48 - Inowrocław 09:18 - Poznań Główny 10:28 - Berlin Ostbahnhof 13:18 - Berlin Hbf 13:43
07:13   SKM 95407 SKM 95407
Gdynia Cisowa
Sopot 07:13 - Sopot Kamienny Potok 07:15 - Gdynia Orłowo 07:18 - Gdynia Redłowo 07:20 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:23 - Gdynia Główna 07:26 - Gdynia Stocznia 07:31 - Gdynia Grabówek 07:34 - Gdynia Chylonia 07:38 - Gdynia Cisowa 07:40
07:14   SKM 85820 SKM 85820
S1
Gdańsk Śródmieście
Sopot 07:14 - Sopot Wyścigi 07:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:17 - Gdańsk Oliwa SKM 07:19 • Gdańsk Przymorze 07:22 - Gdańsk Zaspa 07:24 - Gdańsk Wrzeszcz 07:26 - Gdańsk Politechnika 07:30 - Gdańsk Główny 07:35 - Gdańsk Śródmieście 07:38
07:14   R 50627 R 50627
Gdynia Chylonia
Sopot 07:14 - Gdynia Orłowo 07:18 - Gdynia Główna 07:25 - Gdynia Chylonia 07:32
07:21   SKM 95721 SKM 95721
Wejherowo
Sopot 07:21 - Sopot Kamienny Potok 07:23 - Gdynia Orłowo 07:26 - Gdynia Redłowo 07:28 • Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:31 - Gdynia Główna 07:34 - Gdynia Stocznia 07:39 - Gdynia Chylonia 07:46 - Rumia 07:55 - Wejherowo 08:12
07:22   SKM 97606 SKM 97606
Gdańsk Śródmieście
Sopot 07:22 - Sopot Wyścigi 07:23 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:25 - Gdańsk Oliwa SKM 07:27 • Gdańsk Przymorze 07:30 - Gdańsk Zaspa 07:32 - Gdańsk Wrzeszcz 07:34 - Gdańsk Politechnika 07:38 - Gdańsk Główny 07:43 - Gdańsk Śródmieście 07:46
07:28   SKM 95409 SKM 95409
Gdynia Główna
Sopot 07:28 - Sopot Kamienny Potok 07:30 - Gdynia Orłowo 07:33 - Gdynia Redłowo 07:35 - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:38 - Gdynia Główna 07:41
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 13.12.15 do 09.12.17.
Baza danych © 2017 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2017 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.04.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.