Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Ostrów Wlkp.
Rozkład jazdy: 23.07.14, Odjazdy 17:49 aktualnie


Odjazdy

(17:49 - 00:56)

Czas Prognoza Kurs W kierunku

17:58 ok. + 5 min. TLK 16111 TLK 16111
WROCŁAWIANIN
Wrocław Główny
Ostrów Wlkp. 17:58 - Odolanów 18:09 - Międzybórz Sycowski 18:26 - Twardogóra Sycowska 18:39 - Oleśnica Rataje 18:59 - Wrocław Nadodrze 20:18 - Wrocław Mikołajów 20:28 - Wrocław Główny 20:36
Informacja Informacja dla podróżnych (Wrocław Mikołajów) Z powodu modernizacji przystanku Wrocław Mikołajów dostęp do peronów jest możliwy tylko od strony ulicy Legnickiej. Dojście od budynku dworca na peron zajmuje około 8 min.
17:58 TLK 61100 TLK 61100
ŚNIEŻKA
Warszawa Wschodnia
Ostrów Wlkp. 17:58 - Kalisz 18:17 - Sieradz 18:59 - Zduńska Wola 19:11 • Łódź Kaliska 20:05 - Łódź Żabieniec 20:13 - Sochaczew 21:31 - Warszawa Zachodnia 22:04 - Warszawa Centralna 22:14 - Warszawa Wschodnia 22:27
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociagów (Łódź Kaliska - Warszawa Zachodnia) Od 22 do 10.08 br. na trasie Łódź – Warszawa dla kilkunastu pociągów wprowadzono zmienioną organizację ruchu: 4 pociągi IC oraz 1 pociąg PR w relacji Łódź Kaliska – Warszawa Wschodnia oraz 4 pociągi IC Warszawa Wschodnia – Łódź Kaliska pojadą okrężnie przez Bełchów – Sochaczew z pominięciem Skierniewic i Żyrardowa z dodatkowym postojem na przystanku Mokra. Przejazd wydłuży się około 25 min. Za 3 pociągi Kolei Mazowieckich (Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów, Żyrardów – Skierniewice, Skierniewice – Żyrardów) wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa. Przepraszamy za utrudnienia związane z wprowadzeniem niezbędnych procedur bezpieczeństwa podczas przełączania urządzeń. Przed planowaną podróżą proszę o zapoznanie się informacjami dotyczącymi przejazdu.
19:14 71506 71506
Łódź Kaliska
Ostrów Wlkp. 19:14 - Czekanów 19:20 - Ociąż 19:25 - Nowe Skalmierzyce 19:30 • Kalisz 19:38 - Sieradz 20:27 - Zduńska Wola 20:44 - Łask 20:59 - Pabianice 21:21 - Łódź Kaliska 21:41
19:24   KW 79821 KW 79821
Leszno
Ostrów Wlkp. 19:24 - Ostrów Wlkp. Gorzyce 19:31 - Łąkociny 19:35 - Daniszyn 19:39 • Biadki 19:43 - Gorzupia 19:47 - Krotoszyn 19:56 - Dzierżanów Wlkp. 20:07 - Kuklinów 20:11 - Leszno 21:09
19:29 ok. + 5 min. 17505 17505
Poznań Główny
Ostrów Wlkp. 19:29 - Biniew 19:38 - Bronów 19:43 - Taczanów 19:48 • Pleszew 19:54 - Jarocin 20:13 - Chocicza 20:28 - Środa Wlkp. 20:44 - Poznań Starołęka 21:13 - Poznań Główny 21:22
19:39   TLK 84102 TLK 84102
GWAREK
Katowice
Ostrów Wlkp. 19:39 - Ostrzeszów 20:00 - Kępno 20:14 - Kluczbork 20:52 - Lubliniec 22:06 - Gliwice 23:06 - Zabrze 23:17 - Katowice 23:40
21:12   77412 77412
Kępno
Ostrów Wlkp. 21:12 - Janków Przygodzki 21:19 - Przygodzice 21:24 - Antonin 21:30 - Niedźwiedź Wlkp. 21:34 - Ostrzeszów 21:41 - Domanin 21:51 - Kępno 22:00
21:34 TLK 16104 TLK 16104
BACZYŃSKI
Wrocław Główny
Ostrów Wlkp. 21:34 - Odolanów 21:45 - Międzybórz Sycowski 22:02 - Twardogóra Sycowska 22:14 - Oleśnica Rataje 22:34 - Wrocław Nadodrze 23:39 - Wrocław Mikołajów 23:51 - Wrocław Główny 23:59
Informacja Informacja dla podróżnych (Wrocław Mikołajów) Z powodu modernizacji przystanku Wrocław Mikołajów dostęp do peronów jest możliwy tylko od strony ulicy Legnickiej. Dojście od budynku dworca na peron zajmuje około 8 min.
00:17 TLK 83260 TLK 83260
PRZEMYŚLANIN
Przemyśl Główny
Ostrów Wlkp. 00:17 - Ostrzeszów 00:48 - Kępno 01:03 - Kluczbork 01:51 • Katowice 04:58 - Kraków Główny 07:09 - Kraków Płaszów 07:35 - Tarnów 09:21 - Rzeszów Główny 11:06 - Przemyśl Główny 12:49
00:56   TLK 83250 TLK 83250
PODHALANIN
Zakopane
Ostrów Wlkp. 00:56 - Ostrzeszów 01:17 - Kępno 01:35 - Wieruszów Miasto 01:46 • Kraków Główny 05:53 - Kraków Płaszów 06:05 - Kalwaria Lanckorona 07:12 - Sucha Beskidzka 08:06 - Chabówka 09:00 - Zakopane 10:16
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Łazy - Dąbrowa Górnicza Ząb) Od 26 lipca do 01 sierpnia br. na trasie Łazy - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice wprowadza się przejazd sześciu pociągów relacji Częstochowa - Gliwice przewoźnika Kolei Śląskich trasą objazdową (przejazd po torze towarowym z pominięciem przystanków osobowych Wiesiółka, Chruszczobród oraz Dąbrowa Górnicza Sikora). W związku z koniecznością zmiany toru w st. Zawiercie pociągi wymienione będą kursowały z opóźnieniem ok. 20 minut. Przewoźnik Koleje Śląskie dla obsługi pominiętych przystanków osobowych wprowadza zastępczą komunikację autobusową. Dotyczy pociągów kierunku Częstochowa - Gliwice: 40617 godz. przyjazdu na st. Łazy pl. 7:31, poc.40619 godz. 8:20, poc.40621 godz. 9:31, poc. 40623 godz. 10:38, poc. 40625 godz. 11:31, poc. 40627 godz. 12:31. Przepraszamy za utrudnienia. Przed planowaną podróżą proszę o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przejazdu.
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 23.07.14   © 2014 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie