Planowanie podróży SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Leszno
Rozkład jazdy: 17.09.14, Odjazdy 11:16 aktualnie


Odjazdy

(11:16 - 14:30)

Czas Prognoza Kurs W kierunku

11:39 ok. + 20 min. EIC 1601 EIC 1601
PANORAMA
Wrocław Główny
Leszno 11:39 - Wrocław Mikołajów 12:46 - Wrocław Główny 12:54
Informacja Informacja dla podróżnych (Wrocław Mikołajów) Z powodu modernizacji przystanku Wrocław Mikołajów dostęp do peronów jest możliwy tylko od strony ulicy Legnickiej. Dojście od budynku dworca na peron zajmuje około 8 min.
11:47   77735 77735
Poznań Główny
Leszno 11:47 - Lipno Nowe 11:54 - Górka Duchowna 11:59 - Stare Bojanowo 12:04 • Przysieka Stara 12:09 - Kościan 12:15 - Mosina 12:42 - Luboń k. Poznania 12:58 - Poznań Dębiec 13:02 - Poznań Główny 13:08
11:58 TLK 83100 TLK 83100
KOSSAK
Przemyśl Główny
Leszno 11:58 - Rawicz 12:19 - Żmigród 12:39 - Oborniki Śląskie 13:08 • Wrocław Mikołajów 13:30 - Wrocław Główny 13:38 - Katowice 16:44 - Kraków Główny 18:52 - Kraków Płaszów 19:07 - Przemyśl Główny 23:59
Informacja Informacja dla podróżnych (Wrocław Mikołajów) Z powodu modernizacji przystanku Wrocław Mikołajów dostęp do peronów jest możliwy tylko od strony ulicy Legnickiej. Dojście od budynku dworca na peron zajmuje około 8 min.
12:49   76924 76924
Wrocław Główny
Leszno 12:49 - Rydzyna 12:57 - Kaczkowo 13:01 - Bojanowo 13:07 • Rawicz 13:17 - Korzeńsko 13:23 - Żmigród 13:31 - Oborniki Śląskie 13:57 - Wrocław Mikołajów 14:23 - Wrocław Główny 14:30
Informacja Informacja dla podróżnych (Wrocław Mikołajów) Z powodu modernizacji przystanku Wrocław Mikołajów dostęp do peronów jest możliwy tylko od strony ulicy Legnickiej. Dojście od budynku dworca na peron zajmuje około 8 min.
12:52   KW 79804 KW 79804
Ostrów Wlkp.
Leszno 12:52 - Leszno Grzybowo 12:59 - Kąkolewo 13:04 - Pawłowice 13:10 • Poniec 13:16 - Dzieczyn 13:20 - Dzierżanów Wlkp. 13:53 - Krotoszyn 14:01 - Gorzupia 14:10 - Ostrów Wlkp. 14:33
12:55   77737 77737
Poznań Główny
Leszno 12:55 - Lipno Nowe 13:02 - Górka Duchowna 13:07 - Stare Bojanowo 13:12 • Przysieka Stara 13:17 - Kościan 13:22 - Mosina 13:50 - Luboń k. Poznania 14:06 - Poznań Dębiec 14:10 - Poznań Główny 14:16
13:38   TLK 76100 TLK 76100
HEWELIUSZ
Wrocław Główny
Leszno 13:38 - Rawicz 14:00 - Żmigród 14:23 - Oborniki Śląskie 14:54 - Wrocław Mikołajów 15:20 - Wrocław Główny 15:28
Informacja Informacja dla podróżnych (Wrocław Mikołajów) Z powodu modernizacji przystanku Wrocław Mikołajów dostęp do peronów jest możliwy tylko od strony ulicy Legnickiej. Dojście od budynku dworca na peron zajmuje około 8 min.
13:40   KW 77455 KW 77455
Zbąszynek
Leszno 13:40 - Wilkowice 13:47 - Krzycko Wielkie 13:56 - Włoszakowice 14:03 • Boszkowo 14:08 - Starkowo 14:12 - Nowy Widzim 14:35 - Wolsztyn 14:40 - Zbąszyń 15:07 - Zbąszynek 15:13
13:49 TLK 38102 TLK 38102
ZEFIR
Kołobrzeg
Leszno 13:49 - Kościan 14:12 - Poznań Główny 14:59 - Oborniki Wlkp. 15:36 • Rogoźno Wlkp. 15:52 - Piła Główna 16:56 - Jastrowie 17:26 - Szczecinek 17:52 - Białogard 18:51 - Kołobrzeg 19:25
14:30 IR 65111 IR 65111
MAMRY
Olsztyn Główny
Leszno 14:30 - Kościan 14:53 - Mosina 15:15 - Poznań Główny 15:37 • Gniezno 16:29 - Inowrocław 17:12 - Toruń Główny 17:53 - Toruń Miasto 18:09 - Toruń Wschodni 18:13 - Olsztyn Główny 20:20
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 17.09.14   © 2014 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie