Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Sopot
Rozkład jazdy: 30.08.15, Odjazdy 07:47 aktualnie


Odjazdy

(07:47 - 20:51)

Czas Kurs W kierunku
07:49 R 55405 R 55405
Gdynia Chylonia
Sopot 07:49 - Gdynia Orłowo 07:53 - Gdynia Główna 07:59 - Gdynia Chylonia 08:08
07:51 SKM 95723 SKM 95723
Wejherowo
Sopot 07:51 - Sopot Kamienny Potok 07:53 - Gdynia Orłowo 07:56 - Gdynia Redłowo 07:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 08:01 - Gdynia Główna 08:04 - Gdynia Grabówek 08:10 - Gdynia Chylonia 08:14 - Rumia 08:23 - Wejherowo 08:40
07:59 SKM 97722 SKM 97722
Gdańsk Śródmieście
Sopot 07:59 - Sopot Wyścigi 08:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:02 - Gdańsk Oliwa 08:04 • Gdańsk Przymorze 08:07 - Gdańsk Zaspa 08:09 - Gdańsk Wrzeszcz 08:11 - Gdańsk Politechnika 08:14 - Gdańsk Główny 08:20 - Gdańsk Śródmieście 08:23
08:03 R 55637 R 55637
Gdynia Chylonia
Sopot 08:03 - Gdynia Orłowo 08:07 - Gdynia Główna 08:12 - Gdynia Chylonia 08:21
08:15 EIP 5302 EIP 5302
Kraków Główny
Sopot 08:15 - Gdańsk Oliwa 08:19 - Gdańsk Wrzeszcz 08:24 - Gdańsk Główny 08:30 • Tczew 08:49 - Malbork 09:02 - Warszawa Wschodnia 11:21 - Warszawa Centralna 11:30 - Warszawa Zachodnia 11:39 - Kraków Główny 14:00
08:21 SKM 95727 SKM 95727
Wejherowo
Sopot 08:21 - Sopot Kamienny Potok 08:23 - Gdynia Orłowo 08:26 - Gdynia Redłowo 08:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 08:31 - Gdynia Główna 08:34 - Gdynia Grabówek 08:40 - Gdynia Chylonia 08:44 - Rumia 08:53 - Wejherowo 09:10
08:30 SKM 97726 SKM 97726
Gdańsk Śródmieście
Sopot 08:30 - Sopot Wyścigi 08:32 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:34 - Gdańsk Oliwa 08:36 • Gdańsk Przymorze 08:38 - Gdańsk Zaspa 08:40 - Gdańsk Wrzeszcz 08:42 - Gdańsk Politechnika 08:45 - Gdańsk Główny 08:51 - Gdańsk Śródmieście 08:54
08:36 R 50333 R 50333
Gdynia Główna
Sopot 08:36 - Gdynia Orłowo 08:40 - Gdynia Główna 08:46
08:46 TLK 45250 TLK 45250
WYDMY
Łeba
Sopot 08:46 - Gdynia Główna 08:56 - Wejherowo 09:31 - Lębork 09:56 - Łeba 10:56
08:46 TLK 45250 TLK 45250
Hel
Sopot 08:46 - Gdynia Główna 08:56 - Puck 10:10 - Władysławowo 10:24 - Chałupy 10:37 - Kuźnica (Hel) 10:45 - Jastarnia 10:55 - Jurata 11:07 - Hel 11:20
08:49 TLK 52112 TLK 52112
CZARTORYSKI
Lublin
Sopot 08:49 - Gdańsk Oliwa 08:53 - Gdańsk Wrzeszcz 08:59 - Gdańsk Główny 09:05 • Tczew 09:30 - Bydgoszcz Główna 10:59 - Warszawa Zachodnia 14:48 - Warszawa Centralna 14:53 - Warszawa Wschodnia 15:03 - Lublin 17:12
08:51 SKM 95729 SKM 95729
Wejherowo
Sopot 08:51 - Sopot Kamienny Potok 08:53 - Gdynia Orłowo 08:56 - Gdynia Redłowo 08:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 09:01 - Gdynia Główna 09:04 - Gdynia Grabówek 09:10 - Gdynia Chylonia 09:14 - Rumia 09:23 - Wejherowo 09:42
08:59 SKM 97730 SKM 97730
Gdańsk Śródmieście
Sopot 08:59 - Sopot Wyścigi 09:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 09:02 - Gdańsk Oliwa 09:04 • Gdańsk Przymorze 09:07 - Gdańsk Zaspa 09:09 - Gdańsk Wrzeszcz 09:11 - Gdańsk Politechnika 09:14 - Gdańsk Główny 09:20 - Gdańsk Śródmieście 09:23
09:09 R 55407 R 55407
Gdynia Główna
Sopot 09:09 - Gdynia Orłowo 09:13 - Gdynia Główna 09:19
09:15 EIC 105 EIC 105
SOBIESKI
Wien Westbahnhof
Sopot 09:15 - Gdańsk Oliwa 09:18 - Gdańsk Wrzeszcz 09:24 - Gdańsk Główny 09:30 • Warszawa Wschodnia 12:21 - Warszawa Centralna 12:30 - Warszawa Zachodnia 12:44 - Katowice 15:13 - Tychy 15:35 - Wien Westbahnhof 20:26
09:21 SKM 95731 SKM 95731
Wejherowo
Sopot 09:21 - Sopot Kamienny Potok 09:23 - Gdynia Orłowo 09:26 - Gdynia Redłowo 09:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 09:31 - Gdynia Główna 09:34 - Gdynia Grabówek 09:40 - Gdynia Chylonia 09:44 - Rumia 09:53 - Wejherowo 10:10
09:25 TLK 35200 TLK 35200
Gdynia Główna
Sopot 09:25 - Gdynia Główna 09:35
09:25 TLK 35200 TLK 35200
Gdynia Główna
Sopot 09:25 - Gdynia Główna 09:35
09:28 IC 81109 IC 81109
POBRZEŻE
Warszawa Zachodnia
Sopot 09:28 - Gdańsk Oliwa 09:32 - Gdańsk Wrzeszcz 09:38 - Gdańsk Główny 09:46 • Tczew 10:10 - Modlin 12:49 - Legionowo 13:02 - Warszawa Wschodnia 13:17 - Warszawa Centralna 13:35 - Warszawa Zachodnia 13:43
09:29 SKM 97732 SKM 97732
Gdańsk Śródmieście
Sopot 09:29 - Sopot Wyścigi 09:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 09:32 - Gdańsk Oliwa 09:34 • Gdańsk Przymorze 09:37 - Gdańsk Zaspa 09:39 - Gdańsk Wrzeszcz 09:41 - Gdańsk Politechnika 09:44 - Gdańsk Główny 09:50 - Gdańsk Śródmieście 09:53
09:38 TLK 57102 TLK 57102
BACHUS
Zielona Góra
Sopot 09:38 - Gdańsk Oliwa SKM 09:43 - Gdańsk Wrzeszcz 09:49 - Gdańsk Główny 09:58 • Tczew 10:25 - Laskowice Pomorskie 11:10 - Bydgoszcz Główna 11:46 - Inowrocław 12:23 - Poznań Główny 13:36 - Zielona Góra 15:28
09:50 EIP 1500 EIP 1500
Gdynia Główna
Sopot 09:50 - Gdynia Główna 09:59
09:51 SKM 95733 SKM 95733
Wejherowo
Sopot 09:51 - Sopot Kamienny Potok 09:53 - Gdynia Orłowo 09:56 - Gdynia Redłowo 09:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 10:01 - Gdynia Główna 10:04 - Gdynia Grabówek 10:10 - Gdynia Chylonia 10:14 - Rumia 10:23 - Wejherowo 10:49
09:54 R 50604 R 50604
Elbląg
Sopot 09:54 - Gdańsk Oliwa 09:59 - Gdańsk Wrzeszcz 10:05 - Gdańsk Główny 10:13 • Gdańsk Orunia 10:17 - Pruszcz Gdański 10:24 - Pszczółki 10:36 - Tczew 10:46 - Malbork 11:06 - Elbląg 11:36
09:57 TLK 58100 TLK 58100
ŻUŁAWY
Szczecin Główny
Sopot 09:57 - Gdynia Główna 10:08 - Wejherowo 10:38 - Lębork 11:05 • Słupsk 11:39 - Koszalin 12:26 - Białogard 12:43 - Stargard Szczeciński 14:07 - Szczecin Dąbie 14:28 - Szczecin Główny 14:44
Informacja Przebudowa dworca Szczecin Główny (Szczecin Główny) Trwa przebudowa dworca Szczecin Główny. W związku ze zmianą organizacji ruchu na stacji zalecane jest przybycie na pociąg około 10 minut wcześniej, niż dotychczas. Na czas modernizacji uruchomiony został dworzec tymczasowy położony obok remontowanego obiektu, w którym znajdują się kasy biletowe, poczekalnia i toalety.
09:59 SKM 97736 SKM 97736
Gdańsk Śródmieście
Sopot 09:59 - Sopot Wyścigi 10:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:02 - Gdańsk Oliwa 10:04 • Gdańsk Przymorze 10:07 - Gdańsk Zaspa 10:09 - Gdańsk Wrzeszcz 10:11 - Gdańsk Politechnika 10:14 - Gdańsk Główny 10:20 - Gdańsk Śródmieście 10:23
10:06 R 55418 R 55418
Smętowo
Sopot 10:06 - Gdańsk Oliwa 10:11 - Gdańsk Wrzeszcz 10:17 - Gdańsk Główny 10:24 • Gdańsk Orunia 10:28 - Pruszcz Gdański 10:34 - Pszczółki 10:42 - Tczew 10:50 - Pelplin 11:08 - Smętowo 11:37
10:11 R 50799 R 50799
TUR
Gdynia Główna
Sopot 10:11 - Gdynia Orłowo 10:17 - Gdynia Główna 10:25
10:11 R 50799 R 50799
TUR
Hel
Sopot 10:11 - Gdynia Orłowo 10:17 - Gdynia Główna 10:25 - Gdynia Chylonia 10:43 • Rumia 10:50 - Reda 11:00 - Puck 11:23 - Władysławowo 11:38 - Chałupy 11:51 - Hel 12:32
10:19 SKM 95735 SKM 95735
Wejherowo
Sopot 10:19 - Sopot Kamienny Potok 10:21 - Gdynia Orłowo 10:24 - Gdynia Redłowo 10:27 • Gdynia Wzg. Maksym. 10:29 - Gdynia Główna 10:31 - Gdynia Grabówek 10:37 - Gdynia Chylonia 10:41 - Rumia 10:49 - Wejherowo 11:06
10:21 R 50673 R 50673
Gdynia Chylonia
Sopot 10:21 - Gdynia Orłowo 10:25 - Gdynia Główna 10:31 - Gdynia Chylonia 10:39
10:22 TLK 53103 TLK 53103
STOCZNIOWIEC
Kraków Płaszów
Sopot 10:22 - Gdańsk Oliwa 10:26 - Gdańsk Wrzeszcz 10:32 - Gdańsk Główny 10:38 • Tczew 11:03 - Bydgoszcz Główna 12:28 - Kutno 15:04 - Łódź Kaliska 16:26 - Kraków Główny 21:00 - Kraków Płaszów 21:11
10:29 SKM 97738 SKM 97738
Gdańsk Śródmieście
Sopot 10:29 - Sopot Wyścigi 10:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:32 - Gdańsk Oliwa 10:34 • Gdańsk Przymorze 10:37 - Gdańsk Zaspa 10:39 - Gdańsk Wrzeszcz 10:41 - Gdańsk Politechnika 10:44 - Gdańsk Główny 10:50 - Gdańsk Śródmieście 10:53
10:43 R 95943 R 95943
BURSZTYN
Gdynia Główna
Sopot 10:43 - Gdynia Orłowo 10:47 - Gdynia Główna 10:53
10:45 SKM 97306 SKM 97306
Gdańsk Śródmieście
Sopot 10:45 - Sopot Wyścigi 10:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:48 - Gdańsk Oliwa 10:50 • Gdańsk Przymorze 10:53 - Gdańsk Zaspa 10:55 - Gdańsk Wrzeszcz 10:57 - Gdańsk Politechnika 11:00 - Gdańsk Główny 11:06 - Gdańsk Śródmieście 11:09
10:45 SKM 97308 SKM 97308
Gdańsk Główny
Sopot 10:45 - Sopot Wyścigi 10:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:48 - Gdańsk Oliwa 10:50 • Gdańsk Przymorze 10:53 - Gdańsk Zaspa 10:55 - Gdańsk Wrzeszcz 10:57 - Gdańsk Politechnika 11:00 - Gdańsk Stocznia 11:02 - Gdańsk Główny 11:06
10:49 KM 18300 KM 18300
RE9
Ustka
Sopot 10:49 - Gdynia Główna 10:58 - Wejherowo 11:25 - Lębork 11:50 - Słupsk 12:23 - Ustka 12:51
10:50 R 50606 R 50606
Elbląg
Sopot 10:50 - Gdańsk Oliwa 10:54 - Gdańsk Wrzeszcz 10:59 - Gdańsk Główny 11:07 • Gdańsk Orunia 11:13 - Pruszcz Gdański 11:19 - Pszczółki 11:27 - Tczew 11:34 - Malbork 11:53 - Elbląg 12:20
10:51 SKM 95737 SKM 95737
Wejherowo
Sopot 10:51 - Sopot Kamienny Potok 10:53 - Gdynia Orłowo 10:56 - Gdynia Redłowo 10:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 11:01 - Gdynia Główna 11:04 - Gdynia Grabówek 11:10 - Gdynia Chylonia 11:14 - Rumia 11:23 - Wejherowo 11:40
10:55 EIC 1534 EIC 1534
JANTAR BIS
Gdynia Główna
Sopot 10:55 - Gdynia Główna 11:03
10:59 SKM 97740 SKM 97740
Gdańsk Śródmieście
Sopot 10:59 - Sopot Wyścigi 11:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:02 - Gdańsk Oliwa 11:04 • Gdańsk Przymorze 11:07 - Gdańsk Zaspa 11:09 - Gdańsk Wrzeszcz 11:11 - Gdańsk Politechnika 11:14 - Gdańsk Główny 11:20 - Gdańsk Śródmieście 11:23
11:15 EIC 1830 EIC 1830
JANTAR
Kołobrzeg
Sopot 11:15 - Gdynia Główna 11:31 - Lębork 12:23 - Słupsk 13:01 - Sławno 13:20 - Koszalin 13:52 - Ustronie Morskie 14:19 - Kołobrzeg 14:39
11:15 EIC 1830 EIC 1830
Hel
Sopot 11:15 - Gdynia Główna 11:31 - Puck 12:28 - Władysławowo 12:45 - Chałupy 12:56 - Kuźnica (Hel) 13:03 - Jastarnia 13:12 - Jurata 13:17 - Hel 13:29
11:15 SKM 97310 SKM 97310
Gdańsk Śródmieście
Sopot 11:15 - Sopot Wyścigi 11:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:18 - Gdańsk Oliwa 11:20 • Gdańsk Przymorze 11:23 - Gdańsk Zaspa 11:25 - Gdańsk Wrzeszcz 11:27 - Gdańsk Politechnika 11:30 - Gdańsk Główny 11:36 - Gdańsk Śródmieście 11:39
11:15 EIP 5305 EIP 5305
Kraków Główny
Sopot 11:15 - Gdańsk Oliwa 11:19 - Gdańsk Wrzeszcz 11:24 - Gdańsk Główny 11:30 • Tczew 11:49 - Malbork 12:02 - Warszawa Wschodnia 14:21 - Warszawa Centralna 14:30 - Warszawa Zachodnia 14:39 - Kraków Główny 16:59
11:15 SKM 97312 SKM 97312
Gdańsk Główny
Sopot 11:15 - Sopot Wyścigi 11:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:18 - Gdańsk Oliwa 11:20 • Gdańsk Przymorze 11:23 - Gdańsk Zaspa 11:25 - Gdańsk Wrzeszcz 11:27 - Gdańsk Politechnika 11:30 - Gdańsk Stocznia 11:32 - Gdańsk Główny 11:36
11:21 SKM 95739 SKM 95739
Wejherowo
Sopot 11:21 - Sopot Kamienny Potok 11:23 - Gdynia Orłowo 11:26 - Gdynia Redłowo 11:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 11:31 - Gdynia Główna 11:34 - Gdynia Grabówek 11:40 - Gdynia Chylonia 11:44 - Rumia 11:53 - Wejherowo 12:13
11:24 TLK 85102 TLK 85102
GRYF
Olsztyn Główny
Sopot 11:24 - Gdańsk Oliwa 11:28 - Gdańsk Wrzeszcz 11:33 - Gdańsk Główny 11:39 • Tczew 12:01 - Malbork 12:15 - Elbląg 12:39 - Pasłęk 12:57 - Olsztyn Zach. 14:03 - Olsztyn Główny 14:08
11:25 TLK 75100 TLK 75100
BAŁTYK
Gdynia Główna
Sopot 11:25 - Gdynia Główna 11:35
11:27 R 55409 R 55409
Gdynia Główna
Sopot 11:27 - Gdynia Orłowo 11:32 - Gdynia Główna 11:39
11:29 SKM 97742 SKM 97742
Gdańsk Śródmieście
Sopot 11:29 - Sopot Wyścigi 11:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:32 - Gdańsk Oliwa 11:34 • Gdańsk Przymorze 11:37 - Gdańsk Zaspa 11:39 - Gdańsk Wrzeszcz 11:41 - Gdańsk Politechnika 11:44 - Gdańsk Główny 11:50 - Gdańsk Śródmieście 11:53
11:29 IC 56102 IC 56102
HEWELIUSZ
Wrocław Główny
Sopot 11:29 - Gdańsk Oliwa 11:33 - Gdańsk Wrzeszcz 11:38 - Gdańsk Główny 11:46 • Tczew 12:18 - Laskowice Pomorskie 13:06 - Bydgoszcz Główna 13:44 - Poznań Główny 15:37 - Wrocław Mikołajów 18:00 - Wrocław Główny 18:07
11:36 SKM 95311 SKM 95311
Gdynia Cisowa
Sopot 11:36 - Sopot Kamienny Potok 11:38 - Gdynia Orłowo 11:41 - Gdynia Redłowo 11:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 11:46 - Gdynia Główna 11:49 - Gdynia Grabówek 11:55 - Gdynia Leszczynki 11:57 - Gdynia Chylonia 11:59 - Gdynia Cisowa 12:01
11:43 TLK 35252 TLK 35252
REGLE
Gdynia Główna
Sopot 11:43 - Gdynia Główna 11:53
11:45 SKM 97314 SKM 97314
Gdańsk Główny
Sopot 11:45 - Sopot Wyścigi 11:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:48 - Gdańsk Oliwa 11:50 • Gdańsk Przymorze 11:53 - Gdańsk Zaspa 11:55 - Gdańsk Wrzeszcz 11:57 - Gdańsk Politechnika 12:00 - Gdańsk Stocznia 12:02 - Gdańsk Główny 12:06
11:45 SKM 97416 SKM 97416
Gdańsk Śródmieście
Sopot 11:45 - Sopot Wyścigi 11:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:48 - Gdańsk Oliwa 11:50 • Gdańsk Przymorze 11:53 - Gdańsk Zaspa 11:55 - Gdańsk Wrzeszcz 11:57 - Gdańsk Politechnika 12:00 - Gdańsk Główny 12:06 - Gdańsk Śródmieście 12:09
11:50 EIP 3500 EIP 3500
Gdynia Główna
Sopot 11:50 - Gdynia Główna 11:59
11:51 SKM 95741 SKM 95741
Wejherowo
Sopot 11:51 - Sopot Kamienny Potok 11:53 - Gdynia Orłowo 11:56 - Gdynia Redłowo 11:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 12:01 - Gdynia Główna 12:04 - Gdynia Grabówek 12:10 - Gdynia Chylonia 12:14 - Rumia 12:23 - Wejherowo 12:40
11:59 SKM 97744 SKM 97744
Gdańsk Śródmieście
Sopot 11:59 - Sopot Wyścigi 12:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:02 - Gdańsk Oliwa 12:04 • Gdańsk Przymorze 12:07 - Gdańsk Zaspa 12:09 - Gdańsk Wrzeszcz 12:11 - Gdańsk Politechnika 12:14 - Gdańsk Główny 12:20 - Gdańsk Śródmieście 12:23
12:06 SKM 95429 SKM 95429
Gdynia Cisowa
Sopot 12:06 - Sopot Kamienny Potok 12:08 - Gdynia Orłowo 12:11 - Gdynia Redłowo 12:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 12:16 - Gdynia Główna 12:19 - Gdynia Grabówek 12:24 - Gdynia Leszczynki 12:26 - Gdynia Chylonia 12:28 - Gdynia Cisowa 12:30
12:08 R 50669 R 50669
Gdynia Chylonia
Sopot 12:08 - Gdynia Orłowo 12:12 - Gdynia Główna 12:18 - Gdynia Chylonia 12:30
12:12 EIC 8330 EIC 8330
Kraków Główny
Sopot 12:12 - Gdańsk Oliwa 12:15 - Gdańsk Wrzeszcz 12:21 - Gdańsk Główny 12:27 • Tczew 12:48 - Malbork 13:00 - Warszawa Wschodnia 15:21 - Warszawa Centralna 15:30 - Warszawa Zachodnia 15:44 - Kraków Główny 18:11
12:15 SKM 97318 SKM 97318
Gdańsk Główny
Sopot 12:15 - Sopot Wyścigi 12:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:18 - Gdańsk Oliwa 12:20 • Gdańsk Przymorze 12:23 - Gdańsk Zaspa 12:25 - Gdańsk Wrzeszcz 12:27 - Gdańsk Politechnika 12:30 - Gdańsk Stocznia 12:32 - Gdańsk Główny 12:36
12:15 SKM 97316 SKM 97316
Gdańsk Śródmieście
Sopot 12:15 - Sopot Wyścigi 12:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:18 - Gdańsk Oliwa 12:20 • Gdańsk Przymorze 12:23 - Gdańsk Zaspa 12:25 - Gdańsk Wrzeszcz 12:27 - Gdańsk Politechnika 12:30 - Gdańsk Główny 12:36 - Gdańsk Śródmieście 12:39
12:20 R 55420 R 55420
Smętowo
Sopot 12:20 - Gdańsk Oliwa 12:23 - Gdańsk Wrzeszcz 12:28 - Gdańsk Główny 12:34 • Gdańsk Orunia 12:38 - Gdańsk Lipce 12:41 - Pruszcz Gdański 12:45 - Pszczółki 12:57 - Tczew 13:06 - Smętowo 13:41
12:21 SKM 95743 SKM 95743
Wejherowo
Sopot 12:21 - Sopot Kamienny Potok 12:23 - Gdynia Orłowo 12:26 - Gdynia Redłowo 12:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 12:31 - Gdynia Główna 12:34 - Gdynia Grabówek 12:40 - Gdynia Chylonia 12:44 - Rumia 12:53 - Wejherowo 13:10
12:29 SKM 97746 SKM 97746
Gdańsk Śródmieście
Sopot 12:29 - Sopot Wyścigi 12:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:32 - Gdańsk Oliwa 12:35 • Gdańsk Przymorze 12:37 - Gdańsk Zaspa 12:39 - Gdańsk Wrzeszcz 12:42 - Gdańsk Politechnika 12:44 - Gdańsk Główny 12:50 - Gdańsk Śródmieście 12:53
12:36 SKM 95317 SKM 95317
Gdynia Cisowa
Sopot 12:36 - Sopot Kamienny Potok 12:38 - Gdynia Orłowo 12:41 - Gdynia Redłowo 12:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 12:46 - Gdynia Główna 12:49 - Gdynia Grabówek 12:55 - Gdynia Leszczynki 12:57 - Gdynia Chylonia 12:59 - Gdynia Cisowa 13:01
12:37 R 90102 R 90102
ŁYNA
Olsztyn Główny
Sopot 12:37 - Gdańsk Oliwa 12:42 - Gdańsk Wrzeszcz 12:48 - Gdańsk Główny 12:55 • Pruszcz Gdański 13:05 - Tczew 13:20 - Malbork 13:36 - Iława Główna 14:36 - Olsztyn Zach. 15:36 - Olsztyn Główny 15:41
12:45 SKM 97320 SKM 97320
Gdańsk Śródmieście
Sopot 12:45 - Sopot Wyścigi 12:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:48 - Gdańsk Oliwa 12:50 • Gdańsk Przymorze 12:53 - Gdańsk Zaspa 12:55 - Gdańsk Wrzeszcz 12:57 - Gdańsk Politechnika 13:00 - Gdańsk Główny 13:06 - Gdańsk Śródmieście 13:09
12:45 SKM 97322 SKM 97322
Gdańsk Główny
Sopot 12:45 - Sopot Wyścigi 12:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:48 - Gdańsk Oliwa 12:50 • Gdańsk Przymorze 12:53 - Gdańsk Zaspa 12:55 - Gdańsk Wrzeszcz 12:57 - Gdańsk Politechnika 13:00 - Gdańsk Stocznia 13:02 - Gdańsk Główny 13:06
12:50 EIP 4501 EIP 4501
Gdynia Główna
Sopot 12:50 - Gdynia Główna 12:59
12:51 SKM 95745 SKM 95745
Wejherowo
Sopot 12:51 - Sopot Kamienny Potok 12:53 - Gdynia Orłowo 12:56 - Gdynia Redłowo 12:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 13:01 - Gdynia Główna 13:04 - Gdynia Grabówek 13:10 - Gdynia Chylonia 13:14 - Rumia 13:23 - Wejherowo 13:40
12:55 EIC 5410 EIC 5410
KLIMCZOK
Bielsko Biała Główna
Sopot 12:55 - Gdańsk Oliwa 12:58 - Gdańsk Wrzeszcz 13:04 - Gdańsk Główny 13:10 • Warszawa Wschodnia 16:18 - Warszawa Centralna 16:27 - Warszawa Zachodnia 16:59 - Katowice 19:37 - Tychy 20:00 - Bielsko Biała Główna 20:44
12:59 SKM 97748 SKM 97748
Gdańsk Śródmieście
Sopot 12:59 - Sopot Wyścigi 13:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 13:02 - Gdańsk Oliwa 13:04 • Gdańsk Przymorze 13:07 - Gdańsk Zaspa 13:09 - Gdańsk Wrzeszcz 13:11 - Gdańsk Politechnika 13:14 - Gdańsk Główny 13:20 - Gdańsk Śródmieście 13:23
13:03 TLK 18104 TLK 18104
RYBAK
Szczecin Główny
Sopot 13:03 - Gdynia Główna 13:14 - Wejherowo 13:45 - Lębork 14:11 • Słupsk 14:58 - Koszalin 16:00 - Białogard 16:17 - Stargard Szczeciński 17:46 - Szczecin Dąbie 18:06 - Szczecin Główny 18:22
Informacja Przebudowa dworca Szczecin Główny (Szczecin Główny) Trwa przebudowa dworca Szczecin Główny. W związku ze zmianą organizacji ruchu na stacji zalecane jest przybycie na pociąg około 10 minut wcześniej, niż dotychczas. Na czas modernizacji uruchomiony został dworzec tymczasowy położony obok remontowanego obiektu, w którym znajdują się kasy biletowe, poczekalnia i toalety.
13:06 SKM 95321 SKM 95321
Gdynia Cisowa
Sopot 13:06 - Sopot Kamienny Potok 13:08 - Gdynia Orłowo 13:11 - Gdynia Redłowo 13:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 13:16 - Gdynia Główna 13:19 - Gdynia Grabówek 13:25 - Gdynia Leszczynki 13:27 - Gdynia Chylonia 13:29 - Gdynia Cisowa 13:31
13:13 TLK 54152 TLK 54152
DOKER
Katowice
Sopot 13:13 - Gdańsk Oliwa 13:16 - Gdańsk Wrzeszcz 13:22 - Gdańsk Główny 13:28 • Tczew 13:51 - Bydgoszcz Główna 15:22 - Kutno 18:02 - Łódź Kaliska 19:33 - Sosnowiec Główny 22:42 - Katowice 22:53
13:15 SKM 97324 SKM 97324
Gdańsk Śródmieście
Sopot 13:15 - Sopot Wyścigi 13:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 13:18 - Gdańsk Oliwa 13:20 • Gdańsk Przymorze 13:23 - Gdańsk Zaspa 13:25 - Gdańsk Wrzeszcz 13:27 - Gdańsk Politechnika 13:30 - Gdańsk Główny 13:36 - Gdańsk Śródmieście 13:39
13:15 SKM 97326 SKM 97326
Gdańsk Główny
Sopot 13:15 - Sopot Wyścigi 13:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 13:18 - Gdańsk Oliwa 13:20 • Gdańsk Przymorze 13:23 - Gdańsk Zaspa 13:25 - Gdańsk Wrzeszcz 13:27 - Gdańsk Politechnika 13:30 - Gdańsk Stocznia 13:32 - Gdańsk Główny 13:36
13:21 SKM 95749 SKM 95749
Wejherowo
Sopot 13:21 - Sopot Kamienny Potok 13:23 - Gdynia Orłowo 13:26 - Gdynia Redłowo 13:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 13:31 - Gdynia Główna 13:34 - Gdynia Grabówek 13:40 - Gdynia Chylonia 13:44 - Rumia 13:53 - Wejherowo 14:11
13:29 SKM 97750 SKM 97750
Gdańsk Śródmieście
Sopot 13:29 - Sopot Wyścigi 13:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 13:32 - Gdańsk Oliwa 13:34 • Gdańsk Przymorze 13:37 - Gdańsk Zaspa 13:39 - Gdańsk Wrzeszcz 13:41 - Gdańsk Politechnika 13:44 - Gdańsk Główny 13:50 - Gdańsk Śródmieście 13:53
13:34 R 50627 R 50627
Gdynia Główna
Sopot 13:34 - Gdynia Orłowo 13:38 - Gdynia Główna 13:44
13:36 SKM 95431 SKM 95431
Gdynia Cisowa
Sopot 13:36 - Sopot Kamienny Potok 13:38 - Gdynia Orłowo 13:41 - Gdynia Redłowo 13:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 13:46 - Gdynia Główna 13:49 - Gdynia Grabówek 13:54 - Gdynia Leszczynki 13:56 - Gdynia Chylonia 13:58 - Gdynia Cisowa 14:00
13:42 IC 65100 IC 65100
MIESZKO
Gdynia Główna
Sopot 13:42 - Gdynia Główna 13:51
13:45 SKM 97328 SKM 97328
Gdańsk Główny
Sopot 13:45 - Sopot Wyścigi 13:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 13:48 - Gdańsk Oliwa 13:50 • Gdańsk Przymorze 13:53 - Gdańsk Zaspa 13:55 - Gdańsk Wrzeszcz 13:57 - Gdańsk Politechnika 14:00 - Gdańsk Stocznia 14:02 - Gdańsk Główny 14:06
13:45 SKM 97422 SKM 97422
Gdańsk Śródmieście
Sopot 13:45 - Sopot Wyścigi 13:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 13:48 - Gdańsk Oliwa 13:50 • Gdańsk Przymorze 13:53 - Gdańsk Zaspa 13:55 - Gdańsk Wrzeszcz 13:57 - Gdańsk Politechnika 14:00 - Gdańsk Główny 14:06 - Gdańsk Śródmieście 14:09
13:50 EIP 3502 EIP 3502
RADIOWA TRÓJKA
Gdynia Główna
Sopot 13:50 - Gdynia Główna 13:59
13:51 SKM 95751 SKM 95751
Wejherowo
Sopot 13:51 - Sopot Kamienny Potok 13:53 - Gdynia Orłowo 13:56 - Gdynia Redłowo 13:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 14:01 - Gdynia Główna 14:04 - Gdynia Grabówek 14:10 - Gdynia Chylonia 14:14 - Rumia 14:23 - Wejherowo 14:40
13:52 R 50608 R 50608
Elbląg
Sopot 13:52 - Gdańsk Oliwa 13:55 - Gdańsk Wrzeszcz 14:00 - Gdańsk Główny 14:09 • Gdańsk Orunia 14:13 - Pruszcz Gdański 14:21 - Pszczółki 14:33 - Tczew 14:43 - Malbork 15:13 - Elbląg 15:43
13:59 SKM 97752 SKM 97752
Gdańsk Śródmieście
Sopot 13:59 - Sopot Wyścigi 14:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:02 - Gdańsk Oliwa 14:04 • Gdańsk Przymorze 14:07 - Gdańsk Zaspa 14:09 - Gdańsk Wrzeszcz 14:11 - Gdańsk Politechnika 14:14 - Gdańsk Główny 14:20 - Gdańsk Śródmieście 14:23
14:01 R 50301 R 50301
SAMBOR
Gdynia Główna
Sopot 14:01 - Gdynia Orłowo 14:05 - Gdynia Główna 14:11
14:06 SKM 95327 SKM 95327
Gdynia Cisowa
Sopot 14:06 - Sopot Kamienny Potok 14:08 - Gdynia Orłowo 14:11 - Gdynia Redłowo 14:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 14:16 - Gdynia Główna 14:19 - Gdynia Grabówek 14:25 - Gdynia Leszczynki 14:27 - Gdynia Chylonia 14:29 - Gdynia Cisowa 14:31
14:15 SKM 97330 SKM 97330
Gdańsk Śródmieście
Sopot 14:15 - Sopot Wyścigi 14:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:18 - Gdańsk Oliwa 14:20 • Gdańsk Przymorze 14:23 - Gdańsk Zaspa 14:25 - Gdańsk Wrzeszcz 14:27 - Gdańsk Politechnika 14:30 - Gdańsk Główny 14:36 - Gdańsk Śródmieście 14:39
14:15 EIP 5306 EIP 5306
Kraków Główny
Sopot 14:15 - Gdańsk Oliwa 14:19 - Gdańsk Wrzeszcz 14:24 - Gdańsk Główny 14:30 • Tczew 14:49 - Malbork 15:02 - Warszawa Wschodnia 17:21 - Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Zachodnia 17:39 - Kraków Główny 20:00
14:21 SKM 95755 SKM 95755
Wejherowo
Sopot 14:21 - Sopot Kamienny Potok 14:23 - Gdynia Orłowo 14:26 - Gdynia Redłowo 14:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 14:31 - Gdynia Główna 14:34 - Gdynia Grabówek 14:40 - Gdynia Chylonia 14:44 - Rumia 14:53 - Wejherowo 15:10
14:22 R 50640 R 50640
Malbork
Sopot 14:22 - Gdańsk Oliwa 14:26 - Gdańsk Wrzeszcz 14:31 - Gdańsk Główny 14:37 • Gdańsk Orunia 14:43 - Gdańsk Lipce 14:46 - Pruszcz Gdański 14:51 - Pszczółki 15:03 - Tczew 15:12 - Malbork 15:33
14:29 SKM 97754 SKM 97754
Gdańsk Śródmieście
Sopot 14:29 - Sopot Wyścigi 14:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:32 - Gdańsk Oliwa 14:34 • Gdańsk Przymorze 14:37 - Gdańsk Zaspa 14:39 - Gdańsk Wrzeszcz 14:41 - Gdańsk Politechnika 14:44 - Gdańsk Główny 14:50 - Gdańsk Śródmieście 14:53
14:34 R 15171 R 15171
LAZUR
Gdynia Główna
Sopot 14:34 - Gdynia Orłowo 14:38 - Gdynia Główna 14:44
14:36 SKM 95331 SKM 95331
Gdynia Cisowa
Sopot 14:36 - Sopot Kamienny Potok 14:38 - Gdynia Orłowo 14:41 - Gdynia Redłowo 14:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 14:46 - Gdynia Główna 14:49 - Gdynia Grabówek 14:55 - Gdynia Leszczynki 14:57 - Gdynia Chylonia 14:59 - Gdynia Cisowa 15:01
14:43 TLK 57110 TLK 57110
BRDA
Poznań Główny
Sopot 14:43 - Gdańsk Oliwa 14:46 - Gdańsk Wrzeszcz 14:52 - Gdańsk Główny 14:58 • Tczew 15:18 - Laskowice Pomorskie 16:01 - Bydgoszcz Główna 16:35 - Inowrocław 17:14 - Gniezno 18:00 - Poznań Główny 18:48
14:45 SKM 97332 SKM 97332
Gdańsk Główny
Sopot 14:45 - Sopot Wyścigi 14:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:48 - Gdańsk Oliwa 14:50 • Gdańsk Przymorze 14:53 - Gdańsk Zaspa 14:55 - Gdańsk Wrzeszcz 14:57 - Gdańsk Politechnika 15:00 - Gdańsk Stocznia 15:02 - Gdańsk Główny 15:06
14:45 SKM 97432 SKM 97432
Gdańsk Śródmieście
Sopot 14:45 - Sopot Wyścigi 14:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:48 - Gdańsk Oliwa 14:50 • Gdańsk Przymorze 14:53 - Gdańsk Zaspa 14:55 - Gdańsk Wrzeszcz 14:57 - Gdańsk Politechnika 15:00 - Gdańsk Główny 15:06 - Gdańsk Śródmieście 15:09
14:50 R 50610 R 50610
Elbląg
Sopot 14:50 - Gdańsk Oliwa 14:53 - Gdańsk Wrzeszcz 14:58 - Gdańsk Główny 15:04 • Gdańsk Orunia 15:09 - Pruszcz Gdański 15:15 - Pszczółki 15:22 - Tczew 15:30 - Malbork 15:50 - Elbląg 16:22
14:51 SKM 95759 SKM 95759
Wejherowo
Sopot 14:51 - Sopot Kamienny Potok 14:53 - Gdynia Orłowo 14:56 - Gdynia Redłowo 14:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 15:01 - Gdynia Główna 15:04 - Gdynia Grabówek 15:10 - Gdynia Chylonia 15:14 - Rumia 15:23 - Wejherowo 15:40
14:55 R 55424 R 55424
Smętowo
Sopot 14:55 - Gdańsk Oliwa 14:58 - Gdańsk Wrzeszcz 15:03 - Gdańsk Główny 15:09 • Gdańsk Orunia 15:13 - Gdańsk Lipce 15:16 - Pruszcz Gdański 15:21 - Pszczółki 15:33 - Tczew 15:43 - Smętowo 16:25
14:59 SKM 97756 SKM 97756
Gdańsk Śródmieście
Sopot 14:59 - Sopot Wyścigi 15:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:02 - Gdańsk Oliwa 15:04 • Gdańsk Przymorze 15:07 - Gdańsk Zaspa 15:09 - Gdańsk Wrzeszcz 15:11 - Gdańsk Politechnika 15:14 - Gdańsk Główny 15:20 - Gdańsk Śródmieście 15:23
15:06 SKM 95335 SKM 95335
Gdynia Cisowa
Sopot 15:06 - Sopot Kamienny Potok 15:08 - Gdynia Orłowo 15:11 - Gdynia Redłowo 15:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 15:16 - Gdynia Główna 15:19 - Gdynia Grabówek 15:25 - Gdynia Leszczynki 15:27 - Gdynia Chylonia 15:29 - Gdynia Cisowa 15:31
15:14 SKM 97334 SKM 97334
Gdańsk Śródmieście
Sopot 15:14 - Sopot Wyścigi 15:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:17 - Gdańsk Oliwa 15:19 • Gdańsk Przymorze 15:22 - Gdańsk Zaspa 15:24 - Gdańsk Wrzeszcz 15:26 - Gdańsk Politechnika 15:29 - Gdańsk Główny 15:35 - Gdańsk Śródmieście 15:38
15:15 EIP 5308 EIP 5308
RADIOWA TRÓJKA
Kraków Główny
Sopot 15:15 - Gdańsk Oliwa 15:19 - Gdańsk Wrzeszcz 15:24 - Gdańsk Główny 15:30 • Tczew 15:49 - Malbork 16:02 - Warszawa Wschodnia 18:21 - Warszawa Centralna 18:30 - Warszawa Zachodnia 18:39 - Kraków Główny 21:01
15:21 SKM 95811 SKM 95811
Lębork
Sopot 15:21 - Sopot Kamienny Potok 15:23 - Gdynia Orłowo 15:26 - Gdynia Redłowo 15:29 • Gdynia Wzg. Maksym. 15:31 - Gdynia Główna 15:34 - Gdynia Chylonia 15:44 - Rumia 15:53 - Wejherowo 16:10 - Lębork 17:05
15:21 R 51170 R 51170
LAZUR
Łódź Kaliska
Sopot 15:21 - Gdańsk Oliwa 15:24 - Gdańsk Wrzeszcz 15:30 - Gdańsk Główny 15:36 • Tczew 16:01 - Laskowice Pomorskie 17:07 - Bydgoszcz Główna 17:57 - Toruń Główny 19:00 - Kutno 20:42 - Łódź Kaliska 22:07
15:29 SKM 97760 SKM 97760
Gdańsk Śródmieście
Sopot 15:29 - Sopot Wyścigi 15:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:32 - Gdańsk Oliwa 15:34 • Gdańsk Przymorze 15:37 - Gdańsk Zaspa 15:39 - Gdańsk Wrzeszcz 15:41 - Gdańsk Politechnika 15:44 - Gdańsk Główny 15:50 - Gdańsk Śródmieście 15:53
15:31 R 55304 R 55304
BRDA
Bydgoszcz Główna
Sopot 15:31 - Gdańsk Oliwa 15:35 - Gdańsk Wrzeszcz 15:41 - Gdańsk Główny 15:50 • Gdańsk Orunia 15:54 - Pruszcz Gdański 16:00 - Tczew 16:17 - Laskowice Pomorskie 17:30 - Maksymilianowo 18:22 - Bydgoszcz Główna 18:34
15:36 SKM 95339 SKM 95339
Gdynia Cisowa
Sopot 15:36 - Sopot Kamienny Potok 15:38 - Gdynia Orłowo 15:41 - Gdynia Redłowo 15:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 15:46 - Gdynia Główna 15:49 - Gdynia Grabówek 15:55 - Gdynia Leszczynki 15:57 - Gdynia Chylonia 15:59 - Gdynia Cisowa 16:01
15:44 SKM 97390 SKM 97390
Gdańsk Śródmieście
Sopot 15:44 - Sopot Wyścigi 15:45 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:47 - Gdańsk Oliwa 15:49 • Gdańsk Przymorze 15:52 - Gdańsk Zaspa 15:54 - Gdańsk Wrzeszcz 15:56 - Gdańsk Politechnika 15:59 - Gdańsk Główny 16:05 - Gdańsk Śródmieście 16:08
15:48 R 50796 R 50796
TUR
Chojnice
Sopot 15:48 - Gdańsk Oliwa 15:53 - Gdańsk Wrzeszcz 15:58 - Gdańsk Główny 16:04 • Gdańsk Orunia 16:09 - Pruszcz Gdański 16:17 - Pszczółki 16:35 - Tczew 16:45 - Czersk 18:10 - Chojnice 18:39
15:51 SKM 95765 SKM 95765
Wejherowo
Sopot 15:51 - Sopot Kamienny Potok 15:53 - Gdynia Orłowo 15:56 - Gdynia Redłowo 15:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 16:01 - Gdynia Główna 16:04 - Gdynia Grabówek 16:10 - Gdynia Chylonia 16:14 - Rumia 16:23 - Wejherowo 16:40
15:54 EIP 3504 EIP 3504
Gdynia Główna
Sopot 15:54 - Gdynia Główna 16:03
15:55 TLK 81104 TLK 81104
RYBAK
Białystok
Sopot 15:55 - Gdańsk Oliwa 15:59 - Gdańsk Wrzeszcz 16:05 - Gdańsk Główny 16:11 • Tczew 16:34 - Malbork 16:48 - Elbląg 17:11 - Olsztyn Zach. 18:43 - Olsztyn Główny 18:48 - Białystok 23:01
15:59 SKM 97762 SKM 97762
Gdańsk Śródmieście
Sopot 15:59 - Sopot Wyścigi 16:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:02 - Gdańsk Oliwa 16:04 • Gdańsk Przymorze 16:07 - Gdańsk Zaspa 16:09 - Gdańsk Wrzeszcz 16:11 - Gdańsk Politechnika 16:14 - Gdańsk Główny 16:20 - Gdańsk Śródmieście 16:23
16:06 SKM 95343 SKM 95343
Gdynia Cisowa
Sopot 16:06 - Sopot Kamienny Potok 16:08 - Gdynia Orłowo 16:11 - Gdynia Redłowo 16:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 16:16 - Gdynia Główna 16:19 - Gdynia Grabówek 16:25 - Gdynia Leszczynki 16:27 - Gdynia Chylonia 16:29 - Gdynia Cisowa 16:31
16:14 SKM 97338 SKM 97338
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:14 - Sopot Wyścigi 16:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:17 - Gdańsk Oliwa 16:19 • Gdańsk Przymorze 16:22 - Gdańsk Zaspa 16:24 - Gdańsk Wrzeszcz 16:26 - Gdańsk Politechnika 16:29 - Gdańsk Główny 16:35 - Gdańsk Śródmieście 16:38
16:15 EIP 5401 EIP 5401
Katowice
Sopot 16:15 - Gdańsk Oliwa 16:19 - Gdańsk Wrzeszcz 16:24 - Gdańsk Główny 16:30 • Tczew 16:49 - Warszawa Wschodnia 19:21 - Warszawa Centralna 19:30 - Warszawa Zachodnia 19:44 - Sosnowiec Główny 22:03 - Katowice 22:14
16:20 R 50629 R 50629
Gdynia Chylonia
Sopot 16:20 - Gdynia Orłowo 16:24 - Gdynia Główna 16:30 - Gdynia Chylonia 16:43
16:21 SKM 95347 SKM 95347
Gdynia Cisowa
Sopot 16:21 - Sopot Kamienny Potok 16:23 - Gdynia Orłowo 16:26 - Gdynia Redłowo 16:29 • Gdynia Wzg. Maksym. 16:31 - Gdynia Główna 16:34 - Gdynia Grabówek 16:40 - Gdynia Leszczynki 16:42 - Gdynia Chylonia 16:44 - Gdynia Cisowa 16:46
16:21 R 50612 R 50612
Elbląg
Sopot 16:21 - Gdańsk Oliwa 16:25 - Gdańsk Wrzeszcz 16:31 - Gdańsk Główny 16:38 • Gdańsk Orunia 16:42 - Pruszcz Gdański 16:50 - Pszczółki 17:02 - Tczew 17:12 - Malbork 17:32 - Elbląg 17:59
16:29 SKM 97766 SKM 97766
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:29 - Sopot Wyścigi 16:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:32 - Gdańsk Oliwa 16:34 • Gdańsk Przymorze 16:37 - Gdańsk Zaspa 16:39 - Gdańsk Wrzeszcz 16:41 - Gdańsk Politechnika 16:44 - Gdańsk Główny 16:50 - Gdańsk Śródmieście 16:53
16:29 R 55138 R 55138
Twarda Góra
Sopot 16:29 - Gdańsk Oliwa 16:33 - Gdańsk Wrzeszcz 16:39 - Gdańsk Główny 16:45 • Gdańsk Orunia 16:54 - Pruszcz Gdański 17:00 - Pszczółki 17:08 - Tczew 17:25 - Smętowo 18:20 - Twarda Góra 18:27
16:36 SKM 58835 SKM 58835
Słupsk
Sopot 16:36 - Sopot Kamienny Potok 16:38 - Gdynia Orłowo 16:41 - Gdynia Redłowo 16:44 • Gdynia Główna 16:49 - Gdynia Chylonia 16:59 - Rumia 17:08 - Wejherowo 17:28 - Lębork 18:03 - Słupsk 19:02
16:37 TLK 58102 TLK 58102
GRYF
Szczecin Główny
Sopot 16:37 - Gdynia Główna 16:46 - Wejherowo 17:17 - Lębork 17:46 • Słupsk 18:24 - Koszalin 19:07 - Białogard 19:23 - Stargard Szczeciński 20:50 - Szczecin Dąbie 21:08 - Szczecin Główny 21:25
Informacja Przebudowa dworca Szczecin Główny (Szczecin Główny) Trwa przebudowa dworca Szczecin Główny. W związku ze zmianą organizacji ruchu na stacji zalecane jest przybycie na pociąg około 10 minut wcześniej, niż dotychczas. Na czas modernizacji uruchomiony został dworzec tymczasowy położony obok remontowanego obiektu, w którym znajdują się kasy biletowe, poczekalnia i toalety.
16:43 IC 56100 IC 56100
MIESZKO
Wrocław Główny
Sopot 16:43 - Gdańsk Oliwa 16:47 - Gdańsk Wrzeszcz 16:52 - Gdańsk Główny 16:58 • Tczew 17:18 - Laskowice Pomorskie 18:05 - Bydgoszcz Główna 18:41 - Poznań Główny 20:32 - Wrocław Mikołajów 22:50 - Wrocław Główny 22:57
16:43 IC 65102 IC 65102
HEWELIUSZ
Gdynia Główna
Sopot 16:43 - Gdynia Główna 16:51
16:44 SKM 97342 SKM 97342
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:44 - Sopot Wyścigi 16:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:48 - Gdańsk Oliwa 16:50 • Gdańsk Przymorze 16:52 - Gdańsk Zaspa 16:55 - Gdańsk Wrzeszcz 16:57 - Gdańsk Politechnika 17:00 - Gdańsk Główny 17:05 - Gdańsk Śródmieście 17:08
16:51 SKM 95771 SKM 95771
Wejherowo
Sopot 16:51 - Sopot Kamienny Potok 16:53 - Gdynia Orłowo 16:56 - Gdynia Redłowo 16:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 17:01 - Gdynia Główna 17:04 - Gdynia Grabówek 17:10 - Gdynia Chylonia 17:14 - Rumia 17:23 - Wejherowo 17:40
16:51 R 50614 R 50614
Elbląg
Sopot 16:51 - Gdańsk Oliwa 16:55 - Gdańsk Wrzeszcz 16:59 - Gdańsk Główny 17:05 • Gdańsk Orunia 17:09 - Pruszcz Gdański 17:16 - Pszczółki 17:28 - Tczew 17:38 - Malbork 17:57 - Elbląg 18:40
16:59 SKM 85834 SKM 85834
Gdańsk Śródmieście
Sopot 16:59 - Sopot Wyścigi 17:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:02 - Gdańsk Oliwa 17:05 • Gdańsk Przymorze 17:07 - Gdańsk Zaspa 17:10 - Gdańsk Wrzeszcz 17:12 - Gdańsk Politechnika 17:14 - Gdańsk Główny 17:20 - Gdańsk Śródmieście 17:23
17:06 SKM 95351 SKM 95351
Gdynia Cisowa
Sopot 17:06 - Sopot Kamienny Potok 17:08 - Gdynia Orłowo 17:11 - Gdynia Redłowo 17:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 17:16 - Gdynia Główna 17:19 - Gdynia Grabówek 17:25 - Gdynia Leszczynki 17:27 - Gdynia Chylonia 17:29 - Gdynia Cisowa 17:31
17:14 SKM 97346 SKM 97346
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:14 - Sopot Wyścigi 17:15 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:17 - Gdańsk Oliwa 17:19 • Gdańsk Przymorze 17:22 - Gdańsk Zaspa 17:24 - Gdańsk Wrzeszcz 17:26 - Gdańsk Politechnika 17:29 - Gdańsk Główny 17:35 - Gdańsk Śródmieście 17:38
17:15 EIP 5310 EIP 5310
Kraków Główny
Sopot 17:15 - Gdańsk Oliwa 17:19 - Gdańsk Wrzeszcz 17:24 - Gdańsk Główny 17:30 • Tczew 17:49 - Malbork 18:02 - Warszawa Wschodnia 20:21 - Warszawa Centralna 20:30 - Warszawa Zachodnia 20:44 - Kraków Główny 23:07
17:17 IC 18108 IC 18108
POBRZEŻE
Kołobrzeg
Sopot 17:17 - Gdynia Główna 17:29 - Wejherowo 18:01 - Lębork 18:40 - Słupsk 19:22 - Sławno 19:43 - Koszalin 20:28 - Ustronie Morskie 21:04 - Kołobrzeg 21:21
17:20 SKM 95775 SKM 95775
Wejherowo
Sopot 17:20 - Sopot Kamienny Potok 17:22 - Gdynia Orłowo 17:25 - Gdynia Redłowo 17:27 • Gdynia Wzg. Maksym. 17:30 - Gdynia Główna 17:32 - Gdynia Grabówek 17:37 - Gdynia Chylonia 17:41 - Rumia 17:50 - Wejherowo 18:12
17:22 KM 81300 KM 81300
RE9
Warszawa Zachodnia
Sopot 17:22 - Gdańsk Oliwa 17:26 - Gdańsk Wrzeszcz 17:31 - Gdańsk Główny 17:38 • Tczew 18:00 - Legionowo 20:40 - Warszawa Toruńska 20:53 - Warszawa Wschodnia 21:01 - Warszawa Centralna 21:10 - Warszawa Zachodnia 21:19
17:24 R 50631 R 50631
Gdynia Chylonia
Sopot 17:24 - Gdynia Orłowo 17:28 - Gdynia Główna 17:34 - Gdynia Chylonia 17:42
17:29 SKM 97772 SKM 97772
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:29 - Sopot Wyścigi 17:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:32 - Gdańsk Oliwa 17:34 • Gdańsk Przymorze 17:37 - Gdańsk Zaspa 17:39 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Politechnika 17:44 - Gdańsk Główny 17:50 - Gdańsk Śródmieście 17:53
17:36 SKM 95355 SKM 95355
Gdynia Cisowa
Sopot 17:36 - Sopot Kamienny Potok 17:38 - Gdynia Orłowo 17:41 - Gdynia Redłowo 17:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 17:46 - Gdynia Główna 17:49 - Gdynia Grabówek 17:55 - Gdynia Leszczynki 17:57 - Gdynia Chylonia 17:59 - Gdynia Cisowa 18:01
17:45 SKM 97350 SKM 97350
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:45 - Sopot Wyścigi 17:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:48 - Gdańsk Oliwa 17:50 • Gdańsk Przymorze 17:53 - Gdańsk Zaspa 17:55 - Gdańsk Wrzeszcz 17:57 - Gdańsk Politechnika 18:00 - Gdańsk Główny 18:06 - Gdańsk Śródmieście 18:09
17:50 EIP 3507 EIP 3507
Gdynia Główna
Sopot 17:50 - Gdynia Główna 17:59
17:51 SKM 95779 SKM 95779
Wejherowo
Sopot 17:51 - Sopot Kamienny Potok 17:53 - Gdynia Orłowo 17:56 - Gdynia Redłowo 17:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 18:01 - Gdynia Główna 18:04 - Gdynia Grabówek 18:10 - Gdynia Chylonia 18:14 - Rumia 18:23 - Wejherowo 18:40
17:55 EIC 8130 EIC 8130
JANTAR
Warszawa Zachodnia
Sopot 17:55 - Gdańsk Oliwa 17:59 - Gdańsk Wrzeszcz 18:05 - Gdańsk Główny 18:11 - Warszawa Wschodnia 21:06 - Warszawa Centralna 21:15 - Warszawa Zachodnia 21:24
17:55 EIC 8130 EIC 8130
Warszawa Zachodnia
Sopot 17:55 - Gdańsk Oliwa 17:59 - Gdańsk Wrzeszcz 18:05 - Gdańsk Główny 18:11 - Warszawa Wschodnia 21:06 - Warszawa Centralna 21:15 - Warszawa Zachodnia 21:24
17:58 TLK 45152 TLK 45152
DOKER
Hel
Sopot 17:58 - Gdynia Główna 18:07 - Puck 19:00 - Władysławowo 19:17 - Chałupy 19:46 - Kuźnica (Hel) 19:55 - Jastarnia 20:05 - Jurata 20:12 - Hel 20:24
17:59 SKM 97774 SKM 97774
Gdańsk Śródmieście
Sopot 17:59 - Sopot Wyścigi 18:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:02 - Gdańsk Oliwa 18:04 • Gdańsk Przymorze 18:07 - Gdańsk Zaspa 18:09 - Gdańsk Wrzeszcz 18:11 - Gdańsk Politechnika 18:14 - Gdańsk Główny 18:20 - Gdańsk Śródmieście 18:23
18:06 SKM 95359 SKM 95359
Gdynia Cisowa
Sopot 18:06 - Sopot Kamienny Potok 18:08 - Gdynia Orłowo 18:11 - Gdynia Redłowo 18:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 18:16 - Gdynia Główna 18:19 - Gdynia Grabówek 18:25 - Gdynia Leszczynki 18:27 - Gdynia Chylonia 18:29 - Gdynia Cisowa 18:31
18:08 EIC 5134 EIC 5134
JANTAR BIS
Warszawa Zachodnia
Sopot 18:08 - Gdańsk Oliwa 18:12 - Gdańsk Wrzeszcz 18:18 - Gdańsk Główny 18:24 - Iława Główna 19:31 - Warszawa Wschodnia 21:37 - Warszawa Centralna 21:45 - Warszawa Zachodnia 21:54
18:09 R 50646 R 50646
Malbork
Sopot 18:09 - Gdańsk Oliwa 18:14 - Gdańsk Wrzeszcz 18:20 - Gdańsk Główny 18:28 • Gdańsk Orunia 18:34 - Pruszcz Gdański 18:40 - Pszczółki 18:48 - Tczew 18:56 - Szymankowo 19:05 - Malbork 19:16
18:15 SKM 97354 SKM 97354
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:15 - Sopot Wyścigi 18:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:18 - Gdańsk Oliwa 18:20 • Gdańsk Przymorze 18:23 - Gdańsk Zaspa 18:25 - Gdańsk Wrzeszcz 18:27 - Gdańsk Politechnika 18:30 - Gdańsk Główny 18:36 - Gdańsk Śródmieście 18:39
18:21 SKM 95783 SKM 95783
Wejherowo
Sopot 18:21 - Sopot Kamienny Potok 18:23 - Gdynia Orłowo 18:26 - Gdynia Redłowo 18:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 18:31 - Gdynia Główna 18:34 - Gdynia Grabówek 18:40 - Gdynia Chylonia 18:44 - Rumia 18:53 - Wejherowo 19:10
18:21 R 50633 R 50633
Gdynia Główna
Sopot 18:21 - Gdynia Orłowo 18:25 - Gdynia Główna 18:31
18:22 R 95946 R 95946
BURSZTYN
Grudziądz
Sopot 18:22 - Gdańsk Oliwa 18:25 - Gdańsk Wrzeszcz 18:30 - Gdańsk Główny 18:36 • Gdańsk Orunia 18:44 - Pruszcz Gdański 18:50 - Tczew 19:04 - Szymankowo 19:17 - Malbork 19:25 - Grudziądz 20:57
18:29 SKM 97776 SKM 97776
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:29 - Sopot Wyścigi 18:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:32 - Gdańsk Oliwa 18:34 • Gdańsk Przymorze 18:37 - Gdańsk Zaspa 18:39 - Gdańsk Wrzeszcz 18:41 - Gdańsk Politechnika 18:44 - Gdańsk Główny 18:50 - Gdańsk Śródmieście 18:53
18:34 R 55413 R 55413
Gdynia Chylonia
Sopot 18:34 - Gdynia Orłowo 18:38 - Gdynia Główna 18:45 - Gdynia Chylonia 18:53
18:36 SKM 95449 SKM 95449
Gdynia Cisowa
Sopot 18:36 - Sopot Kamienny Potok 18:38 - Gdynia Orłowo 18:41 - Gdynia Redłowo 18:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 18:46 - Gdynia Główna 18:49 - Gdynia Grabówek 18:54 - Gdynia Leszczynki 18:56 - Gdynia Chylonia 18:58 - Gdynia Cisowa 19:00
18:38 R 55426 R 55426
Smętowo
Sopot 18:38 - Gdańsk Oliwa 18:43 - Gdańsk Wrzeszcz 18:49 - Gdańsk Główny 18:56 • Gdańsk Orunia 19:01 - Gdańsk Lipce 19:04 - Pruszcz Gdański 19:09 - Pszczółki 19:23 - Tczew 19:33 - Smętowo 20:13
18:43 TLK 75102 TLK 75102
BACHUS
Gdynia Główna
Sopot 18:43 - Gdynia Główna 18:51
18:45 SKM 97356 SKM 97356
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:45 - Sopot Wyścigi 18:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:48 - Gdańsk Oliwa 18:50 • Gdańsk Przymorze 18:53 - Gdańsk Zaspa 18:55 - Gdańsk Wrzeszcz 18:57 - Gdańsk Politechnika 19:00 - Gdańsk Główny 19:06 - Gdańsk Śródmieście 19:09
18:49 EIC 104 EIC 104
SOBIESKI
Gdynia Główna
Sopot 18:49 - Gdynia Główna 18:57
18:50 TLK 57100 TLK 57100
BAŁTYK
Poznań Główny
Sopot 18:50 - Gdańsk Oliwa 18:54 - Gdańsk Wrzeszcz 19:00 - Gdańsk Główny 19:05 • Tczew 19:25 - Laskowice Pomorskie 20:09 - Bydgoszcz Główna 20:54 - Inowrocław 21:28 - Poznań Garbary 22:41 - Poznań Główny 22:46
18:51 SKM 95785 SKM 95785
Wejherowo
Sopot 18:51 - Sopot Kamienny Potok 18:53 - Gdynia Orłowo 18:56 - Gdynia Redłowo 18:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 19:01 - Gdynia Główna 19:04 - Gdynia Grabówek 19:10 - Gdynia Chylonia 19:14 - Rumia 19:23 - Wejherowo 19:40
18:53 R 50616 R 50616
Elbląg
Sopot 18:53 - Gdańsk Oliwa 18:58 - Gdańsk Wrzeszcz 19:04 - Gdańsk Główny 19:11 • Gdańsk Orunia 19:16 - Pruszcz Gdański 19:23 - Pszczółki 19:31 - Tczew 19:39 - Malbork 19:59 - Elbląg 20:32
18:59 SKM 97778 SKM 97778
Gdańsk Śródmieście
Sopot 18:59 - Sopot Wyścigi 19:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:02 - Gdańsk Oliwa 19:04 • Gdańsk Przymorze 19:07 - Gdańsk Zaspa 19:09 - Gdańsk Wrzeszcz 19:11 - Gdańsk Politechnika 19:14 - Gdańsk Główny 19:20 - Gdańsk Śródmieście 19:23
19:06 SKM 95451 SKM 95451
Gdynia Cisowa
Sopot 19:06 - Sopot Kamienny Potok 19:08 - Gdynia Orłowo 19:11 - Gdynia Redłowo 19:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 19:16 - Gdynia Główna 19:19 - Gdynia Grabówek 19:24 - Gdynia Leszczynki 19:26 - Gdynia Chylonia 19:28 - Gdynia Cisowa 19:30
19:12 TLK 53201 TLK 53201
Przemyśl Główny
Sopot 19:12 - Gdańsk Oliwa 19:16 - Gdańsk Wrzeszcz 19:23 - Gdańsk Główny 19:30 • Tczew 19:59 - Warszawa Wschodnia 23:32 - Warszawa Centralna 23:44 - Warszawa Zachodnia 00:24 - Kraków Główny 03:49 - Przemyśl Główny 09:17
19:12 TLK 53201 TLK 53201
KARPATY
Zakopane
Sopot 19:12 - Gdańsk Oliwa 19:16 - Gdańsk Wrzeszcz 19:23 - Gdańsk Główny 19:30 • Tczew 19:59 - Warszawa Wschodnia 23:32 - Warszawa Centralna 23:44 - Warszawa Zachodnia 00:24 - Kraków Główny 03:49 - Zakopane 07:49
19:12 TLK 53201 TLK 53201
Zagórz
Sopot 19:12 - Gdańsk Oliwa 19:16 - Gdańsk Wrzeszcz 19:23 - Gdańsk Główny 19:30 • Tczew 19:59 - Warszawa Wschodnia 23:32 - Warszawa Centralna 23:44 - Warszawa Zachodnia 00:24 - Kraków Główny 03:49 - Zagórz 11:07
19:15 SKM 97358 SKM 97358
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:15 - Sopot Wyścigi 19:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:18 - Gdańsk Oliwa 19:20 • Gdańsk Przymorze 19:23 - Gdańsk Zaspa 19:25 - Gdańsk Wrzeszcz 19:27 - Gdańsk Politechnika 19:30 - Gdańsk Główny 19:36 - Gdańsk Śródmieście 19:39
19:19 TLK 85100 TLK 85100
ŻUŁAWY
Olsztyn Główny
Sopot 19:19 - Gdańsk Oliwa 19:23 - Gdańsk Wrzeszcz 19:29 - Gdańsk Główny 19:36 • Tczew 20:12 - Malbork 20:29 - Elbląg 20:51 - Pasłęk 21:09 - Olsztyn Zach. 22:15 - Olsztyn Główny 22:21
19:21 SKM 95787 SKM 95787
Wejherowo
Sopot 19:21 - Sopot Kamienny Potok 19:23 - Gdynia Orłowo 19:26 - Gdynia Redłowo 19:28 • Gdynia Wzg. Maksym. 19:31 - Gdynia Główna 19:34 - Gdynia Grabówek 19:40 - Gdynia Chylonia 19:44 - Rumia 19:53 - Wejherowo 20:10
19:28 EIP 5105 EIP 5105
Warszawa Zachodnia
Sopot 19:28 - Gdańsk Oliwa 19:32 - Gdańsk Wrzeszcz 19:37 - Gdańsk Główny 19:45 • Tczew 20:04 - Malbork 20:18 - Iława Główna 20:54 - Warszawa Wschodnia 22:36 - Warszawa Centralna 22:45 - Warszawa Zachodnia 22:59
19:29 SKM 97780 SKM 97780
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:29 - Sopot Wyścigi 19:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:32 - Gdańsk Oliwa 19:34 • Gdańsk Przymorze 19:37 - Gdańsk Zaspa 19:39 - Gdańsk Wrzeszcz 19:41 - Gdańsk Politechnika 19:44 - Gdańsk Główny 19:50 - Gdańsk Śródmieście 19:53
19:36 SKM 95453 SKM 95453
Gdynia Cisowa
Sopot 19:36 - Sopot Kamienny Potok 19:38 - Gdynia Orłowo 19:41 - Gdynia Redłowo 19:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 19:46 - Gdynia Główna 19:49 - Gdynia Grabówek 19:54 - Gdynia Leszczynki 19:56 - Gdynia Chylonia 19:58 - Gdynia Cisowa 20:00
19:38 R 55436 R 55436
Laskowice Pomorskie
Sopot 19:38 - Gdańsk Oliwa 19:43 - Gdańsk Wrzeszcz 19:49 - Gdańsk Główny 19:56 • Gdańsk Orunia 20:05 - Gdańsk Lipce 20:08 - Pruszcz Gdański 20:13 - Pszczółki 20:25 - Tczew 20:34 - Laskowice Pomorskie 21:36
19:45 SKM 97448 SKM 97448
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:45 - Sopot Wyścigi 19:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:48 - Gdańsk Oliwa 19:50 • Gdańsk Przymorze 19:53 - Gdańsk Zaspa 19:55 - Gdańsk Wrzeszcz 19:57 - Gdańsk Politechnika 20:00 - Gdańsk Główny 20:06 - Gdańsk Śródmieście 20:09
19:50 EIP 3508 EIP 3508
Gdynia Główna
Sopot 19:50 - Gdynia Główna 19:59
19:51 SKM 95789 SKM 95789
Wejherowo
Sopot 19:51 - Sopot Kamienny Potok 19:53 - Gdynia Orłowo 19:56 - Gdynia Redłowo 19:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 20:01 - Gdynia Główna 20:04 - Gdynia Grabówek 20:10 - Gdynia Chylonia 20:14 - Rumia 20:23 - Wejherowo 20:39
19:53 R 50618 R 50618
Elbląg
Sopot 19:53 - Gdańsk Oliwa 19:57 - Gdańsk Wrzeszcz 20:03 - Gdańsk Główny 20:11 • Gdańsk Orunia 20:24 - Pruszcz Gdański 20:30 - Pszczółki 20:38 - Tczew 20:45 - Malbork 21:10 - Elbląg 21:38
19:56 R 90111 R 90111
ŁYNA
Gdynia Chylonia
Sopot 19:56 - Gdynia Główna 20:05 - Gdynia Chylonia 20:15
19:59 SKM 97782 SKM 97782
Gdańsk Śródmieście
Sopot 19:59 - Sopot Wyścigi 20:00 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:02 - Gdańsk Oliwa 20:04 • Gdańsk Przymorze 20:07 - Gdańsk Zaspa 20:09 - Gdańsk Wrzeszcz 20:11 - Gdańsk Politechnika 20:14 - Gdańsk Główny 20:20 - Gdańsk Śródmieście 20:23
20:06 SKM 95455 SKM 95455
Gdynia Cisowa
Sopot 20:06 - Sopot Kamienny Potok 20:08 - Gdynia Orłowo 20:11 - Gdynia Redłowo 20:13 • Gdynia Wzg. Maksym. 20:16 - Gdynia Główna 20:19 - Gdynia Grabówek 20:24 - Gdynia Leszczynki 20:26 - Gdynia Chylonia 20:28 - Gdynia Cisowa 20:30
20:15 SKM 97450 SKM 97450
Gdańsk Śródmieście
Sopot 20:15 - Sopot Wyścigi 20:16 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:18 - Gdańsk Oliwa 20:20 • Gdańsk Przymorze 20:23 - Gdańsk Zaspa 20:25 - Gdańsk Wrzeszcz 20:27 - Gdańsk Politechnika 20:30 - Gdańsk Główny 20:36 - Gdańsk Śródmieście 20:39
20:15 TLK 25112 TLK 25112
CZARTORYSKI
Gdynia Główna
Sopot 20:15 - Gdynia Główna 20:24
20:21 SKM 95817 SKM 95817
Lębork
Sopot 20:21 - Sopot Kamienny Potok 20:23 - Gdynia Orłowo 20:26 - Gdynia Redłowo 20:29 • Gdynia Wzg. Maksym. 20:31 - Gdynia Główna 20:34 - Gdynia Chylonia 20:44 - Rumia 20:53 - Wejherowo 21:10 - Lębork 22:07
20:29 SKM 97784 SKM 97784
Gdańsk Śródmieście
Sopot 20:29 - Sopot Wyścigi 20:30 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:32 - Gdańsk Oliwa 20:34 • Gdańsk Przymorze 20:37 - Gdańsk Zaspa 20:39 - Gdańsk Wrzeszcz 20:41 - Gdańsk Politechnika 20:44 - Gdańsk Główny 20:50 - Gdańsk Śródmieście 20:53
20:36 SKM 95457 SKM 95457
Gdynia Cisowa
Sopot 20:36 - Sopot Kamienny Potok 20:38 - Gdynia Orłowo 20:41 - Gdynia Redłowo 20:43 • Gdynia Wzg. Maksym. 20:46 - Gdynia Główna 20:49 - Gdynia Grabówek 20:54 - Gdynia Leszczynki 20:56 - Gdynia Chylonia 20:58 - Gdynia Cisowa 21:00
20:39 TLK 54250 TLK 54250
WYDMY
Racibórz
Sopot 20:39 - Gdańsk Oliwa 20:44 - Gdańsk Wrzeszcz 20:51 - Gdańsk Główny 20:58 • Tczew 21:24 - Bydgoszcz Główna 22:57 - Kutno 01:41 - Sosnowiec Główny 06:25 - Katowice 06:36 - Racibórz 08:39
20:39 TLK 54250 TLK 54250
Racibórz
Sopot 20:39 - Gdańsk Oliwa 20:44 - Gdańsk Wrzeszcz 20:51 - Gdańsk Główny 20:58 • Tczew 21:24 - Bydgoszcz Główna 22:57 - Kutno 01:41 - Sosnowiec Główny 06:25 - Katowice 06:36 - Racibórz 08:39
20:41 IC 65104 IC 65104
POMORZANIN
Gdynia Główna
Sopot 20:41 - Gdynia Główna 20:50
20:45 SKM 97452 SKM 97452
Gdańsk Śródmieście
Sopot 20:45 - Sopot Wyścigi 20:46 - Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:48 - Gdańsk Oliwa 20:50 • Gdańsk Przymorze 20:53 - Gdańsk Zaspa 20:55 - Gdańsk Wrzeszcz 20:57 - Gdańsk Politechnika 21:00 - Gdańsk Główny 21:06 - Gdańsk Śródmieście 21:09
20:50 EIP 4502 EIP 4502
Gdynia Główna
Sopot 20:50 - Gdynia Główna 20:59
20:51 SKM 95791 SKM 95791
Wejherowo
Sopot 20:51 - Sopot Kamienny Potok 20:53 - Gdynia Orłowo 20:56 - Gdynia Redłowo 20:58 • Gdynia Wzg. Maksym. 21:01 - Gdynia Główna 21:04 - Gdynia Grabówek 21:10 - Gdynia Chylonia 21:14 - Rumia 21:23 - Wejherowo 21:40
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7n  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 30.08.15   © 2015 PKP Informatyka
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie